Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

oczywiście A6W niało być :p jak Was znaleźć na naszej-klasie? mnie możecie szukać katarzyna, pruszków, zdjęcie w czerwonej koszulce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gryby Misiu! Wydrukowałam kilka dni temu 6 Weidera- mam zamiar ćwiczyć, ale jakoś nie mogę sie sprężyć! Podobno te ćwiczenia wykonywane regularnie dają ekstra efekty. Zacznę, ale nie od dziś- spróbuję od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nie jesteśmy facetami :p u mojego męża, już po 12. powtórzeniach widać lepsze efekty niż u mnie po 18 ;) ale warto, warto!!! po drugim dziecku miałam gorszy brzuch niż teraz :) (po trzeciam, przed kolejną ciążą, wykonałam raz całkiem, a raz prawie kompletnie A6W) choć myślę, że i inne ćwiczenia z taką regularnością, to byłyby efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo to męczące- bo wiesz ja to jestem straszny leniuch- szybko mi sie nudzi choć tym razem motywację mam dosyć konkretną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Na początku meldunek: dieta utrzymana, ćwiczenia później, bo Niunia dopiero zasnęła:( Ważyłam się dziś, ale efektu brak:( Anno - na początku nie było łatwo, dłuższy czas robiłam po 50 brzuszków, potem jak już się tak nie męczyłam przeskoczyłam na 150, a teraz przy 200 czuję ogromne zmęczenie, ale i to przejdzie. Dziewczyny robią więcej i żyją, więc ja też mogę. :) Uliczko - nie choruj nam, a co do chudnięcia, to ciesz się, że waga spada, u mnie stoi :) Misiu - mnie możesz szukać agnieszka, działoszyn zdjęcie nad morzem z niunią na rękach. Poszukam Cię i zaproszę, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, zaprosiłam cię, lat 29. Mam nadzieję, że to ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo miałam naszą klasę otwartą w drugim oknie, hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Odnalazłam wasze zdjęcia w naszej klasie- mojego tam niestety nie ma, bo dopiero dziś się zalogowałam i jeszcze nie bardzo rozgryzłam to wszystko. Co sie odwlecze to nie uciecze- czyz nie? Wiecie wstyd mi dziasiaj- objadłam się i wcale sie z tym dobrze nie czuję. Niby dużo nie zjadłam ,ale namieszałam ,że aż strach. Jutro wracam do dietki oczywiście. Czasami należy sie dyspenza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uliczko - jak chcesz to ja czekam na zaproszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzę, że znowu muszę wystąpić w roli przywracającej do pionu ;) A zatem Uliczko - grożę paluchem! ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę popracować nad ciałem. Trzymajcie się i do popisania jutro. Życzę jak zawsze kolorowych snów i miłego dnia. Paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malusiaaa
JA TEZ SIE ODCHUDZAM ALE NA INNYM TOPICU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiaterku, zawsze w weekendy kafe pustkami świeci... byle do wtorku :) właśnie \"pracuję\" nad wystawieniem pierwszej mojej aukcjji na allegro! dotychczs tylko kupowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja mam doła i odpuściłam dziś sobie troszeczkę:( Śnieg u mnie leży i nastraja mnie źle. Chociaż na dworze jest pięknie, w duszy jakoś tak smutno i żałośnie... Uliczko - mam pytanie o ten chleb. Piekłam dziś drugi raz. Wszystko robiłam jak w przepisie, uwzględniłam Twoje wskazówki dotyczące pieczenia. I klops. Wyrósł jeszcze lepiej niż ostatnio, ale po pół godzinie w piekarniku opadł. Piekł się prawie 2 godziny. Na wierzchu się upiekł, a środek jest surowy. Pytanie: czy pieczesz w zwykłej keksówce, czy w teflonowej? Ja piekłam w teflonie. Wszystkie ciasta w teflonie mi się udają, a to nie. Szkoda bo chciałam spróbować jutro na śniadanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ja na chwilkę, bo w domu mam istny szpital. I córka i syn chorzy od wczoraj. To jakiś paskudny wirus. Oboje juz 2 dzień maja po 39 stopni goraczki , która nie bardzo chce spadać nawet po lekach. Agro - nie wiem co się dzieje z tym chlebkiem. Mi się jeszcze nie zdarzyło żeby się nie udał, a pieke co 3 dni od prawie 2 miesięcy. Spróbuj użyć tylko mąki pszennej na początek- bez dodatku innej maki. Foremki mam 2- zwykłą i teflonową- udaje się w obu- bez różnicy. Pa - wołaja mnie dzieci. do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihotkaaaa
ile powinnam wazyc przy wzroscie 157???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam już mi trochę lepiej ale jakaś porządna wirusówka mnie dopadła a że człowiek zamiast wyleżeć to bagatelizuje sprawę to tak się ciągnie ale już chyba ma się ku końcowi a siemię lniane piję... przynajmniej raz dziennie mi smakuje tylko słodzikiem dosładzam taki kisielek i piję i to jest dobry zapychacz a i kibelek bez problemu z poślizgiem.... co drugi dzień odwiedzam no i dziś skontrolowałam wagę po wekendzie z mężem i rodzinką ale jest ok no może parę deko mniej tak 69 kilo czyli dalej powolutku w dół a dziś u mnie normalka tylko wyskoczę po zakupki i siedzę w domciu obiadek dzieciakom zrobię pranie nastawię czyli rutyna dnia codziennego bo na noc lecę do pracy wszystkim udanego poniedziałku i całego tygodnia i dużo dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj miałam kryzys... oj bardzo nie chciało mi się ćwiczyć, poszłam spać o 23, ale poprosiłam męża, by obudził mnie za godzinę ;) chciałam wziąć udział w licytacji na allegro, wygrałam aukcję i byłam gotowa dalej spać, na szczęście mąż skutecznie mnie zmotywował :p no i cóż poćwiczyłam, choć nie bez trudu :p a dieta? ok! nie lubię sennych dni jesiennych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jeszcze na chwilkę teraz mam czas wolny do 17 to wskakuję wygrzewać się przed pracą nawet może przysnę w domku cichutko nikogo nie ma to wykorzystam chwilkę zdrówka życzę wszystkim i tym chorym i tym zdrowym dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :-) współczuję wszystkim chorowitkom i życzę zdrówka 👄 jutro wielki dzień :D jak samopoczucie w związku z tym??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wreszcie znalazłam chwilę czasu by tu przysiąść. Byłam dziś z dziećmi u lekarza- syn ma anginę ,a córka zapalenie gardła. Istny pomór!!!!! Dostałam 3 dni opieki więc sama też trochę odpocznę od pracy zawodowej. Sama też jakoś nieciekawie sie czuję- mam nadzieję ,że rozejdzie się po kościach.:) Dietka tak sobie- nie jest źle,ale mogłoby być lepiej. Co dziś zjadłam ? Rano kromeczka mojego chleba z chudą szynką i papryką czerwoną. Potem kawka. Obiad to kasza gryczana z jajkiem sadzonym i surówką. Niestety kawałeczek czekolady na poprawę nastroju, a przed chwilą kromeczka chleba i maleńka paróweczka. Za malo dziś piję- jakoś czasu nie miałam . A zapomniałabym- zrobiłam sobie dziś przyjemność w postaci wizyty u kosmetyczki- zaaplikowała mi depilację brwi i wąsika- nawet nie wiedziałam ,że go mam:) i piling i maseczki różnego sortu. Fajnie tak sie zrelaksować :) Nareczka, wpadnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Jak sie pewnie domyslacie nie bylo mnie bo diety też nie było :-( Rozczarowal mnie zupełny brak efektow. No ale dziś wzięłam sie za siebie, dietka jest sądze rozsądna, a nie glodowa za to od środy zaczynam intensywne cwiczenia w basenie. Moze to cos da!!! Dziś zjadlam: miska pomidorówki z otrebami i do tego mala grahamka 6 małych pierogow ruskich (oczywiście bez masełka :-)) plus kiść winogron 2 podplomyki orkiszowe, kawka i jabłko sadze że dziś zjem pewnie jeszcze troche zupki z otrebami bo musz etroche popisać na kompie i bede siedzieć pewnie do 2 w nocy :-( Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zaglądam na chwilkę przywitać się czytam na bieżąco tylko na dłuższe pisanie czasu brak mój maly też chory zaraz stwaiam mu banki mimo trzymania dietki waga jak zaklęta stoi w miejscu pozdrawiam Wietrze co zrobiłaś z włosami ? kolor czy całkiem zmieniłaś fryzurkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka wy wstajecie a ja szykuję się do spanka za oknem bielutko a w łóżeczku cieplutko dobranoc!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×