Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Goba wiesz stać w kolejce z pijakami do podpisu żadna atrakcja. A kasiorkę to bym chciała a co!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale tu dzis ruch , fajnie mamuski oby to sie nie zmienilo po rozpakowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczytująca zrób się na czarno i wpisuj w tabelke-zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca czasami
goba 1 dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezire dzięki za podtrzymanie na duchu. Ale niestety więcej razy słyszę, że wszystko się czuje i w ogóle, dlatego się tak nakręcam. Mam nadzieję, że będę tak samo miło to wspominać jak Ty, a teraz zmykam. Do nast napisania Babolce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam wczoraj koszyczki z trawy na kosmetyki,ramki dla wiki i kosz na brudne rzeczy,chciałam składany ale kupiłam taki plastikowy zielony-bedzie potem do klocków postaram się wysłać na poczte zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca czasami
zaraz to zrobie, malo pisze bo bardzo nie mam czasu, moja coreczka Kamilka 22 czerwca skonczy 2 latka, wiec mam troche zajecia w domu, nawet teraz piszac tego posta robie to na raty.Mala jak tylko uslyszy stuk klawiatury, zaraz ma tysiac spraw do mnie i chcialaby cos chetnie tutaj dopisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-))) ktoras mnie na NK wyczaila az mi sie smiac zachcialo :-)) poczytalam 2 stronki co naprodukowalyscie i juz pisze a wiec u mnie tez CC tez sie boje ale trudno musze jakos urodzic wczoraj ogladalam jak wyglada cc na niemieckim tv i byla mloda laska 16 letnia ktora tak panikowala i bala sie tego ciecia mimo ze juz byla znieczulona ze musieli jej podac pelna narkoze bo by chyba swira dostala :-O ja poki co nie puchne moze troche kostki ale minimalnie ktoras miala skurcze na ktg 70 ...dla mnie to szok...ja za kazdym razem mam tak max 20 a niekiedy ponizej jedynie z 15 wiec nic sie u mnie w tym kierunku nie dzieje :-( tetno malego skacze tak miedzy 120-170 raz mialam tetno zbyt rowne ok 140 caly czas i na drugi dzien musialam powtorzyc ktg ale przed lekarz kazal sie duuuuuzo napic i zjesc cos to ponoc pomaga malemu ze sie wtedy bardziej ruchliwy staje , zrobilam jak kazal i faktycznie trzeba duuzo pic to i dzieciak bardziej kopie, szczegolnie teraz przy tych temp zrobilam dzisiaj niezle sprzatanko mieszkanie ale tak sie namahalam mopem ze po musialam 2 godzinna drzemke zaliczyc :-P a teraz juz tylko komp i tv do wieczorka i zas dzien z glowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz jesteś agula?wpisz się do tabelki i podaj meila to napisze ci na nk nasza dane i na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia626
cześć wszystkim. własnie przypadkiem trafiłam na to forum :) Jestem w ciąży, będę miała trzeciego dzidziusia i pozdrawiam wszystkie mamuśki :) Termin mam na 14,06,2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeej i znowu skurcze... w sumie to sie ciesze ale troszke to boli coz...trzeba przetrzymac zacisnac zabki i do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia to ja cię wyczaiłam a do skurczy ja dzisiaj miałam 10-14,25-29 a jeden i to dłudi 39-40,potem znów opadły,a tetno 130-140,mały raczej spał bo mało się wiercił na ktg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40....Ania *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......38....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...38.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania agula78/29..........Chicago.......coreczka..20.06..........Gabrysia NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc karka_81...31.05....1.06.......60.........4010......Dawi dek.........cc milka3.06-----12.06--------50---------3360---------Zosia -------------cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co sie znami dzis dzieje takiego powera mamy do pisania ze niedlugo stron zabraknie na nasszym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale super:-) jak nigdy kirysek a może u ciebie się coś zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
moj malzonek zaraz z pracy dotrze...musze mu obiadek zrobic...dzisiaj robilam placki ziemniaczane.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia626
wiecie co? wprawdzie jestem tu nowa ale i ciemna nie bardzo umiem posługiwać się tym forum co to jest to co napisała agula 78?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nasza tabelka ,wpisujemy w niej nasze malenstwa czy chlopczyk czy dziewuszka termin porodu ile tygodni ciazy i takie tam dopisz sie musisz sobie skopiowac ta tableke i dopisac swoje dane ale najpierw zapraszamy zrob sie na czarno;) Gobuś mam nadzieje, juz codziennie rano sie o to modle by Tomaszek byl z nami;) Do terminu 3 dni ale moze sie przedluzy mam nadzieje ze to juz juz tuz...tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nasza tabelka mamy tam wpisane swoje nicki,i o ciąży niektóre informacje,a na dole dzieci i mamy-odnośnie porodu wpisz się albo padaj te dane które widzisz ze sa wpisywane i cię dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirysek napewno niedługo bo już termin tuz tuz a ja oswajam się z myślą ze 2 tyg po terminie urodze. kirysek a jesteś na nk naszej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia626
no dobra a co mam zrobić żeby zrobić się na czarno? tak w ogóle to dzięki za ciepłe przyjęcie i wyrozumiałość dla mnie żółtodzioba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×