Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popopopopop

Cz korzystaliscie z strony polish dating, aby kogos poznac???

Polecane posty

Gość gość
Trzeba byc niezlym przyglupem zeby korzystac z takich stronek.:D a na debili ktorzy za to placa to nie ma okreslenia, ssczyt glupoty po prostu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz prawa oceniać , swoje prymitywne opinie zostaw dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zryj kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaga0253
Ostrzezenie/Warning/Avertissement/Warnung Nawet w przypadku najwiekszej determinacji nie korzystajcie ze stron Polskie serca w roznych krajach . Opierajac sie na wlasnym doswiadczeniu stwierdzam, ze dzialalnosc tych portali to oszustwo majace na celu tylko i wylacznie wyludzenie pieniedzy. Po pierwsze : automatyczne pobieranie pieniedzy z Twojego konta Po drugie : tworzenie falszywych portali odpowiadajacych Twoim ocekiwaniom , wysylanie buziakow, usmiechow itp. Po trzecie : odpowiadanie na Twoja reklamacje przy uzyciu gotowca i oczywiscie bez zadnych szans jej uwzglednienie. Po czwarte i najwazniejsze: przeczytajcie uwaznie Regulamin- Ustep Covering Law mowi: NINIEJSZE ZASADY ZOSTALY SPORZADZONE I ZINTERPRETOWANE ZGODNIE Z PRAWEM REPUBLIKI SESZELI !!!!!!!!!!! Po piate: ilosc uzytkownikow : 1.319.228 . Przyjmujac , ze tylko 500000 osob zostanie naciagnieta na oplate za 3 miesiace w wysokosci 14 € to zarobek 7.000.000 € !!!! Po szoste : portale te nastawione sa na "obsluge" Polakow zamieszkalych poza granicami swojego kraju czyli w ;warunkach stresu. Dlatego latwo do nich trafic! Zachecam do zjednoczenia sie i przynajmniej umieszczania swoich ostrzezen na wszystkich stronach spolecznosciowych. Nie pozwolcie manipulowac soba. Trzymajcie sie i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja odpowiedz jest jednoznaczna i nie podwazalna! Nigdy wiecej polish hearts i dating podobnie jest z sympatia . Najpierw pelne zainteresowanie pelno kobiet buzki zaczepki a po zaplaceniu zero odzewu totalnie nikt pelno oszustek z ghany nigerii rosji i ukrainy civhodajki i agencje towarzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzytowniczka,nigdy ale to nigdy więcej żadnych portali randkowych ha ha trafiłam tu na bardzo sympatycznego człowieka intieligentymny kulturalny i spokojny , pobralismy się łoł i co wyszło psychicznie chory były alkoholik zw śląska, trza musze się od tego człowieka uwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość example123
Całkowicie się zgodzę co do tych fałszywych profili. Byłam na PH, nie powiem kilku panów napisało udostępniając mi VIPa swojego. Niestety gdy ja byłam zainteresowana kilkoma profilami i napisałam oczywiście była cisza. Subskrypcje zabrali nawet jak skasowałam bo podobno za późno więc kolejne 3 mce straty. Usunęłam konto, szkoda nerw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płaci się za PolishHearts? Ja mam założone na razie podstawowe konto ale jeszcze nie zamieściłam zdjęć ani opisu. Ktoś poznał druga połówkę na tej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planuję zalożyć konto na PH bo nie mam partnera a poza tym spodobało mi się kilku panów na tej stronie. Wielu ludzi pisze, że "nie ma konta vip/premium" ale czy to znaczy, że nadal moga otrzymywać wiadomości? Można w ogóle się kontaktować między soba jak nie ma się wykupionej subskrypcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje subskrypcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dupy te portale randkowe - same oszustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
portale randkowe to skladowisko walnietych kretynek ktore mysla ze jak super przystojny facet(ktory pewnie ma z 5 bekartow) jest nimi zainteresowany to mysla ze boga za nogi zlapaly :D Ogolnie mozna powiedziec ze skladowisko samotnych matek i urestwa obojga plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r grzechotnik
czemu nie poznajecie ludzi jak to dawniej się robiło, czyli osobiście??? Odstawić net i wyjść na miasto ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
R Grzechotnik Ja Ci odpowiem na to pytanie - po prostu czasami trudno jest w pędzie codzienności mieć czas na wyjścia i większość ludzi 30+ jest już jednak zajęta. Po co tracić czas, energię i pieniadze na puby, klubu i inne lokale w których jest malutko singli? Myślę, że jednak takie portale moga być przydatne. Trzeba być uważnym bo na pewno dużo jest oszustów i ludźi szukajacych przygód ale wierzę, że sa również rozsadne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego za każdym razem gdy chcę się zalogować wyskakuje komunikat, że hasło jest nieprawidłowe. Za każdym razem muszę je odzyskiwać. Czy to kolejna sztuczka portalu aby wykupić konto Premium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś korzysta z tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam. Wszyscy wchodza, ogladaja I nic z tego nie wynika...Kilku panow napisalo I tyle. Oszolomy tez sie zdarzaja jak wszedzie;) Nie wiem czy warto, kazdemu podoba sie co innego... Powodzenia wszystkim singlom zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh te portale
kobiety na portalach to w 99% porażka, albo pasztety albo umysłowo chore lub z innymi usterkami psychicznymi, lub też samotne mamuśki które szukają sponsora, często 2 lub 3 w 1. Tam znaleźć normalną kobiete to jak szukać igły w stosie siana. Portale tylko dla szczególnie cierpliwych i wytrwałych, bo to nie będzie takie hop siup wcale, tylko raczej ostro pod górke. Powodzenia dla wytrwałych. Lepsze niż nic ale polecam wyjście w domu i próbować kogoś poznać w codziennych okolicznościach w świecie realnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBogi
ja korzystalem z polnische herzen i chcialbym ostrzec przed BBalex kobieta z Wiednia oszustka i naciagaczka okradla mojego kolege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbarbara
Wpisalam sie na polish dating I Polish heart Jestem wdowa od 8 lat I mam juz dosyc samotnosci. Swoimi wypowiedziami zniecheciliscie mnie do tych stron. Czy naprawde wszedzie wszystko musi byc fake??? Nie mozna juz nikomu i w nic wierzyc???? Mieszkam w malym miasteczku I nie mam Mozliwosci duzych poznac Polaka!!!! Nie chce obcokrajowcow bo to inne zwyczaje.... Obyczaje I inna kultura!!!!!! Chce nadal celebrowac Boze Narodzenie Wielkanoc...... Wg Was jest to nie mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też miałem wątpliwą :O przyjemność nabrać się na polish hearts. fakt - moja wina że się spóźniłem o dzień dosłownie! z wypowiedzeniem umowy bo miałem dość tego dziadostwa jakie mi zaoferowano - więc automatycznie pobrali mi z konta następną opłatę. żadna!!! z kobiet nie odpisała, więc przypuszczam, że prawie wszystkie konta były fejkowe. inne pokazywano mi jako rekomendowane ze względu na odległość - okazywało się, że ostatnie logowanie było w 2012 roku! pewnie mój profil nadal by się wyświetlił choć go usunąłem... nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tez mysle ze wiele jest falszywych kont na tego typu portalach. Wystarczy obserwowac aktywnosc. Nie uwazam natomiast aby byl to zly pomysl, wystarczy zachowac zasade ograniczonego zaufania odnosnie kupowania kont premium. Wiele osob tutaj pisze ze portale randkowe to szczyt glupoty, ze lepiej w rzeczywistosci itp. Ilu z was spotykajac przypadkowo w przypadkowych miejscach interesujace was osoby zdecydowaly sie na nawiazanie kontaktu? Podejrzewam ze niewielu. Takiego typu zachowanie jest tez zwykle uwazane za ‚niestosowne’. Nic zlego w tym aby pokazac sie na internecie i opisac swoje oczekiwania. Uwazam ze moze byc nawet ulatwieniem odnoszacym sie do rzeczywistosci gdy dojdzie do przypadkowego spotkania, wtedy latwiej jest nawiazac kontakt poniewaz wiadomo ze ta wlasnie osoba jest otwarta na kontakt. Im wiecej podjetych srodkow tym wieksze szanse. Aktywnosc jest wazna, bez wzgledu w jakiej sferze. 

Odnosnie zdrad w zwiazkach, zgadzam sie z przedmowcami, kobiety zdradzaja nie mniej czesto niz mezczyzni. Technologia ulatwia takie praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×