Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

lulusia ze spokojem połóż się może na boku i wtedy spróbuj ostatnio si ę wypowiedział jeden gin w tv ze jak dzidzia śpi to nic niejest w stanie jej obudzić. połóż sie na dłużej i czekaj pukaj głąścz poduś napewno się odezwie bo mój mały tez takie cyrki robi a ja panikuje bo panikara jestem. a teraz się kłądz i daj potem znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Hej ,jednak jestem szybciej:) Co do rochow dzidziusia,mowi sie ze pod koniec ciazy powinno byc ich 12 na dobe,moja mała rusza sie chyba ze 112 razy na dobe,szaleje tak ze nie wiem!!!!Ponoc tez wielkosc dzidzi ma wplyw2 na to ile razy sie rusza bo jak jest duza to malo miejsca w brzuszku i pewnie nie ma jak duzo skakac:) ;) :) laski a powiedzcie czy pobolewa was krocze???? Bo jak jak wstaje do toaletyw nocy to pierwsze kroki sa okropne;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolusia1505
mnie boli nie tyle krocze co pachwiny....dobra...ide troche polezec.....bede pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
ok Moze jak sie polozysz to bobo sie porusza troszke,u mnie to dziala tymbardziej ajk leze na plecach;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40....Ania *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......38....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...37.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc karka_81...31.05....1.06.......60.........4010......Dawi dek.........cc milka3.06-----12.06--------50---------3360---------Zosia -------------cc kogo dopisać do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40....Ania *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....40...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x tak tylko/21........ Bielsko-Biała.....córcia...12.06.....39..Julka Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..39..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....38....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....39..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....38............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......38....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....38...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...38.......x lolusia1505/24.......Dobrzeń.....córeczka....21.06...... 37.......Maja Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 37....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....37..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 37.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN Ewcia24--28.05------2.06-----52----------3200--------Ery k-------------SN bezire 31.05--------7.06---------51----------3000----krystianek---- ----cc karka_81...31.05....1.06.......60.........4010......Dawi dek.........cc milka3.06-----12.06--------50---------3360---------Zosia -------------cc Hej wszystkim:) Gratuluję karce i milce że są już mamusiami szczęśliwymi,że mają już za sobą poród i teraz mogą patrzec na swoje maleństwa:) Ja wczoraj byłam na wizycie u położnej i miałam pobieraną krew ze względu na tą moją wysypkę która pojawiła mi się na brzuchu,mam tylko nadzieję że wszystko ok będzie,mam przyjśc za tydzień na kontrolę o ile już się nie rozsypię:)Wczoraj miałam wieczorem lekkie skurcze ale przeszły szybko także nadal cała jestem,noc spokojna bardzo:)Ja już naprawdę ledwo chodzę i podziwiam was że wy gdziekolwiek chodzicie bo ja już nie mam siły na nic.Teraz właśnie idę zrobic obiadek i tyle na dzisiaj,znowu będę leżec,w ogóle głowa mnie dziś boli i ogólnie samopoczucie nie za ciekawe:(Zmieniam już w tabelce na 38 tydzień,mimo że jutro dopiero mi sie zaczyna bo chyba jutro sie nie pojawię na forum bo jadę z mężem na badania a pózniej na zakupki,pewnie będę padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej gosia, chyba nie bede nastepna. Wszystkie mamy te same objawy :) I u kazdej z nas to kwestia czasu. Krocze i pachwiny bola juz od kilku tygdoni, a najwiekszy bol wlasniew nocy i rano, jak wstaje. Co do ruchow, to wczoraj gin mi powiedzial, ze mam sie niepokoic jesli nie bede czula malej dluzej niz 2,5 - 3h. czasem mala spi to lekko probuje ja obudzic, tak chociaz zeby sie przeciagla.i niech sobie spi dalej ;) Goba, mierzejka ma dzis termin i ma wywolywany porod silami natury. Wiec trzymajmy za nia kciuki :) martusia, a bylo blisko..i jest blisko :) Skurcze u mnie sie zmniejszyly, wiec spokojnie czekam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolusia1505 pod koniec ciąży dzieci juz sa bardziej ospałe i nieraz potrafia nie ruszac sie przez kilka godzin szczegolnie jak sie duzo spaceruje Na pewno wszystko jest ok :) Dzisiaj strasznie spuchły mi nogi Macie moze jakieś magiczne sposoby na ból nóg i tą opuchliznę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Oliwka jesli bola Cie nogi to najlepiej chyba jest je uniesc powyzej glowy,bo coz innego mozna zrobic? A na opuchlizne....? Hmmm moze skarpetki bezuciskowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki obecne i przyszłe ;) Goba nie wzięło mnie, tylko tak mi nogi puchną, że nawet nie siadam na dłużej do kompa, a od wczoraj to tyle nadrukowałyście, że musiałam nadrobić :p Cześć Martynka, miło Cię przywitać wśród czerwcówek. Wiecie co dzisiaj liczyłam ile razy chodzę siusiu w nocy. Wyszło mi od 23 do 8 rano 9 razy. Masakra po prostu. A budzę się z takim bólem pęcherza, jakbym tydzień nie sikała. Strasznie mnie jeszcze napierdziela to spojenie, Z dnia na dzień coraz bardziej. Jutro będę u lekarza to się upewnię, czy nie mam rozwarcia itd... zrobię ktg, bo widzę, że wy na okrągło robicie ktg, a ja miałam 3 tygodnie temu. No i wreszcie może mi powiedzą, kiedy mam się stawić na cesarkę, bo wg @, a oni na to patrzą to termin mam na 22 czerwca. Kurcze już się nie mogę doczekać Niuni. Wczoraj poszłam do lumpeksu tak jak pisałam, no i kupiłam Małej śpiworek do spania na 6-9 m-cy, to akurat będzie na jesień, no i jeszcze spodnie i czapeczkę :p A dziś sukienkę i dla córci mojej koleżanki dżinsy i ogrodniczki z bluzeczką :p bo niedawno urodziła, a wiem, że też chodzi na ciuchy. Jeszcze jutro we Wrocławiu z mężem dokupimy coś nowego ale jeszcze nie mamy pomysłu co i w sobotę idziemy ją zobaczyć, bo będzie miała chyba 12 dni. Która tam jeszcze pracuje co ;) bo ja wczoraj miałam ostatnie korepetycje i zakończyłam ten rok szkolny. Stwierdziłam, że moje nerwy odmawiają mi posłuszeństwa, więc nie ma co. A może mnie weźmie teraz i będę musiała pędzić do szpitala :p - marzenia ściętej głowy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Elmirko a czemu u ciebie cc? Byc moze ze wczesniej juz pisalas o tym ale jest tu tego tyle ze nie nadarzam z czytaniem;))))))Ja mam termin na 24 czerwca ale cesarke bede miala 12:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirka, czyli co? Jestem ostatnia w pracy? Jeszcze jutro i przerwa na jakis czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolusia na pewno jest wszystko ok. Moja Kajusia ostatnio nie ruszała mi się przez dwa dni, jak w końcu mąż kazał mi się ubierać i jechać do szpitala, żeby sprawdzić co się dzieje, to Ona od razu zaczęła walić, jakby się przeraziła, że ją będą wyciągać na siłę. Ale mieliśmy radochę wtedy. A jeśli na prawdę się martwisz i nie zdarzało Ci się to wcześniej to jedź do lekarza niech Cię uspokoi, lepiej narobić fałszywego alarmu niż żałować do końca życia. Muszę się Wam pochwalić, że nareszcie mam w normie hemoglobinę :D:D:D:D:D:D:D:D:D Ciągle brałam żelazo od początku ciąży i inne witaminki i wyniki leciały w dół. Jak teraz pomyślałam, że mam w doopsku te tabletki i nie chce mi się ich łykać, to wyniki się poprawiły ale paradoks hehehe ale ważne, że wyszło na dobre. Oliwka mnie nawet nie pomagają okłady moczeni itp... Ale kupiłam sobie taki żel chłodzący w rosmanie dla kobiet w ciąży i przynajmniej puchnięcia się zatrzymują i nie bolą. Taki z kolekcji babydream. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka na to wygląda pracusiu ;) Ja mam jeszcze zaplanowane na poniedziałek i wtorek ale odwołam. No chyba, że będzie max 15 stopni i w ogóle jakiegoś powera dostanę. Ale raczej wątpię :P:P Martynka ja mam problem ze spojeniem łonowym. Ortopeda dał mi skierowanie na cc w obawie, że podczas porodu mogą mi się kości rozejść, a potem leży się w szpitalu kilka tygodni na specjalnych hakach, a Maleństwa w domku z mężem :( więc wolimy nie ryzykować i Kajusia nie będzie się pchała przez ciasny kanał, tylko ją wyciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Elmirko to nie dziwie Ci sie wcale ze sie zgodzilas na cc!! W gruncie rzeczy to cc jest teraz coraz bardziej popularna no i znieczula Cie tylko miejscowo wiec bedziesz miala swiadomosc tego co sie bedzie dzialo.A maz bedzie mogl byc przy Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka właśnie przeczytałam maila od Ciebie, to wstrząsające ale niestety prawdziwe. Rozesłałam to już do wszystkich znajomych. Może chociaż jeden mail z sto tysięcy ocali jedno dziecko... Martynka niestety mąż będzie musiał czekać na zewnątrz. Powiem szczerze, że nastawialiśmy się na poród rodzinny. Ja jestem straszna panikara jeśli chodzi o ból no i im bliżej cesarki tym bardziej mnie to wszystko przeraża. Wkłucia w kręgosłup, a potem słuchanie tego, że mnie tną itd... Obawiam się, że dostanę ataku histerii, więc muszę jutro zapytać też, czy w takiej sytuacji dostanę narkozę. Jedyne co mnie powstrzymuje przed narkozą, to to, że zobaczę moją Księżniczkę całą uciapkaną krwią, siną i w ogóle, a po narkozie to już będzie umyta, ubrana i taka jak "ze sklepu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co boli mnie c...w środku,dzisiaj się troche nachodziłam i niewiem czy od tego?was też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście miało być: "jeden mail ze stu tysięcy". Żeby znów jakaś nieproszona pomarańczka nie wytykała, że tu są matoły. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba mnie też boli, szczególnie po wysiłku albo jak wstaję. Czasem idąc aż muszę się zatrzymać. Ja to opisuję, że Mała sobie rączką tunel wygrzebuje do wyjścia. Ale jak tak to ujęłam mojej siostrze to powiedziała mi, że też tak miała przed porodem i to normalne. Więc pozostaje nam tylko cierpieć i czekać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dzisiaj jestem w pracy ale mam już dość W sumie w domu też mi sie nudzi ... Koleżanka niedawno urodziła synka i mówiła mi ,że tak naprawdę to zaczeła go kochać tak po 2 miesiącach wcześniej mówi ,że było to jakieś dziwne mieszane uczucie Wszystko jej się pozmieniało w życiu i strasznie ja to przeraziło Boję się ,że ze mną będzie podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka niemartw się napewno pokochasz od razu twoja kumpela może w niewłaściwym momencie zaszła w ciąże,niespodziewała się dlatego tak zareagowała a ty bedziesz super mamą(pamiętam jak pisałąś ze ludzie mysla ze jesteś panna-to teraz im pokażesz na co cię stać-niedość ze panna to z dzieckiem i kocha je nad zycie):-):-):-) głowa do góry jak zobaczysz kruszynke to się rozpłyniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Elmirko dzidzia nie bedzie wygladac az tak zle,nie boj sie,ponoc przy normalnym porodzie jest o wiele gorzej,dzidzia jest bardziej sina itd. Ja tez jestem panikara i tez sie boje,ponoc czuc tylko jak wyjmuja dziecko ale to nie boli,nie decyduj sie na narkoze bo po niej nie dojdziesz szybko do siebie,moga byc wymioty i wogole a tak bynajmniej od raz zobaczysz dzidziusia....ja strasznie sie boje igieł;((((((((( masakra ale wole juz to niz byc pod narkoza.Moj maz bedzie widzial wszystko zza szklanych drzwi wiec bede miala z nim kontakt chociaz wzrokowy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Goba ja rowniez sie z tym mecze.....i nawet nii wiem jak dokladnie ten bol okreslic ale tez mnie boli c.....w srodku,to jest tak dziwne uczucie ale skoro duzo kobiet tak ma to widocznie byc tak musi ....ale damy rade bo my kobitki zawsze rade dac musimy:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Oliwka....mam te same obawy co Ty,boje sie ze dziecko mnie znudzi chociaz teraz nie moge sie juz naszej malej niuni doczekac.Nie wiem czy sprostam tym wszystkim obowiazkom i odpowiedzialnosci....uff...mam nadzieje ze mi to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja na to żeby zajść w ciążę czekałam 5 lat Byłam i nadal jestem przeszczęśliwa ale nachodzą mnie nieraz takie ciężkie mysli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka12czerwiec
Oliwka to jest normalne,nie przejmuj sie tak bo z tego co wiem to duzo kobiet ma podobne mysli a nie ma co martwic sie na zapas.Napewno bedziesz dobra i kochajaco mamusia a to ze sie tak tym przejmujesz swiadczy wlasnie o tym ze juz kochasz to malenstwo:)) bo jakby bylo inaczej to mialabys bys to w nosie i przejmowala sie "rozstepami na brzuchu" a nie tym jaka bedziesz bedziesz mama:))))) glowka do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko chyba się nie zrozumiałyśmy ;) Ja właśnie chce ją zobaczyć taką od razu po wyjęciu, a nie jak to określiłam jak "ze sklepu". Jak by nie wyglądała to i tak dla mnie będzie najcudowniejsza pod słońcem. I dlatego chcę mieć znieczulenie. Ale wiem też, że bez męża mogę sobie psychicznie nie poradzić w obawie bólu i czucia wyciągania ze mnie dziecka i dlatego chcę zapytać czy w chwili gdy zacznę na prawdę histeryzować to zamiast na mnie wrzeszczeć to dostanę narkozę. A wiem jak po narkozie będę się czuła bo miałam już dwa razy. I w sumie tak samo szybko dojdę do siebie, bo po tym znieczuleniu muszę i tak 8h leżeć plackiem więc się nie zajmę moją Gwiazdeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×