Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość jozefinka
Potwierdzam wypowiedz ; A po co lubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
Ciekawska - taka ; pij jak najszybciej te ziola . Wysmaruj sie Ben-gay-jem gdyby to byl stan po zaniedbanym przeziebieniu czy grypie. Badz spokojna i wracaj szybko do zdrowia.Pisz do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego chcesz namiar
Lili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co na tradzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na trądzik
zapper ,koci pazur,Body detox Spa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
TRADZIK-Najwazniejsz sprawa - to nawet codzienne mycie wlosow szczegolnie jesli sie przetluszczaja. Tluste wlosy- tlusta twarz.Przemywanie cery najlepiej szarym mydlem , ostatecznie mydlem bambino. Noszenie czapki w sezonie jesiennno- zimowym to druga najwazniejsz sprawa. Przeziebienia glowy zaostrzaja tradzik i leczenie tu nic nie pomoze. Tak moja corka wyszla z tradzika. W razie czego -Benzacne10% i Tormentiol. Natomiast syn nie lub i nosic czapki i codziennie myc wlosow , wiec tradzik m u sie utrzymuje. Kazde przeziebienie tez zaostrza jego postac- wtedy Polopiryna S dodatkowo uspakaja cere, zmniejsza tradzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
Pozdrawiam wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
Pozdrawiam wszystkich.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaola26
a co na nadmierne owłosienie na twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipciolinka
ciekawska taka, mój kolega mial przez m-ąc takie stany podgorączkowe i po badaniu krwi okazało się, że ma kilkunastokrotnie przekroczony poziom OB we krwi i co za tym idzie ma stan zapalny organizmu (nie pamietam dokładnie o co chodziło). Tak więc gorączka nie zawsze musi oznaczać grypę czy przeziębienie. A ja polecam nalewkę tybetańska z czosnku. Świetna sprawa na odtruwanie organizmu. Tylko czy ktoś zna sposób na zabójczy oddech???(pietruszka nie pomaga, a w gumach i tic tacach jest aspartam...:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_taka
Witajcie, wypuścili mnie! Oczywiście nic nie znaleźli, jestem cała przebadana od stóp do głów, wszystkie wyniki IDEALNE. Jozefinko jutro wybieram się do Herbapolu po zioła, zacznę pić, bo oczywiście stany podgorączkowe nie zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ====ixi=
Józefinko,czy mozesz mi cos poradzic na pozbycie sie kamieni z woreczka żółciowego.Chciałabym uniknąc operacji,bo jedna na jamie brzusznej juz miałam i dlatego laparoskopia nie wchodzi w gre, aklasycznej sie boje jak ognia,bo mam powazne problemy z krażeniem i zylami.Jestem na HTZ. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhedyhhy
To dlaczego zwracasz sie do Juzefinki???przeciez ona wszystkich rozumów nie pojadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu na forum dotyczącym nerek podawałam nazwę chińskiego preparatu, który zlikwidował kamienie nerkowe u mojego synka - jest to: SHILINTONG. W internecie znajdziesz dokładny opis. Koszt opakowania- 90 tabl. to 9,5 -12 zł (są firmy, które biorą więcej nie wiadomo dlaczego!) Znalazłam również przepis na napój z pietruszki: pęczek pietruszki gotuje się przez 5 min. (chyba w 3 szklankach wody), gdy nie mamy natki gotujemy korzeń (ale ok. 15 min.) i taki napój pijemy 3x dziennie Podbno likwiduje złogi i drobne kamiennie. Tyle wiem i tą wiedzą się dzielę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
Witam wszystkich , ktorzy zaczeli dzielic sie swoimi doswiadczeniami dotyczacymi zdrowia i tych ktorzy szukaja pomocy- gdy dotychczasowe metody nie pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
NADMIERNE OWLOSIENIE NA TWARZY- Poprawic prace jajnikow- pijac nalewke z nagietka. Gdzies czytalam n a forum , ze takze miete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
KAMICA ZOLCIOWA-wg dr Gornickiej.Dwa razy w tygodniu pije sie na czczo ,pol godz przed sniadaniem , sok z polowy cytryny lub calej cytryny-w zaleznosci od wagi ciala , wymieszany z 2 lyzkami oleju slonecznikowego lub oliwy z oliwek plus 2 lyzeczki Cholesolu plus 30 kropli Solarenu . Wszystkie skladniki wymieszac w 1/ 4 szkl goracej wody. Ta ostatnia receptura usuwa bloto zolciowe , ktore powoduje bole , odbijanie sie itp . jezeli operacyjnie usunie sie pechezyk , organizm do konca zycia bedzie mial za malo zolci. Konsekwecja tego jest fakt , ze nie bedzie on przyswajal tych witamin , ktore sa rozpuszczalne w tluszczach , np A, D, E ,K , oraz wapnia, co z kolei rodzi nowe klopoty. Skutecznosc leczenia ogromnie zwieksza Refleksoterapia - masowac na stopach punkty 21, 22, 23, 15, 16, 17, 40, 18, 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
KAMICA ZOLCIOWA-wg dr Gornickiej.Dwa razy w tygodniu pije sie na czczo ,pol godz przed sniadaniem , sok z polowy cytryny lub calej cytryny-w zaleznosci od wagi ciala , wymieszany z 2 lyzkami oleju slonecznikowego lub oliwy z oliwek plus 2 lyzeczki Cholesolu plus 30 kropli Solarenu . Wszystkie skladniki wymieszac w 1/ 4 szkl goracej wody. Ta ostatnia receptura usuwa bloto zolciowe , ktore powoduje bole , odbijanie sie itp . jezeli operacyjnie usunie sie pechezyk , organizm do konca zycia bedzie mial za malo zolci. Konsekwecja tego jest fakt , ze nie bedzie on przyswajal tych witamin , ktore sa rozpuszczalne w tluszczach , np A, D, E ,K , oraz wapnia, co z kolei rodzi nowe klopoty. Skutecznosc leczenia ogromnie zwieksza Refleksoterapia - masowac na stopach punkty 21, 22, 23, 15, 16, 17, 40, 18, 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
KAMICA ZOLCIOWA-wg dr Gornickiej.Dwa razy w tygodniu pije sie na czczo ,pol godz przed sniadaniem , sok z polowy cytryny lub calej cytryny-w zaleznosci od wagi ciala , wymieszany z 2 lyzkami oleju slonecznikowego lub oliwy z oliwek plus 2 lyzeczki Cholesolu plus 30 kropli Solarenu . Wszystkie skladniki wymieszac w 1/ 4 szkl goracej wody. Ta ostatnia receptura usuwa bloto zolciowe , ktore powoduje bole , odbijanie sie itp . jezeli operacyjnie usunie sie pechezyk , organizm do konca zycia bedzie mial za malo zolci. Konsekwecja tego jest fakt , ze nie bedzie on przyswajal tych witamin , ktore sa rozpuszczalne w tluszczach , np A, D, E ,K , oraz wapnia, co z kolei rodzi nowe klopoty. Skutecznosc leczenia ogromnie zwieksza Refleksoterapia - masowac na stopach punkty 21, 22, 23, 15, 16, 17, 40, 18, 19.Pechezyk- mialo byc- pecherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
KAMICA ZOLCIOWA-Wg dr Gornickiej. Dwa razy w tygodniu pije sie na czczo, pol godz przed sniadaniem , sok z polowy cytryny z 2 lyzkami oleju slonecznikowego lub oliwy z oliwek plus 2 lyzeczki Cholesolu , plus 30 kropli Solarenu . Wszystkie skladniki wymieszac w 1/4 szkl goracej wody.Masowac punkty na stopach- refleksoterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
cd -jesli operacyjnie usunie sie pecherzyk zolciowy, organizm do konca zycia bedzie mial za malo zolci. Nie bedzie przyswajal witamin rozpuszczalnych w tluszczach,npA, D , E, K oraz wapnia , co z kolei rodzi nowe klopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
ojej- jak nie szlo to nie szlo a jak poszlo ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
ojejjjj ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
TRADZIK,WYPRYSKI,KROSTY- smarowac kilka razy dziennie wyciagiem olejowym z lopianu-olenum bardane. Polykac pastylki ; wyciag ze skrzypu polnego przez miesiac dwa- wypryski sie nie pokaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hmmm
wszystko fajnie, naprawdę dużo ciekawych porad, tylko od kiedy to fervex i polopiryna to medycyna naturalna. Ja mogę od siebie polecieć na przeziębienie: - herbatka malinowa - miksturę z imbiru miodu i cytryny - kaszę jaglaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×