Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawo nie być z puszczalską

Kobieta powinna powiedzieć facetowi o swojej przeszłości seksualnej, bo facet ma

Polecane posty

Gość frk-0999
Z tym się zgadzam, nie jestem nazbyt ciekawy, wręcz mnie to nie obchodzi. Sam też nic nie opowiadam. Powiem tak nie muszę wszystkiego wiedzieć, i nie muszę o wszystkim powiadamiać. Jeśli trafnie rozpozna sie naturę, charakter danej osoby, to nie trzeba znać szczegółów by wiedzieć z kim się ma do czynienia. Rzecz nie w incydentalnych zdarzeniach ale trwałej postawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prwao nie byc z puszczalskim
Jest tylu porządnych mężczyzn, a kobieta ma prawo nie być z mężczyzną, który miał wiele kobiet. Dlatego jak kobieta was pyta o przeszłość seksualną to bądźcie uczcwi i powiedzcie jej. A ona ma wtedy prawo podjąć decyzję czy chce z wami być czy nie. A jak nie chcecie mówić to dajcie jej święty spokój i odejdźcie. Nie kupuje się kota w worku, kobieta ma prawo wiedzieć, czy mężczyzna jest porządny, czy jest puszczalskim latawcem, co miał wiele kobiet w łóżku. Mieliscie wiele partnerów, to teraz miejscie odwagę wypić piwo, którego naważyliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melua
kobieta MOŻE powiedzieć o swojej seksualnej przeszłości ale nie musi, ważne to co jest teraz. Z resztą każdy ma jakaś przeszłość zanim poznał osobę z którą akutalnie jest i po co o wszystkim klepać? ja akurat miałam tylko 3facetów więc nie mam problemu żeby o tym mówić ale jak laska miała ich więcej to lepiej jak zaniży liczę hehe pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
a mnie nnp. drazni fakt, ze kobieta miala nawet tylko jedna przygode na koncie, albo poszla z kims szybko do lozka albo stracila cnote w wieku 15 lat i tego typu rzeczy. to silniejsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buła
komiczne-ja musz oczywiscie słuchac ile to mój facet miał kobiet, na peczki waliły do niego drzwiami i oknami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
to kim się jest teraz wynika również z przeszłości. a jak kobieta była kiedyś prostytutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melua
to sobie upatrz 12 latkę i bo jest świerza i pilnuj jej do czasu kiedy będzie się nadawała to bedziesz miała prawie 100% pewności, że nie jest szmatą itp. / a Ty nie miałeś przygód???? porąbane masz myślenie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melua
Świeża miało być heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melua
Paweł-28 tak jak nasza przeszłość to nasz sprawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
nie miałem nigdy żadnej przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Nie dogadamy się tu... Podejście do problemu zależy od stosunku do seksualności i suwerenności kobiet. Nie znoszę gdy kobiety "wchodzą w męską skórę", ubierają się jak mężczyźni, zachowują jak żołnierze na przepustce i tak dalej. Wymagam i oczekuję KOBIECOŚCI, w której także może się mieścić pewna wulgarność, ale właściwa kobietom. Oczekuję więc różnicowania płci w kwestiach estetyki, zachownia i kultury osobistej. Nie oczekuję w zakresie wolności osobistej, suewrenności decyzji. Nie boję się przeszłości mojej kobiety bo jeśli jest ze mną to dlatego, ze jestem lepszy od tych którzy byli przede mną. A tak obrazowo, przeszłość Carrie Bradshaw nie razi mnie, raczej pociąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melua
no to do dzieła:P nie bądż taki nieskazitelny :P na pewno Ci sie uda znależć pannę jakiej szukasz ale nie generalizuj że każda musi klepać sowejmu facetowi i odwrotnie o całym swoim pożyciu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
nie mam porąbanego myślenia, chcę być z porządną kobietą. dla mnie ideał kobiety to porządna, dobrze ułożona, dobrze prowadzaca się dziewczyna z dobrego domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Nie chce mieć przygód, bo chcę mieć moralne prawo szukania sobie kobiety, co też przygód nie miała i chcę mieć prawo tego wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
człowieczku ty do psychologa sie udaj,bo zazdrość i ciekawość cie zjedzą, a tak z innej beczki to prawiczków najbardziej kręcą doświadczone kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Mi jest bardzo dobrze z moimi poglądami, bo wiem, że dzięki nim wybiorę sobie w końcu naprawdę porządną kobietę, a te wszystkie niewystarczająco porządne odpadną w przebiegach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
No to nie miej przygód, i szukaj kobiety bez erotycznej przeszłości. W czym tu jest problem? Pełno jest takich kobiet. Pewnie mniej niż 20 lat temu ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
Myślisz, że tak łatwo trafić, a pozory często mylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze że ci dobrze ale to nie daje ci prawa do karcenia innych bo nie wszyscy są tak konserwatywni jak ty, a czasy jak rzucano kamieniami w \"rozwiązłe\" kobiety już minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woow roxxxx
w dobie gdy Aids i wirusowe zapalenie wątroby szaleje w Europie Wschodniej uważam to za konieczność.... by nie urazić panienki mam sobie zniszczyć zdrowie ? Dziewczyny akcja z Simonem Molem pokazała, że zaufać teraz komuś to jak podpisywać wyrok śmierci....oczywiście tyczy się to obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo nie być z puszczalską
A to, że przeszłość kobiety potrafi zrzerać mnie od środka to dobrze, bo w końcu znajdę idealną, jednocześnie atrakcyjną i cnotliwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najfajniejsze jest to, że takie porządne z porządnego domu, po ślubie zaczynają często pruć sie jak stary ręcznik...:D vide moja była zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tylko jedno ,jakją poznasz zaproponuj że udasz się znią do ginekologa albo niech dostarczy ci zaświadczenie o niewinności.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislaw forumowy
woow roxxxx Nic dodac nic ujac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-0999
Łatwo, trudno... Zależy komu. Ja miałem jakiś czas temu taką panienkę z dobrego domu, wykształconą, kulturalną, dziewicę. Twój problem nie leży w w tym czego oczekujesz ale z jakiego powdu tego oczekujesz. Nie chce mi się tego analizować ale widać, ze masz raczej problem w relacjach z kobietami. Nie potrafisz wyjść poza stosunki koleżeńskie, nie umiesz wglądnąć w daną osobę, a przecież tak wiele można wyczytać z zachowania. Nie masz żadnych doświaczeń ale od razu zakładasz, ze chcesz TO i TO. Zatem udaj się w takie miejsce gdzie prawdopodobieństwo występowania kobiet o pożądanych przez Ciebie cechach będzie wyższe. Proponuje wszelkie ruchy religijne, rodziny które otwarcie deklarują religijność, i róznego rodzaju szare myszki, które spuszczają oczy gdy popatrzeć im w nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlop z mazur zweite na pewno nie jestem marudny, a nie nudziła sie ze mną żadna... mam wady, ale akurat tego to zarzucić mi nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×