Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To takie proste

To takie proste, jesli ona się oddala ja też

Polecane posty

Gość to również proste
tak. Ale czasem nie oznacza to zlewanie. Trzeba też dać komuś czas na rekację. Nikt nie jest w twojej głowie, by reagować tak, jak sobie uwidzisz. To jest dojrzałość. świadomość, ze moze druga osoba potrzebuje czasu, by sie do mnie przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
o widzisz dokładnie tak, ja bynajmniej w tym okresie nie staram się przekonywać tej osoby do siebie. Niczego nie przyspieszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
Panowie, wszystko ok, tylko to co koleżanka próbuje wam przekazać, a czego chyba nie rozumiecie, to to, że kobiety mimo wszystko bardziej potrzebują pewności że, jak to nazywacie "nie zostaną zlane". Jeżeli ona się wycofuje to może daliście jej ku temu powód. ONA SIĘ BARDZIEJ BOI ODRZUCENIA z natury.. ja rozumiem że są panowie którzy mają w sobie cechy kobiece, tak jak są kobiety które mają w sobie cechy męskie. Jedno i drugie potrafi być przez to fascynujące niemniej jednak weźcie pod uwagę to co wytłuszczone. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
jednak takie zachowanie można odczytać na 1000 różnych sposobów. Może dziewczyna układać sobie to wszytko w głowie a może poprostu olewać bo jej tak wygodnie by on pokazał że mu bardziej zależy, a to nie jest najlepsza metoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
no i właśnie tego co myśli nie dowiesz się jak nie będziesz próbować czyt. starać się. Jak Cię odrzuci jakośpowinieneś sobie z tym poradzić - w końcu facet jesteś, a jak ty ją odrzucisz (bo jej się np. będzie wydawało że jak dostała płytę to już za chwilę będzie ślub i się zakochała a tobie się ona po prostu podoba ale tak tymczasowo, a jak się zacznie narzucać to wcale) to po prostu umrze. Tak już jest. Nie kłuć się i przyjmij do wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
Nie bardzo czaję tego wywodu na temat że kobieta ma jakieś cechy męskie i na odwrót. W normalnym podejściu często bywa tak ze to kobieta decyduje ze że z kimś będzie, ja pokazuje że nie zawsze tak jest ;) Co do odrzucenia , hmm ja myślę że tego tak samo nie lubią faceci i kobiety. Jedyna rzecz której może obawiać się kobieta to czy nie będzie "zaliczona" . I to jest jedyna różnica między facetem a kobietą w tym względzie.Bo tak naprawdę w uczuciach kobieta od faceta sie tak bardzo nie różni tyle że ona rozkocha i rzuci a facet wpierw zaliczy a potem rzuci Ale my mówimy o początkowej fazie znajomości, bo ja już mówiłem nie chodzi o to by kobieta oddała cała siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
nie chodzi o zaliczenia tylko o psychikę kobiety i mężczyzny. kobiety są chyba bardziej wyczulone na wszelkie oznaki odrzucenia. prosty przykład: ona zaczyna z tobą rozmawiać i załóżmy się przysuwa (podświadomie) dla Ciebie jest to (podświadomie) naruszenie przestrzeni osobistej bo jeszcze jej nie ufasz i się odsuwasz, ona (podświadomie) to odczytuje jako 'jeszcze Cię niewystarczająco lubię" i się (podświadomie) oddala.. kobiety po prostu tak mają być może niektórzy faceci też, dlatego wspomniałam o kobiecych i męskich cechach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
no ja dalej nie rozumiem. tak samo jeśli facet się przybliża a kobieta się oddala to tak samo facet myśli że kobieta jeszcze go dostatecznie nie lubi i chyba zamiast stać sie nachalnym człowiekiem odsuwa się bo ew dalsze próby skończą sie tym ze kobieta kompletnie zniechęci się to do niego i wtedy będzie już pozmiatane. Przy okazji , nie daję się prezentów kobiecie w początkowej fazie znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kocham i walczę
Drodzy Państwo to się nazywa body language

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kocham i walczę
jeden gest postawa itp. mówi więcej niż 1000 slów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
rozumiem że mówiąc o prezentach masz na myśli tą nieszczęsną płytę o której to wspomniał kolega próbując dać przykład jak "uwodzi kobietę". myślę że nie chodziło o sprezentowanie jej tylko pożyczenie do przesłuchania - możesz to nazwać prezentem ale to prezent z serii wybitnie niezobowiązujących... w każdym razie są napewno i takie które od razu się zakochają, zwłaszcza jeżeli to muzyka z filmu "tylko mnie kochaj" albo inne "pretty woman" kobiety raczej się nie odsuwają i właśnie na tym polega różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uważam, że autor tematu ma zdrowe podejście do sprawy...bo trzeba zachować równowage w tym wszystkim...kobieta, czy mężczyzna, nieważne, każdy ma swój honor i jeśli ktos się zachowuje jak biały króliczek, to tak naprawde nie warto go gonic, bo się wpadnie w dół :) Najlepiej nie frac, tylko jasno i otwarcie mówic o swoich oczekiwaniach i obawach :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
"kobiety raczej się nie odsuwają" Facet to gdzieś ty takie wyczasnął . Właśnie kobiety często narzekają że faceci spieszą się z pewnymi rzeczami. Wiesz ile randek zwaliło się przez takie podejście. Ważne jest by wyczuć ten moment (nie zawsze jest to łatwe) że kobieta chcę by do niej się zbliżyć, wyczuć ten moment że kobieta chcę by ja pocałować. A często jest dobrze jeśli ty każesz się jej niecierpliwić. Fajnie jeśli kobieta potrafi w tych rzeczach przejąc inicjatywę ja tego nie wymagam ale jest to miłe. Jednak nadal nie zmienia to faktu mojego początkowego podejścia do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
to takie ----ja nie jestem facet tylko kobieta... i nie chodziło o odsuwanie się w momencie zamiaru pocałunku czy w ogóle w trakcie randki tylko zwykłą rozmowę. po prostu kobiety mają mimo wszystko większą potrzebę bliskości z rozmówcą.. to wszystko.. wiedźma -- grać trzeba, inaczej może się rypnąć zanim się zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
też mnie to w sumie nie dziwi że jesteś kobietą ;) grać nie trzeba ale to nie oznacza że należy odrazu mówić otwarcie co się czuje , musisz zrozumieć że ty nie ujawniając swoich uczuć do końca również podrywasz faceta ale może o tym nie wiesz, ale tak samo jest z facetem jeśli on zbyt szybko pokaże co czuje zacznie zabiegać to w tym momencie jest w bardzo trudnej sytuacji bo ty już go zdobyłaś on już jest Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
a jeżeli ja bym już chciała żeby on był mój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
ale to on musi wiedzieć też ze ty go naprawdę chcesz i tu sie kolo zamyka zobacz na mój pierwszy post :). i zobacz na setki tematów na kafe kobiet które narzekają że coś z nimi nie tak facet okazał uczucia a one nagle nic nie czują. Ja zapewniam jeśli która z was tak miała zachowujecie się całkowicie normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
odpowiedz tym samym zarywaj do innych kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
jakie ty kafe czytacz?? ja tylko widzę tematy że on ją zostawił a ona się zakochała więc jej się zawalił świat i co ma teraz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
spotkasz też tematy facetów i to na w sumie kobiecym forum których laska zostawiła a oni nadal kochają i też nie potrafią się pozbierać, a już masa ich na innych forach, pisałem już w kwestii uczuć kobieta od mężczyzny nie rożni się tak bardzo, choć czasem wydaję się zupełnie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aishana102
a czemu nie mozna jeszcze prosciej- jedna osoba pokazuje, ze czuje( widzac znaki z drugiej strony) - no i wtedy co? moze delikatnie bys pokazal, a ona by tego nie zauwazyla, tylko pomyslalaby, ze ja olewasz. tak sie rodza nieporozumienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
mogę Ci zadać osobiste pytanie? czy w kontaktach ogólnie z ludźmi jesteś nieśmiały czy wprost przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aishana102
Faith zalozmy ona wyznaje uczucie, a on ja zwodzi, raz robi nadzieje, innym razem ja zlewa, pewnie by tak postapil autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
w kontaktach z ludźmi jestem śmiały w kontaktach z kobietami coraz śmielszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
pocieszające :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
Aishana102. Fajnie mnie podsumowałaś i błędnie :) A czy często kobiety tak nie robią ? :) to facet najczęściej jest tym przegranym bo ma zaprogramowane że musi zabiegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aishana102
mowisz blednie? wybacz to moje doswiadczenie. ja Was zawsze traktowalam powaznie, ale czytajac Twoje wypowiedzi czas najwyzszy zmienic zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To takie proste
czyli rozumiem że nie traktujesz mnie poważnie :P, ja akurat jestem bardzo poważny w tym co mówię. Jeśli chodzi Ci o to ze np ktoś kogoś zwodzi itd. To mogę dodać że kobiety równie często to robią, równie często zdradzają, itd... Porostu nie ma aż tak wielkich różnic między nami ;) Nigdy nie pisałem że świat jest idealny. Ale to już zależy na kogo trafisz :) i nie ma to nic wspólnego z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×