Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popopopopop

Cz korzystaliscie z strony polish dating, aby kogos poznac???

Polecane posty

Gość ja probowalam szukac kolezanki
do wyjscia na kawe na zakupy etc, ale pomimo wyraznej informacji ze panom dziekuje, pisalo do mnie mnostwo napalencow po 40stce, ktorzy opisywali swoje fantazje ze mna w roli glownej i ani jedna dziewczyna nie odpisala :P dobrze ze nie zamiescilam zdjecia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolek
a mi się wydaje że to wielka ściema.Menadżer siedzi i pisze do osób udając płeć przeciwną.Po to by zapłacić abonament.Wszystkie to strony tak sie krącą ,chodzi tylko o kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poznalam
swojego przyszlego meza ;-) pobieramy sie za 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam ostatnio jakos weszlam z ciekawosci to sie za glowe zlapalam ilu moich znajomych ma tam konta, z czego polowa niby zajeta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjbkjbkjb
wiecie dlaczego zajeci wchodza? BO MOGA. teraz w dobie internetu gdzie mozna krecic za plecami partnera juz nic mnie nie zaskoczy. Smutne, frustrujace (bo jak tu komukolwiek ufac), ale nic nie mozna z tym zrobic. Mam wrazenie ze zamiast ludzi chodza wiecznie nieszczesliwe penisy i pochwy ktore tylko szukaja wymowki aby zdradzic (sory za dzinwe okreslenie ale teraz doslownie wszystko kreci sie wokol seksu) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
bo moga naopowiadac bzdur o sobie a pozniej cieszyc sie ze maja powodzenie. Jak nie moga tego zasmakowac w rzeczywistosci to probuja w inny sposob ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
tani sposob na dowartosciowanie samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie, ja takie bajery wciskałem jak miałem 15 lat na czacie. Kiedy to było...... Teraz dla mnie to jest oszukiwaniem nie tylko partnera, ale samego siebie. Jednak wszystko jest możliwe miałem znajomych, którzy byli małżeństwem. Do tego 6 letnie dziecko. Dzieciak raczej mało ich interesował. Bardziej imprezy. On romansował na boku z swoją najlepszą przyjaciółką i traktował ją jak sponsora. Zdziwienie było dla mnie duże bo znałem całą trójkę i zapraszałem wszystkich do siebie na imprezy. Smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u nich nic nie wydało się. Nie wiem czy tak lajtowo traktowali związek. W sumie przez 7 lat małżeństwa nic kompletnie nic nie drobili się. Oboje piwko, impreza, a dziecko to dodatek. Ja bym osobiście nigdy nie skapował, gdy koleżanka tzn jego kochanka nie wygadała się. Zawsze kumplowali się w trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
no wlasnie Plenerowa Zona jak mozna czegos takiego nie wylapac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjshsoshsi
Mozna nie wyłapać jak się nie sprawdza partnera....Ja też kiedyś swojemu ufalam. Kiedyś podał mi hasło do swojego maila bo miałam mu coś przesłać. Z ciekawości zerknelam na osobny folder z napisem : IzaPoland. I co? Pełno zdjęć jakiejś Polki z wywalonymi cycami i wszystkim. Poszukalam jej na fb (była świeżo po ślubie) a w mailach pislala ze chce się z moim spotkać.... Teraz mu już nie ufam...związek się wali. Już 2 tyg. Sie nie widzieliśmy. Miesiąc temu się od niego wyprowadzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak maly pikus przy tym co moj ex odwalil .. weszlam na jego poczte a tam zdjecia jego dziecka :) od tego czasu wiem ze nie warto ufac. nie polecam takich przezyc :) i jak ktos mi mowi, ze sprawdzanie faceta to zbrodnia to smieje sie z jego naiwnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 2 razy zalozone konto z jednym chlopakiem ze swojego miasta pisalam, bylo bardzo sympatycznie ale na pisaniu sie skonczylo zauzywazylam ze duzo murzynow i ciapatych ma zalozone konto an tej stronie mi to nie odpowiada bo co wchozilam to sto tysiecy usmiechow i buziakow ale normalni tez sa :) teraz sie znowu zastanawiam czy nie zalozyc, przeciez szczesciu trzeba pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o sprawdzanie faceta to ja tez sie wypowiem bylam z jednym 3 i pol roku 2lata mieszkalismy razem, poltora roku osobno bo ja wrocilam do polski na studia przez rok bylo ok, pozniej cos przeczuwalam, zaczelam sprawdzac gadu i poczte znalam haslo bo mi dal, nie mialam wyrzutow sumienia a jechal rowno, a ja bylam glupia bo ciagle wybaczalam teraz mi ebdzie ciezko komus zaufac ale nie mozna wszystkich do jednego wora wrzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plenerowa żona - widziałam w kilku tematach jak wlasnie piszesz i bronisz kobiet sprawdzających. Jestem tego samego zdania. Też się kiedyś przejechałam, od tamtego czasu nie ufam nikomu ( znaczy się facetom). Jeszcze 2 lata temu byłabym w grupie niesprawdzajacych faceta. Teraz muszę mieć rękę na pulsie żeby nie wyjść na głupią i odejść jak coś będzie robił za moimi plecami. Jeśli facet chce mnie sprawdzać to proszę bardzo bo nie mam nic do ukrycia. Jednak teraz większość ma 2telefony komorkowe, parę adresów email...i nie da się tak łatwo wykryć zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
charmsy --> predzej czy pozniej taki delikwent wpadnie z czyms tylko ze jak trafil na glupia to wtedy bedzie sie bujal tak dluzej.. ja tez ufalam i wogole och i ach milosc jest wielka romantyczna i nieskonczona.. ale doswiadczenie jakie mialam (i kilka mniejszych jeszcze) w koncu sprowadzilo mnie na ziemie. zycie to nie bajka i nie mozna go zaplanowac ani reczyc za nikogo nawet za siebie. najwazniejsza jestem ja i moje dziecko a reszta to dodatek.po prostu wszystko sie moze zdarzyc. taka moja forma obrony. gdybym mu nie sprawdzila tego maila to pewnie teraz lozylabym na jego alimenty nawet o tym nie wiedzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
no to dorzucam historyjke: jakies 10 lat temu jeszcze w PL mialam dwie dobre kumpele ktore sie nie znaly wiec postanowilam je ze soba poznac, pojechalam na imprezke z kolezanka A do kolezanki B, po ktoryms drinku kolezanka B wyciagnela zdjecia i pokazuje, nagle kolezanka A krzyczy o tu jest moj byly facet na to B jak to Twoj? to jest moj byly facet - i tak romans ujrzal swiatlo dzienne ;) na szczescie B ten zwiazek miala juz za soba ale byla z tym facetem dobrych kilka lat i zawsze o nim mowila ze jednego jest pewna ze jej nigdy nie zdradzil, a tu taka niespodzianka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie to denerwuje jak co druga mowi ze by sobie dala reke uciac, jak by rzeczywiscie ucineli rece to pewnie cwierc kobiet napierdalala by bez reki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
swieta prawda z ta reka!!! zasada ograniczonego zaufania sprawdza sie chyba najlepiej tez swoje przeszlam z ex, sprawdzalam, bo mialam podejrzenia i wlos na glowie stawal co on wyprawial i jak pieknie potrafil sie wypierac. Zlapany za reke twierdzil, ze to nie jego reka!! Tacy potrafia byc faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
co do Polish Dating to mialam tam konto jakies 5 lat temu. Poznalam fajnego kolege, z ktorym jak sie okazalo mamy wspolnych znajomych, a jeden z nich to moj obecny partner od 4.5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unimatrix1
Kurcze same swiete kobiety. Ciekawe z kim faceci je zdradzaja skoro wszystkie swiete a kazda ma/miala faceta ktory ja zdradzal. Nie ufaj statystyce ktorej sam nie sfalszowales. Mi nie jedna juz pisala... "szukam dyskretnego kochanka." W polsce meza maja i dzieci a tu tylko kogos do wyra szukaja. Prawda jest taka ze tyle samo facetow lazi na boki jak i kobiet. Ale zapomialem wy wszystkie swiete. A wasi mezowie to wtedy chyba was z dmuchanymi lalkami zdradzali. Ludzie smiechu warte co wy wypisujecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na polish dating poznalam
ponad 5 lat temu swojego meza, mamy 3.5 letniego syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja na polish dating poznalam
Moja najlepsza przyjaciolka tez tam poznala swojego meza o ile dobrze pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usa
Psychika i natura kobiet jest po prostu wstrętna ! Nie chce mi się wierzyć, że to Pan Bóg stworzył coś takiego właśnie dla..... mężczyzny - według Biblii. Same pokrzywdzone i z kompleksem Niewolnicy Isaury ! Jakie te kobiety biedne i pokrzywdzone ? I TO WSZYSTKIE DO TEGO. Niech zgadnę - "każdy facet to świnia" ? Kobiety to przecież takie czyste, moralne i najważniejsze nie wykalkulowane, bo kobietom przecież zawsze i tylko chodzi o uczucie i o....... dobro dziecka, a cała reszta (ekonomia = praca, jego studia, pieniądze, czy ma samochód, wysoko płatna pracę itp., itd.) to przecież zupełnie nie istotne TYLKO ROZMOWA Z WAMI PRAWIE ZAWSZE ZACZYNA SIĘ OD TEGO. No i najważniejsze te jego centymetry wzrostu. Śmiechu warte ! Dziewczyna pisze, że chce "wysokiego" i podaje, że OD 185cm. A SAMA 1,50 w kapeluszu ! Najśmieszniejsze i najtragiczniejsze jest to, że kobiety próbują sobie coś tam wykonkludować i PRZEWIDZEĆ co będzie w dalekiej przyszłości z tych zniekształconych i w dodatku strzępków informacji jakie w opisie na profilu można przeczytać. NIC SENSOWNEGO Z TEGO NIE sklecisz. "Jestem jaka jestem" ! lub "jestem sobą" - co to za bzdury ? PRZECIEŻ KAŻDY JEST JAKI JEST I KAŻDY JEST SOBĄ NAWET GDYBYś SIĘ ZES***ŁA ŻEBY NIE BYĆ TO I TAK TEGO NIE ZMIENISZ. Tak wypisują puste dziewczyny które nie mają (lub nie umieją) nic do powiedzenia o sobie. Niestety prawie wszystkie takie. Albo pisze: "romantyczka twardo stąpająca po ziemi". Ha, ha ! koń by się uśmiał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michasia231231
ja polecam ze swojej strony gochat.in, tam sie mi jakos najfajniej poznaje ludzi moze dlatego ze mozna razem sluchac muzyki, a ja lubie muzyke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkaradne polki i ciapole
Wlasnie o to chodzi, ze znamy "swoje" i wybieramy "cudze". ja tam nie znam nikogo,ale jak widze,co widze to chyba lepiej nie wybierac wcale :D Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego szkaradne Polki tam daja d**y tym ciapatym http://pokazywarka.pl/r5zemk/ http://pokazywarka.pl/r5zemk/ http://pokazywarka.pl/r5zemk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capiroska
A mnie najbardziej zawsze smieszylo cos w stylu "szukam normalnej dziewczyny/ normalnego faceta". Z daleka pachniało mi to nijakością i nie wiem dlaczego ale wzbudzało lekki niepokój. .. chyba naoglądałam się za dużo filmów w dzieciństwie gdzie normalni okazywali się nienormalnymi z poważnie zwichrowaną psychiką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×