Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość ciekawa rozmowa
Rozmawiałam z 80letnią panią,która miała isc na operacje stawu biodrowego,tak ja bolał że jak wsiadała do tramwaju to płakała z bulu. Zaczeła smarować nalewką z kwiatu kasztana,mozna tez usunąc zylaki i pijac po kilka kropli oczyszcza żyły.Pani pomimo wieku ma doskonała pamięć i nie ma problemów z chodzeniem, ale na kasztany trzeba poczekać do maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zyczmy sobie jak najwiecej osob ze sprawdzonymi poradami....witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
MUMIO- nie mialam na mysli reklamowac , gdzie np osoby zainteresowane maja je nabyc... ze pod tym adresem czy telefonem. Wazne aby pochodzilo z Rosji- Kiedys mozna bylo kupic na targowiskach od Rosjan - w torebkach - naprawde za niska cene, sama kupowalam.Mumio z naszych aptek czy sklepow zielarskich- w niebieskich opakowaniach - nie polecam- jest malo wartosciowe - nie ma intensywnego koloru, slabe-sprawdzilam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty się leczysz
mumimo znowu??to juz było finko:_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ta zatoki
przewlekłe zapalenie zatok.wywołane bakterią. zaleczone. zimą powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty się leczysz
To znaczy ze było zle wyleczone,albo tylko zaleczone:)skoro powraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
No to jak Ty sie leczysz - bez glupich uwag - nie pisze tu do ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
ZAPALENIE ZATOK- zapobiegawczo polecam obowiazkowo czapke . Kazde przemarzniecie glowy moze prowadzic do nawrotu... Warto ssac tu olej slonecznikowy. Pomocne sa okladyz lisci kapusty n a noc , przykladane na czolo. W leczen iu zatok pomagaja parowki; garsc Septosanu+ 2 lyzki miety gotowac w 3 litrach wody .Rozebrac sie do pasa , stanac nad garnkiemi okryc sie kocem czy np przescieradlem.Po 20 min ubrac sie cieplo i polozyc spac. Parowke stosuje sie raz w tyg. Gdyby cieknaca ropa powodowala stan zapalny gardla nalezy je plukac mieszanka ;;1 lyzeczka soli bochenskiej na szkl wody + 10 kropli Azucalenu+ 5 kroplim propolisu .P o tej kuracji Zatoki powinny byc wyleczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzpiotka mamrotka
Zaciekawiła mnie nalewka kasztanowa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzpiotka mamrotka
No i kiedys słyszałam, ze nie tylko krwawnik dla nas kobiet jest dobry ale i ponoc kalina ....wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Zdrowia i pogodnych mysli na Swieta i Nowy Rok zyczy wszystkim -----....finka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego ssania oleju to kiedys dawno temu ssałam olej słonecznikowy tak długo dopóki nie zbielał, potem nalezało to wuypic, czytałam tez o wachaniu (powaznie!) waleriany, ale tego nie praktykowałam, do oleju zamierzam wrócic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morenka16
Może coś na za wysoki poziom testosteronu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2468
a czy moze mi ktos poradzic jak wzmocnic wlosy? bo sa slabe, cienkie i wypadaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jak Ty się leczysz
wypadanie włosów wiaze sie zawsze z przyczynom lezaca wewnatrz organizmu,dlatego najpierw trzeba zrobic stosowne badania,a pożniej zastosowac naturalna terapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Ssanie oleju slonecznikowego - jak najbardziej mozna polecic na wiele dolegliwosci . Wachanie kropli walerianowych przed snem - ulatwia zasypianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Za wysoki poziom testosteronu- poprawic prace jajnikow pijac nalewke z nagietka- do kupienia w aptece; Tinctura Calendulae.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Cienkie i slabe wlosy-siemie lniane zmielone np w mlynku od kawy, najtaniej - zmieszac z cukremi popic zimnym plynem - witaminowo i odzywczo takze na mocne , zdrowe wlosy; wewnetrznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2468
dzieki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska_taka
a co do ssania tego oleju to jak ssać? zamoczyć w oleju szmatkę i ssać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MĄDRE PANIE
CZY JAKS PORADA DOTYCZACA OKROPNYCH BÓLI KREGOSŁUPA :-(( I OKROPNEJ BEZSENNOŚCI (NEWT TABL. NIE POMAGAJA A JESLI JEST ŻÓLTY NALOT NA JEZYKU TO SWIADCZY O PROBLEMACH Z ŻOŁĄDKIEM CZY WATROBA BO STRASZNIE MNIE POBOLEWA I TO I TO NO I NA UNORMOWANIE GOSP. HORMONALNEJ (RZADKIE MIESIACZKI+OKROPNY BÓL JAJNIKÓW) MOZE KTÓRAS COS DORADZI??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego oleju , to jak dawno temu ssałam olej to przepis miałam taki : :) wprowadzic łyzke stołowa oleju do ust , ssac powoli około 5 minu , nie połykając, ssac nawet tak długo, az olej zrobi sie biały. Po wypluciu usta wypłukac letnia woda i po sprawie. Tera zoleju nie ssam, ale moz ewarto ponowic praktyki olejowe? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bole kręgosłupa to ja tylko wpylam tabletki, a co do gospodarki hormonalnej podejrzewam , ze leku nie ma. Mój mąz ma kłopoty tez ze spaniem, ale to chyba na własna prosbe , bo podsypia za dnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Dolegliwosci kobiece ... rozne, rzadkie miesiaczki- pic nagietek, skrzyp i krwawnik. ziola te wykorzystac do nasiadowek. Niezwykle pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Bole kregoslupa, reumatyzm, ostrogi-najlepsza nalewka z zywokostu-smarowac kilka razy dziennie az bol przejdzie. Oklady z nalewki stosowac takze przy zlamaniach. Zywokost zawiera alantoine, ta z as odbudowuje chrzastke, ktora zanika w kregoslupie , stawach.- wg zielarki S . Korzawskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×