Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawo nie być z puszczalską

Kobieta powinna powiedzieć facetowi o swojej przeszłości seksualnej, bo facet ma

Polecane posty

Gość prawo nie byc z puszczalskim
Chce byc z porządnym facetem. Wiem że wybiore sobie naprawde porządnego faceta.......a ci wszyscy nieporządni,odpadna w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
mój facet z własnych doswiadczen powiedział ze takie panny religijne np, z oazy najchetniej nogi rozkładały, wiec pozory moga byc bardzo mylace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
bula...............nie masz sie czym chwalić:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Proponuje wszelkie ruchy religijne, rodziny które otwarcie deklarują religijność, i róznego rodzaju szare myszki, które spuszczają oczy gdy popatrzeć im w nie.\" racja, ale jest tez ryzyko poznania ciochadajki... ludzie często utożsamiaja kobiete swobodnie zahcowującą sie i smiało mowiącą o swych potrzebach z kobietą rozwiązłą... a cichą szarą myszke z cnotliwą... bywa zupełnie odwrotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Wiele można wyczytać z zachowania, ale pozory często mogą mylić. Dziewczyna może sprawiać wrażenie porządnej, a się okaże, że miała kilkunastu partnerów i straciła cnotę w wieku 15 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Panny z Oazy :D maja pewną renomę ale nie należy mylić zaangażowanych działaczek z osobami, które się przewijają przez takie grupy. Oczywiście można się pomylić, i ten co mu tak strasznie zależy, pewnie z tego przejęcia się pomyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
wcale sie niechwale, bezsensu no bo i czym, stwierdzam tylko ze pozory czesto myla i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Widzisz Komiczne mi zależy na kobiecie jednocześnie atrakcyjnej i cnotliwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
Wiele można wyczytać z zachowania, ale pozory często mogą mylić Chłopak może sprawiać wrażenie porządnego , a się okaże, że miał kilkanaście partnerek i stracił cnotę w wieku 15 lat ...............no z ust mi to wyjąłeś puszczalski....(skurwielu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Porządna nie znaczy dziewica, bo dziewica to kiepski materiał na żonę. Ja osobiście nie chciałbym mieć żony co z nikim wcześniej nie spała. Interesują mnie kobiety co miały 1-2, góra 3 partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
:d :d :d :d :d KON BY SIE USMIAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
"ludzie często utożsamiaja kobiete swobodnie zahcowującą sie i smiało mowiącą o swych potrzebach z kobietą rozwiązłą... a cichą szarą myszke z cnotliwą... bywa zupełnie odwrotnie..." To prawda. Rzecz oczywiscie nie w samym zachoaniu i wyglądzie ale i kontekście. Wczoraj czy przedwczoraj widziałem, takie w tv, miały po naście lat, dziewczęce ale kompletnie aerotyczne, na koszulce logo JPII, głosiki przejęte i spięte. Na 10 takich jak opisałem i 10 przypadkowo wziętych dziewczyn z dyskoteki, pierwsza grupa wydaje się być statystycznie bardziej udziwiczona :D Tylko o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to i po prostu włosy na głowie mi dęba stają jakim to autor jest próżnym człowiekiem ... Otóż jak to kilka osób przytoczyło ... porządna, schludna, skromna itp to można rzec największa cichodajka ... Znam taką jedną, która będąc w związku (7 lat) udając świętoszkę, zdradzała partnera ile mogła !!! a autorowi radzę przenieść się w krainę romansów i harlequinów - tam znajdziesz tą wymarzoną :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Wcale nie szukam dziewicy ani szarej myszki, tylko normalnej, porządnej kobiety, która seks uprawia tylko z miłości w stałym związku, z mężczyżną, którego bardzo kocha. Coś w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
To napidzę Ci jeszcze raz wielkimi literami: JESLI CHCESZ POZNAĆ TO SIĘ UMAWIAJ I POZNAWAJ, NIE TRZEBA PYTAĆ WPROST BY ZOBACZYĆ KTO I JAKI JEST... Ty jesteś kolejną osobą, która chce dostać od razu według życzenia. Życie to nie restauracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
a to pisz od razu że nie chodzisz do domu publicznego i nie lubisz prostytutek............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
16.10] 11:52 prawo nie być z puszczalską Wcale nie szukam dziewicy ani szarej myszki, tylko normalnej, porządnej kobiety, która seks uprawia tylko z miłości w stałym związku, z mężczyżną, którego bardzo kocha. Coś w tym dziwnego? no bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 16.10] 11:45 prawo nie być z puszczalską Porządna nie znaczy dziewica, bo dziewica to kiepski materiał na żonę. Ja osobiście nie chciałbym mieć żony co z nikim wcześniej nie spała. Interesują mnie kobiety co miały 1-2, góra 3 partnerów może dlatego DZIWNE..................ale przeciez ty sam jesteś dziwny..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale też nie jest powiedziane że trzeba się zaraz żenic coś ci nie pasuje to odchodzisz i tyle kolejny głupi topik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Nie jestem dziwny, jestem normalny i dlatego chcę normalną kobietę, a nie puszczalską latawicę, co seks stawia nad dobre prowadzenie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
mylisz sie w zeznaniach...nie przygotowałes sie dzis do tematu......... załóz nowy topik.zajrze jutro to pogadamy.......... bo podejrzewam że temat jak zwykle bedzie podobny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny topik chłopca który
nigdy nie miał kobiety nigdy nie był zakochany nie był w związku i ma totalnie zwichrowane relacje interpresonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
No po prostu chcę mieć kobietę co się dobrze prowadzi i jest cnotliwa, nie włazi szybko do łóżka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie byc z puszczalskim
a ....co sie dobrze prowadzi????????to sobie kup samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:03 prawo nie być z puszczalską No po prostu chcę mieć kobietę co się dobrze prowadzi i jest cnotliwa, nie włazi szybko do łóżka itp. a jak już raz wejdzie i poczuje jakie to smaczne to dopiero zacznie wchodzic innym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×