Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Starlight

szukam wsparcia w odchudzaniu

Polecane posty

amita bywa też w innych tematach, nie tylko "na dietach" ;) a jej stopka, to taka przekorna, bo tę "5" z przodu, co Ty masz w stopce, też by chciała :D ale tak nam to świetnie wycgodzi, że niestety wcześniej może pojawić się ta "5" za którą nie tęsknimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zajrzałam na tamten topik - atmosfera wydaje się cudowna, choć ten lakierowany szalik - nadęty :D a tę piątkę z przodu zostawię :D grunt to pozytywne myślenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, świetnie się z dziewczynami dogadujemy ;) tak jak tu, tyle ża tam jest nas więcej i topik trwa już 3 lata :D z lakierowanymi tak bywa, przyjedzie jak do siebie, napyskuje i zniknie ;) z tym, że jak zniknie, to lepsza opcja, czasem ktoś się czepia dłużej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej udawać, że się nie widzi, nie reagować, bo inaczej - woda na młyn! pojawia się tu co jakiś czas niejaka \"jania wzór do naśladowania\" co chwila kasują jej topiki - takie są zjadliwe i nieprzyjazne ludziom, w ogóle, ale najbardziej puszystym :p ostatnio wyśmiewała topik dziewczyn ważących ponad 100 kg i co zrobić z takim tumanem? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, na trolla jedyne wyjście udawać, że się go nie widzi! zmykam już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiaterku nie płacz, tylko wyśpij sie dobrze! buuuuuuuuu jutro znów budzik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) niestety, nie wyspałam się - buszowałam do 1.00 w nocy, a potem wciąż się budziłam - to bardzo męczące :-( no ale cóż - dziś jest pierwszy dzień mojego nowego życia, więc nie narzekam, tylko z uśmiechem idę przez świat, choć za oknem chmury :-) miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, nigdzie... jestem tu... tylko poważny problem roztrząsam ;) nie, nic się nie stało, wszystko ok! ale dylemat mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem:) Jutro wracam do pracy i boję się, co tam zastanę. Pewnie stosy papierów, których nie było komu zrobić:( Ale to z kolei oznacza mniej czasu na myślenie o jedzeniu. I dobrze, bo ostatnio nie jem, tylko wpierniczam na potęgę wszystko co znajdzie się w zasięgu wzroku. Pozdrawiam i życzż dietkowej środy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, piszcie coś, bo tracę wiarę 😭 dietkę trzymam, ćwiczenia zaczęłam - więc nie jest najgorzej :-) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopenhaska rozpoczęta, 3 kwadranse na stepperze zaliczone :D motywację mam diabelną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpis nr 2700!!! :D misiu, gratuluję, ja jednak nie zdzierżę kopenhaskiej - ale za Ciebie trzymam kciuki :-) ja dziś dietkowo, a wieczorem - basen!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj kciuki, trzymaj, bo to dieta trudna do wytrwania... cieszę się, że wybierasz się na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu - trzymam kciuki z Twoją dietkę. Sporo wyżeczeń, ale warto. Wierzę, że wytrwasz do końca 🌻 Wietrzyku - nie trać wiary, basen to świetne wsparcie - przyjemne z pożytecznym. Za Ciebie też trzymam kciuki. Uda się na pewno. Małymi kroczkami dojdziesz do celu, pamiętaj: kropla drąży skałę. Tylko sama nie mogę się zmobilizować, czuję się strasznie słabo, tak jakoś życia we mnie nie ma, ani chęci do zmian. Muszę się jakoś nakręcić, albo zakochać na nowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale gafa, "wyrzeczeń" miało być oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro - pamiętam czasy, gdy byłaś dla mnie idolką, jeśli chodzi o ćwiczenia i dietę; chcesz z tego zrezygnować??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wietrzyku - ale mi przywaliłaś! Dziękuję! Muszę sobie to wydrukować i powiesić na lodówce. Wiesz, chyba nic innego bardziej by mnie nie zmotywowało. Jeszcze raz dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssie :o ale wytrzymam :p w sumie nie aż tak bardzo, wytrzymam, wytrzymam! muszę być zawzięta, mam mało czasu... + na steperze 50minut jutro juz postaram sie pełną godzinę, a teraz zaraz jeszcze kilka "babskich" pąpek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee
Cześć wszystkim jestem tutaj nowa też potrzebuje wsparcia musze wam powiedziec ze przy wzroscie 165 dobilam do 81kg MASAKRA:(od 9 dni jestem na diecie MŻ i dzzisaij waga pokazuje mi 76,5 kg narzaaie jestem zadowolona cwiczze 20 minut dziennie trzymam zaa was kciuki CHCIEĆ TO MÓC!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×