Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodka1987r

jak ja mam go rozumiec??

Polecane posty

Gość ech...ech...
moim zdaniem też nie powinnaś pokazać że Ci na nim tak zależy- okazuj zainteresowanie, owszem, ale daj do zrozumienia że jeżeli tylko zechcesz to jest jeszcze inny/lub inni kandydaci- nie olewaj go ale traktuj z dystansem. Zapytaj wprost, najlepiej na początku, o co mu tak naprawdę chodzi- masz prawo to wiedzieć. Jeżeli facetowi zależy to powinien ci to powiedzieć- możliwe jest, że jak sobie uświadomił, że może cie stracić to doszlo do niego że mu na Tobie zalezy, ale równie dobrze może sobie z Toba pogrywać- prędzej czy później i tak się wszystko wyda, ale po co masz niepotrzebnie cierpieć- lepiej wiedzieć od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...ech...
swoją drogą- ja tez miałam kiedyś przygodę z podobnym facetem- straszny babiarz, babki na niego strasznie leciały- a i on lubił kobiety- wiem, że mnie kochał, ale nie mogłam znieść tych ukradkowych spojrzeń w stronę innych dziewczyn- nigdy nie byłabym pewna czy mnie nie zdradza- ale nasz romans był cudowny i nie żałuję ani minuty....ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nio tak ale po co mam sie pytac, czas pokaze, jestesm cierpliwa wiec zniose to a jak nie wyjdzie to trudno.... pokaze mu ze na nim swiat sie niekonczy... on jest strasznie zazdrosny os wojego przyjaciela bo wg. niego zawsze za nim bylam... tylko dziwi mnie to bo on sam to wszytsko zakonczyl ze dzwoni domnie jak nigdy i wise wypytuej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nio ja tez nie zaluje, nic anic bo bylo mi z nim cudownie a to mzoe dlatego bo byl odemnie o wiele starszy:) ale bylo cudowenie..... ojj dalabym wiele aby to wrocilo, a wiemz e moze to zadzialac tylko obojetnosc,,, jesli bede zachowywac sie tak jak na poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...ech...
no tak- czas pokaże....ale jeżeli się Tobą zabawi to będzie to strasznie przykre - niech wie że Ty nie jesteś naiwna i czujesz, że coś kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak teraz zadzwoni to pwoeim mu ze wiemz e on mnie nigdy powaznie nie traktowal bo jestem duzo mlodsza, ciekawe co powie....i ze bawi sie dziewczynami i mna... jest pewny ze ja nadal cos do niego czuje, ale ja probuje mu to jakos wybic z glowy. przestal sie do mnie doztyzywac bo do jego kumplow sie odzywalam a do niego nie, wiec on teraz tak postepuje.... wydae mi sie ze chyba cos tam do mnei ma, bo tak bez przyczyny by sie nie interesowal az tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...ech...
zrób to, co Ci serce podpowiada, ale pamiętaj o zdrowym rozsądku :-)- jak się z nim nie spotkasz to będziesz żałować- trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIO DZIS SIE DO MNIENIE DOEZWAL, NIE ZADZWONIL...:(HEHE ale mnie to smieszy bo on jestem pewna ze specjelnie robi, nmial do mnie pretensje ze do wszytkich sie odzywm tylko do niego nie i ze on nie bedzie tez do mnie hehe. ale coz esa mu wyslam,, i nie odpisuje... postanowilam sie bawic z nim tak samo jak on ze mna bo smieszy mnie juz ta cala sytuacja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he i cynka puscil.....ja juz pierwsza w zyciu sie nie odezwie..... dowiedzialam sie ze jak on sie dowiedzail o tym ze ktos do mnie ejzdzi to powiedzial a niech se jezdzi a mine taka zrobil dziwna ze szok, powiedzail mi to jego najlepszy kumpel, chyba cos w tym musi byc, co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×