Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość jozefinka

MEDYCYNA NATURALNA-porady

Polecane posty

Max tu nie chodzi o mnie, a o 6letnie dziecko.Jesli ta dieta jest dla dzieci to proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś sie orietuje gdzie kupić naftę do celów leczniczych,zaznaczam ze nafta homeopatyczna z apteki to coś zupełnie innego.Mnie chodzi o taką naftę jak to nasze babki uzywały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 18:19 [zgłoś do usunięcia] mama seby Max tu nie chodzi o mnie, a o 6letnie dziecko.Jesli ta dieta jest dla dzieci to proszę. Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a mąż nie zawsze." Oczywiście polecam coś w tym stylu: http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263# :classic_cool:.Można zrobić pewne modyfikacje i na pewno nie powinno zaszkodzić:classic_cool:.a to co pisza ze niby mięso i nabiał są niezbedne to mity:classic_cool:.Zwierzeta nie produkują podstawowych aminokwasów i mają je z roślin więc na pewno można obejść się bez produktów zwierzęcych:classic_cool:.A 6 lat to nie tak mało-większy problem by byl gdyby to były 2 lata:classic_cool:.Oczywiście warzywa i owoce powinny być ekologiczne:P.Bez tego to nie jestem pewien czy pomoże:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na b. mocny ból gardła
może ktoś tutaj mi pomoże? generalnie obłożnie chora nie jestem ale teraz strasznie boli mnie gardło:( czy ktoś zna coś mocnego i skutecznego bo nie chcę brać antybiotyku.....(zaczęło się w sobotę od bólu gardła (w miarę lekkiego) no i gorączka tak ok 37,6. no i stwierdziłam że jak mi nie podskoczy więcej to na wieczór polopirynke sobie wezmę, a jak podskoczy to coś mocniejszego, no a wtedy wypiłam herbatę z dużą ilością malin, gorączka zeszła, później na wieczór znowu 37 ale już nic p-gor. nie brałam, szybko zasnęłam całą noc dobrze spałam. no i ogólnie od soboty piję srebro koloidalne, jakiś czosnek w tabl, bioparox mi został z poprzedniej 'choroby' więc tez czasem psiknęłam gardło. w niedzielę czułam się już lepiej duzo, gorączki nie było - tzn była zaniżona;/ ale tak zawsze mam po tym, jak wcześniej była nawet niewielka, myślałam że w pon pójde do pr, ale cała noc spać z niedz na pon. nie mogłam, gorączki nie miałam, ale cały czas odpluwałam ten syf i smarkałam, wiec sobie myślę że trzeba do lekarza po zwolnienie, bo w pr. za cholerę nie wysiedzę;/ ( no i poszłam wczoraj do lekarza osłuchała wypytała nic w zasadzie nie stwierdziła przepisała antybiotyk "na te katary gardło itp" , jakąs osłonkę i syrop generalnie żadnej anginy ani nic nie stw. ja sobie myślę że antyb. raczej brać nie będę (oni tam wszystkim po kolei antyb. przepisują - nawet jak jakiś czas temu byłam tez w celu zwolnienia ze 2 dni bo przeziębiona się źle czułam, chciała mi dac inna lekarka antyb. ale stw. ze moze jednak nie i jak coś by się działo to żebym przyszła). no a wczoraj gdyby nie to że potrzebne zwolnienie do pr. to do lekarza bym nawet nie szła tym bardziej że już gorączki nie ma no i nie raz przecież się było przeziębionym, do lekarza to szłam jako ostateczność, w związku z tym na jakieś takie choroby górnych dróg oddechowych antybiotyki brałam baaardzo rzadko.....tylko jak byłam mała, albo ze 3 lata temu jakiś trzydniowy antyb. bo mi kaszel nie chciał ptrzejsc). no i ze 2 albo 3 antybiotyki w przeciągu 3 lat ale to na stan zapalenie bakt. pochwy, a na takie przeziębieniowe rzeczy to zawsze jakoś tam się wykurowałam bez. okazało się że przepisała duomox i to aż 1 g przez 10 dni na wszelki wypadek wykupiłam bo niedrogi i mnie aż zcięło że taki mocny i na tak długo. jakbym co najmniej miała jakąś mega anginę albo coś....mama stw. ze moze lepiej tez zebym nie brała bo mnie bardziej osłabi, no w zasadzie oczywiste,....ale martwi mnie to gardło, bo od wczoraj mnie bardziej boli;/ i to dość mocno. i się boję czy ten antybiotyk jednak nie będzie konieczny:( generalnie psikam tym biparoxem i jakieś tabletki do ssania. no ale ze nic dziś nie przeszło dalej to rano wypłukałam wodą z solą. mam jeszcze tymsal, ale nie weim, czy moge to na zmainę z tym bipraoxem czy lepiej nie.... może ktoś mi doradzi, co jest dość mocnego i dobrego na ból gardła? bo chciałabym jednak uniknąć tego antyb. ale jak dalej będzie mnie tak bardzo boleć to chyba będę musiała;/ no już sama nie wiem;/ jak mówiłam pije sredbro koloidalne tak ze 3 razy dziennie po łyżeczce, łyknę sobie potem jeszce jakieś rutinoscorbin i czosnek, ale to gardło najgorsze wrrr;/ no bo ogolnie to już sie lepiej czuję tak jak mówiłam, mam jeszce katar i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem że lepszy jest na to nadltenek wodoru:P.Natomiast z takich typowo naturalnych metod mi nic na przeziębienie nie pomagało:O.Do teog mam jeszcze złaswiadomość-gardło moze boleć nie tylko od przeziebienia-czasami mnie boli sam nie wiem od czego:O.Od przezienbienia nie bo ponad tydzień biorę ten nadtlenek wodoru i to dosyć steżony więc powinno gardło z mikrobów oczyścić:O.A może ktoś wie poza przeziębieniem i nowotworami oraz oparzeniami chemicznymi i termicznymi od czego może boleć gadło O:?Czy np. może to być zgaga:O?Bo może to od trucizn np. z żarcia:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to to jestt
nadtlenek wodoru to taka zwykła woda utleniona z apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytajcie jego, czyli Maxa, czy stosował ten nadtlenek, obawiam się że nie, może polał rankę, co najwyżej. Wystarczy poczytać jego posty na wątku o wodzie utlenionej. Ja obiecałam sobie, że nie będę z nim gadać za całokształt. Ostrzegam, on więcej pisze, niż ma o tym wiadomości zaczerpniętych ze swojej praktyki, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko że tam są tylko 3%:O.Taniej wychodzi ze sklepu chemicznego:O.Do tego co gorsze zauważyłem że w aptece są do niego dodawane jakieś podejrzane świństwa do konserwacji:O.Ale stwierdziłem że jest bardzo skuteczny -mi po 1 dawce gorączka zdechła:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja303 bzdury piszesz:P.Juz wiele razy pisałem że mi po 1 dawce gorączka zdechła:P.Do tego pisałem też że aktualnie probuję się tym leczyć na inne choroby przypuszczalnie nie związane z mikrobami i ponad tydzień łykam to świństwo:P.Ale odnoszę wrażenie że nie czytasz tego co piszę:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Medycyna naturalna zna wiele sposobów na pokonanie wielu defektów, schorzeń czy problemów ze skórą. Są na przykład zioła na powiększanie piersi. Znane były i rozpowszechnione głównie w krajach azjatyckich oraz w Ameryce Południowej. Skuteczność ich działania polegała na delikatnym wpływie na gospodarkę hormonalną. Dzisiejsze naturalne preparaty ziołowe na powiększanie piersi łączą tradycję z możliwościami współczesnej medycyny. Najlepszym ziołem na większe piersi jest Pueraria Mirifica, porastająca Tajlandię. Niektórzy są zdania, że to naturalne zioło może powiększyć piersi nawet o osiemdziesiąt procent. Ponadto posiada ono korzystny wpływ na włosy i skórę. Jest to wytłumaczalne tym, że zioło to bogate jest w spore ilości fitoestrogenów. A ich struktura jest bardzo zbliżona do tej, odpowiadającej kobiecym hormonom estrogenom (odpowiedzialnym za większy biust) . Zażywanie tego naturalnego zioła usprawnia przepływ krwi, a to w następstwie gwarantuje naszym piersiom powiększenie i elastyczność. Więcej na temat naturalnych ziół mających wpływ na uzyskanie większych piersi znajduje się na stronie http://powiekszaniepiersi.edu.pl/2010/08/09/ziola-na-powiekszanie-piersi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEEEdycyna
Gdzie jest .....finka????????????? Dawała dobre rady.Medycyna naturalna to zioła a nie nadlenki wodoru. Nie jestem przeciwko,ale to nie na tym forum. Finko wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max od tego nadtlenku wodoru ,zeby nie zrobil sie niewidzialny, a jeszcze te glodowki??????????? haa,haaa........ Dziecku pomogl miód spadziowy i płukanie gardła nagietkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze no ./,,.,.,.,.
też bym wolała aby tu finka była...max gada jak popieprzony i się wymądrza, więc nie weim, czy on sobie jaja robi czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ktoś uzywał Enterosgel ma silne działania przeciwgrzybiczne (candia, grzybice stóp), likwiduje lub łagodzi łuszczycę, przyspiesza naprawcze i regeneracyjne procesy przy zapalnych i nadżerkowo-wrzodowych procesach przewodu pokarmowego. Łagodzi skutki choroby wrzodowej. Po zastosowaniu Enterosgelu u cierpiących na choroby nerek, lub u osób z powikłaniami związanymi z chroniczną niewydolnością nerek, wyraźnie zmniejsza się kwasica i azocica (wskaźniki kreatyniny i mocznika zmniejszają się odpowiednio - 1,7 i 2,2 razy), odbudowuje się wodorowęglowy potencjał krwi, polepsza się amoniogeneza nerek. W zwalczaniu chronicznego zapalenia pęcherza moczowego wykorzystanie Enterosgelu (przystosowuje się wewnątrz pęcherzowo) przyspiesza kliniczno-laboratoryjną reemisję. Przy zwalczaniu wirusowego zapalenia wątroby daje pozytywny efekt, który przejawia się w poprawie samopoczucia chorych, podwyższeniu apetytu, zmniejszeniu albo zaprzestaniu skórnego swędzenia i słabości, obniżeniu koncentracji bilirubiny i aktywności aminotransferazy, poprawie wskaźników tymolowych. Enterosgel jest także skuteczny przy zwalczaniu atonicznego zapalenia skóry i innych skórnych alergii. Łagodzi bowiem swędzenie i nie pozwala tworzyć się nowym ogniskom zapalnym, wysypce i moknięciom. Stosowany w trakcie grypy i innych ostrych zakażeń wirusowych pozwala bezpiecznie wyleczyć chorobę, średnio w ciągu 2-3 dni i nie dopuścić do niepożądanych komplikacji. Enterosżel ma także zastosowanie w kompleksowej terapii astmy oskrzelowej, gdzie pozwala obniżyć ciężar albo zapobiec zaostrzeniu choroby, zwiększyć długotrwałość okresu pomiędzy atakami, znormalizować wskaźniki immunologiczne, wskaźniki funkcji oddechowych. PROSZĘ O OPINIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chemiczny
Wodór (H, łac. hydrogenium) pierwiastek chemiczny, niemetal z bloku s układu okresowego. Jest to najprostszy możliwy pierwiastek o liczbie atomowej 1, składający się z jednego protonu i jednego elektronu. Tlen (O, łac. oxygenium) pierwiastek chemiczny, niemetal z grupy tlenowców w układzie okresowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzeczki nie sa potrzebne .Natura wszystko stworzyla ale nie wszystko da sie zjesc czy wypic.Woda utleniona owszem ale trzeba wg tego co napisane w ksiazce,bądz na podstawie doswiadczen innych kafeterian. Ale nie tak że słyszalem to i owo...........Może pomoże ,ale nikt nie zgwarantuje że nie zaszkodzi. Zioła tez mogą szkodzić,ale np.......finka podaje dokładne receptury i one sie sprawdzają. Przez ten nadtlenek wodoru ....finka gdześ zniknela. Także idzcie z nim na to drugie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MEEEdycyna Gdzie jest .....finka????????????? Dawała dobre rady.Medycyna naturalna to zioła a nie nadlenki wodoru. Nie jestem przeciwko,ale to nie na tym forum. Finko wracaj" Pytali się jak wyleczyć to podałem jedyny skuteczny środek który osobiście zbadałem i wiem że działa:P. "mama seby Max od tego nadtlenku wodoru ,zeby nie zrobil sie niewidzialny, a jeszcze te glodowki??????????? haa,haaa........ Dziecku pomogl miód spadziowy i płukanie gardła nagietkiem." Ja nie polecałem miodu bo mi nie pomógł:O.Chyba był za słaby:O.Jak ktoś chce spróbować to może ale ja nie daję gwarancji że pomoże:O. "kurcze no ./,,.,.,.,. też bym wolała aby tu finka była...max gada jak popieprzony i się wymądrza, więc nie weim, czy on sobie jaja robi czy co..." Ważne że pisze z sensem:classic_cool:.Nie obalisz moich twierdzeń:D. Arlekina ja na grzybicę łykałem związki miedzi i co prawda sie zatrułem ale tak planowałem:classic_cool:.Problem w tym że później okazało się że moje problemy są z innego powodu:O.Ale ponieważ zatrułem się przy sporej dawce mogę zdecydowanie te związki miedzi polecić do płukania nóżek:classic_cool:.A na kwasicę polecam warzywa i owoce i jak się chce ktoś szybciej odkwasić polecam środki zasadowe:classic_cool:.A na azocice wystarczy zmniejszyć łykanie związków azotu:D.A co do tzw. wirusowego zapalenia wątroby-nie udowodniono istnienia wirusów:D. Ala-lu pytali się to doradziłem:classic_cool:.A jak ktoś chce więcej moich porad -nie tylko związanych z zielskiem zapraszam do mojego tematu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4547435 :classic_cool:.Tam można zadawać bez marudzenia innych pytania na temat metod które polecam:classic_cool:.Niestety ale niektóre nie są do końca bezpieczne i należy z nimi uważać np. metody z chlorynami,nadtlenkiem wodoru a nawet srebrem koloidalnym:O.Nawet typowo naturalne metody leczenia np. bylica piołunem mogą być niebezpieczne:O.Co gorsze nawet jak są bezpieczne to jeszcze częściej do rozkoszy sie nie zaliczają np. głodówka albo mniej a zwłaszcza krócej dokuczliwa lewatywa:O.Na pocieszenie napisze ze większość z tych zwiazków ma tylko nieprzyjemne objawy uboczne jak sie nie przesadzi:classic_cool:.Najgorsze są trucizny które szkodzą nawet przy dawce sporo niższej od śmiertelnej np. związki glinu albo rtęci:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja własnie nie kumam tego co m
no własnie że nie piszesz z sensem tylko raz cos mówisz a za chwilę zaprzeczasz, więc nie wiem czy na prawdę coś polecasz, czy sobie jaja robisz z ludzi....typou raz że "spróbuj tego ale w sumie w tym co jest u nas w aptece jest pewnie pełno syfu wiec lepiej mieć nie wiadomo skąd chyba więc nie wiadomo czy pomoże może spróbuj ale nie próbuj blablabla i tak ze wszystkim spróbuj tego ale pewnie ma coś tak w sobie co jest złe wiec pasowało by miec jakieś inne zza 7 gór i mórz i nie wiadomo czy by coś pomogło i tak w kółko ze wszystkim mniej więcej.... a np z miodem...mówisz, ze nie polecałeś, bo tobie nie pomogło...no owszem jako jedyne lekarstwo miód za pewne nie pomoże, ale czemu w ogóle nie polecać? przecież akurat on moze pomóc chociaż trochę jako dodatek do innych leków a na pewno nie zaszkodzić (no chyba że ktoś jest uczulony) więc nie wiem czemu akurat nie polecasz rzeczy która może pomoże ale w 100 % nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max jest chyba jakimś pojechanym chemikiem:związki miedzi,związki azotu a może jeszcze siarki???????????? Max jesli tym sie leczysz to napisz konkretna nazwę.Związki azotu to np.amoniak i kwas azotowy wytłumacz jak sie tym leczyć? Na rowerze 100km /dziennie czyli ze 4godz . A gdzie są te ekologiczne produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie na dolegliwości żołądkowe ale tylko ziołowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kropel i jak....
a jak płukać gardło wodą utlenioną taką z apteki żeby sobie nie zaszkodzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ja własnie nie kumam tego co m no własnie że nie piszesz z sensem tylko raz cos mówisz a za chwilę zaprzeczasz, więc nie wiem czy na prawdę coś polecasz, czy sobie jaja robisz z ludzi....typou raz że "spróbuj tego ale w sumie w tym co jest u nas w aptece jest pewnie pełno syfu wiec lepiej mieć nie wiadomo skąd chyba więc nie wiadomo czy pomoże może spróbuj ale nie próbuj blablabla i tak ze wszystkim spróbuj tego ale pewnie ma coś tak w sobie co jest złe wiec pasowało by miec jakieś inne zza 7 gór i mórz i nie wiadomo czy by coś pomogło i tak w kółko ze wszystkim mniej więcej.... a np z miodem...mówisz, ze nie polecałeś, bo tobie nie pomogło...no owszem jako jedyne lekarstwo miód za pewne nie pomoże, ale czemu w ogóle nie polecać? przecież akurat on moze pomóc chociaż trochę jako dodatek do innych leków a na pewno nie zaszkodzić (no chyba że ktoś jest uczulony) więc nie wiem czemu akurat nie polecasz rzeczy która może pomoże ale w 100 % nie zaszkodzi." Nie pisze o miodzie bo pisze o tym co pomogło:O.Równie dobrze bym mógł na przeziębienie polecać kapuste czerwona chociaż nic nie wiem o tym czy na to pomaga:O.PO prostu nie widzę pisać sensu o czymś jak mam inne sprawdzone metody:classic_cool:. Ala-lu pisałem przecież że w tej chwili próbuję sie leczyć tylko dietą oraz głodówkami i lewatywami oraz nadtlenkiem wodoru i spożywam odżywki ale to raczej zapobiegawczo:classic_cool:.Nie łykam teraz odżywek bedących związami azotu:O.A 100 km rowerkiem to trudno przejechać przez 4 godziny:O.Trzeba mieć przynajmniej trening z 2000 km na miesiac przez pół roku i jechać na solidnym rowerku:O.A co do tych ekologicznych produktów to nie jestem pewien:O.W Rosji są lepsze normy dotyczace tego:O.W Polsce to prawie tylko na działkach jest przyzwoita jakość:O.A co do płukania gardła-to ja robię cos podobnego-myję ząbki węglanem potasowym i nadtlenkiem wodoru 30%:classic_cool:.Ale zwykle sie przyjaram:O.Robie tak bo mam wrażenie że przy mniejszym stężeniu nie chce działać:O.A skóra ma mniejszy problem z odrastaniem niż ząbki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???????????
Co sie dzieje z topikiem?Na innym Medycyna naturalna-jacys nawiedzeni chemicy,gadaja tylko o olowiu i rteci,wracajcie tutaj i doradzajcie finko i pozostali....Oczywiscie chemicy niech sie nie wwalaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ziołami też trzeba uważać, nie można ich brać na własną rękę, bo u każdego może być inna przyczyna podobnych objawów. Moją koleżanke badało wielu lekarzy i nie mogli dojść, jak to lekarze. Dobrze, ze trafilam przez polecenie do lecznicy, gdzie podchodza calościowo do czlowieka, moja koleżanka jest po kilku wizytach i od paru lat jest w koncu duzy postep. Jak ktos mieszka w Warszawie, to moze sobie zajrzec na www.lalbavita.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do finki
.......????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×