Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łajmi

facet mnie zostawił dla koleżanki

Polecane posty

Tak wiem że chcesz być przeciwnej płci ale nie licz na sex. Wprawdzie jestem hetero, ale bardzom wybredny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Paweł pomijając całą powagę sytuacji ( jestem w podobnej jak łajmi) i mimo całej mojej rozpaczy Twoje wypowiedzi spowodowały, że sie uśmiecham. Chyba podoba mi się Twoje okrutne spojrzenie na te tematy. Aż szkoda, że jesteś taki młody.Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przykre TO...........
PAWEŁ alez ty musisz byc zakompleksiony i sfrustrowany..... w sumie to mi cie żal......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łajmi, ty nie masz sie czego wstydzić przed znajomymi, nie zrobiłaś nic złego. Trzymaj się, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Paweł: Z tą młodością to tez okrutne ale są też inne zalety np. poczucie humoru. A gdybyś był starszy to ..może próbowałabym cie poderwać na tzw.klina, żeby zapomnieć o tym że też jestem beznadziejna bo maż mnie już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutalnie mówiąc, problem nie leży w tym że jestem za młody tylko w tym że ty jesteś za stara. Nawet gdybym miał 40 lat to i tak uganiał bym się za max 35kami :-). Zresztą jestem żonaty i nie zdradzałem od roku. To taki test własnej woli bo swego czasu przeginałem i prawie popadłem w nałóg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Paweł: brawo! podziwiam twoją silną wolę - już rok nie zdradzałeś?! No, no... żona musi być z ciebie dumna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Paweł: A wracając do Twojej 40-tki. To skąd wiesz jak wtedy bedziesz wyglądał? Może bedziesz łysym tłustym obleśnym facetem z wielkim brzuchem i żadna 35- latka nie będzie chciała ci nawet na klatę się zesrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, to mi nie grozi. Łysy jeszcze nie będę, zresztą masa kobiet lubi łysych :classic_cool:. Co do reszty, wogóle się nie martwię, dużo ćwiczę i właśnie na klatę w kamerce łapałem chętne z czatu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajmi
do Paweł_28 Krowa któro dużo muczy mało mleka daje. Żal mi tylko twojej ŻONY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko topiku, wiele związków po kilku latach się wypala i nie ma w tym Twojej winy, że facet odszedł do koleżanki. Zastanowiłabym się, jaka to musi być suka i jaka zdesperowana, by kręcić z facetem koleżanki. Bo nie wierzę, że on ją wyrywał a ona biedna tylko się dała... Pawełku... żal mi Cię. Kiedyś żona wymieni Cię na lepszy model, a Ty wtedy w d... sobie wsadzisz swoje chore teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle już tu widziałem przepowiedni dotyczących mojej osoby, że sam Nostradamus nie był tak płodny :classic_cool: Wciąż nie dopuszczcie możliwości, że oni sie w sobie zakochali. Miłość jest ważniejsza od przyjaźni czy wspólnej przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam cudownego chlopaka, on- staral sie o mnie przez calutkie 3 lata, bylismy ze soba dokladnie rok. Niestety, postanowil mnie zostawic, powód? Znudzilam mu sie, nie kocha mnie juz i ogolnie ma mnie zupelnie dosc. Ja przez te 3 lata jego staran, nie chcialam go, bo nie chcialam sie z nikim wiazac, a on swoim nachalnym namawianiem mnie sam do siebie mnie zrazil, dopiero wtedy jak zaczal "podbijac" do innej dziewczyny na moich oczach to mnie cos tknelo i dalam mu ta szanse i zakochalam sie w nim na zabój. Musiałam go odzyskać. Postanowiłam spróbować uroku miłosnego u rytualisty perun72@interia.pl , i na szczęscie nie zawiodłam się. Facet wrócił i jesteśmy ze sobą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×