Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Hej :) goba jaki jest adres na interie ? Zapomniałam a chciałam fotki przesłać - jak mi się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia wysłane pisała do mnie małami pozdrawia mamy i dzieciaczki i życzy wesołych świat czekam na dalsze powiadomienia o dziciach i czy juz są po przeprowadzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny chyba mam jakiegoś doła, wogóle mnie święta nie cieszą, nawet jeszcze prezentów nie mam kupionych - nie ma pomysłów i nie ma kiedy jechać bo mąż w pracy od 5 do 19 a u mnie w miasteczku to nic nie ma. A do tego nie mam z kim Wiki zostawić a nie chciałabym żeby widziała że my prezenty kupujemy. Buu.... I wogóle to szlak mnie trafia bo już miałam prawie posprzątane a mężuś się przeszedł przez mieszkanie i wygląda jakbym od miesiąca nie sprzatała. Nic nie mam przygotowane na wigilię. Ach idę bo nie chcę wam juz więcej smęcić przed świętami. Mam nadziejęże niedługo mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka :( Spóźnione buźiaczki dla wczorajszych solenizantów na pół roczku ❤️🌻👄 Milka próbowałam z kaszka,zawsze przed spaniem mu daje i nic nie pomaga :( Milka świetnie wyglądasz,Maja cudna dziewczynka :) śliczne ma włoski,mój Eryś to jest teraz łysolek ;) Tomasek fajny bobasek :) - super chłopczyk :) Dużo zdrówka dla męża. Już zapomniałam co jeszcze miałam wam napisac ?:( Aaa... ciąg dalszy moich dołów - króliczek mi zdechł wczoraj :( płakać mi się chce :( moja biedna Gryzka - kochana moja,bardzo byłam do niej przyzwyczajona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna to tylko kryzys przedświąteczny nie martw się ja tez na wigilie niemam przygotowane nic dopiero jutro zaczne prezenty kupione bo my w weekendy jeżdzimy a wiki była z nami po prezent z tym ze ja dalej chodziłam z nia po markecie a mąż poszedł kupił i zaniósł do auta hihi nie martw sie kochana przejdzie ci na pocieszenia odemnie🌻👄👄👄:-);-):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia i dla ciebie🌻👄👄👄:classic_cool::-);-) no laski nie dołowac sie przed swiatami bedzie ok zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ale masz sliczne chlopaki w domu uuuuuuuuu a erys jakie ma piekne oczka szok no i jaki juz duzy no i ty laska jak nastolatka a moj kubol wlasnie wyczail jak sie przytulic do mamy-normalnie teraz jak pisze wiecie jak słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dolowac sie laski twardym trzeba byc nie mietkim u mnie jakos leci muzonka odebralam po operacji, boli go reka ale nie jest zle jutro do szpitala na kontrol i w sroda tez, jak go operowali to mu dali monitor przed nos zeby widzial jak mu reke kraja w lokciu...a ze on slaby i krwiste widoki go przerazaja, to zamiast wyjsc po operacji w ciagu godziny musial zostac na oddziale 2 godziny bo tak mu cisnienie skoczylo i wyszedl blady jak sciana...mieczak :-P ide robic jakis obiadek i chate ogarnac bo jak faceci w domu to tez syfilis na maxa, a u mnie mauzon od tygodnia w domu na chorobowym a do tego starszy syn ma juz ferie wiec panowie burdel na kolach robia :-O milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiluna głowa do góry :) ja też mam dołek :( napewno w święta będziemy zadowolone :) a teraz to tak tylko jednorazowo nas dopadł smutek. Buźiaczki 👄 powodzenia w przygotowaniach świątecznych :):) dzięki goba 👄👄👄 kochana jesteś :) fotki już wysłane :) a jak ktoś chce pooglądać więcej to na garnku mam ich troszke :) adres jest na interii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goba dzięki ;) nastolatka ? hihihi :D no tak nadal się czuje :) Kubuniek słodki chłopczyk :) mamusie kocha to też się do niej przytula :)👄 gosia to przeżył twój pan :( zdrówka dla niego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie krece co tu dzisiaj jest??????? wszyscy coś robia czy co????tylko ja taka nudna???prowadze monolog czy co???? kobitki no co jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez jeszcze zyje,u mnie humor i przygotowania prima!!!!!!!prezenty gotowe zarcie prawie tez ,dzisiaj jeszcze bylismy kupic swieze rybki na wigilie,szok jak drogo no ale coz....hm Ja szczesliwa z powodu swiat,chata tez gotowa ale ja moich panow krotko trzymym ,nie lubie burdelu.Dieku laski jeszcze za kartki na nk,i meile Pochwala dla wszystkich dzieciaczkow bo juz nie wiem kto jakie postepy zrobil ,zapomnialam wiec pochwaly dla wszystkich, Kochane wseolych swiat zycze i milosci a przede wszystkim zdrowia dla dzieci papapa jeszcze zajrze ,kocham Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja też jakiś taki mam podły nastrój, pewnie to przez tą pogodę, leje i wieje, szok wogóle nie czuć nastroju świąt, dobrze, że nadają jutro już śnieg i święta mają być białe Ja na szczęście nie muszę nic przygotowywać bo wigilię i święta spędzimy u rodziców i teściów, ale i tak jakoś nie mogę wyrobić się ze sprzątaniem, miało być dzisiaj wielkie odkurzanie i mycie podłóg, ale jakoś tak nie zdążyliśmy, rano byłam na zakupach, ludzi multum, że odechciewa się wszystkiego, dobrze, że prezenty mam już z głowy, chciałam jeszcze tylko dokupić bratowej jakiś drobiazg, ale normalnie nie wiedziałam co i nic nie kupiłam:(później mój P pojechał dla mie po prezent, kupił mi łańcuszek złoty z jakąś zawieszką, ale pokaże mi dopiero w wigilię, już nie mogę się doczekać:) MIlka i Ewcia, wyglądacie super, dzieciaczki rewelka, Maya ma super fryzurkę a Eryś niesamowicie piękne oczka:) Agula i Surfitka a u Was chyba strasznie zimno, ponoć -25, brrr Agula i Ewcia to się amy z tymi nockami, życzę Wam i sobie oczywiście aby w nowym roku naszym dzieciaczkom się odmieniło z tym spaniem i żebyśmy mogły się w końcu wyspać Goba a to spryciarze z Was, macie rację niech Wiki jak najdłużej wierzy w św Mikołaja Ja pamiętam jak byłam dzieckiem i zawsze ktoś z rodziny się przebierał za mikołaja a ja tak strasznie się bałam, ale bardzo miło to wspominam, ech nie ma to jak dzieciństwo, żadnych problemów, beztroskie życie...niestety to wszystko tak szybko mija, mam nadzieję, że nasze dzieciaczki też będą miały tak miłe wspomnienia z dzieciństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla 6-cio miesieczniakow. Spoznione ale szczere !!!! :) Ja rowniez dziekuje za zyczenia :) Na interie jeszcze nie mialam czasu zagladnac i popodziwiac Milke i Mejeczke i inne dzieciaczki. Ale zaraz to zrobie. Milka, prezent niczego sobie, dobrze ze wogole cos wygralam, bo wiekszosc odeszla z pustymi rekami. Udalo mi sie dopiero poraz pierwszy od 3 lat. A ciasteczka byly jak znalazl na imieniny mojego meza ;) Elmirka, podejrzalam Kajunie na nk. Ja to sie jeszcze boje dawac Nince tak chlebus, by sie nie udlawila..bo jednak jeszcze gryzc nie umie. Pomijajac gluten. Dziewczyny dajecie juz gluten? Zoltka? I jakie warzywa i owoce jedza wasze dzieciaki? No i ile razy dziennie jedza ? Gosia, zdrowka dla meza. Podobalo mi sie stwierdzenie jednej babki w ostatnim odcinku \"rodziny zastepczej\", ze my kobiety jak wierzby placzace, niby gietkie a mocny korzen, a chlopy to jak iglaki wielkie drzewo, a slabe...Oni tacy juz sa. ;) Bylam wczoraj po prezent dla Ninki, i wyszlam z pustymi rekami, takie kolejki i tlumy w zabawkowym ze odechcialo mi sie zakupow. Skocze dzis kolo pracy, moze bedzie lepiej ;) Glupia nie zamowilam przez neta i nic dla niej nie mam :o Wyrodna matka... Wiec deminula nie martw sie bo ja tez nie mam prezentu dla corki jeszcze, kupilam jej dwie pidzamki, ale chyba nie bedzie sie z tego cieszyc za bardzo ;) Poki co ubralam choinke i jest cacy :D No i bawimy sie w kosi lapci, i lajkoniku..jak juz fajnie skacze jak tylko uslyszy ze spiewam ;) I smieje sie na glos wtedy. Na razie...papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek jakie miłe wyznanie, ja też Wa kocham i życzę Nam Wszystkim, aby nasz topik trwał, trwał i trwał....nawet jak nasze dzieciaczki będą już dorosłymi ludzikami:)No i żebyśmy się w końcu mogły wszystkie spotkać w realu. Buziaczki dla dzieciaczków i ich najkochanszych mamuś🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitka wyprzedziłaś mnie z pytaniem do elmirki no właśnie nie boisz sie ze się zakrztusi albo co????moja szwagierka tez daje małemu kromke cgleba i sie nie boi a jak tak mój kuba je 4 razy dziennie:rano mleczko.potem kaszka lub peere ryżowe potem obiadek a potem mleczko z kaszką ja juz właśnie kupiłam obiadki z żółtkiem i kaszka manną ale jeszcze nie dałam mam zamiar może w wigilie???hihiale najpierw podam z kaszka bo z zółtkiem sie boje:-) mierzejka u nas tez co roku ktoś sie przebiera za gwiazdora a wiki jaka zadowolona wtedy ale tez sie troche boi no i wstydliwa i grzeczna sie robi wtedy. poszukam zaraz zdjęć z jednej takiej gwiazdki u mojej szwagierki i pośle na interie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) gosiek słodziutkie wyznanie :) ja was też wszystkie KOCHAM !!!!!!!!! mierzejko dzięki za życzenia :) ja wam również (i sobie) życzę aby wkoncu nasze kochane pocjechy zaczeły przesypiać całe nocki :) abyśmy były wyspane,szczęśliwe i miały dużo energi i ochoty na małe bara,bara z mężem i nie tylko hihihi :);) Ja Erysiowi daje bułeczke,chlebek z masełkiem ale tylko po kawałeczku,też boję się aby się nie zadławił. Żółtka jeszcze nie podawałam,kaszki manny też jeszcze nie. A gdzie reszta dziewczynek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja dzis zabiegana, rano zakupy, teraz salatke kroje, jutro ciasta, i dalej sprzatanie, musze sie jakos wyrobic z tym wszystkim:) Surfitka to jednak szczescie mialas w losowaniu, a podaje malej do zupki platki owsiane- sa z glutenem tak 2-3 razy w tygodniu- nie zaobserwowalam zadnych niepokojacych objawow jak do tej pory. Kupilam dzis 1 jogurcik z Humany od 6 mies- Maya zajadala sie bardzo. Zobacze czy nic jej po tym nie bedzie. Zoltka niestety nie mozemy, bo mala jest uczulona. Ewcia wygladacie slicznie,a Eryczek z pilotem - kapitalne zdjecie- swietny duet!!! Gosia kuruj meza A gdzie Agula???? Czyzby snieg zasypal????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wiem, że ostatnio trochę Was zaniedbałam, ale jak tylko przeczytałam to co nadrukowałyście, to nie starczało mi czasu i chęci na odpisanie. Teraz na chwilkę siadłam, żeby się zrehabilitować. Goba no sorry, byłam na nk ale prawdę powiedziawszy miałam ją włączoną z wyłączonym monitorem. Dodałam fotki i znów czasu zabrakło na kafe. Beja no to faktycznie teściów pozazdrościć. Prawdę powiedziawszy to już zapomniałam co która pisała więc wszystkim całuski, pozytywna energia, gratulacje i dużo zdrówka. Co do prezentów to nawet się nie wypowiadam, bo u Was to na prawdę hojny mikołaj i gwiazdor, u nas prezenty były w granicy 30zł więc nie poszaleliśmy. Ale każdy wydaje tyle kaski na ile go stać. :( Muszę wygrać w totka to kupię ten serwer i wtedy nas nie zamkną jak będziemy tak rzadko tu zaglądać, bo któraś się o to martwiła. A teraz idę się myć i do łóżeczka bo kręgosłup mnie napierdala delikatnie mówiąc, że ani siedzieć ani leżeć. Kajce raczej tak nie daję chlebka, ale fotkę musiałam trzasnąć. Chociaż codziennie ze mną je kanapkę, tzn daję jej do buźki małe kawałeczki. Kajcia super gryzie dziąsłami, potrafi odgryźć kawałek jabłka, jak jej daję possać takie nie starte. Żółtko też bardzo lubi i makaron ugotowany. Wszystko super gryzie, bo ja jej raczej nic nie miksuję, tylko daję pogniecione więc się nauczyła. To przespanej nocki życzę buziaki, no i też się dorzucę do tych wyznań, że Was kocham, choć już kiedyś to napisałam i nikt nie zwrócił uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladlam zdjecia. Cuda !!! Maluszki boskie. Gosia twoj synek to twoja kopia ;) Majeczka ma sliczna fryzurke. Eryczek, maly ksieciunio. Slicznie siedzi :) Ja kupilam Nince takie cos : http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=3028946, tyle ze zaplacilam jeszcze 5$ wiecej a kupowalam w tym samym sklepie 😠 A stoliczek kosztowal w nim ponad 50$, a na necie kupilam za pol ceny, a bedzie w przyszlym tygodniu. Dodatkowo kupilam Ninie cos takiego : http://www.amazon.com/Munchkin-Fresh-Food-Feeder-Pack/dp/B000GK5XY2/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1229980501&sr=1-1, niech gryzie a ja sie nie bede bala, ze sie udlowi. Goba, no super Mikolajki :) Moj M ma stroj Mikolaja, ciekawe czy w przyszlym roku sie przebierze i porobi za niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja juz nie mam siły moja Julcia jest strasznie marudna nie wiem o co jej chodzi naprawde placze potem mi nagle usypia na kolanach az sie o to martwie niby jest wszystko ok ja juz na jej punkcie mam chba juz pierd....ca bo cały czas chce latac z\\ byle czym do lekarza niewiem ja tak sie o nia boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie jest taka nie spokojna moze to zabki nie chce siedziec tylko juz by stawała na nozkach nie wiem co jest grane ale jak spi to pokasłuje i nie wiem od czego w płuckach ma czysto w oskrzelkach tez to ja juz sama nie wiem moze jej zasycha w buziuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,dziewczynki stawiam kawke,u nas super,nocka przespana cala jak zwykle,moj je to samo co do tej pory na razie nie wprowadzalam jeszcze glutenu ,jakos sie boje,ale mysle ze tak po swietach sprobuje powoli.Ja nie daje chleba bo sie boje ze sie zakrztusi,ktoregos razu wlozylam mu do buzki malutki kawalek kartofelka z obiadu,to sie krztusil,bo inna konsystencja hehehehea wczoraj dalam mu chrupka kukurydzianego ssal fajnie ale balam sie ze wciagnie calego i przyklei sie do podniebienia i zabralam ,tak wiec ja po swietach cos wprowadze nowego,a moj je tez tak jak Kubolek Goby 4 razy dziennie z obiadkiem i deserek dodatkowo,uwielbia deserki wciaga naraz duuzy sloiczek. Elmirka to nie wazne ile jaki prezent kosztuje najwazniejsze ze prosto z serca jest,wiadomo ze mama kazda oddalaby cale serce swojemu dziecku , a prezent to tylko dodatek. surfitka super stwierdzenie z tego filmu i swieta prwada. Gosia dbaj o chlopa!!!!!!!!!!hehehe Goba jak tam Kubolek? pomaranczowa mamo gdzie jestes??????i inne dziewczynki,pewnie zajete przygotowaniami,u mnie jeszcze tylko drobiazgi do zrobienia,jakos tak na luzie i bez stresu w tym roku,mialo byc malo jedzenia bo jestesmy sami a tu zmnow bede polowe wyrzucac brrrrrrrrrr Kasiu,u twojej malutkiej to na pewno nnie kaszel chorobowa przeciez plucka ma czyste piszesz,a ten kaszelek to na pewno z powodu produkowanej slinki,julcia nie wyrabia sie z jej polykaniem,biedulka! ogolnie to zycze zdrowka dla dzieci i dla Was no i super humorkow.Pozdrawiam cieplo papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka i Agula super fotki.Agula wygladasz super z grzywka !Gabrysia cudowna jak zawsze ,sliczna jest. Milka ty Lasko,slicznotka z Ciebie i mayunia ja ka sliczna , w tym kozuszku slodko wyglada , a jakie wloski maja obie panny!!!!!!!!Jak milo popatrzec na nasze sliczne dzieci,bo wszystkie wspaniale sa paspapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. u nas wszystko dobrze.Prezenty kupione,Bartusiowi kupilam interaktywnego kubusia puchatka ktory opowiada 8bajek i spiewa 8piosenek.od meza siostry dzieciom lalke agatke i koparke na ktorej mozna siedziec:))wyslalam na interie kilkadjec Bartusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej popisze potem bo robie jedzenie melduje ze zyje i dzieci tez hihi iza bartuś jest przecudny poprostu a jaki długi hihi piekny chłopiec z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellow!!! Maz dopiero po choinke jedzie, ludzie kiedy my sie wyrobimy???? Wpadlam w panike!!!! Niestety nie potrafie zrezygnowac z przyzwyczajen, i wstac np o 6 i robic. U mnie wstawanie, i budzenie sie to caly proces.... potem musze kawe wypic, i dopiero moge zaczynac dzien;) Za to chodze pozno spac, taki nocny marek jestem. Gosiek dzieki za komplement, chociaz wlasnie po zdjeciach widze, jak latka mi uciekaja, ech!!!! Dziewczyny co sadzicie o jagurtach dla dzieci- podalam wczoraj malej taki z humany z owocami przeznaczony od 6 mies, a potem przeczytalam na necie, ze mozna dopiero od 11 mies!!!! W jaki sposob moze taki jogurt zaszkodzic??? Moze uczulic np??? Spowodowac skaze bialkowa??? Napiszcie co o tym myslicie!!!! Goba Maya ma uczulenie na jajo kurze;( Zajrze na interie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×