Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zycie mnie kopie caly czas

Brzydki facet ma gorzej od brzydkiej dziewczyny !

Polecane posty

Faith Hope Glory--> ten pomysl z powiedzeniem tlumowi na ulicy bardzo mi sie podoba, lubie facetow odwaznych i olewajacych konwenanse :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzislaaaw forumoowy
sory kochana mamy rownouprawnienie .......przywileje sie skonczyly z chwila gdy chcecie byc rowno traktowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o równouprawnieniu...
masz racje Zdzichu mamy równouprawnienie wiec zrób to co brzydka dziewczyna - czekaj, i czekaj tak jak ona czyli jak to czesto bywa na cos co nigdy nie nastapi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam gadacie
kotek na tej samej zasadzie mógłbyś walczyć o prawo do rodzenia dzieci - to kwestia natury, a nie równouprawnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnanooooo
kulaj czukierek....ja Cie uwielbiam za poczucie humoru a Ty mi z tymi rozstepami wyjechlas...to mnie dobilo :( wydawalas mi sie ostoja luzu i olewanai takich pierdol...jako laska z rozstepami a bez ciay czuje sie zabita :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ludzie chcą się zadawać z ładnymi\" co ty pierdzielisz?! myślisz ze każdy wygląda jak z żurnala wycięty? ze kazdy ma idealne wymiary, rysy twarzy itp? siedzisz w domu, nie wychodzisz do ludzi więc nie wiem skąd ty wytrzasnąłeś te swoje obserwacje? Ja widzę co innego. Może ty żyjesz na innej planecie? NIE TO ŁADNE CO ŁADNE TYLKKO CO SIE KOMU PODOBA! są gusta i gusciki, kobiety nie są jednym organizmem, każdej podoba się co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnanooooo
i chce dodac...jestem sama, pragne ciepla i seksu....milosc tez ujdzie;) w mezczyznach kreci mnie "to cos"...mam slabosc do szatynow :) wiec: gdzie jetes moj kochanku, moja milosci, moj przyacielu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasowy brzydal
to podajcie mi jak wygląda brzydki facet a jak brzydka dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda...
pierdzielicie...:o często widuje sie pary typu ona ładna on brzydki albo odwrotnie. Wygląd oczywiscie wpływa na to czy inni sie nami interesuja i ogólnie jest jakims tam czynnikiem wpływajacym na udane zycie ale bynajmniej nie jest najwazniejszy ani decydujacy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurnanooooo źle mnie zrozumiałaś, nie mam nic do rozstępow, zawłaszcza ze nie są mi one obce ale gdyby to był mój jedyny mankament to byłabym miss świata:O tak więc możesz lubić mnie dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izobutan
jasne ze przegrywaja ale tylko wtedy jezeli sa brzydsi od innych i nie maja do zaofereowania nic co mogłoby rekompensować niedostatki urody:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnanooooo
kulaj czukerek to fajnie bo nie lubie jak idealy mi sie rozsypuja :) na Twoim punkcie mam obsesje i moglabym Cie zjesc :) caluje namietnie 😘 PS.. juz wspominalam ale przypomne: jestem hetero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnanooooo
Faith guptasie wpisz w google: samospelniajace sie proroctwo a potem pogadamy, oki dziecino ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałeś dziewzyny bo 1. nie starałeś się o nią, nie wystarczy ze jesteś 2. wybacz ze to powiem ale masz zrąbany charakter:O kurnanooooo zaczynam się bać:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurnanooooo
kulaj czukierek nic na to nie poradze to silniejsze odemnie....ale nie boj sie ja spokojna jestem dosc :) a ja wygralem zycie--> tak! spotkalam ostatnio bardo przystojnego kolesia ale tak pierdzielil ze marzylam zeby zniknal.. dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braen
Faith nie zmieniaj się, każda zmiana to zmiana na gorsze. A gdy się zmieniasz przestajesz być sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×