Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomóżcie niedoświadczonej

Potrzebuję rady... jestem dziewicą, w sobotę planujemy z chłopakiem

Polecane posty

Gość pomóżcie niedoświadczonej

wyjazd do jakiegoś cichego pensjonatu na mój pierwszy w życiu seks, dodam, że mamy po 19 lat, obydwoje mieszkamy z rodzicami no i nie mam ochoty tego zrobić w rodzinnym domu ze starymi za ścianą,. no ale do czego zmierzam...z tego co wiem przy pierwszym razie dziewczyna krwawi - ale czy tak jest zawsze?, my będziemy w pokoju hotelowym no i nie chciałabym pozostawić plam po sobie... może problem głupi ale jednak mnie dręczy, jak duże jest to krwawienie, następuje od razu w czasie stosunku czy dopiero po jakimś czasie... jak to jest powiedzcie proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba u kazdego inaczej
ja mialam kropelke brazowej krwi i tyle u niektorych mocniej ale nie wiem od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy i jest sprawą indywidualna każdej dziewczyny, krwawienie odbywa sie w cszasie stosunku, może byc obfite i pierwszy raz może bardzo boleć( tak jak to było u mnie) i wtedy to napewno plamy zostają na pościeli, ale może byc też skąpe lub wogóle go nie być, najważniejsze jest to żebyś była rozlużniona i nieskrępowana, wtedy napewno wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np nie krwawiłam
każda kobieta ma inaczej... jak boisz sie poplamić pościel to ręczniczek pod dupcie i będzie ok:) ja tak w czasie okresu robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×