Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popopopopop

Cz korzystaliscie z strony polish dating, aby kogos poznac???

Polecane posty

Gość gość
Takich zdzir jest pełno. Na widok wielkiego k***sa, dobrego auta i grubego portfela oczy im się świecą jak pochodnie. Wyrazy współczucia dla rogacza, pewnie do tego czasu już mu życzliwi pomogli się zorientować z jakim k***iskiem siedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet, mysle ze atrakcyjny biorac pod uwage moje poprzednie partnerki, w zyciu codzinneym nie narzekma na powodzenie. Ph i PD wszedelm z ciekawosci, zaplacilem abonamanet na 3 miesiace. Przed zaplaceniem mialem nagle zainteresowanie i wysylanie buziakow od roznych kobiet, po zaplaceniu nagle cisza., zero odzewu nawet jesli podawalem maila. dziwne no nie ? na kilkanascie wyslanych wiadmosci mialem odpowiedz na byc moze 3. Z czego jedna Pani byal bardzoatrakcyjna ale niestety bardzo daleko ode mnie. Final,- profile skasowane na tych portalach szkoda czasu. Mam konto na sympatii - tam jest znacznei lepiej. Osta sprobowalem match, podobna historia jak z PH i pd, mnostwo zainteresowanie a potem klapa- jedna wielka sciema. teraz testuje POF, darmowy i mozna wysylac wiadmosci, malo polek, zobaczmy to dopiero 2gi dzien. Sama wyciagnij wnioski. Z drugiej strony, tutaj tez mozna kogos poznac jelsi wkleisz jakis numer gg lub tymczasowy email. ile masz lat i skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie strony to strata kasy i zwykłe złodziejstwo. Ponad 3/4 profili jest fałszywych żeby przyciągnąć głównie facetów i naciągnąć ich na płatną subskrypcję. Dlatego na darmowym koncie (nawet bez zdjęcia) otrzymuje się masę powiadomień od rzekomo zainteresowanych ''dziewczyn''. Po wykupieniu płatnej subskrypcji nagle nastaje cisza, nikt nie odpisuje. Ktoś trzepie kasę na naiwniakach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga stronka Polish Dating pobiera nielegalnie pieniądze z waszych kont. Jeśli się rejestrujecie i kupicie konto premium np na 1 miesiąc, po upływie tego miesiąca sami sobie pobierają pieniądze z waszego konta bez pozwolenia za następny miesiąc i tak co miesiąc w nieskończoność aż się zorientujecie że taki proceder ma miejsce i zablokujecie te nielegalne transakcje. To ``scum`` radzę korzystać tylko z opcji darmowej, nie placic kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropos pd i ph
ja placielm, i jest tam opcja zrezygnowania z subskrypcji. Trzeba umiec czytac opcje menu. Nie problem to znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, tam subskrypcja czyli abonament jest automatycznie odnawialny na następne miesiące, i w regulaminie jest że możesz w każdej chwili to zmienić ja od 5 dni chce zmienić i pisze mi że mam pózniej spróbowac bo w tej chwili niemożliwe jest jej zmiana, albo ze z konta Moneybookers gdzie powiedziano mi że oni nie mają takiej możliwośći bo zlecenie jest wysyłane z polish dating, oszuści ! czy ktoś miał podobne problemy ? jak rozwiązał tą sprawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naciągnięty
Witam, Wszystkim odradzam subskrypcję na PolishHearts, ponieważ subskrypcja odnawiana jest AYTOMATYCZNIE nie pytając o zgodę -firma ta sama pobiera sobie pieniążki z naszego konta!!! Polish dating dużo lepsza- nie było takich chwytów, a korzystałem z obu portali. Także uważajcie i czytajcie regulamin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aodradzam polish dating oni oszukują jak ktoś wykupi abonament trudno jest zrezygnować choć nibt jest opcja zrezygnuj z subskrypcji to tylko ściema i można to zrobic dopiero na 2 mies kiedy pobiorą nielegalnie drugi raz kase, poza tym nawet w korespondencji starają sie opuszczac adresy email aby ludzie nie korespondowali poza tą stroną , normalnie OSZUŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowilam sie na kawe z chlopakiem, ktorego poznalam na pd, on proponuje kino albo pub po tym.Sadzicie ze to dobry pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same fałszywe profile na Polish Hearts zwłaszcza na angielskiej stronie emigracji polaków - żałosne . Na 10 profili , 10 jest fałszywych . Jakieś badania prowadzą , sprawdzają , itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panowie nie korzystajcie nawet nie myslcie placic.!! W momencie jak sie zaretrujecie dostaniecie setki mailow od seksownych naszych rodaczek spragnionych milosci,mazenstwa i sxsu. Ale w momencie tylko jak wykupicie membership wszystko sie urywa.!!! nawet jak piszesz do dziewczyn to zadna nie odpowiada. nie dajcie sie nabradz oni tylko chca toich pienidz nie szczescia.V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba byc desperatem zeby sie rejestrować na takich stronach. Casanova w internecie a w życiu dupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burek2345
niestety moderator na Polish Dating nie dorósł do roli i sam kreuje moje dane :) Porażka. Omijajcie to beztalencie i tych pożal sie Boże moderatorów. kto lubi być inwigilowany? Aha...nie złamałem regulaminu a mimo to moderator zmienił mój wpis. Tak że nie polecam tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahaha. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!!!!!! Panowie!!! Ten opis na jednym z profili na PH to oszustwo!!! Przeczytajcie i trzymajcie sie z daleka!!! "Dobrego,milego czlowieka ktory chcialby stalego zwiazku.Osoby ktora bedzie mi wierna i nie bedzie mnie oklamywac.Osobe pozytywnie nastawiona do zycia.Panom w ;separacji;dziekuje ale nie,prosze najpierw wyklarowac swoja sytuacje.Wielu ludz z naszego kraju niestety oszukuje kobiety majac w domu zone i dzieci..To straszne i obrzydliwe a przeciez rani sie nie tylko swoja rodzine ale rowniez druga osobe ktora zaufa.Nie tego nas uczyla wiara i tradycja...Bardzo chcialam poznac kogos z mojego kraju bo nigdy z Polakiem nie bylam gdyz mieszkalam poza granicami.Zoztalam oszukana na tym portalu przez jednego pana ktory niby byl w separacji..To straszne jak mozna zranic druga osobe i klamac..Panowie mamy do czynienia z czlowiekiem,pomyslmy co ta druga osoba czuje..Mam nadzieje ze to jedyny przypadek,ze nie wszyscy Polacy tak klamia.." ... Profil z takim opisem to oszustwo. Zdjęcia przerabiane photo snopem... rzeczywistość jest inna!!! Co do wieku tez kłamstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steve McQueen
Uwazajcie na te wszystkie strony randkowe,szczegolnie Polish Hearts i Polish Souls.Nie wiem jak dzialaja inne portale ale mysle ze tez na podobnej zasadzie.Rejestracja jest za darmo.Kazdy nowo zarejestrowany czlonek ma wglad do wszystkich profili ale jesli nie wykupi subskrypcji nie moze kontaktowac sie bezposrednio i pisac do innych czlonkow.Moze tylko pokazywac swoje zainteresowanie inna osoba poprzez wysylanie usmieszkow oczek szamapanow itp. Moze opowiem o moich doswiadczeniach: Kiedy sie zarejestrowalem na Polish Hearts nie wykupilem subskrypcji tylko chcialem obejrzec najpierw czy mnie ktos zainteresuje.Nagle piec mlodych i atrakcyjnych kobiet zaczelo codziennie wchodzic na moj profil.Wysylac buziaczki.usmieszki itp.prezenty.Odpowiadalem tym samych az wreszcie zdecydowalem sie wykupic Premium.Napisalem do kazdej z nich i nagle jak reka odjal.Zadna ale to ZADNA nie odpisala,wszystkie stracily nagle zainteresowanie i przestaly rowniez wchodzic na moj profil.Czy to przypadek?Raczej nie.Oczywiscie nie napisalem nic glupiego,Normalne zaproszenie do blizszego poznania sie.Widzialem ze sa pozniej online codziennie ale pewnie szukaly nastepnych naiwnych. Chcialbym ostrzez potencjalnych czlonkow takich portali.One zyja z subskrypcji i zrobia wszystko aby pozyskac nowych platnych czlonkow,naiwnych w wierze ze zainteresowaly sie nimi fajne dziewczyny.To jest gra portali na wyciagniecie kasy. Polish Hearts poszlo dalej.Kto czyta pelen regulamin?Pewnie nikt.Po okresie wykupienia subskrypcji przedluza sie ona automatycznie jesli nie zaznaczysz w swoich ustawieniach jej anulowania. W Polish Souls to dziewczyna potrafila pisac do mnie nie wchodzac na moj profil ,nie sprawdzajac kim jestem,kogo szukam .Kiedy wykupilem Premium to odpisalem i bylo podobnie.Stracila zainteresowanie. A wiec uwazajcie drodzy koledzy i kolezanki.Nie dajcie sie zwiesc ladnym zdjeciom ,Za tym moze sie kryc portal probujacy wyciagnac od Was kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje kolego... Mialem tez to wykupic ale wyczulem, ze to jakis szwindel... Laski pchaja sie drzwiami i oknami na moj profil ale pomslalem ze az takie pieknosci nigdy na mnie nie lecialy choc nie uwazam sie za quasimodo, smierdzilao mi to oszustwem. Dzieki za info . Natychmiast po przeczytaniu tego usunalem swoj profil. Zostane przy starej dobrej sympatii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak ida poszukowania drogiej polowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heja, mialem to samo na polishsouls, dostawalem cala mase wiadomosci, usmieszkow itp. mimo ze nie mialem wcale zdjecia na tym portalu:) wszystko ucichlo kiedy kupilem konto. Wg mnie naciagactwo i tyle. No nic, 70 pln poszlo. trudno ale nauka bezcenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja cos dodam od siebie na temat polish souls Jeden WIELKI FARMAZON nie ma live chat bo kilka osob nie dalo by rady wszystkim na raz odpisywac podstawiane panienki za nic w swiecie nie chca lepszego poznania poglebienia znajomosci,a o nr tel to mozecie zapomniec co do usmiszkow i pirdul to ta sama historia co na reszcie portali strata kasy dobre dla dzieci15latkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartlomiej
Jestem na polishhearts i muszę powiedzieć że nieopłaca się. Dlaczego? Nikt nie odpisuje na wysłane wiadomości.(wysyłałem wiadomości z emailem i z oryginalną treścią . około 30 takich do różnych kobiet.) Kobiety, po co macie tam swoje konta skoro wogóle nie odpisujecie? Straciłem tylko 20 euro :( To już lepiej pójść na pyszną kawe i tam prędzej poznasz dziewczynę niż przez tą stronke randkową. Nigdy więcej nie wydam na internetowe radnkooszustwa złamanego cęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartłomiej poczytaj posty przed twoimi xD ze 100 razy napisali Ci o co w tym wszystkim chodzi. A co do subskrypcji, że sie odnawia itp .placi sie paypalem i wtedy w paypalu mozna sobie spokojnie anulowac i nie pobiorą Ci pieniedzy ewentualnie dzwonisz do banku i oni to blokują. Niektórzy ludzie nie powinni miec dostepu do internetu albo kart bankowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tam konto, bylam 2 razy na spotkaniu, nie mam zdjecia, mam nadzieje ze uda mi sie kogos spotakac do zwiazku przez ten portal. Moje spostrzezenie jest takie ze faceci sa malo aktywni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol szuka czarnego chlopaka online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florek1
Jestem pare miesiecy na PH od 2 wykupilem Premium i jestem bardzo zadowolony. Co Prawda pomimo paru spotkan to tej kobiety na reszte zycia nie spotkalem ale to nie znaczy ze te kobiety byly nie tak, raczej ja musze z wymogami na dol zjechac. Osobiscie polecam PH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazajcie na strone ph i naciagaczy , uwaga na profil liberman z BC Canada to oszukaniec, naciagacz, mial wiele kobiet, oszukuje. naciga kobiety aby zatrzymac sie gdzies w polsce i tylko interesuje go alkohol , zabawa i co miesiac inna kobieta, podaje swoj email lub skype. wysyla piekne emaile, czaruje ale to falszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam korzystam z portali randkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Mam takie same odczucia, kilka razy probowalam poznac kogos przez POF i Polish Dating , ale spotkalo mnie to samo, na poczatku pelno listow i reakcji a skonczylo sie jednym wyjsciem na kawe i to z Panem,ktory wydawal mi sie byc zainteresowanym tylko jednym choc ja zaznaczylam wyraznie w swoim profilu ,ze szukam kogos na stale. Nie wiem gdzie mam sie zapisac teraz ? Ktos moze polecic jakas rozsadna strone randkowa? Czy Sympatia dziala na UK? Bede wdzieczna za odp. Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkim powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ;) Wielka szkoda,ze dopiero teraz znalazlem Kafeterie..... Polishheartz to wielka sciema !!! Wypowiedzi moich poprzednikow moge potwierdzic w 1000% najpierw przed zaplaceniem ogromne zainteresowanie atrakcyjnych kobiet , najczesciej z daleka od miejsca zamieszkania ! a po wykupieniu abonamentu - cisza grobowa - dopiero puzniej przychodzi mysl, ze to sciema i jestes naiwny , dales sie nabrac i naciagnac ! Pytanie tylko czy nie znalezli sie jeszcze ludzie z jajami ktorzy probowali sie z tym problemem naciagania zmierzyc ... tak dla wlasnego sumienia , honoru i ... aby inni nie byli naciagnieci? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGOROL
ludzie ja byłem w anglii i to co mi znajomi opowiadali ,to zlodzieje oszusci kretacze .ph i pd,to jedno wielkie g****o ,nie wierzcie w laski które do was piszą bo to fikcja ,zebyscie tylko zaplacili,to jedna banda zlodzieij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×