Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatika*

Termin czerwiec 2008

Polecane posty

no nie powiem bo mały nie może się doczekac juz swojej siostrzyczki no i we wnątrz zcuje że bedzie dobrze.On juz od 3 lat z koleji prosil św.mikołaja o rodzeństwo.Szczerze juz nie moge się doczekać jego reakcji na siostre...Jeju niech ten czas minie szybko bo juz nie moge sie doczekac tej małej kruszynki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODCZYTUJACA czsami
oBCA_ ja mam termin na 20 czerwca i to jest tez moja druga ciaza, dwa tygodnie temu lekarz zbadal mi szyjke i tez byla bardzo krociutka, mala siedzi nisko a ja nadal 2w1.Wiec mysle , ze moze wytrzymasz jeszcze troszke, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie reszta dziewczyn pewnie leniuchują ,a umnie zaczeło znowu padac a tak bylo juz ładnie:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, tez sie nie moge doczekac..i tez chcialabym miec dwojeczke kiedys :) Zeby tylko bylo mi dane znowu kiedys zajsc w ciaze. Na razie jednak skupiam sie na Ninie i na tym by ja urodzic i zeby byla zdrowa. No i juz naprawde nieduzo nam zostalo :) Mi jeszcze gora 17 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie wiem według ostatniej @ mam na 12 czerwca ale według usg mam na 29 czerwca.Tutaj lekarze liczą według tego usg .Ja bym tak bardzo jużchciała tego 15.06 chociaż urodzić bo coś ostatnio ta data utkwiłam mi w glowie i nawet śnilo mi się dwa razy że w tym dniu urodziłam.Może to jakieś przeznaczenie... Surfitka a co do drugieo dzidziusia to napewno też wam sie poszczęści🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, a moze urodzisz 15 :) Ja sie jakos tez psychicznie nastawiam na to ze samo sie nie zacznie. A co do dat, to dziwne ze az 2 tyg pozniej ci ustawiono date porodu. Mialas bardzo nieregularne cykle przed ciaza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie maialam równo co 32 dni ale lekarz po zrobieniu tu pierwszego usg tak stwierdził a nastepne to potwierdziło tą samą date.Kurcze ja juz sama nie wiem bo znajome z polski mówią mi że powinnam sie trzymać daty z ostatniej@.Więc zobaczymy mam nadzieje że samo sie rozwikła i mała się urodzi wczesniej sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko
Martusia ja też mam termin na 12:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, no ja bym na twoim miesjcu liczyla moze nie z daty @, w zwiazku z tym ze masz ciut dluzsze cykle, wiec owulacja wypadla gdzies na 18 d.c. ..wobec czego ja bym stawiala wlasnie tak na 15-16 czerwca jako date porodu..bo wedlug usg to do zaplodnienia musialoby dojsc na 2 dni przed @. Wiem ze teoretycznie jest to mozlwie , ale raczej malo prawdopodobne jesli wszystkie wczesniejsze cykle mialas regularne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Do Podczytująca_czasami nio chciałabym jeszcze tak ze dwa tyg i moge isc rodzic. Nie wiem czy moje badanie ejst wiarygodne bo przeciez ja nie jestem lekarzem no ale skoro wczesniej szyjka była dłuzsza a teraz nie ma jej prawie w cale to chyba jest to własnie skrócenie. Wiec czekamy razem na nasze dzięciątka,a tak w ogole dziękuje za zainteresowanie;) czasem trzeba dłuuugo czekac aby ktos odpisał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka tez tak mysle tylko jak np.mała nie bedzie chciała przyjść w terminie to tu w anglii beda dopiero wywolywać poród dwa tygodnie po 29.06 ,a to dla mnie bardzo by było po terminie.ale nie mam co sie martwic na zapas zobaczymy jak to wyjdzie pózniej... tak tylko tutaj wedlug lekarzy mam na 29.06 wiec zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca czasami
obca_ ja to mam torbe do szpitala juz pod drzwiami hihi, bo od paru dni mam mocne bole w pochwie i takie jak na@ wiec jestem zwarta i gotowa .U mie konczy sie 37 tydz, ilekarz mowi ze nie mamm co sie martwic bo dzidzius juz prawie gotowy do wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloouuu ja dzis porzadki, wc wyczyscilam, posprzatalam chalupe, zrobilam golabki z kurczaka mniam, mialam ciacho piec ale to dopiero jutro moze, bo nie wyrobilam sie dzis, a upal okropny, jutro do dentysty ide--aaaaa bedzie bolalo,ale jakos ostatnio jestem przyzwyczajona do bolu :p gosia-ciesze sie, ze masz juz termin, kurcze chyba cie odwiedze :p ciekawe jak maly bedzie wygladal :D ktoras tam pytala o palenie ,chyba goba- ja zucilam fajki jak tylko wiedzialam ze moge zajsc w ciaze, wiec miesiac przed zajsciem :p nie wyobrazam sobie palic wiedzac ,ze moja dzidzia w brzuchu sie krztusi , dusi i w ogole.. dla mnie kobieta palaca jest wyrodna matka.. przepraszam jesli ktoras urazilam, ale wiem jakie konsekwencje moze pozniej ponosil dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Do podczytująca_czasami- nio ja tez mam juz torbe spakowaną,u mnie 37 tydzien skonczy sie 7 czerwca i chciałabym jeszcze do tego czasu zeby maluszek sobie posiedział.bo tak jak Tobie lekarz mowił mi ze po 37 dzidzia juz moze wychodzic.A moj klocek i tak wazy juz ponad 3 kilo...wiec im dłuzej bedzie siedział tym bedzie mi go cięzej urodzic,z 1 dzieckiem miałam podobnie w ostatnich tyg przybrał najbardziej na wadz ei zatrzymał sie dopiero na 4550,a mi lekarze dziecko z brzucha wyciskali bo nie wiedzieli ze taki duzy u dlatego wczesniej cesarki nie zrobili a ze mały juz był w kanale to było za poźno.Wiec teraz wole urodzic juz po 37 niz przechodzic jeszcze raz to samno a na to sie zapowiada...szczezre gdybym miała kase opłaciłaabym sob9ie cesarke..ale ze jej nie mam to dupa musze rodzic i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca czasami
Ja nie wiem ile wazy teraz maja mala, ostatnie usg mialam w 20 tydodniu . Pierwszy porod mialam bardzo ciezki, choc mala wazyla 3100g i teraz lekarz sam mnie sie pytal czy chce miec cesarke , zeby znowu sie tyle nie meczyc, ale ja jestem za naturalnym porodem , wiec mowie mu ze tym razem bede sie streszczac i nie zajme mu duzo czasu, hehe.Poza tym rodzilam 2 lata temu wiec moze jeszcze dobrze sie nie sisnelo tam na dole, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz na cc nastawilam i mysle ze maly mi nie wywinie w ostatnich dniach fikolka :-P z cc jest aby to dobrze ze sie zna date porodu juz i sie idzie jakos nastawic psychicznie no i nie ma tego calego bolu przed , skurczy itd chociaz wiadomo ze sn to najlepsze i wogole,ehh jeden sn mam za soba teraz czas na cc aby bede miec porownanie :-P proponowali mi wczoraj probe przekrecenia dziecka w moim lonie :-O niby bylo by to monitorowane na usg a polozne jakos wykrecaly by mi brzuch zeby sie maly obrocil glowa w dol ale sie nie zgodzilam brzmi to dla mnie niczym jakis horror :-O ehh jeszcze 11 dni z brzuchem jakby tu dobrze wykorzystac ten czas :-) bede moze lezec i pachniec i obzerac sie :-P elektryczna nie ma sprawy mozesz mnie odwiedziec :-) fajnie by bylo :-) milka a ty jak? co robisz przez ostatnie dni przed cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów miałam noc z głowy. Nie dość że skurcze to jeszcze sny.Śnił mi się poród. Urodziłam chłopca i był strasznie duży. Ważył ponad 5 kg. A ja w domu ubranka na dziewczynkę.Więc od razu po porodzie zaczęłam płakać że chcę Hanię.A potem jeszcze mały wcale nie chciał jeść ani mojego cyca ani z butelki. A ja zastanawiam się nad tym czy urodzę wcześniej. Jeśli donoszę do 37 to chyba dam lekarzowi żeby wywołał mi poród. Bo mam już dość tej ciąży. Tak strasznie mi ciężko się poruszać.Krocze boli mnie jakbym siedziała na wielkim kołku. Przejście nawet 50m to dla mnie jak maraton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc musze wam powiedzieć ze zauważyłam ze w nocy jak przekrecam si ę z boku na bok to mi coś przeskakuje w kosci łonowej-normalnie strzela wy tez tak macie?nie boli wogóle ale słychać kość jakby się wstawiała albo łamała. już zjadłam śniadanie wiki w przedszkolu a tu pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mała mi u mnie to samo nigdzie nie mogę się ruszyć bo boli i wydaje mi się że coś mi wypadanie. No a jak wstaje w nocy do wc lub chcę się odwrócić na drugi bok to widzę wszystkie gwiazdki. Elektryczna ty znowu zaczynasz szaleć, wiesz że po cc musisz uważać, zaoszczędź się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..39.......x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...39...Mikołaj Bezire/21............Warszawa..........synek.......... 07.06...38.....Krystianek kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....38..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....37............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 36....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......36...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN uaktualniam swoje i malgoni dane:od dzisiaj 39 tydzień się zaczyna juhhhhhhuuuuuuuuuuu mam nadzieje ze już niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu ta skrzywiona twzrz to niewiem :-) sama wlazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naeama problemu -mamy ten sam termin a gdzie reszta? dzisiaj elmirki nie byo a wczoraj milki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merana
Czujemy się świetnie. Mały dużo śpi, ale tylko wtedy jak jest porządnie najedzony. Już się nie mogę doczekać kiedy wyjdę z nim na pierwszy spacer. Wózek już czeka, ale na razie :weranduje" stopniowo małego przy otwartym balkonie, ale myślę,że już w poniedziałek lub wtorek wyjdziemy na dwór. A czy Wy wiecie po jakim czasie można latem wychodzić z noworodkiem na spacery? Ile dni powinno trwać to werandowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goba, ja z tym strzelaniem to mam juz od dawna, niewiem co to może być, szczególnie właśnie w nocy. Dziewczynki miałyście jakieś domowe leki na ból gardła, bo od wczoraj mnie pobolewa i nie chcę żeby mnie dalej rozebrało. Ciekawe co u Milki, jakoś długo sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merana ja zima pom 14 dniach od porodu wyszłam,teraz myśle jak jest tak ładnie to po tygodniu,a ja jak urodze to myśle po kilku dniach najlepiej zapytaj położnej co przychodzi. mierzejka a od czego to strzelanie?ja w nocy to się nawet naśmiałam z siebie ze strzelam jak babcinka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merana, ale masz fajnie. Ja wczoraj tłumaczyłam mojej malutkiej, że mogłaby zechciec już wyjść bo jest tak cieplutko i mogłybyśmy chodzić na spacerki. Uważam, że spokojnie w poniedziałek możesz z nią wyjść. Czytałam, że jak jest ciepło to nie trzeba nawet werandować dziecka, ale napewno nie zaszkodzi tym bardziej, że ta pogoda jest jakaś zdradliwa(u mnie pojawił się ból gardłą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie mam pojęcia co tam może strzelać? Lekarza się nie pytałam a może powinnam, dzisiaj mam zamiar wybrać się do gina to może go o to zapytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK...........MIEJSCOWOŚĆ.........PŁEĆ.....TP....T C...IMIE karka81............Stalowa Wola............synek........01.06...39..x Ewcia24..............śląsk................synuś... ....02.06..38....Eryk aspira/31..........Rumia......................x......... ...03.06....27....x mierzejka/28........Nowy Dwór Maz.....córeczka....05.06..39.......x *Melania*/27..............Jasło.......synuś......05.06.. ...40...Mikołaj Bezire/21............Warszawa..........synek.......... 07.06...38.....Krystianek kirysek...........Bialystok.........synuś.........08.06. ....39...Tomaszek AnetkaG27.......Siedlce................córunia....10.06. ...26......Julcia surferek78/29.......Szczecin..............córeczka...12 .06....26.....x Milka/31...........Bremen.........coreczka.......12.0 6....37......Zosia Goba1/26......... Poznań....... synek..........13.06...........39. Kubuś malgonia80/27........okol. Kraków....synek.....13.06.....39.....Kubuś Surfitka/28...........Krakow/NY.....córeczka.........14. 06..38..Nina majka81/27............Szczecin.......córeczka...... 15.06....26..Zuzia abii/32..............Chorzów.................córka...... .16.06.....36....x masterek28/24.....Bielsko=Biała.........syn.......18 .06.....38..Franuś kasia78/29.............łódz..........córunia.........19. 06.....34...Jula Jotka79............Lublin............synek.......19.06.. .....37............x gosia29.................Mainz..................syn..... ...20.06......36....X karolinna7...........Wrocław..............syn........... 20.06.......36....X Demiluna..27..........Anglia.............syn........ ..21.06....34...Julian beja1981.......Toruń...........córcia........ .21.06...........35....Kinga katrina0408/30........Irlandia......x.....21.06 ...36.......x Alkatraz/28............Elbląg........córeczka.....23.06. ... ..35....Hania Perłakrynicy/32.......Pajęczno....synek....23.06........ .35....Mikołaj klakowska84..........Głogów..........córa..........27.0 6...33 Alicja Monika82...............Kraków.......córeczka......... 28.06......34..Anna Obca/24................Wołomin.....synek...28.06.08..... 36....Kubuś el-mir-ka/22..........Brzeg.......córeczka......29.0 6.......36...Kaja martusia 82/25....Deeping st.James.....córeczka......29.06....36..Julia oliwka100...........Wrocław........córcia....29.06...... 35.....Oliwia mala_mi27/30.........Szczecin....córeczka 09.07.......35....Hania guska***.............cork..........x.............13.06.. ......37.....x NASZE URODZONE DZIECI Nick--------D.P.-----P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA-----IMIĘ ------PORÓD Iza_-------18.04------15.06-------43 --------1380-------Bartosz-------CC malinka***-9.05------21.06-------------------2300------- Emilka-----------SN przyszła 13.05---------28.05----51----------3480-----Eliasek--------- -CC Merana 23.05 -------5.06-----52-----------2700-----Aleksander------SN No i 40 tydzień sie zaczał... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czyli maksymalnie za 3 tygodnie bedzie juz po :-) oby wczesniej bo ja juz tez sie mecze coraz bardziej, chociaz chodzic jeszcze mogę i to nawet sporo... Dzis pierwszy raz ide na KTG, zobaczymy czy coś wykaze... Merana, ja czytałam, ze jak jest tak cieplo to po kilku dniach spokojnie mozna wyjsc, nawet bez werandowania... Jak tylko dzidzius i ty czujecie sie na siłach... nie wiem jak u ciebie ale u mnie juz jest 20 stopni w cieniu, a w sloncu 35 !! Co bedzie po poludniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochaniutkie ja dzisiaj czuje się fatalnie od wczoraj wieczorem mam zagage jak z tąd do polski i pije mleko biore reni i nic nie pomaga.Strasznie bolą mnie żebra i plecy ale na górze i wogole jestem dzisiaj jakas nie dodzałana bleeeeeeeeeeeeee Mala-mi ja najchetniej dzisiaj bym na porodówke jechała żeby tulic moją niunie ale musze jeszcze z 2 tygodnie wytrzymać... Goba ja nie mam takiego strzelania ale jak się obracam to strasznie brzuch i żoładek mnie boli.Pewnie to dla tego że mała jest sporawa a brzuch mam jeszcze dość wysoko mam nadzieje że nie długo mi troche opadnie to lepiej się poczuje... Mirzejka mnie jak ostatnio bolało gardlo to piłam ciepłe mleko z miodem i herbatke z cytryna i sokiem malinowym po dwóch dniach mi przeszło... Merana ja z moim synkiem wyszłam po 6 dniach bo bylo dość cieplo.Tutaj w anglii to wogole parodia z dziećmi kobiety wychodza juz na drugi dzień po porodzie i nie patrzą czy wieje czy nie jeszcze nadodatek bez czapek i skarpetek bo chartują pociechy.Normalnie jak nie raz na to patrze to aż mnie trzęsie.Plus tego taki że maluchy tu bardzo żadko chorują może własnie dzięki temu chartowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×