Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zycie mnie kopie caly czas

Brzydki facet ma gorzej od brzydkiej dziewczyny !

Polecane posty

Gość zycie mnie kopie caly czas

Nie mamy kosmetykow ktore maskuja nasze niedoskonalosci, to my musimy robic pierwszy krok i to my ciagle dostajemy po dupie.....dziewczyny tylko czekaja....... Moglbym sie nie rodzic...tylko wstyd ojcu przynosze i jestem dobrym materialem do posmiewiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda potwora znajdzie swego
amatora i odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steam
eee tam, nie doluj sie tylko dzialaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie mnie kopie caly czas
mam 23 lata i juz nikogo nie poznaje nowego..... kompleksy ktorych nabawilem sie przez kobiety sie poglebiaja......Boje sie juz kobiet bo tylko bol mnie od nich spotyka ....i cos gorszego upokorzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislaaw forumowy
ta zwlaszcza jak iles panienek pod rzad da ci kosza to masz taki zapal do dzialania ze szok.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislaaaw forumowy
A wam trudno przyznać, że tak naprawde charakter macie w dupie jak wam sie facet nie podoba.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa na swiecie brzydkie
kobiety i brzydcy faceci nie jest tak ze kazda moze miec przystojniaka wiec nie gadajcie glupot tylko pewno wam sie jakos do tych brzudul nie spieszy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty akurat FHG jesteś idealnym przykładem tego o czym mówiłam w swoim ostatnim poscie:O LUDZIE rozejrzyjcie sie! poobserwujcie innych ludzi na ulicy, pary i wbijcie sobie do tych waszych mózgów ze URODA NIE JEST NAJWAżNIEJSZA każdy ma jakieś wady ale zwykle normalni ludzie nadrabiają czymś innym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislaaaw forumowy
ale dlaczego kobieta nigdy nie powie ze uroda jest na pierwszym miejscu ? jak wam sie facet nie podoba to nawet szansy nie dajecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda! W naszej kulturze najgorzej ma brzydka dziewczyna i niesmiały, zakompleksiony facet. Śmiały i pewny siebie zawsze da rade nawet jakby był karłowaty, otyły albo miał twarz Frankensteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
facet MUSI być jedynie pewny siebie i mądry życiowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututuuu
ja nie jestem cudem natury, ale faceta mam zajebistego, sama go zbajerowałam, trzeba mieć to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z dz a wy faceci dlaczego nigdy nie przyznacie ze patrzycie tylko na cycki/dupe/ nogi i na to czy panienka szybko wam wskoczy do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsjkjkdj
zdzisławku, a ty niby akurat dajesz szanse brzydkim dziewczynom i je podrywasz?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislaaaw forumoowy
kazdy facet powie ze uroda jest na pierwszym miejscu..... jak masz byc pewny siebie jak kobiety cie ponizaja ? No prosze o recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faith Hope Glory----- nie, podejzewam ze jesteś sam bo pewnie masz wygórowane ambicje a już z całą pewnoscią traktujesz kobiety jak podludzi:O o tym ze wiecznie mędzisz nie wspomnę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututuuu
Faith....Ty weź rusz tyłek z przed komputera i rusz na polowanie, zamiast siedzieć i się użalać nad sobą. Trzeba czymś dziewczynie zaimponować, na pewno nie bezradnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislaaaw forumoowy
chodzi o to ze brzydka kobieta nic nie musi robic tylko moze czekac i jak ktos juz ja podrywa to ma pewnosc ze facet ja akceptuje...brzydki facet nigdy nie ma pewnosci i poprostu musi przygotowac sie na zimny prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie mnie kopie ccaly czass
po jakim czasie sie przyzwyczaje do samotnosci i juz dam sobie spokoj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututuuu
czekać to sobie można do usranej....starości. Trzeba działać wychodzić do ludzi, bywać gdzieś i się uśmiechać, nawet do własnych niepowodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
do zdzisława ---> poniżają bo im na to pozwalasz. będąc pewnym siebie powinieneś mieć dystans do tego jak ktoś cię ocenia bo sam ze sobą musisz czuć się dobrze ewentualnie zdecydowanym żartem ucinać niemiłe uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislaaaw forumoowy
wam nie mozna zasugerowac nawet ze wazycie troche za duzo bo dramat i rozpacz przez tydzien, a chcialabys by facet ktoremu powiedziano w twarz niemile rzeczy bral to na luzie....dlaczego wy nie stosujecie sie do swoich rad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"W życiu to komu miałbym to powiedzieć ? Do tłumu na ulicy ?\" od takich rzeczy są przyjaciele, wiesz kto to taki? "Dziewczyna musi być ładna to rzecz oczywista" Facet musi być twardy, odpowiedzialny, odważny i zaradny tak aby kobieta mogła na nim polegać. to rzecz oczywista:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FHG... ale nie 3 lata narzekac:O Według tego to ja mam brzydkiego faceta:O... Tylko.. ż e mnie sie podoba... i ma piekne niebieskie oczy.. sliczny uśmiech.... ech.. Tylko prosze nie dorabiać teori ze ja jetem pokraka:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututuuu
powodzenie rodzi się w głowie, trzeba w siebie wierzyć. I co z tego że nie jestem miss świata kiedy mam przebojowy charakter, tak do tego trzeba podchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
do zdzisława: bo jesteśmy KOBIETAMI i mamy takie prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×