Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

Faceci maja tez problem z tym, ze nagle cala uwaga skupi sie na dziecku. Sami usuna sie na boczny tor, chociaz ja chce mojego angazowac we wszystko jak tylko sie da, chociaz pewnie sam bedzie "pchal" sie do malej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jak widzi brzuch, to kojarzy mu sie to z czyms nieziemskim, a jeszcze jak mala sie rusza to juz wogole, i pomyslec, ze my kobiety musimy wycisnac cala zawartosc brzucha, to im sie chyba jakos w glowach nie miesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu juz zapowiedzialam, ze on bedzie kapiacym tatusiem :) I sam mowi, ze mam go wszystkiego nauczyc, chce wiedziec jak zmieniac pieluszki, poic, przebierac..wiem, ze bedzie z niego dumny, mlody tata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskazań nie ma. Powiem że to z własnej wygody. Brzmi to strasznie samolubnie. Ale mam już dość. Ledwo chodzę i gdy małej już nic nie bedzie zagrażać chcę to mieć za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj juz taki mlody nie jest, wiec jeszcze inaczej podchodzi do sprawy;), a jak mnie poucza, ha,ha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi, powiem ci szczerze, ze tez chcialam zasugerowac ginowi, zeby wywolanie bylo chociaz z tydzien wczesniej..ale jakos tak sam powiedzial, ze lepiej zeby sie samo zaczelo, no chyba ze do terminu sie nie zacznie to wywolamy..i juz nie bede nic zmieniac. Niech sie dzieje wola nieba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj tez nie jest pierwszej mlodosci ( bedzie mial 30 lat w grudniu) ;) Ale jeszcze tata nie jest, stad powiedzenie "mlody"..to tak jak z mloda para..choc maja po 50 lat i tak sa mloda para :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi jak wszystko ok, to pewnie A tak prawde mowiac, to rzyczywiscie, dobrze jest jak samo wszystko sie zaczyna, dziecko nie majac juz miejsca, powoduje ze ruszy ta cala lawina zmian hormonalnych a co zatym idzie porod, i wtedy jest ten najodpowiedniejszy moment dla dziecka na pojawienie sie przy nas, no coz ja wiem ze chociaz mam bole, tu mnie kluje, tam uciska, to Zoska chcialby jeszcze posiedziec te parenascie dni w brzuchu, ale ma cc na wlasne zyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka proszeCie, ja bede miala w sierpniu 32 swieczki na torcie do zdmuchniecia, moj maz juz nie dmucha;);) i co ty opowiadasz o tej pierwszej mlodosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ups..Milka :P Zawsze mozna przerzucic sie na dwie swieczki z cyferkami, zeby pochodni nie bylo :P A 32 lata to przeciez super wiek :D A mojemu zawsze mowie, ze 30 to do czegos zoobowiazuje, bo taki dzieciak czasem z niego..niekotrzy faceci nigdy nie dorosleja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka a twój ile ma?mój skończył 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj troszke wiecej jak 33, ale nie bede pisac ile, bo jeszcze przeczyta, i bedzie przezywal, ze takie rzeczy o nim pisze;) 40 nie przekroczyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka śpiochy. Cociaz może macie rację z tym spaniem, bo to ostatni dzwonek na takie bezstroskie leżenie. Ja jakoś już nie moge spać, oczywiście już tez mam stresa, bo u mnie tak jak u Milki to ostatni weekend jeszcze we dwoje, za tydzień już będę mogła przytulić moją Anulkę(wczoraj dopiero zdecydowaliśmy sie na imię dla niej). Byłam wczoraj u gina, Ania waży lekko ponad 3kg, myślałam, ze będzie więcej ważyć, tym bardziej, że dwa tygodnie temu ważyła prawie tyle samo. U mnie pewnie wcześniej się nie zacznie, chociaż lekarz powiedział, że może bo szyjka bardzo skrócona i główka jest bardzo nisko. Milka też bym wolała mieć cesarke, bo jjakoś to wywoływanie porodu mnie przeraża, no ale tłumaczę sobie, że nie ja pierwsz i nie ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale od wczoraj nadrukowałyście, że hoho. Milka normalnie się wzruszyłam, jak przeczytałam, że we wtorek Ty już... Wczoraj uświadomiłam sobie, że pomimo tego, że dziś się zaczyna 37 tydz to Kajusia będzie z nami już za dwa tygodnie. Powiedzieli mi, że cc będę mieć koło połowy czerwca, ale dopiero w ten piątek się dowiem konkretnie. A może sama szybciej zacznie... ;) Dzisiaj znów nie pojechałam na uczelnię ale moje nóżki zaczynają przypominać stopy i kostki, na prawdę jest całkiem nieźle. Mąż mnie tylko na godzinkę zawiezie z tym durnym projektem co go robiłam 3 dni temu, a potem jedziemy na zakupy na Bielanki jak zwykle i do domku. Więc pewnie się znów nachodzę i przyjadę z balonami, ale chcemy popatrzeć za nowym aparatem, bo stary już ma 4 lata i kupić mojej siostrzenicy prezent na roczek, bo będzie miała w lipcu, a z Małą to wiadomo jak będą zakupy wyglądały. W ogóle mój mąż powiedział mi wczoraj, że przecież to chyba nasze ostatnie takie długie zakupy we dwoje hihihi. Dziewczyny planujecie jakoś specjalnie czas przed porodem, żeby się "nacieszyć bezdzietnym małżeństwem"? Ja przed cesarką chciałabym pójść z mężem do restauracji na kolację, do tej w której mieliśmy wesele. Tym bardziej, że jesteśmy niecały rok po ślubie. Pobraliśmy się w sierpniu, a zaraz we wrześnie już się o Kajunię wystaraliśmy. U mnie mężuś też będzie aktywnym tatusiem. (Ma 23 lata - czyli o całe pół roku starszy ode mnie bo ze stycznia hihihi i zawsze do czerwca powtarzam mu, że ma młodą laskę :D:D:D ). Sam już się dawno zapowiedział, że będzie kąpał itd... A jak patrzy jak mi brzuch faluje, bo ona się przekręca to aż widzę iskry w jego oczach, jakby najchętniej sam ją chciał wyjąć i przytulić. Dobra idę chociaż ogarnąć bo do śniadania sobie kompa włączyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe co tam u Kiryska? Bo u niej to chyba jakieś skurcze były a później się już nie odzywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. U mnie piękna pogoda. W cieniu już jest 21 stopni. Muszę iść dzisiaj kupić jakiś prezent dla małego. On bardzo chce hulajnogę bo jego stara już jest za mała.A sklep z takim sprzętem jest spory kawałek ode mnie.A w takim ukropie to zaraz się umęczę i spuchnę. Mój mężuś w czerwcu kończy 41 lat. Więc ja dla niego to naprawdę młoda laska.11 lat różnicy. Ale zawsze mnie ciągnęło do starszych facetów. A mnie od rana rozpiera energia. Umyłam już wszystko w łazience i wrzuciłam naczynia do zmywarki. Zaraz idę robić śniadanko i pomyję okna. Wstawiłam pranie i jeszcze ze dwa wrzuty mam do pralki. Cały weekend sama z małym bo mężulek w poznaniu. A po południu mają wpaść koleżanki z pracy. Kupiły mi jakieś ubranka dla małej na wyjście ze szpitala. Potem zrobię zdjęcia tego co kupiły i wrzucę na interię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40.......x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj Bezire/21..........Warszawa.......synek....... 07.06...38.....Krystianek kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....38..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....37............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...37.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 36....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala_mi, nie za dużo masz rzeczy do zrobienia jak na jeden dzień? To mycie okien to już sobie odpuść, przecież mamy teraz takie zachwiania równowagi, ja nawet na prostej drodze się przewracam:)i musze się podtrzymywać męża. Czekam na zdjęcia ubranek, uwielbiam oglądać ciuszki dla maluszków. Ja z chęcią bym kupowała je ciągle, ale mój mąż mnie skutecznie powstrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el-mir-ka, z tego co wiem to dzisiaj miałaś mieć szkołe, tak jak ja. Mój mąz mnie dziś już nie puścił zresztą sama juz też boje sie prowadzić samochód. Jutro obiecał, że mnie zawiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzejka miałam mieć szkołę ale mój mąż też już mi zabrania jeździć. Napisałam posta na poprzedniej stronie o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :-) u nas tez piekny dzien sie zaczał... az chce sie zyc !! Mala Mi nie szalej tak ze sprzataniem, wiesz ze teraz to nie wskazane :-) odpoczywaj kobieto póki możesz Widze ze troche przegapilam... Milka i Mierzejka w przyszlym tygodniu juz rodzą... Bede trzymac kciuki... Mierzejka, sliczne imie wybrałaś dla córy :-) Najładniejsze :-P Ja wczoraj po KTG nic sie w sumie nie dowiedzialam... Wszystko w normie ale brak znaków na niebie i ziemi ze Mikolaj sie juz do nas wybiera :-) Waży 3700 wiec dosc duzo, a nie chcialabym rodzic ponad 4 kilowego potwora !! Wiec moze tez zdecyduje sie na wywolywanie na tydzien po terminie ( wstepnie wolalam poczekac dwa tygodnie po, zeby nie wywolywac niepotrzebnie )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zajrzałam na interię, fajniutkie rzeczy, szczególnie podoba mi się leżaczek bujaczek w zebry, ale zapomniałam czyje to :p Przyznam, że takiego nigdzie nie widziałam. A karuzelę też chcieliśmy taką kupić ale zrezygnowaliśmy, bo doszliśmy do wniosku, że skoro u teściów są kasetony na suficie, to wyświetlenia i tak będą zniekształcone, ale jest na prawdę super. Mała Mi wzięłam sobie z interii Twój nr kom jakbym zaczęła rodzić to dam znać ok? Choć mężowi już powiedziałam, że jak przyjedzie od nas ze szpitala to ma przez moje konto do Was napisać :) Jeszcze muszę mu powiedzieć, żeby na interię zdjęcia przesłał ;) Ale to jeszcze dwa długaśne tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Melania ale to ujęłaś "potwora" hihi, ale ja mówię na naszą Królewnę, że jest pasztet i pasożyt, bo wszystko ze mnie ciągnie hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza dziś na forum, pewnie korzystacie z pięknej pogody:) Melania, to duży twój synuś, ale z tego co pamiętam to zawsze był większy niż moja Ania. Jeżeli chodzi o wybór tego imienia to od początku braliśmy je pod uwagę, ale teraz stwierdziliśmy, że juz na 100 procent będzie to Ania. Ty tez masz tak na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki! U nas pogoda jak we Włoszech - upał straszny. Ale jakie piękne niebo za to... Zyczę Wam miłego i spokojnego weekendu. PS. Mój luby ma 36 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh melduje sie ze zyje ale ciezko mi dzsiaj plecy mnie bola od rana :-O nie wiem czy to cos sie dzieje czy sie rozkreci czy ucichnie poki co innych objawow nie mam bola mnie najbardziej chyba jak siedze moze maly gdzies uciska ? ide sie oplozyc nic mi sie nie chce bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pranie schnie w mgnieniu oka. Szkoda że mam zepsuty samochód bo pojechałabym z małym nad wodę. W domu nie do wyrobienia mimo że wentylator chodzi na pełną parę. Maksiu szczęśliwy z hulajnogi. Co chwilę przytula się do mnie i dziękuję. Ale to radość wielka patrzeć na szczęście dziecka. Elmirka nie ma sprawy z tym tel. Pisz jak tylko się coś wykluje. :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Brzuchatki;) Rozkoszuje sie ostatnim weekendem, wcinam czeresnie , truskawki , moj chlop zaraz grilla rozpala, a upal niesamowity -suuuperrr Mala mi ale energia Cie rozpiera, mnie tez, ale juz nie do sprzatania;) raczej do leniuchowania Mierzejka, tez bylam pewna , ze moja mala troche wiecej podrosnie, ostatnio czyli 8 maja wazyla 2, 600 gr, a wczoraj czyli 30 -3000gr Ale lekarka powiedziala ze wszystko w porzadku, takze sie nie denerwuje, a tez dziewczynki z regoly sa troszke mniejsze od chlopcow. Chociaz ja np. wazylam 4.5 kg jak sie urodzilam, a moj moaz 1, 6 kg!!! Bo brat blizniak wszystko mu zabieral :( W przyszlym tagodniu idziemy rodzic, i bedzie dobrze, a tym wywolywaniem sie nie przejmuj, moze przez to caly porod odbedzie sie szybciej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..40.......x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj Bezire/21..........Warszawa.......synek....... 07.06...38.....Krystianek kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....38......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....38..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....37............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...37.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 36....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......37...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×