Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ella 75

Co na sniadanie dla 9,5 miesięcznego malucha?

Polecane posty

Gość nokia26
ja dziecku juz w 3 miesiacu robilam normalnie zupki takie warzywne a na sniadanie dawalam normalnie jajeczniczke na maselku, chlebek z maselkiem a co dopiero 9 miesiacu.wtedy to juz praktycznie jadl wszystko to co my wiadomo oprocz grzybow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junoaa
ja nie wiem jak wy ale moj synek lada dzien skonczy 9 miesiecy i wcina prawie wszystko, wprowadzane bylo stopniowo, na 1 sniadanie butla z kaszka, a na 2 sniadanie albo biszkopty z przecierem owocowym, albo buleczki maslane z przecierem, zalezy co ja jem na sniadanie kawalek jajeczka, buleczka z szyneczka po kawaleczku... dzeicko do roku czasu powinno wszystkiego sprobowacz eby potem nagle na wszystko uczulone nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat dośc stary, ale bez przesady, co te Wasze dzieci jedza... wszystko jak dla pół rocznego dziecka.. Mój ma 10 miesięcy o 5.00 mleko z niekapka ( butelke odrzucił|), ok 8.00 kaszka,kanapka chleba z szynka, serem lub dżemem, jajecznica z całego jajka, parówka, zalezy od dnia. 12.00 jakis owoc lub jogurt, 15.00 obiad( je to samo co my) 17.00 przekąska jakies ciasteczko, owoc, 19.00 180ml mleka. i 23.00 mleko. 10 miesięczne dziecko może jeśc już wszystko, nawet pomidory, papryke, a wy o jakis kisielkach mówicie, czy owocach... tu jest fajna tabelka. http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/co-kiedy-w-diecie-dziecka/170-produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-10-miesiac-zycia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze wlosy mi sie jerza na glowie co wy dajecie jesc dzieciom robicie z.nich kroliki doswiadczalne masakra opamietajcie sie jak mozna podac dziecku makę normalna zastanowcie sie co wy robice !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×