Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

Witam kawkowo :) Siedzę z kawką i rozkoszuję się wolnym dniem. lehanno- nie łam się -sylwestr się zbliża- czas na mobilizację- jeszcze zdążymy !!!!!!!!!! Wietrzyku ja też dawałam sobie tydzień, a moi domownicy znając moją \" miłość\" ;) do wszelkich sportów - to chyba jeszcze mniej :D Cud chyba się stał :D Wczoraj mnie nie było na forum, ale plany zrealizowałam- nawet rekordowo- 27 kilometrów!!!!!!!! Przed chwilą eksperymentowałam ze stopką- nigdy tego nie robiłam- ciekawe czy się pojawi?????? Wpadnę tu jeszcze , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trening zaliczony, dietka też w porządku :) A u was co słychać? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pytaj... wszystko pod górkę :( byle do środy (dziś było ciut lepiej, to w środę możę ostatecznie odhaczę znów pół kilo :( ) jest zimno i szaro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Misiu!!!!!!!!!!! Głowa do góry!!!!!!!! Co to za nastroje dekadenckie!? Szkoda czasu na chandrę- o uśmiech proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zowu wstałam z mocnym postanowieniem nie objadania się :-) Zobaczymy na jak długo mi to postanowienie będzie towrzyszyło. Tym razem mam ochotę zrobić sobie zdjęcie - nie żeby od razu w bikini ale w stroju , potem po miesiącu następne zdjęcie itd itd co by porównać wyniki Póki co postanowiłam zaczynać dzień od śniadania, więc szklanka mleka ze szklanką musli tropikalnego (z biedronki) już za mną . Za dwie godz znowu coś zarzucę boję się co by mnie głód nie dopadł. Kurde czy u Was też tak wieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lehanno, jutro o tej porze będę w drodze na kolejny egzamin :) tym razem jestem przygotowana :) oby jeszcze okolicznośći były sprzyjające ;) uliczko, moje nastroje jesienne, choć listopad jeszcze piękny, to ciemność zapada zbyt szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zajrzałam tu i widzę ze nie tylko ja mam problem z nadwagą 🌻 jak mogę się tu wtrącić....to diety cud też odradzam straszne efekty po nich ...liczenie kalorii popieram ..co dnia rano mówię sobie że biorę sie za odchudzanie ale nie mogę sie zmobilizować...może z wami będzie mi razniej...wiem że grupowo działa to lepiej ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drawa- zapraszamy :) Im więcej chętnych do odchudzania tym lepiej bo wsparcie większe. Ja już też po śniadanku i przy kawce siedzę. Dziś mój dyżur na świąteczny obiad , więc za chwilę biorę się do roboty. U nas dziś piękna pogoda- słoneczko świeci i temperatura całkiem fajna! Można będzie nawet w ogródku posiedzieć i twarz do słońca wystawić, a tym samym baterię dobrego nastroju naładować. Misiu ja te ciemności jesienne to jeszcze trawię- dla mnie gorsze są wiatry:( Fatalnie się wtedy czuję i psychicznie i fizycznie. POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jeszcze nie znalazlam nikogo kto by poparl taka dietke no ale coz...:/ ja musze taka zastosowac bo w przeciwnym razie nigdy nie schudne.. zawsze mowie ze od jutra i jak nawet ja zaczne to wieczorkiem juz sie na cos kusze jak widze ze nie ma duzo kalorii np na jakis batonik..:/ na jogurtowej bede w sumie 12 dni a pozniej przejde na normalna i mam nadzieje ze duzo nie przytyje... w ogole to jestem z siebie dumna bo dzisiaj juz 3 dzien bez slodyczy!! nie weim kiedy ostatnio tak dlugo wytrzymalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zgodnie z planem :) Jutro ważenie. Nie spodziewam się oszałamiających efektów, bo przecież wszystkie wiemy ,że co nagle to po diable :) SZybki spadek wagi- szybki powrót kilogramów! Jaka ja mądra jestem :D No po tylu dietach cud to ma się to doświadczenie. Szkoda ,że człowiek nie rodzi się z doświadczeniami i dopiero jak porządnie dostanie po 4 literach to nabiera mądrości. Trochę to trwało :D w moim przypadku! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam się karnie do raportu. NIC nie spadło :( Ale i nic nie przybyło :) W sumie, po mleku z miodem i owocami \"dla zdrowotnosci\" nie powinnam się dziwić. Monitpr mieliśmy zepsuty, a że na gwarancji, to trochę to trwało, bo mąż uparł się, żeby WYMIENIĆ, nie naprawiać. Dostaliśmy w poniedziałek, ale oczywiście, wcześniej dopchać się nie mogłam 😡 No to z ciężkim sercem : jojo......................95,00kg...........87,6kg..... .167cm.......65,00kg agro .................... 76,00kg...........??,??kg......161cm.......65,00kg uliczka..................72,00kg ..........?? ??kg.......167cm.......65,00kg anna ....................92,00kg...........91,0 0kg......160cm.... .... 65,00kg gruby miś ..............65,00kg...........??,??kg......167cm........59 ,90k g Wiatr Zmian ......... 105,00kg..........99,5kg......159 cm.......59,00 kg babystomymacha....117,00kg...........114,5kg........114,5......174 cm.......74,00 k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jojo......................95,00kg...........87,6kg..... .167cm.......65,00kg agro .................... 76,00kg...........??,??kg......161cm.......65,00kg uliczka..................72,00kg ..........?? ??kg.......167cm.......65,00kg anna ....................92,00kg...........90,0 0kg......160cm.... .... 65,00kg gruby miś ..............65,00kg...........??,??kg......167cm........59 ,90k g Wiatr Zmian ......... 105,00kg..........99,5kg......159 cm.......59,00 kg babystomymacha....117,00kg...........114,5kg........114, 5......174 cm.......74,00 k po przejściach \"w górę \" na wadze ciut w dół na bardzo popularnej diecie JP niestety odpadłam w zapale do ćwiczeń i sprzęt znów służy głównie do osadzania się na nim kurzu Misiu jak egzamin? pozdrawiam Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziwczynki! czy można dołączyć do towarzystwa? ja też chcę się pozbyć tych cholernych kilogramów i też już różnych cudów próbowałam. Ciężko to idzie, ostatnio staram się nie łączyć węglowodanów z białkami i jeść przede wszystkim warzywa z białym mięsem, ale coś słabo to idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaman
Ja równiez sie dołaczam do was od jutra licze na wsparcie mam do starcenia 10 kg CZY JEST KTOS TUTAJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaman
Bonia6--> jak co to chetnie pomoge :)wspieranie sie jest najwazniejsze wiec nie ma problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaman
Przepraszam bardzo BONIA5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w środowy wieczór :-) witam nowe koleżanki :-) nie zapomniałam o ważeniu, rano się zważyłam, ale okazało się, że ani nie schudłam, ani nie przytyłam :-) więc nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, dziś powinna być pełna obsada, a tu pustki ;) rano nie miałam czasu, a terqaz mam wymówkę! ZDAŁAM :D a nowe witam :) rozgoście się i zrzucajcie, najpierw płaszczyk, później sadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaman
Ciesze sie bardzo , ze moge do Was dołaczyc :) Moze naa poczatku opowiem troche jak to bylo z moja dieta :D Otóz niedawno bo 2 lata temu schudłam 12 kg (ze 60 na 48) byl to szok dla moich znajomych, nie spodziewali sie, ze jestem do tego zdolna. Zazdroscili mi bardzo, dlatego kazali mi przytyc bo wygladałam niby jak anorektycznka. Przyznam, ze dobrze sie czułam no ale niestety poszłuchałam sie wszystkich.:( Dzis waze 65 kg i bardzo bym chciała schudnąc do 50kg (dodam, ze mam 165 cm wzrostu). Jest mi teraz trudniej zabrac sie za diete dlatego bardzo prosze o wsparcie. Chce schudnac nie szybko tylko zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś w przelocie- totalny brak czasu!!!!!!!! Witam wszystkie nowe kobitki i gratulacje dla Misia :) Schudłam 1 kilogram-jestem zadowolona :) Powoli ,ale do przodu! jojo......................95,00kg...........87,6kg..... .167cm.......65,00kg agro .................... 76,00kg...........??,??kg......161cm.......65,00kg uliczka..................72,00kg ...70,5kg....69,5kg...167cm.......65,00kg anna ....................92,00kg...........90,0 0kg......160cm.... .... 65,00kg gruby miś ..............65,00kg...........??,??kg......167cm........59 ,90k g Wiatr Zmian ......... 105,00kg..........99,5kg......159 cm.......59,00 kg babystomymacha....117,00kg...........114,5kg........114, 5......174 cm.......74, Wrócę tu może jeszcze dziś późnym wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jojo......................95,00kg...........87,6kg..... .167cm.......65,00kg agro .................... 76,00kg...........??,??kg......161cm.......65,00kg uliczka..................72,00kg ...70,5kg....69,5kg...167cm.......65,00kg anna ....................92,00kg...........90,0 0kg......160cm.... .... 65,00kg gruby miś ..............65,00kg..........63,90kg......167cm........59 ,90k g Wiatr Zmian ......... 105,00kg..........99,5kg......159 cm.......59,00 kg babystomymacha....117,00kg...........114,5kg........114, 5......174 cm...74,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×