Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawo nie być z puszczalską

Kobieta powinna powiedzieć facetowi o swojej przeszłości seksualnej, bo facet ma

Polecane posty

Gość prawo nie być z puszczalską
Nie mam zwichrowanych relacji intepersonalnych, wszystko jest wporządku w moich kontaktach z ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Baranica - nie chodzi mi o dziewicę. Chodzi mi o kobietę, co miała 1-2, góra 3 partnerów i jakoś przez to mimo wszystko nie rozluźniła się moralnie i seksualnie, dalej jest porządna, cnotliwa i powściągliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeeeeeeeeeeeew
a tak poza to chyba potrafisz poznac po dziewczynie ile jest warta bez takich przepytywań? no wiem nie potrafisz.... a jak nie potrafisz to i tak jestes zdany na słowa które nic nie znacza , może ci sie tafi nawet zawodowa dziwka która postanowiła przejśc na emeryture ( a cnote dla ciebie fundnie sobie w klinice chirurgii plastycznej we Fracji jak to robi wiele arabskich dziewczyn :D ( cena ok 200 EURO ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
No dla mnie wartość kobiety zależy również od jej prowadzenia się i przeszłości seksualnej, cnotliwości, moralności itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamma mija
tak to jest kiedy dziecko dorwie sie do komputera, a rodzice w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
12:11 prawo nie być z puszczalską No dla mnie wartość kobiety zależy również od jej prowadzenia się i przeszłości seksualnej, cnotliwości, moralności itp no mam to samo..................tylko dotyczy facetów............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
Jakie warunki musi spełniać kobieta, by być przez CIEBIE nazwana puszczalską? - duży seksapil. - duże powodzenie u mężczyzn. - pragnienie skupiania na sobie uwagi mężczyzn. - umiejętność flirtowania. z czym masz najwiekszy problem........napisz.....pomożemy ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Puszczalska dla mnie to kobieta, która: miała wielu partnerów, miała przygody, uprawiała seks dla samego seksu, szybko idzie z facetem do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
ale piszesz ,że lubisz takie co maja po 3 facetów przed tobą. ?????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
do 3 facetów, oczywiście każdego z miłości, w stałym związku. nie zaliczam się do maniaków dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzzzkkkkkkkkkkka
A ja miałm 2 partnerów seksualnych mam 26 lat,jestem bardzo atrakcyjna.Wcześniej miałam faceta z ktorym byłam 4 lata nie spałąm z nim bo nie chciałąm.Potem poznałam mojego obecnego partnera szybko poszliśmy do łózka,ja byłam dziewica i miałąm 20 lat.Potem nie ukąłdało nam sie odeszałam do innego,zakochałam sie i tez w miare szybko poszlam do łózka.Nie ułożyło sie i wróciłam do byłego teraz obecnego,planujemy ślub.To według autora tez jestem łatwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
chyba Twój problem przerósł dzisiaj uczestników dyskusji...............myśle że mnie też.........................raz ma miec facetów raz nie...........................głowa mała............. Może jutro wpadniesz na lepszy temat a to dla ciebie http://www.wrzuta.pl/audio/cqZTTRgXjL/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Napisałem przecież wyraźnie, że nie lubię kobiet, co miała wielu partnerów, ale nie oznacza to, że szukam dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
no tak.........ale nadal nie wyjasniasz .........to które lubisz???????? Dziewica......nie taka co miała wielu partnerów .............nie taka która miała DO 3 facetów............tak............ A jak to róznica jest???????????????!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
A nie moglibyśmy porozmawiać o perwersyjnych zachowaniach seksulanych..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
No po prostu normalne, porządme kobiety, które nie skupiają całego swojego życia na seksie, a seks traktują jak dopełnienie miłości i związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
No dobrze a jeśli kobieta wyzna Ci, że miała tylko jednego mężczyznę i kochała go ale miłością pełną perwersji i opowie Ci, ze szczegółami jak związana zlizywała spermę z podłogi..? To czy zaakceptujesz taką dziewczynę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Nie obchodzi mnie co z nim robiła i nie chciałbym tego słuchać. Powiem tylko tyle, że sam seks między dwoma kochajacymi się osobami nie podlega ocenom moralbym, wszystkie chwyty dozwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
Autor.............autor.....autor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oklaski dla autora.......................!! I tym optymistycznym akcentem zakonczmy ten TRUDNY;) ale FASCYNUJĄCY..........................dla autora.temat................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Wszystkie chwyty..? A gdy stuprocentowa dziewica, kiedyś wyzna Ci, że kocha Cie bardzo i pragnie abyś brał ją związaną od tyłu, raz waginalnie, raz analnie krzycząc przy tym: "ty suko!". Czy nie odwróciłbyś się od niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Prowokujesz mnie, ale uważam, że nie. Każdy ma mieć prawo jakieś swoje fantazje, nawet 100% dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deus ex machina
frk-0999 niezmiennie poprawiasz mi humor :D Że też ci się jeszcze nie znudziła praca u podstaw [czytaj konwersacja ze skurwielem] :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Dlaczego uważasz mnie za skurwiela? Uważam się za dobrego człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deus ex machina
zgadnij, najmilszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×