Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Gość No jak wróci do zdrowia
Myśle,że spróbuj jesć galaretki,żelatyna jest potrzebna,pić przynajmniej 2,5l wody dziennie,spacery i ruch na świerzym powietrzu,jesc duzo owoców i ważyw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do finki
jem galaretki ale to raczej na stawy a nie na zapalenie pochewek sciegnistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak wróci do zdrowia
Oj to nie tak,bo żelatana to kolagen,wiec działą praktycznie na cały organizm,skóre,włosy,ścięgna,kaletki maziowe itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do finki
ostatnio troche jadlam galaretek uwielbiam tez zelki ale nie wiem czy to dziala na stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak wróci do zdrowia
To działa na poprawe ogólnego stanu organizmu,a na stan zapalny to srebro koloidalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj..oj..
a co może mi pomóc na chore kolana???jak byłam u lekarza to zaraz zabierali się za punkcję:( jak zobaczyłam tę igłę to sie wypisałam na własne żądanie pomimo ogromnego bólu.Nie dam sie dżgać i eksperymentować na swoim ciele tym konowałom. prosze poradżcie coś na bolące i słabe kolana.Już dwa razy miałam przypadeek,że kolano mi wyskoczyło i sama je wstawiałam na miejsce...no i jakis czas było dobrze.No ale teraz robi mi się tak coraz częściej a mam dopiero 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam sporo skutecznych metod ale nie wszystkie są do końca naturalne:P.Tak jak w medycynie często to są proszki ale nie stosowane w oficjalnej medycynie:P.Co gorsze niektóre nie są zupelnie zdrowe:O.Ale i tak nawet te najbardziej szkodliwe są zdrowsze niż z medycyny oficjalnej:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak wróci do zdrowia
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,a jakie to niby proszki opowiadaj,hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie napisz cos
wiecej o tych proszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 11:32 [zgłoś do usunięcia] No jak wróci do zdrowia Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,a jakie to niby proszki opowiadaj,hmmmmmm 12:33 [zgłoś do usunięcia] no wlasnie napisz cos wiecej o tych proszkach" Nie chce mi sie powtarzać:O.Ale prawie wszystkie to na nowotwory:O. Np. l askorbinian potasowy-pomaga też na szkorbut i zbyt wysokie ciśnienie i oczywiscie niedobór zwiazkow potasu oraz niektóre inne dolegliwości-np. choroby układu krażenia:classic_cool:.Więcej opisalem w moim temacie o alternatywnych metodach leczenia:classic_cool:.A na co potrzebujecie:classic_cool:?Mam jeszcze kilka metod zdecydowanie niechemicznych ale kilka z nich jest zupełnie naturalne;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do finki
no ja szukam czegos na przewlekle zapalenie pochewek sciegnistych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak wróci do zdrowia
No i bardzo dobrze ,że masz i chemiczne i te mniej chemiczne,ale jezeli juz wit,C to chyba lepiej z dzikiej rózy:)Ja zreszta też mam wiele produktów praktycznie na każdy rodzaj dolegliwości,ale głównie naturalne,a jak sie nie da czegos wyleczyc od zewnątrz,trzeba siegnać do wewnątrz,a tam juz napewno odnajdziemy odpowiedz co jest przyczyną naszej choroby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo po 30
do ----> No jak wróci do zdrowia Kobieto, weź się lepiej za naukę j.polskiego a nie za udzielanie porad. Od twojego pisania można się naprawdę rozchorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to jest przez mikroby to polecam nadtlenek wodoru,chloryny czy chlorany oraz jod:classic_cool:.Jezlei inna przyczyna to glodówkę i ewentualnie zdrową dietę:classic_cool:.I ogólnie odtruwanie i uzupelnienie ewentualnych niedoborów:classic_cool:.To pomaga na większość chorób nie spowodowanych uszkodzeniem ciała lub wrodzonymi brakami lub nieprawidłowościami w funkcjonowaniu organizmu:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak wróci do zdrowia
Tu nie jest J,Poski tylko forum na tematy medyczne,a od tego ja włąśnie tu jestem,wiec prosze nie zmieniac tematu,wprowdzania tematów zastepczych jeszcze nikogo nie uleczyło,wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak wróci do zdrowia
Ależ,przestań chłopie z tym Nadtlenkiem Wodoru,sa lepsze metody zabijania mikrobów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tylko tyle
Jakie działanie ma srebro koloidalne? Bo kiedyś coś o nim czytałam ale uleciało mi z pamięci. A może ktoś stosował olejek pichtowy bo własnie zamierzam go kupić - czy jest dobry dla organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" No jak wróci do zdrowia No i bardzo dobrze ,że masz i chemiczne i te mniej chemiczne,ale jezeli juz wit,C to chyba lepiej z dzikiej rózy Ja zreszta też mam wiele produktów praktycznie na każdy rodzaj dolegliwości,ale głównie naturalne,a jak sie nie da czegos wyleczyc od zewnątrz,trzeba siegnać do wewnątrz,a tam juz napewno odnajdziemy odpowiedz co jest przyczyną naszej choroby" W roślinach o ile dobrze mi sie zdaje to są glównie pochodne tej witaminy a nie sama witamina:O.Ale chyba to jest lepsze niż czysta witamina bo lepiej przyswajalne w przypadku dużych dawek:classic_cool:.A czystą witaminę polecam jak się ma wątpliwości czy nie ma niedoborów albo w celach leczniczych;).A czemu inne środki miałyby być lepsze od nadtlenku wodoru:O?Oczywiście w celach dezynfekcyjnych bo raczej kompletna kuracja gersona jest lepsza od łykania samego nadtlenku wodoru na nowotwory:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak wróci do zdrowia
Możesz poczytać o srebrze koloidalnym w internecie,jest duzo informacji na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tylko tyle
Wiem,że można o tym poczytać w necie ale bardziej chodzi mi o opinie ludzi którzy juz to zażywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak wróci do zdrowia
OOooo widze że i kolega też zna tą kuracje Dr Gersona:)A wit B 16,też kolega zna??i unkarie wilkakore????:)Tak tylko,że witamina syntetyczna nie jest rozpoznawalna przez organizm i w przypadku wit C,posiada inne parametry,w związku z tym jest traktowana jako toksyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak wróci do zdrowia
Sory miła być wit B17:)drobne przeoczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak wróci do zdrowia
Tak ja zarzywałem srebro koloidalne,dokłądnie działa tak jak w opisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tylko tyle
a olejek pichtowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkjkjkjkjjks
dlaczego uppppppppppppppppppppppppppppppp?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] No jak wróci do zdrowia OOooo widze że i kolega też zna tą kuracje Dr Gersona A wit B 16,też kolega zna??i unkarie wilkakore???? Tak tylko,że witamina syntetyczna nie jest rozpoznawalna przez organizm i w przypadku wit C,posiada inne parametry,w związku z tym jest traktowana jako toksyna 13:41 [zgłoś do usunięcia] No jak wróci do zdrowia Sory miła być wit B17 drobne przeoczenie" Ale bzdury piszesz:O.Bez tego można żyć a jak można żyć to nie można nazwać witaminą nawet jak to by było lekarstwo na prawie wszystkie choroby:P.I te niby witamina ma 2 izomery-ale nie wiem czy są różnice:O.Wytłumacz jak wiesz ale myślę ze nie:P.W kółko widzę te brednie- że chemia zabija a chemia to nauka a nie trucizna:P.I o jaką witamine syntetyczną chodzi:O?Witamina syntetyczna czy nie dizała tak samo jeżeli to jest ta sama substancja:P.Witamina c ta co mam to jest identyczna z naturalną:classic_cool:.Gorzej z witaminami a i e-to już co innego bo tych witamin jest pełno:O.Dlatego syntetyczne A oraz E odradzam:P.Natomiast C można stosować ale radze poza naturalnymi tylko ze sklepu chemicznego bo w aptekach czasami wręcz jest zatruta i do tego w większej ilości zwykle wychodzi dużo drożej:P. Napiszcie lepiej co poza głodówką i dietą działa na poprawienie wzroku i słuchu bo widze ze to gorsze od nowotworów złośliwych:O.No i żeby to były potwierdzone informacje:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkjkjkjkjjks
Ale bzdury piszesz "Max Zander vel Klaun"w moich wypowiedziach chemia znaczy trucizna,a chemia to opotoczne nazewnictwo,a to że składnik syntetycznej wiC jest taki sam to nie oznacza,że organizm wraz z wit C pozyskuje jeszcze inne substancje,które nie wystepuje w czystym kwasie askorbinowy,zreszta prosze bardzo:): Witaminy naturalne, a syntetyczne Syntetyczne witaminy "To strata pieniędzy" - twierdzi prof. Rory Collins z Uniwersytetu Oksfordzkiego, szef zespołu, który przez pięć lat badał 20 tys. osób w wieku od 40 do 80 roku życia, faszerujących się preparatami witaminowymi. Sztuczne witaminy to zwykle krystaliczna nieorganiczna substancja obca dla organizmu. Wchłania się ona do organizmu z trudnością, lub też nie jest w ogóle przyswajana, a szczególnie jeśli mają miejsce zaburzenia jelitowe. Łatwo się o tym przekonać obserwując mocz po spożyciu witamin. Zmienia on kolor i wręcz przyjmuje zapach spożytych witamin. Nierzadko po spożyciu sztucznych witamin mają miejsce różne formy nietolerancji organizmu, a w szczególności mdłości, osłabienie, swędzenie . Przeciążane są nerki i wątroba, oraz naruszana równowaga i proporcje składników mineralnych w organizmie. Nie przeszkadza to wielu firmom sprzedawać takie suplementy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkjkjkjkjjks
Proszę bardzo ,czytaj dalej i nie mów ,że ja pisze bzdury,gdzie tym czasem to Ty piszesz idiotyzmy,ze swoja naukową stylistyką,hmmmmmmmm Sztuczna witamina C, może prowadzić do powstawania substancji uszkadzających DNA - wynika z badań opublikowanych w znanym naukowym miesięczniku "Science". Tenże kwas askorbinowy, był przedmiotem badań biologów molekularnych badających wpływ antyutleniaczy na DNA. Nasz materiał genetyczny jest niezwykle wrażliwy na działanie tzw. wolnych rodników, które przyczyniają się do powstawania uszkodzeń w DNA i w konsekwencji do mutacji. Następstwem mutacji może być zapoczątkowanie różnych procesów chorobowych, takich jak np. nowotwory. Takie wnioski wynikają z opublikowanych tamże naukowców amerykańskich z Center for Cancer Pharmacology Uniwersytetu z Filadelfii, kierowanych przez Iana Blaira wykazały, witamina C może przyczyniać się do powstawania niezwykle szkodliwych dla DNA substancji - tzw. genotoksyn. Niekoniecznie więc witaminy musi oznaczać zdrowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] jjjkjkjkjkjjks Ale bzdury piszesz "Max Zander vel Klaun"w moich wypowiedziach chemia znaczy trucizna,a chemia to opotoczne nazewnictwo,a to że składnik syntetycznej wiC jest taki sam to nie oznacza,że organizm wraz z wit C pozyskuje jeszcze inne substancje,które nie wystepuje w czystym kwasie askorbinowy,zreszta prosze bardzo : Witaminy naturalne, a syntetyczne Syntetyczne witaminy "To strata pieniędzy" - twierdzi prof. Rory Collins z Uniwersytetu Oksfordzkiego, szef zespołu, który przez pięć lat badał 20 tys. osób w wieku od 40 do 80 roku życia, faszerujących się preparatami witaminowymi. Sztuczne witaminy to zwykle krystaliczna nieorganiczna substancja obca dla organizmu. Wchłania się ona do organizmu z trudnością, lub też nie jest w ogóle przyswajana, a szczególnie jeśli mają miejsce zaburzenia jelitowe. Łatwo się o tym przekonać obserwując mocz po spożyciu witamin. Zmienia on kolor i wręcz przyjmuje zapach spożytych witamin. Nierzadko po spożyciu sztucznych witamin mają miejsce różne formy nietolerancji organizmu, a w szczególności mdłości, osłabienie, swędzenie . Przeciążane są nerki i wątroba, oraz naruszana równowaga i proporcje składników mineralnych w organizmie. Nie przeszkadza to wielu firmom sprzedawać takie suplementy ..." Więc przestań używać potoczne słownictwo bo to jest żenujące:O.A to co tam piszą nie wiadomo jakich witamin dotyczyło:P.Bo pisałem że A,D,E to nie są te same co naturalne:P.Kwas foliowy też może być nie ten:P.A co do spożycia-łyknąłem kiedyś 28 gramów witaminy c i nawet obiecanej sraczki ani problemów z nerkami nie bylo:P.I mialyby te problemy być od 5 gramów:P.A ja łyknałem znacznie więcej:P.Przy okazji-niewykluczone że artykuł był też sfałszowany:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjkjkjkjkjjks
Takich artykówłó mogę Ci znależć wiele,zreszta wtajemniczenie juz dawno o tym wiedzą,że witaminy syntetyczne to tylko obciażenie dla organizmu,nic nie daja,a moga szkodzić,Te objawy które sa podane nie musza wystepować u każdego to tylko przykłady nietolerancji,ale skoro organizm sie broni to raczej lepiej,a Twój chyba sie nie bronił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×