Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

Hej 🌻 jak wczoraj siedziałam przy kompie to nikt ani mru mru jak tylko poszłam spać to się rozgadałyście :) powracam do ulubionych peilngów kawowych które od połwy czerwca zaniechałam a i efekty ich braku stają się pomalutku widoczne Blue witam 55 kilo ważyłam w 4 klasie liceum wtedy wydawałam się sobie strasznie gruba dziś marzę o takiej wadze podobnie jak Ty i Kazieńka mam problem z udami a na to najlepsza gimnastyka tylko nie zawsze mam zacięcie ostatnio dużo jezdzę na rowerze i obwód ud troche się zmniejszył ale to kropla w morzu ale zawsze coś :) życzę słonecznej soboty🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka też robilam te pilingi kawowe, super sprawa, ino troszku roboty. A teraz dostalam od kolezanki takie bloto na cale cialo, podobnoz dobre na ujedrnienie, ale jeszcze nie robilam. Jak sie tym wymaze to bedzie jazda bo to jest takie czarne i naklada sie na cale cialo oprocz buzi ha ha , to bede wygladac jakbym miala stroj nurka ha ha juz czuje jakie beda jaja jak mnie Bulbas w tym zobaczy ha ha bedzie czarna kazia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny moge sie przylaczyc do was???zalozylam swoj topik ale dziewczny sie nie odzywaja a ja niechce sie sama odchudzac:(podoba mi sie wasz topik,i jesli mnie pzygarniecie bedzie mi bardzo milo:) mam 20lat,waze 60kilo mam 160cm wzrostu i jestem pulpetem:(mam ogromne kompleksy i mam zamiar zaczac zdrowo sie odchudzac czyli wybralam diete1000kcl:) chce schudnac 8kilo i daje sobie 2 miesiace na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam na imie martyna i bardzo chce schudnac te cholerne 8kilo, ktore sie dorobilam przez glodowki i kompulsy,kazde niepowodzenie i nawet radosc zajadam jedzeniem:( to straszne ,jestem mloda moja kolezanki ubieraja obcisle bluzki a ja nie moge przez moja faldki ,ale juz niedlugo napewno zaloze z duma tez obcisla bluzke:)biore sie za siebie pomalutku ale do celu:)dzieki dziewczyny,ze mnie przyjmujecie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nasz topik ma powodzenie :D witajcie dziewczątka :-) w sumie tak sobie myślę, że te szczuplejsze dziewczyny będą dla nas motywacją i wsparciem :-) i choć mamy różne cele (chodzi mi o efekt końcowy), to jednak droga do nich jest taka sama :-) więc do dzieła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kiedy do kompa zasiąść 😡 . Z nogą kłopot coraz większy - po gipsie boli, jak jasna cholera. Rehabilitacja też do niczego. W poniedziałek ide do ortopedy. Na pocieszenie - zważyłam Się (powinno być 25.08. ale nie mogłam wytrzymać. Jest 111 kg :D Pozdrawiam Was wszystkie i uciekam, bo mąż jakiś projekt ma do skończenia. Już czwarty dzień go kończy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wszystkim nowym i \"starym\" odchudzaczkom :-D Mam nadzieję że troszkę za mna tęskniłyście hi hi hi U mnie zwariowana karuzela, ten remont w kawiarni - nareszcie widać jakiś efekt choć jeszcze nie koniec Sen z powiem mi zakupy spędzały, ale już jadą do mnie ekspres do kawki, zmywarka, i nawet dogadałam się bezpośrednio z IGLOO , no i normalnie w przyszłym tygodniu lada chłodnicza dojedzie (ich przedstawiciel mówił że się nie da szybciej załatwić tej lady jak do ok 4tyg- a tu proszę :-P ) Kazię mało widzę, ktoś wie co u niej ? Napisałabym do niej na NK ale od czasu ostatniego trojana nie mogę się zalogować :-( Napisali mi że mam usunąć historię i cookies i dale nic. Może jeszcze coś poradzą Moja dieta wygląda strasznie, niby się powstrzymuję ale już Wam kiedyś pisałam ,że prze @ zjadam wszystko co mam w zasięgu wzroku :-P Spadam sprzątać po urodzinkach męża ( dostał od kolegów z pracy f-16 TANIE WINO ha ha ha) Zapraszam popołudniu do Jedliny na \"festiwal zupy\"- jedzonko za darmo i zupy ekstremalne niektóre Życzę trzymania diety, ja chyba tez się zważę później Ale się rozpisałam :-O buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ptysie;), wszystkie oczywiscie :) Lehanno, jestem jestem. Ja usunelam konto z naszej klasy, wkurzylam sie na jedna osobe z rodziny ktora glupoty wypisywala, bronilam sie ale ale i tak wyszlo zem jest najgorsza i byl momen, chwila ze to skasoalam bo mialam serdeznie dosc. Wszystkim porospowiadal i poprzekrecal cala sytuacje i to na mnie wieszaja psy a ja nie mam ochoty juz sie tluczyc innym jak bylo. Wczoraj weszlam na wage, jest okraglutkie 80, masakra niedawno bylo 75 wiec ja cale zycie musze sie juz pilnowac. Ale w koncu duzo dni przedemna na te odchudzanko;) Wczoraj naczytalam sie dziolszki o plukaniu okreznicy, niezly czad. Jakby u nas to robili i by malo kosztowalo to bym sie skusila, nawet moja mama by ze mna poszla ha ha. Podobnoz w jelitach od lat zalegaja zlogi ktore waza od 5 kilo, mozna to tez samemu zrobic w domu, ale ja to bym chyba sie bala, bo to taka duuuuuuuuuza lewatywa, a ja nigdy nie mialam z tym nic wspolnego. Ja juz bilaet kupiony. Jade na miesiac do mojej kolezanki,pomoc jej przy remoncie i jak wroce to juz tu bede za praca sie rozgladac. Anuszko dzis jest poniedzialek, poczatek tygodnia, wiec pelna mobilizacja od dzis;) a piweczko dobre na nerki. Baby gratuluje, suuuper i tak trzymaj Ptysiu:) Chce wazyc, ja juz mam 15 do zzucenia, a to tez na tle nerwowym, ale napewno wyskoczymy w obcislych bluskach;), jak na razie to w obcislej bluzce wygladam jak bym sie bandazem obwinela ha ha, ale mam nadzieje ze bedzie good Wiaterku, Lehanno DUZE buziaki dla wasss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleto ja wiem, ale mi tez chodzi o to ze to sie tam gromadzi przez lata, i jak sie tego pozbedziemy to to usprawnia prace jelit i jest szybsza przemiana materii. Napalilam sie na to podobnoz zabieg kosztuje okolo 200zł wiec troszku duzo. Duzo osob sobie to chwali, i pisza ze sie potym lekko czuja, moze sprobuje:) Dla mnie to takie dziwne ze latami sie to gromadzi i siedzi przywarte w tym jelicie, juz zdjecia na necie ogladalam, to wyglada okropnie, i jak sobie pomysle ze ja tez takie paskudztwo mam to ochhhhhhhhhhhhhhh. Wyczytalam tez ze jak sie tego swinstwa nie ma to wszystko inne jest lepiej przyswajalne. No moim zdaniem nie jest to glupie, bo po co co ma byc w jelicie i sobie gnic przez kolejnych pare lat jak mozna to usunac, takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tym tez czytalam;), to tak jak z lewatywa, jak sie czesto robi to jest to bardzo niezdrowe, bo wlasnie flore sie wyplukuje no i jelita sie rozleniwiaja. Ale jak raz na dlugi czas to jest to zdrowe dla organizmu i zalecane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się pożegnać z Wami na jakiś czas. Pakuję się do szpitala. źle się pozrastało, będą łamać i nastawaić :( Dlatego tak bardzo boli :( Od razu ze szpitala przeniosę się na jaiś czas do Konstancina na rehabilitację, żartów nie ma, mogę mieć zupełnie unieruchomiome całe podudzie. Nie wiem, jak z odchudzaniem, w szpitalu na międso nie mam co liczyć. Bułeczka, dzemik i serek topiony :9 Ale zobaczymy. Życzę Wam wytrwałości i sukcesów w odchudzaniu i .... do zobaczenia za jakiś czas... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazieńko, nie przejmuj się, mądry zrozumie, a głupiemu i tak nie warto tłumaczyć :-) dbaj o siebie i myśl o własnym zdrowiu 🌻 Amaleta, jak minął dzień? Baby, to draństwo! 😠 naprawdę Ci współczuję 😭 czekam na Twój powrót - wracaj szybko do zdrowia i koniecznie się odezwij 🌻 dziewczynki - buziaczki dla Was 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj Kazia sie dzis chwali;) W brzuchu wyladowala kasza z warzywami, pare godz po- kotlecik i mizeria i przed 18 jogurt. Ulalalaaaaaaa juz dawno tak nie bylo, no zeby bez podzerania:):):) Zafundowalam sobie dzis takie bloto na cale cialo, nie bede pisac jak wygladala lazienka. Wszystko bylo oki do momentu jak trza bylo splukiwac ha ha, latwo nie bylo. Tak wiec dzis zrobilam sobie popoludnie dla urody:) . Ptysie jak ktoras zna jakis fajny przepis na salatke to reflektuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby trzymam kciuki co by tym razem wszystko poszło lepiej- i normalnie Ci życzę żeby Ci jedzenie szpitalne nie smakowało :-P Wpadniesz tu do nas lżejsza o kilka kg :-D Kaziu ja ostatnio we Wrocławiu jadłam sałatkę w KFC - bardzo mi smakowała: Kapusta pekińska , pomidory , ogórek, czarne oliwki, feta ( tyle co kot napłakał) kawałki panierowanej piersi kurczaka, to wszystko posypane grzankami z chleba, i do tego był osobno podawany sos winegret na jogurcie- normalnie pyyyyyyyycha A czy juz robiłaś sałatkę z makaronu z zupek z wifona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ptysie :) Danke Lehanno ;), z makaronu juz Bulbas kiedys robił-ale mi jakos nie podeszla, no podobnoz lepsza jast na drugi dzien, a ja kosztowalam w pierwszy. Moze na ta druga sie skusze, ale wyeliminuje oliwki:) U mnie 2 dzien nie podzerania, czuje sie taka lekka ha ha ha. Wstalam juz przed 5 z tego wrazenia ze mniej zjadlam, jakos mnie to na psychike chyba idzie. Wiercilam sie krecilam bo nie napchalam sie na noc;), wiec oby tak dalej. To dopiero 2 dzien, a ciesze sie jak dziecko, ze cosik sie rusza, jak to mi malo niekiedy potrzeba ;). Dzis ide na miasto, robie runde po ciucholandach:) :) :) Buziaczki I piszczie jak tam z waszym dietkowaniem? Mnie przerazilo ze od momentu jak schudlam mialam sie tak pilnowac, a tu 20 kg wiecej, ale co tam zzuce ;) ma sie rozumiec, w koncu ja zadze swoim cialem ;) Wiec Ptysie nie podjadamy, nie jemy po 18, mamy w koncu silna wole, robimy to dla siebie, a potem niech nam zazdraszczaja;) naszych figurek. Na nastepne wakacje bedziemy szlangówy jak sie patrzy. Ja za rok ide na weselicho i chce wszystkich zaskoczyc-taki mam plan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknęłam na kilka dni, ale biegnę donieść, że trzymam dietę i juz wyraźnie widze efekty po ciuchach. Na wage nie wchodze, zeby się póki co nie stresowac. To już chyba 3 tygodnie i jeszcze ziemniaków, słodyczy i chleb nie miałam w ustach i zyje. Oby tak dalej. Kaziu- jak widze korci cie płukanie jelit. Ja wprawdzie takiego zabiegu nie miałam, ale kilka miesięcy temu miałam kolonoskopie. Dzięn wczęsniej , przed zabiegiem w domu musiałam wypić 4 litry paskudnego płynu w tempie - przez okres 3 do 4 godzin. Ledwo dałam radę, ale po godzinie miałam taką sensację w kibelku, ze masakra. Trwało to ok. 2 godzin, ale co tam ze mnie wylatywało i pod jakim ciśnieniem to aż strach. Bałam się czy muszli nie rozwali. Ale na szczęscie było całkowicie bezbolesne. A potem podczas badania widziałam swoje jelito i powiem wam, że krajobraz był kosmiczny. w środku czyściutko, każdą zyłkę było widać. Szkoda, że takiego płynu nie można w aptece kupić i samemu zrobić takie płukanie. Takie płukanie wodą podejrzewam, że musi być bardzo krępujące. Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Baby-zdrówka,zdrówka,zdrówka❤️ pamiętaj że czekamy na Twój powrót do nas 🌻 Kaziuńka Diarra jak miło poczytać że ktoś trzyma diętkę -u mnie z tym chudo aż głupio-ratują mnie wyprawy rowerowe z synem ok12km dziennie gdyby nie to pwenie bym się między drzwi nie zmieściła :D Kaziuńka-przepis na sałakkę z cebuli rewelka-jak ni wiesz z czego to to ciężko zgadnąć (ależ gramatyczne skonstruowałam zdanie:D) 0,5kg cebuli (najlwpiej czerwonej bo ładnie wygląda) 1/2puszki kukurydzy-jak lubisz to dawaj całą 3-4 jajka majonez pieprz,sól do smaku zalewa do cebuli: 2 szklanki wody 1 szklanka octu 3/4 szklanki cukru cebulkę pokroić wrzucić na 5 minut do gotującej się zalewy przed dodaniem do reszty cebulę wystudzić Lehannaa- skarbie kiedy serwujesz pierwszą kawą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziuńka przypomniała mi się jeszcze jedna fajna sałatka 4 kalarepki (jeszcze można kupić) 2 jabłka winne oba zetrzeć na tartce o grubych oczkach 1 duży ogórek (nawet ogóras) w kostkę Razem wymerdać sos: mały jogurt naturalny 2łyzeczki (płaskie) koncentratu pomidorowego(ewentualnie ujdzie z keczupem) 1 łyżka soku z cytryny 1 płaściutka łyżeczka musztardy pieprz ,sól do smaku sos wymieszać z warzywami-podawać schłodzone PYCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak uwielbiam kalarepę, że zkoda byłoby mi merdać ją z czymkolwiek, a jak moja sunia lubi. Jaka szkoda, że ona jest tylko sezonowo. Ale sałatka - tak na oko ... hm, musi być przepyszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA1000 NOCY
dziś moje spalanie kalorii ograniczyło się do - siatkówki (czytać -dzwiganie siat z zakupami) -ćwiczeniu bicapsa (czytać -podnoszenia do ust butelki z wodą niegazowaną ze 2 litry na pweno wyżłopałam) i na tym koniec kolorowych snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ptyski za salatki, zaszaleje i zrobie dwie albo trzy:). ANUSZKA napisz jak kroisz cebule, czy w kosteczke czy w paseczki??? A poza tym mialam kupic sobie dzis spodnie, bo wszystkie mam za male, ale niestety za pulchne dupsko mam, i na pocieszenie kupilam sobie suuuuper butki za 20zł;) Dzis prawie ok. Bez podzeraia duzo sie nalazilam, i bylo leczo wiec same warzywka i troszku kielbaski, rano kaszka, no i pol godz temu ssalo mnie tak okropnie ze miseczke plateczkow zjadlam, ale zbliza sie noc, wiec powinnam spalic;) ;) ;). Czego i wam zycze hi hi, wiec wielu wrazen nocnych, bo tu dopiero kalorie sie spalaja:) ulalalaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×