Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sobie myśle że

15 miesięcy różnicy między dziećmi. Za mało?

Polecane posty

Gość tak sobie myśle że

Zastanawiam się czy to dobra różnica wieku czy może troche za mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podoba.im mniejsza roznica wieku tym wiecej wspolnych tematów mdz rodzenstwem. ja mam siostre starszą niecałe 2 lata i dogadujemy sie super, a mąż ma brata starszego 8 lat- nie bardzo mają o czym rozmawiac, zero wspolnych znajomych. chociaż teraz i tak jest lepiej niż w dziecinstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myśle że
ale jak poradzić sobie z dużym brzuchem i dzieckiem ktore jeszcze nie umie chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia synusia
15 miesięczne dziecko potrafi już chodzić.Według mnie ta róznica jest za mała,bo 15 miesieczne dziecko potrzebuje tyle uwago,że nie wyobrażam sobie jeszce noworodkiem sie zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja neidługo będę mama dzieci z 19-ma miesiacami różnicy aktualnei jestem w 5 m i jest super nei ma sie czego bać a dzieci razem sie odchowaja a ja szybciej wróce do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma regul
ja mam brata mlodszego 8 lat i dogadujemy sie swietnie. I wspolnych znajomych mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myśle że
No i tak sie zastanawiam czy zdecydować się na 2 maleństwo czy zaczekać jeszcze troszke. A jeśli czekac to ile? Poradźcie bo sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja corka umiala chodzic dopiero, jak miala 18 miesiecy.... Szczerze - dla mnie to za mala roznica. Moja corka niedlugo bedzie miala dwa latka a mi sie jeszcze wydaje, ze jeszcze jest za wczesnie na drugie dziecko. Dla mnie w kazdym razie.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli twoje malenstwo ma pol roczku? Dla mnie 15 miesiecy to bardzo malo. Bedziesz miala w sumie dwa malenstwa w domu. co do chodzenia - nie wszystkie dzieci juz chodza, jak maja pietnascie miesiecy. Odczekaj jeszcze przynajmniej pol roku! Moja corka niedlugo skonczy dwa latka i ja jeszcze nie moge sie zdecydowac na drugie dziecko. Po prostu sobie tego nie wyobrazam, jak ja sobie poradze. Oczywiscie, jesli stoi sie przed faktem, nie ma innego wyjscia, jak tylko sobie radzic, ale jesli ma sie wybor? z rodzenstwem i wspolnymi zainteresowaniami to taka loteria. Ja z moja rok starsza siostra tylko sie klocilam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutati
Ja mam ośmiomiesięczne dziecko które czasem tak daje mi popalić,że nie spieszy mi się do kolejnego maluszka.Różnica wieku wydaje mi się fajna,ale nie wiem jakbym sobie poradziła z dwójką tak małych dzieci,to nie na moje nerwy:)Ja na twoim miejscu poczekałabym jeszcze z drugim dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też będę miała taką różnice i stanowczo za mała przerwa. Mam porównanie bo to czwarte dziecko. Starsze powinno chodzić do przedszkola bo i matka mniej umeczona a w trzecim trymestrze to jest walka o samą siebie. Nie ukrywam ze jak za mała przerwa to straszna rywalizacja małych a w czasie niemowlęcym to płacz o uwagę matki ciagly... Przedszkolak dużo rozumie potrafi być cicho i tez ma troszkę luzu. Potrafi rysowac malowac ukladac i mozna zajac roznosciami czuje sie spelnione bo matka zacheca i tez mozna fajnie uczyc przez zabawe miedzy czasie karmic malenstwo.jezeli dwa niemowlaki nie da ssię wytłumaczyć ze teraz nie jego kolej itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×