Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość ....finka
Medycyna naturalna- moje hobby- heh -przez to taka aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
BOLE STAWOW- Sprobowac 2x dziennie po 1 lyzeczce Reumogranu,2xdziennie po 0, 5 lyzeczki Fitolizyny a takze Gastogran 2x dzienniepo 1 lyzeczce. Pomocne na stawy sa oklady z rozgniecionych lisci kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
KASZAK-Polecam masc ichtiolowa i na to opatrunek . Pomiedzy tym smarowac nalewka z bursztynu, pic tez ja do wewnatrz. Po takiej kuracji pekl nie dawno mojemu synowi . Mozna sprobowac takie kuracje jak przy czyrakach; oklady z rozgotowanej cebuli, rozgniecionych lisci kapusty, , gorace , wilgotne oklady zmieniane co pare godzin, oklady z kawalka rozpuszczajacego sie szarego mydla, i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
KASZAK- tab drozdzowe, Lewitan , 1 x dziennie zastrzyk z biostym iny- przy wrzodach , czyrakach , kaszakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale uwazaj bo zastrzyki
to chemia,a Twoje hooby to natura,jak rozumiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tylko jeszcze trzeba
Podkreślic ,że wrzody ,czyraki wyrzucane są od wewnatrz organizmu,a spowodowane to jest prawdopodobnie zakwaszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
A zastrzyki z biostyminy to nie chemia- jak nie wiesz to nie pisz - to ampulki z aloesem - mozna ostatecznie je wypijac- 1x dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Tak -wrzody , czyraki,kaszaki - sa wyrzucone od wewnatrz. Moze powodem jest i zakwaszenie organizmu. Wg dr Gornickiej z Poradnika zdrowia swiadcza o stanie zapalnym we krwi. Zaleca ona jeszcze dodatkowo oczyscic watrobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitolizyna
BOLE STAWOW- Sprobowac 2x dziennie po 1 lyzeczce Reumogranu,2xdziennie po 0, 5 lyzeczki Fitolizyny a takze Gastogran 2x dzienniepo 1 lyzeczce. Pomocne na stawy sa oklady z rozgniecionych lisci kapusty. czemu na bole stawow trzeba pic fitolizyne ------------------ ona jest na pęcherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Pisze glownie do tych , ktorzy maja powazne problemy z kaszakami - a nie tylko do ciebie , ktora miala malego i sobie z nim poradzila . J ak czytalas wyzej ludzie maja i duze i wiecej ich . ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Fitolizyna - odpisze ci na M edycyna naturalna - porady - aby nie pisac tu n ie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Sory - myslalam , ze jestem na temacie Kaszak . Juz ci pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Fitolizyna - oczyszcza nerki, pecherz- zapewne odpowiedzialne sa takze za choroby stawow.Jeszcze doczytalam , ze pic kore wierzby i lisci brzozy - tu bedzie przeciwzapalnie , przeciwreumatycznie.... Smarowac stawy masciami rozgrzewajacymi- sprobuj Ben- gay- w bialo -czerwonej tubce . I napisz do mnie za jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak to nie wiem
hehe bistymina i owszem doskonale znana,ale chemiczna niestety,to jest wyciag z dodatkami chemi,musi tak byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak to nie wiem
zaraz zaraz a co z kolagen,który w kaletkach maziowych dominuje???raczej nad tym bym sie skupił i picie duzej ilosci wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
No jak to nie wiem- radze ci nie uzywac niczego z dodatkiem chemi.A moze teraz ty popiszesz porady a ja bede cie poprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
No jak to nie wiem - picie duzej ilosci wody - mozna sobie na to pozwolic jesli nerki pracuja dobrze ale jesli jest podejrzenie , ze tak nie jest to wode trzeba umiec pic. Czyli czesto ale w malych ilosciach jednorazowo- dawka dzienna tylko moze byc duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
No jak to nie wiem- pisz dalej porady- z przyjemnoscia cie popoprawiam i sobie odpoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak ja bede pisał
porady to po mnie nie bedzie poprawek:)a na nerki jest stymulator energetyczny wody,który eliminuje zała prace nerek,poprawia ich wydolnosc,wiec picie takiej wody jest nader wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 18888
Wyszły mi w moczu szczawiany. Co śwaidczy o kamicy szczawianowej. Co powinnam zrobić? Dużo pić? A poza tym? Szczypie mnie cewka i czasami mam ataki bólu nerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 18888
ciekawa jest ta stronka. szacunek dla autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzpiotka mamrotka
Sposoby na wrzód w nosie , bolacy okropny!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzpiotka mamrotka
Na ból ucha pomógł antybiotyk i to po 1 dawce ale na wrzód niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Wrzod w nosie - delikatnie nakladac do nosa masc ichtiolowa, ktora stosuje sie w ropnych stanach zapalnych, wrzodach , czyrakach- przeciwzapalnie , bakteriostatycznie.N a nos przykladac dobrze cieply, wilgotny oklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Bol nerek , szczawiany w moczu - mozesz zastosowac tu np Urosept 3x 2 tab Fitolizyne 2 x dziennie po 0, 5 lyzeczki z woda. Pij herbate ze skrzypu i rob nasiadowki z niego- na noc , przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Dzieki Ania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam autorkę i oczywiście mam pytanie. Coś skutecznego na wirusowe zapalenie krtani? Jest możliwe żeby siadło na oskrzela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Wirusowe zapalenie krtani- radze wygrzac gardlo mascia Ben - gay- silnie rozgrzewajaca w bialo - czerwonej tubce- mocniejsza. Mozna tez zastosowac bardzo cieply oklad z ugotowanych ziemniakow ze smalcem - w postaci papki-przepis babuni .Sprawdza sie tez w zapaleniu oskrzeli . W w mascia wysmarowac oskrzela i plecy. Popijac slabe , gotowane siemie lniane malymi lykami. Ssac tab propolisowe z dodatkiem pylku- z nia zasypiac w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×