Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Goba to witaj w klubie, moja Ania ma bardzo podobne zachowanie, wczoraj tak nam dała w kość, była taka marudna, zasneła dopiero ok 23.30 i to z wielkim trudem, a dziś wcale nie lepiej, ciągłe marudzenie, posmarowałam jej dziąsła żelem, ale chyba nic to nie pomogło, teraz wypiła 60 mleczka i troszkę leży przed rybkami, no i też ma lekki katarek i kaszel, tylko, że dziąsła raczej nie są spuchnięte, ja już sama nie wiem o co jej chodzi, jeszcze troche i zwariuje, dobrze, że mąż jest dziś w domu ale nie wiem jak ja jutro sobie dam radę , bo idzie do pracy na 24 godziny Dziewczyny ile to ząbkowanie może trwać????????????????????!!!!!!!!!!!!Pomocy!!!!!!Może macie jakieś super spsoby na to ząbkowanie? Melania mi czasmi tylko Ania tak pośpi, każda noc u nas wygląda inaczej, czasami tez budzi się co 1-2, więc niestety nie pomogę Ci, bo sama bym chciała to wiedzieć dlaczego raz śpi krócej a innym razem dłużej Kurcze ale te wasze dzieciaczki dużo jedzą, też bym chciała żeby Aina tyle potrafiła zjeść Agula a dlaczego spanie w foteliku miałoby pomóc w dłuższym spaniu? Gosiek jak czytam o zachowaniu twojego kubulka to tak Ci zazdroszczę, szczzególnie teraz jak ania zrobiła się taka mega marudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry u nas nocka taka sobie ale to chyba z mojej winy bo dałam małemu w nocy mleko od 6 miesiąca życia i chyba mu ono nie odpowiada-niby to samo mleko hipp ale bolaba w nocy brzuszł go chyba w nocy brzuszek i obudził sie o 5 i do 7 nie spał a potem tylko godzinkę jeszcze pospał. Ale tak na codzien to nie mogę narzekać, o 19:30 Juleczek dostaje mleko i jak wypije odkładam go do łóżeczka, zazwyczaj zasypia od razu ale czasami leży jeszcze 15-20 min patrząc na karuzelkę. I jak zaśnie to śpi do rana do 7:30 z jedna pobudka na mleko między 3-6(ostatnio budzi się ok 5 nad ranem na mleko) W ciagu dnia tez jak nie zaśnie przy mleku a jest pora spania to kłade go do łóżeczka i sam zasypia. Także nie moge narzekać na jego spanie. Ok teraz uciekam bo mały juz się niecierpliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki u nas wszystko dobrze mały zdrowy (odpukac), nocki tez spoko idzie spac po 7 wstaje w nocy raz na mleczko i spi do 8. ja mu daje codziennie tak 8rano 120 mleczka 11 deserek słoik ok14 zupke z miesem 200ml ok16 raz szpinak raz desrek raz zupe zalezy 19godz 180 kaszki na dobranoc 3 w nocy 160 mleczka z kaszka takze wydaje mi sie ze głodomorek z mojego a w ciagu dnia pije z 350ml wody lub soczkow na brzuch sie przekreca ale na plecki nie ma mowy, na nogach postoi sztywno moze pare sekund, siedziec sam niesiedzi tez pare sekund, zebow niewidac ale przestałam sie tym przejmowac wszystko w swoim czasie bedzie.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane :) Dziękuje za miłe komentarze na nk :) U nas nocka spoko,poszedł spać o 11 obudził się o 3 później o 5,7,9 i teraz razem pospaliśmy sobie do 11 :) fajnie się czuję - taka wypoczęta jakaś :) mój Eryś je : rano cyc 14 - zupka tak no oko :) 16-17 owoce później znów cyc na kolacje kaszka na gesto zrobiona z 90 ml wody w nocy cyc,cyc,cyc :( agula dzielna dziewczynka z Gabrysi :) a czemu w foteliku ma spać ? Buziaczki dla wszystkich i dużo zdrówka dla was :) Idę pranie wstawić,bo dziś jestem tyroszke z pracą domową w plecy :):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas wszystko ok. Bartus je tak: rano tak 7-8 120-150ml mleczka 10-11 mleczko 120-150 13-14 zupka lub obiadek cały sloiczek 16-17 mleczko 120-150 pozniej deserek caly sloiczek 19-20 mleczko 120 22-23 mleczko 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka calkiem , calkiem.... dostala na noc syrop przeciwbolowy i ladnie spala, tak wiec nie probowalam numeru z fotelikiem. Moja czesto ma zapchany nosek w nocy, jak dlugo lezy na plaskim i dlatego mam jej pozwolic pospac w foteliku, a poza tym sama zuwazylam , ze czasem jak usnie w samochodzie to potrafi spac 2,5 h , nawet jak ja juz przeniose do domu ( razem z fotelikiem) :) . Dziewczyny uaktulnijcie tabelke, bo moja wyglada jak wielkolud podlug waszych pociech :P Za tydzien kolejne 2 szczepienia ( wczoraj dostala 3 !! ), musimy jakos nadrobic zalegle kucia :( Melania moja tez nie chciala jesc kaszki ( nawet tych owocowych ), ale robie na gesto ( podaje lyzeczka) i dodaje swieze owocki , zaczynalam od banana , ktorego mala uwielbia i zalapala. Na poczatku bylo wiecej owocow niz kaszki , tak dla zmylenia :D . Mierzejka a moze kup jakies krople homeopatyczne na zabkowanie , u nas pomagaly :) , podaje sie je do ustnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) bardzo dziekuje za mile komentarze na Nk :) mam do Was pytanie: od jakiegos czasu zauwazylam, ze synek jak lezy na pleckach lub na brzuszku i macha nozkami to czasami je krzyzuje. Czy to zle? Pamietam, ze gosiek tez o tym pisala kiedys. Wasze dzieci tez tak maja? no i niepokoi mnie jeszcze to, ze maly ma 6 miesiecy i jak mu sie cos nie podoba to mostkuje. Np jak do karmie i juz nie chce to zaciska buzie i odgina sie do tylu. Martwi mnie to, bo wczesniej tak nie robil. Tzn czasmi robil jak lezal na pleckach i chcial sie przekrecic, ale teraz zaczyna mnie to niepokoic. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowa mamo ... wydaje mi sie , ze rosnie ci maly buntownik :) , to wyginanie sie, mostkowanie to sposob wyrazania emocji, niezadowolenia u dzieci np. za dlugo lezy , nie chce juz wiecej zupki. Moja starsza corka tak robila,zazwyczaj gdy chcialam ja wsadzic do fotelika samochodowego, bo ona nienawidzila jazdy samochodem , z czasem jej to przeszlo. Milka robie ciasto z twojego przepisu :) A w ogole to gdzie ty sie podziewasz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowa mamo, nie martw sie. Jesli chodzi o krzyzowanie nozek to zwraca sie na to uwage podczas podciagania sie dziecka do siadania. Jak sobie lezy i krzyzuje to nic..nie dajmy sie zwariowac dziewczyny :) A co do mostkowania, Nina tez tak robi. Wlasnie szczegolnie wtedy jak jej sie nudzi, albo po jedzeniu jak sie odwraca i juz wiecej nie chce, to wygina sie czasem w mostek. Ja nie widze w tym nic niepokojacego ( z reszta juz kiedys o to pytalam tu na forum) . Jakos musi mi dac znac, ze juz wiecej nie chce ;) Masz slicznego synka :) No ja juz tez kiedys nawolywalam do zmian w tabelce, bo wyszlo,ze tylko niekotre dzieci rosna ;) Widze, ze w sumie nasze dzieci podbnie jedza jesli chodzi o ilosc :) Moja corka przedluza sobie czas czuwania podczas dnia i sypia juz 2 razy tylko, ale za to po 1h , a nie jak dotychczas 3 razy po 1/2 h :) Juz tak bylo przez 3 dni i mam nadzieje ze jej to zostanie. Jesli chodzi o usypianie jej to nie narzekam :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DZIEWCZYNKI ZYCZE WAM I WASZYM RODZINKOM SZCZESLIWEGO NOWEGO 2009 ROKU DUZO ZDROWKA I PIENIAZKOW I ZADOWOLENIA Z ZYCIA ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY !! jestem po nieprzespanej nocy - ale tym razem na własne życzenie... zastosowałam się do rad z książki \"Uśnij wreszcie\" ( przesłałam ją na interie ) no i miałam noc pełną wrażen... metoda jest dość drastyczna bo maluszek musi trochę popłakać ale już po pierwszej nocy widzę że jest lepiej...obudził się TYLKO 3 razy, najdluzej płakał przez 50min... oczywiscie wstawałam do niego co 5min zeby wiedział że nie jest sam ale zauważyłam że po moim pojawieniu się jeszcze bardziej płakał :-( byłam bliska poddania się, tymbardziej że mąż mnie nie wspierał tylko ciągle powtarzał ze mu sie to nie podoba itp... w koncu powiedzial nawet że on bedzie wstawał do małego w nocy i karmił butelką :-) oczywiscie zignorowałam jego obietnicę, bo wiem jak by się to dla mnie skończyło... póki co jestem nie wyspana, dziś pewnie też nie pośpię za bardzo... ale cieszę się, że podjęłam kroki ku zmianom - bo ostatnio byłam bardzo zdesperowana - zresztą ta metoda nadaje się tylko dla takich własnie mam - przemęczonych, znerwicowanych i zdesperowanych... na dodatek teściowa jest smiertelnie obrażona - uważa, że tresuje dziecko i że to może zaszkodzić jego zdrowiu fizycznym i psychicznym... generalnie zostałam przez nią uznana za wyrodną matkę i przeklęta :-/ tak że mam niezlego doła - zamiast cieszyc się z sukcesu to boję sie wrócic do domu po pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co tu takie puchy... zapraszam na ostatnia kawke w tym roku.... melania wspolczuje ci ale musisz byc twarda wiem ze to boli bardzo jak płacze dziecko ale musisz przetrwac, pierwsze nocki beda okropne ale pozniej bedzie lepiej, a dziecko tego nie bedzie pamietac przeciez to robisz dla jego dobra.... dzis sylwestra a ja z mezusiem i mackiem siedzimy w domku, nie mam z kim malego zostawic moi rodzice ide na balange piewsza od x lat a tesciowa woli zajmowac sie druga wnuczka niz mackiem..... ale niemam wogole ochoty gdzies chodzic wole z mezem i mackiem ten wieczor spedzic jeszcze sie nachodze.... ten rok był dla mnie bardzo dobry... powrot do polski... kupienie mojego m3 no i rweszcie przyjscie na swiat mojego skarba takze mam nadzieje ze nastepny rok tez bedzie wspaniały.... zycze wam dziewczyny aby nastepny rok był dla was pełen spokoju, radosci, i niezapomnianych chwil w zyciu.... a tym co ide poszalec dzisiaj to udanego sylwka i zabawy no i tym co siedza w domku tez tego zycze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!!! Chrzciny się udały,święta też minęły w pogodnej atmosferze,a ja wczoraj wróciłam znad morza bo byliśmy z mężem w centrum spa z okazji 1 rocznicy ślubu,było suuuper,choć troszkę tęskniłam za małą. Mam pytanko do was,podajecie już gluten swoim dzieciom?Ja się zastanawiam w jakich ilościach dawać i w jaki sposób jak ja karmię jedzonkiem ze słoiczków,proszę doradzcie coś!!!No i co z żółtkiem bo czytałam żeby dawać dzieciom pół żółtka co drugi dzień,już sama nie wiem co i jak:( I jeszcze potrzebuje rady na odparzenie,co stosować?Moja mała ma odparzoną cipcię bardzo mocno nie wiem jakim cudem się jej to zrobiło i walczę z tym i nic,pomóżcie:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Katrin... widze ze nie ma nas za wiele w ostatni dzien 2008 :-) ja glutenu nie podaje - lekarz sugerowal dopiero po 10 miesiącu, ze niby po co wywolywac wilka z lasu ( celiaklia )... żółtko podaję co dwa dni w zupce - odkąd mały skończył 6 miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Melania muszę poczytać o tej metodzie i wypróbuję ;) a jak robisz tą zupke z jajeczkiem ? Ewelona super że ten rok był dla was wspaniały :), następny 2009 spewnością bedzie również obfity w radości i powodzenia :) katrina super że chrzciny się udały :) Fajnie świętowaliście 1 rocznice ślubu :D Eryczkowi na odparzenia pomogła maść Alantan plus. i wietrzenie. Może zmieniłaś chusteczki na inne i od tego malutką tak odparzyło ? życzę aby Vanessce szybciutko to odparzenie sie zagoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....SZCZĘSLIWEGO NOWEGO.... *******2009 ROKU******** ✬⋰ (.•´`*.✬⋰ *.*✬⋰´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨)✬⋰ ¸.•´¸✬⋰.•*´¨)✬⋰ (¸✬⋰.•´ (¸.•` * ¸.✬⋰•´¸.•*´¨)✬⋰ ......\~~~~~/.....\~~~~~/ .......\~~~~/.......\~~~~/ ........\~~~/.........\~~~/ .........\~~/...........\~~/ ..........\~/.............\~/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./****\........../ ****\. Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok. Niech się życie z górki toczy, Niech Ci wiatr nie wieje w oczy, Spełnienia marzeń, wielu pięknych wrażeń, Szczęścia, zdrowia, pomyślności, Niech zawsze radość w sercu gości. (▒)★(▒)★(▒)★(▒)★(▒)★(▒)★(▒)★(▒) SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$ _________$$$$_____$$$$__$$$ 12 miesięcy zdrowia 53 tygodni szczęścia 8760 godzin wytrwałości 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości¦* Kochane tego nam wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka melania podziwiam za wytrwałość ale ta metoda nie dla mnie-pewnie inaczej mówiłabym jakbym miała problemy ze snem małego, więcj jeśli widzisz że jest lepiej to życze wytrwałości. Katrina jak dobrze pamiętam na takie odparzenia lekarka zaleciła mojej wikusi crotlimazolum kem (często odparzenia moga być zainfekowane grzzybicznie-podrażniony naskórek i wilgoć) spróbować też możesz linomag zielony i na jakiś czas zrezygnować trzeba z chusteczek(przerabiałam to i chyba znowu się szkuje bo julek znowu ma antybiotyki i często robi kupki a sudocrem już nie działa. A u nas wysypka pomału schodzi - widac już poprawę. Co do glutenu to ja już wprowadziłam- zaczynalismy od kaszki z glutenem teraz do zupki chce dodać kasze manna a dzisiaj dostał deserek z bananów i jabłek z biszkopcikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia__ gotuje jajo na twardo osobno a potem miksuje pół żółtka z warzywkami, mięskiem i oliwą z oliwek :-) nie podaje mu zupek ze słoiczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane,u nas ok wczoraj wykorzystalismy czas i pojechalismy z mezem i kuba, na spacerek i zakupki,caly dzien zlecial.Mezus kupil mi fajne kozaczki i bluzke,kazdemu cos sie dostalo. Kubek ok,tylko wkurza mnie to bo umie a nie nie chce na bruch sie przekrecac,a do siedzenia rwie sie hmmmmmmm Pom mamo,ten mostek to niby nic dobrego tak czytalam ale moj tez tak robi czasami a szczegolnie jak sie denerwuje albo bardzo cieszy,rzadko ale robi,wszystkie dzieci tak robia wiec bez obaw,a krzyzowanie nozek,to nic zlego jesli nozki podczas krzyzowania nie sa prostowane,sztywne,pytalam o to rehabilitantke kuby,a jesli krzyzuje i prostuje to jedyne niebezpieczenstwo jest ze dziecko moze stawiac stopy do srodka jesli zacznie chodzic,ale jesli nawet robi to tylko czysami to tez nic zlego ,tak juz dzieci maja. Kuplam kubie wczoraj dywanik w auta,jak lezal na macie i chcial pelzac to sie slizgal wiec kupilam a teraz jak ma to nadal nie umie,pupke podnosi a do przodu niet,niedlugo sie pewnie nauczy niemotka jedna ale z calych sil probuje. U nas niedlugo wyjdzie chyba gorna jedynka,kwestia czasu,juz wyczuwam powoli palce,ale dolna ma na razie jedna. Moj kuba to bardzo towarzyski jest ,niogo nie boi sie,wczoraj do wszystkich obcych sie smial ktorzy go zaczepiali,papapa kochane szczesliwego nowego roku i samych powodzen,moj 2008rok byl b udany papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Melania dziękuje za zyczenia na nk. Ja Cię w zupełności popieram odnośnie nauczenia Mikołajka przesypiania nocek. Ci co to krytykują powinni sami przekonać się na własnej skórze jak to jest wstawać co chwila w nocy, ja też już jestem zdesperowana chyba niedługo też będę musiała to wypróbować, tylko muszę przeczytać o co chodzi z tą metodą. U nas dzisiaj nocka też bardzo nie ciekawa, bo mała nie spała do 0.30, budził ją kaszel, który zaczął się w dzień a w nocy się wlaśnie nasilił, na szczęście nie było gorączki i później jakoś spała z trzema pobudkami na karmienie do 8.30(teraz też śpi i kaszle). Wogóle to dziś byliśmy u lekarza co prawda nie u pediatry bo nie było jej ale u rodzinnego. Na szczęście płuca i oskrzela czyste, tylko ma jakiś dalikatną wydzielinę w nosku i podopno jak jej spływa do gardła to właśnie wtedy kaszle. Dał nam wapno, witamine C w syropku i jakieś krople do nosa na noc. No i w końcu zaczęla nam przybierać lepiej na wadze, bo przez niecały miesiąc przytyła 400 g, a wcześniej tyle przybierała przez dwa miesiące, jednak ten mój pokarm musiał jej nie wystarczać, oby już tak tyła cały czas. Ja dziś siedzę sama z Anulką w domu aż do jutra rana:( w dodatku dziś są moje urodziny, no ale odbiję sobie jutro Mam nadzieję, że u sąsiadów nie będzie impry, bo już mam noc z głowy, bedą mi budzić małą Dziewczynki życzę Wam z okazji Nowego Roku samych radości, dużo uśmiechu na codzień, żadnych trosk, zadowolenia z mężów i naszych kochanych pociech. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin na odparzenia najlepszy jest Tormentiol, jest on zakazywany do stosowania u niemowlaków, ale w tak sporadycznych wypadkach napewno nie zaszkodzi. U nas działa cuda! Moja ciocia jest pielęgniarką w szpitalu i powiedziała mi, że na noworodkach pielęgniarki tego używają oczywiście nie za dużo. Smaruj też linomagiem zielonym no i najważniejsze jak najwięcej wietrz pupcie, to też działa cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
°o o° __o°__ |HappY| | New | \\\\Year/ \\\\__/ __||__ >2009< Fajerwerki, bal, muzyka, już szampana każdy łyka. Stary rok się w Nowy zmienia przy okazji śle życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, górę szmalu i miłości. Mnóstwa uniesień po zmroku życzę Wam w Nowym Roku. Ja tez nigdzie nie ide na Sylwestra. Katrin, pozazdroscic wypoczynku :) Moja mama nie zostalaby z Nina. Mam opieke tylko jak ide do pracy, jakbym chciala chocby do sklepu musze brac mala ze soba. Co do jedzonka jeszcze nie dawalam glutenu ani zoltek. W tamtym tygodniu zjadla brokulki i bylo Oki, a teraz chce ugotowac zupke z kaszka manna. Melania, nie wiem co to za metoda, wiec sie nie wypowiem co do niej. Wiem, ze ja nie znioslabym placzu dziecka, a moja mama i maz zareagowaliby na pewno tak samo jak twoi bliscy. Ja uwazam, ze malenstwo potrzebuje bliskosci i milosci mamy, dlatego jak mi sie mala przebudzi w nocy zaraz ja biore do siebie i tule..i tak sobie spimy juz do rana. Nigdy nie pozwalam by plakala. Mierzejka - dla ciebie 🌻🌻🌻 Wszystko co było Twoim marzeniem co jest i będzie w przyszłości, niech nie uleci z cichym westchnieniem, lecz niech się spełni w całości! Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje urodzininki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
╔══╦══╦══╦═ ═╗ ╚═╗║╔╗║╔╗║╔ ╗║ ╔═╝║║║║║║║╚ ╝║ ║╔═╣║║║║║║╔ ╗║ ║╚═╣╚╝║╚╝║╚ ╝║ ╚══╩══╩══╩═ ═╝ ══ SYLWESTER ══ ╔══╦══╦══╦══╗ ╚═╗║╔╗║╔╗║╔╗║ ╔═╝║║║║║║║╚╝║ ║╔═╣║║║║║╠═╗║ ║╚═╣╚╝║╚╝╠═╝║ ╚══╩══╩══╩══╝ ═ HAPPY NEW YEAR═ .......*o*o*o*o*o*o .........o_o_oo_o_o ....... (´´´´´´´´´´) .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|´´´__´´´| .........|´´ /´´\\´´| .........|´´ \\__/´´| .........|´´2009´´| .........|´´´´´´´´| .........|´´´´´´´´| .........|________| .........|********| .........|********| .........|********| .........|********| ........„” ******* “„ ......„” ********** “„ ...../ ************* \\ ...„” ************** “„ ../*****************\'\\ . |******************| . |******************| . |\'=============\'| . |...........................| . |.........Happy..........| . |...........New.......... | . |...........Year..........| . |..........2009.......... | . |.......................... | . |.................. | . |\'=============\'| . |******************| . |******************| . |******************| . |******************| ..\\\'*****************\'/ ...============= Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok, Niech się życie z górki toczy, Niech CI wiatr nie wieje w oczy, Spełnienia marzeń, wielu pięknych wrażeń życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za rady,mam linomag zielony mam nadzieje że to pomoże. Mierzejka 100 lat!!!! My dzisiaj w domu bo dziadki się bawią także nie byłoby z kim dziecka zostawić ale co tam i tak jakoś nie mam nastroju:( Buziaki dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka wszystkiego najlepszego w dniu urodzin !!!!!! A przede wszystkim jak najmniej zmartwien z Ania :) Melania , ja probowalam kiedys taka metode z moja starsza corka, bo nie chciala zasypiac sama , tylko musialam z nia lezec 0,5-1 h , ale nie dalam rady, za miekka jestem jesli chodzi o dzieci. Za to mojej znajomej udalo sie po jakis 2 tyg. Bylo duzo placzu, ale po pewnym czasie dzieciak szedl spac , bez zadnych problemow i sprzesypial cala noc. I ja nadal uzeram sie z moja panna jesli chodzi o zasypianie a ona juz o 20 ma wieczor dla siebie. Z reszta wszystkie amerykanki jakie znam tak robia, nie rozczulaja sie nad dziecmi :( , maja spac kiedy mamie odpowiada a nie dziecku. Kiedys juz wam pisalam jak taka jedna oduczyla synka nocnego wstawania: pakal bo glodny , az \"zrozumial \" ze nie dostanie flaszki i usnol ze zmeczenia , po tygodniu przestal sie budzic. Dodam , ze mial wtedy nie caly roczek . katrina a probowalas make ziemniaczana na odparzenia? My jedziemy do tesciow na Sylwka, beda jeszcze jacys znajomi. Kurcze ale kwitnia moje relacje z tesciowka, zobaczymy do kiedy :P Zycze wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2009 !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziekuje za odpowiedzi :) mierzejko, wszystkiego naj naj naj :) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Was kochane i Waszych rodzin! Duzo zdrówka, spełnienia marzen i samych radosnych dni :) Zeby Nowy Rok byl jeszcze lepszy niz ten, co wlasnie mija :) My niestety witamy Nowy Rok z angina. W pon bylismy u lekarza i okazalo sie, ze maly ma poczatki anginy. Na szczescie obylo sie bez antybiotyku. Przestraszylam sie niesamowicie, gdy masujac Mateuszowi szyje odkrylam takie zgrubienia na wezlach chlonnych. I mial goraczke, ale myslalam, ze to na zeby. Jak poszlismy do lekarki powiedziala, ze przy anginie takie grudki na wezlach sie robia. Gdyby nie to, ze wyczulam te grudki na wezlach pewnie nie poszlibysmy jeszcze do lekarza, bo wszyscy mi mowili, ze jak maly ma goraczke i nie ma kaszlu ani kataru to na pewno na zeby. A tu masz... angina :( Dziewczyny, i jeszcze mam pytanie o sprezynowanie: jak to wyglada? Moj Mateusz jak go postawie i trzymam pod paszkami to stoi na nozkach i zgina je w kolanach i troche w biodrach, ale nie wyglada to tak, ze odpych sie od podloza. Bo sprezynowac to podskakiwac tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!!!!!!!u nas nie ciekawie sie zapowiada!!!!!!!!!!byłam z Kiniusia u lekarza bo straszny kaszel prawie w nocy nic nie spała i jak ja kładłam do łozeczka to w ryk wpadała i tak z 10razy wkurzyłam sie i ja do wózka a jesdzi jeszczew gondoli to spała jakoś 4 bez przerwy nie mam problemó ze spanoe w nocy zawsze ładnoe śpi to przez ten kaszel........................ I zapisała zastrzyki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!baba przychodzi do domu 2 razy dziennie do pon.w pon rano ostatni zastrzyk ma miec i na kontrole a jak sie nie poprawi to szpital!!!!!!!!!!!bu!mam nadzieje,ze bedzie ok!musi być! AGULA_wygladasz super za swoimi dziweczynami jak siostra normalnie!pewnie mąż Cie dobrze konserwuje......he,he!A wiesz śniłaś mi sie ze byłysmy razem na weselu ale u kogo to n ie wiem jakie głupoty moga sie przysnic ludzim!heh! kochane co do diety to w świeta zarłam jak słoń!!!!!!!!!!!!!!!powaznie tyle se odmawiałam cały czas mówie se swieta raz w roku wlazłam na wge a ti 1 kgprzybyło myslałm ze gorzej bedzie!ale do normalki brakuje mi 4kg luzik!!!!!!!!!!dam rade! a ja w domu na sylwka zaraz ide sie umyc i do wyra aKrystian u babci a moj w pracy i tyle z tego sylwka!!!!!!!!!.............. KOCHANE ZYCZE WANM W NOWYM ROKU SZCZESCIA ,Zdrowia i pociechy z dzieci!!!!!!!!!zadnych chorób a sio!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim mamom fajnego sylwka - czy to w domu czy na balu :-) choc podejrzewam ze niewiele z nas bawi gdzies na jakiejs imprezce :-) za rok sobie odbijemy... u mnie w domu atmosfera lekko rozluzniona, ja zresztą też po 2 lampkach wina... Miko zasnął sam bez problemu, bez płaczu - do teraz jestem w szoku - nigdy tak się nie zdarzyło...metoda działa...zobaczymy co sie w nocy bedzie działo :-P Oczywiscie nie uslyszalam zadnych słów przeprosin ze strony męża, bo od tesciówki to nawet się nie spodziewałam :-) zycze wszystkim dobrej nocki no i do siego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beja ... dzieki za mile slowka , ale mi sie humor poprawil hehehe Na weselu mowisz, moze w roli tesciowych ;) Biedne malenstwa, duzo zdrowka dla Kingusi i Mateuszka 🌻 Musze sie wam pochwalic , ze Gabrysia sama juz siedzi !!! potrafi wytrzymac do 4-5 min , jeszcze tyle jej nie pozwalam, ale chcialam sprawdzic tak jeden raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×