Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniołJeden

Czy ktoś pracuje w OBI?

Polecane posty

Gość niepelnosprawna
Czy kobieta z lekkim stopniem niepelnosprawności (asymetria twarzy, lekka wada wymowy) może dostać zatrudnienie w Obi?Jesli tak, to na jakim dziale?Mam wyzsze wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan i pani
złożyłem aplikacje do nowo otwieranego obi testy przeszedłem pomyślnie i zostałem poproszony na rozmowę po rozmowie okazało się że w tym markecie już nie ma miejsc na stanowisko o jakie się ubiegałem po pewnym czasie widzę kolejne ogłoszenie tylko o szczebel niżej więc znowu aplikuje zaproszono mnie na rozmowę i mimo iż moja znajomość asortymentu okazała się bdb to po tygodniu znowu niespodzianka bo już kogoś przyjęli po co to wszystko centrala wydaje grube pieniądze na rekrutacje a dyrektorzy na te lepsze stanowiska wkładają albo rodzinę albo znajomych bo jak wytłumaczyć tą całą sytuację centrala mogła by się wziąć za to wszystko i sprawdzić ile osób jest zatrudnionych za pośrednictwem ich rekrutacji. pozdrawiam wszystkich starających się o pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podróżnik
Do Pana i Pani Pyt: Na jakie stanowisko aplikowałeś? Również zaproszono mnie na Szadółki na rozmowę kwalifikacyjną,aplikowałem na stanowisko kier. Jak wygląda rekrutacja pytam bo piszesz o znajomości asortymentu,sprzedawałem w swoim życiu wszystko już chyba oprócz...hahaha. Towar to towar towaroznastwo nie jest dla mnie problemem. Ważne jest jak zarządzasz zasobem ludzkim i jakie przychody dla firmy przynosi twój dział-sklep. Pzdr Podróznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan i pani
ja 10 lat siedziałem na stołku kierownika marketu i asortyment marketu budowlanego znam dobrze no i dostawców również ale być może to zbyt wiele jak na kierownika działu wniosek : napisać zmyślone Cv żeby się nie wychylać albo chociaż okrojone ale co tam dostałem ofertę z Casto i jest ok jak się dostałeś na Szadółki to moje gratulacje i życzę powodzenia być może byłem słabszy a konkurencja bardzo duża pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex obi robot
podwyżki a co to? przez ponad 3 lata mialem 1 ściema ze kryzys zamrożone pensje otumaniają teraz premiami kwartalnymi jak market wyrobi to cykną ci 400pln ale jak najwięcej nawkładać byle czego do koszyka i jeszcze jedno "klient po pierwsze" MOBING dyrekcja ma takie auta co jak to się mówi bez gwiazdy nie ma jazdy ale na kim... to sami domyślcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krosniak
mam pytanie otwieraja nowy marke obi i na jaka kase mozna liczyc bedac nowo zagtrudnionym pracownikiem interesuje mnie głównie praca sprzedawcy ale i zastanawiam sie nad kasjerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obi-Wan Kenobi 043
Pracuje od trzech lat w OBI i zarabiam jako sprzedawca 1800 Zł Brutto. W zeszłym roku gdy poszedłem do dyrektora po podwyżkę to się dowiedziałem rżę jestem bardzo dobrym pracownikiem i rżę są ze mnie bardzo zadowolony, ale niestety podwyżki na ten rok zostały zablokowane. W tym roku dały nam 600 Zł Brutto premij na kwartał w formie środka nacisku bezpośredniego (Handlować!!!, Obroty!!!, Plany!!!, Koszyk!!! itp...). Jednak wracając do treści ostatnio na zebraniu dostałyśmy jasny przekaz od dyrektora marketu rżę podwyżek niema i nie będzie!!! A komu się nie podoba może sobie poszukać pracy w Biedronce lub Realu. Ogólnie relacje miedzy ludzkie na markecie oceniam jako bardzo dobre, oczywiście oprócz kilku takich co się trafią w każdej firmie. Krótko ujmując tak wygląda sytuacja w markecie 043 OBI RADOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobi jabi jee
Witam Staram się o pracę w jednym z hipermarkietów OBI w Polsce i zostałem zaproszony na testy. Czy ktoś z forumowiczów może mi powiedzieć cóż to za testom poddawani są na castingach potencjalni pracownicy. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Obi
Ja również pracuję w nowym Obi w Gdańsku, ale żadnych testów kwalifikacyjnych nie musiałem przechodzić .. pierwsze słyszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiboczka :)
Cytuję : 16:53 być może... o ale jak z kasy nie można wyjść do toalety....?? Jakoś trzeba sobie regulowac organizm kiedy może się chcieć a kiedy nie? A jeśli dziewczyna ma okres to nie może wyjść na chwilę? nie rozumiem.... O masakra , to gdzie taki obóz pracy się znajduje ? ;) Ja również jestem kasjerką na Pomorzu i nikt nigdy nie zabronił mi wyjść do toalety , nie ma takiego prawa zresztą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do..." Łobi jabi jee"... i co z tymi testami, miałaś już, bo też mnie zaproszono na testy i rozmowę, też się zastanawiam co to za testy. Jeśli zaliczyłaś już to, proszę podziel się informacjami. Z góry dzięki i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobi jabi jee
Nie byłem jeszcze, ale postaram się co nieco napisać już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staż managerski ??
Witam! Dowiedziałam się o stazu managerskim w obi, który przeznaczony jest dla studentów. Myślicie, że warto spróbować? Czy ktos się orientuje jak wygląda taki staż i ile płacą za jego odbycie? Ponoć później wybiora najlepszycvh stażystów na posady kierowników? Na czym polega tam taka [praca, jakie są obowiązki? Napiszcie proszę czy warto i czy rzeczywiście pózniej jet mozliwosc przyjecia do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłypracownikobi
Ja pracowałam sporo czasu w OBi ale sie zwolniłam. Atmosfera zalezy od ludzi z ktorymi wspolpracujesz, a ze kadra sie zmienia wiec roznie bywaw. Ale ogolnie z tego co pamiętam to zostały zwalniane osoby, które broniły swojego zdania. Więc jesli bedziesz siedziec cicho, nie bedziesz sie stawiał/a przełozonemu, będziesz dodnosił/a na współpracowników i nie bedziesz pokazywał/a że jesteś mądrzejsza od kierownika swojego działu to masz szanse tam przetrwac ba a nawet awansowac. Lizanie d...y mile widziane . Zarobki zarobisz moze troche wiecej niz najnizsza srednia, czy warto nie wiem samemu trzeba sprawdzic. Ale trzeba byc dokladnym bo jezeli sie machniesz w kasie oddajesz. Za kazda wieksza pomyłke upomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan i pani
jeżeli chodzi o testy to zapraszają te osoby które mają być kierownikami ja byłem na tych testach a nawet chyba jeden mam jak chcecie to mogę podesłać w obi są dwa jeden taki na logiczne myślenie chyba bo dopasowuje się różne obrazki że zgłupieć można a drugi odpowiada się na pytania . pytań dużo i bardzo podobne tylko inaczej sformowane trzeba czytać ze zrozumieniem bo można się walnąć ale testy to nie wszystko bo okazuje się że ostatnie słowo należy do dyrektora placówki w której masz pracować jak się nie spodobasz to niestety mnie to właśnie spotkało mimo zdanych testów i rozmowach z wykwalifikowanymi ludzmi którzy mnie polecili dalej .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubu król
OBIOZY pracy ;) Nie wierzysz w siebie? Zaakceptujesz marną płacę za ciężką pracę? Jako kobieta zgodzisz się pracować tak samo za mniej niż mężczyźni? Będziesz siedzieć cicho i donosić na leżanki i kolegów? Uwielbiasz pracę popołudniami i w weekendy? Jeżeli odpowiedź na większość tych pytań brzmi TAK .... OBI TO MIEJSCE DLA CIEBIE. Jeżeli nie...to zastanów się dobrze....bo obi dobrze ci nie zrobi ;) http://fakrakow.wordpress.com/2011/02/26/miedzynarodowy-dzien-solidarnosci-z-pracownikami-obi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XvX
Premie!!!cóż tego powyzek nie ma od 3 lat żeby nie więcej jeśli wyrobi sie premie to doliczą do pensji i z 600 brutto dostajesz 430 a życie kosztuje co miesiąc. Za pensje Obi nie utrzymasz żony ani dziecka i nie opłacisz mieszkania. To egzystencja do końca m-ca i liczenie i kalkulacja zeby starczyło do końca miesiąca. Podwójne grafiki dla PiP i dla pracowników . Szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla pracownica
witam, pracowalam w obi przez 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona, umowe mialalm na czas nieokreslony, 1600 brutto odeszlam bo zmienilam miejsce zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem , co mam przemyśleć ale cóż, ...brak inteligencji.Natomiast widzę ,że Ty przemyślałaś swoje wypowiedzi i nie ciągniesz tematu . Czyżby brak argumentów?:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podawacz
W katowickim obi bardzo źle sie dzieje.Pracownicy traktowani okropnie,zero motywacji do pracy.Coraz to wieksze wymagania a podwyzek od lat brak.OBÓZ PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szadółki-Gdańsk
Nowy market a taka masakra ... zero szacunku dla pracowników ... Są zwalniani bez jakichkolwiek wyjaśnień ,co chwilę inne osoby na działach jak i na kasie ....a pan Piotr takie miłe wrażenie sprawia ... , dyrektor ....Niestety na wrażeniu się kończy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka , że zbyt wiele osób trzebaby zwolnić, a na to OBI Katowice nie może sobie pozwolić:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBI KATOWICE
To nadal mamy cierpiec za tych ktorym nie chce sie pracowac i jak by mogli to by nie wyszli za regalu zwalniac takich bo cierpi na tym sprzedasz dlaczego mam za nich to robic tez biora pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdynanda
Obi Torun to samo. Podwyżek nikt nie widział od 3 lat, a jak pojdziesz i zapytasz to beda mamić, że NAPEWNO (!) po nowym roku, albo w marcu, albo w maju. I jak wtedy idziesz to ci dyr.mowi, ze nie moze, bo zablokowane. Juz teraz nawet nikt nie chodzi bo to nie ma sensu, albo ci powie ze "macie przeciez premie, czyli tak jakbyscie mieli na umowie 200 zl wiecej".....od poł roku premii nie bylo. Jak przychodzi PIP to co? To kolesiostwo, kilka godzin (dni) wczesniej juz wiedza ze bedzie i wszystko robia zeby wypadlo cacy. Najwazniejszy jest porzadek..no i klient oczywiscie i koszyk i obroty, wiec bądź tu mądry co jest najważniejsze. A i tak dostaniesz opieprz mimo ze chwile wczesniej mowili ci ze masz robic co innego. Ciekawe po co tak sie spinali z tymi przesunieciami miedzy marketami na koniec roku? Pewno "góra" robiła sobie premie...oczywiście kosztem pracowników. Moza by napisac jeszcze kilka "ciepłych" słów o pani z-cy dyrektora, o "prywacie" pełną gębą, ale juz mi sie nie chce. Zero motywacji, zero!! Obi to wegetacja, jak najszybiej odpukac i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baltazargabka
Ja pracuje w obi. Chociaz praca od pewnego czasu tego nazwac nie mozna. Co raz wieksze wymagania, płaca stoi- standardowo kryzys a oszukują ze bedzie , premia ustanowiona na zamydlenie cudem jakaś wpadła w ciągu tego roku, kroją etaty zwalniają najbardziej kumatych ludzi a gość co przyjdzie z ulicy zarabia tyle samo co pracownik po 2-3 latach albo czasem więcej. Mobbing jest obecny pod pozorem sympatycznych mordek choć wcześniej nie był tak widoczny bo mieliśmy charakterną ekipę i inną dyrekcję. Kierownictwo co raz bardziej przyj...ne dyrekcja chamy prostacy i jeżdżą furą po pijaku, molestują pracownice na imprezach pracowniczych a po dluzszych zwolnieniach standardowo sprzedawców sadzają na kasy za kare. Awansów brak bo na starcie zatrudniają swoich ziomków a pozniej tez ludzi z zewnątrz- motywacja do pracy i rozwoju po prostu pełna! Jednak Ci tępacy tego nie widzą zaślepieni swoimi wypchanymi portfelami.. Sabotaż- tak mozna nazwać prowadzenie tej firmy. A jak to czytacie łachy to nie brońcie się przypadkiem obrotem i prawie wykonanym planem. To tylko zasluga garstki osob ktore pozostaly i jeszcze sie staraja o sprzedaż i przyzwyczajonych przez lata klientów choći tak cała rzesza sie od nas odwróciła... Nie pozdrawiam pajaców na stołkach a do szarych murzynów rada. Nie dajcie sie wydymać, bierność jest najgorsza. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igjurkie9822
hej, mi posrednictwo pracy (leader service) oferuje prace na kasie w obi w lublinie- kolo tesco, prawie 6zł do ręki za godzine, praca w weekendy. jeszcze na 100% się nie zdecydowałam. A Twoja praca w jakim mieście by była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka2003
hej a jak jest w tyskich obi wie ktos? przeszlam 2 rozmowy m.in z szefowa kas druga z chyba 4 dyrektorami - stanowisko: kasjer. dostalam sie jako jedna z dwoch dziewczyn na ponad 200 zgloszen, zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artek86
Pracuję w OBI od kilku lat, przeżyłem kilku dyrektorów, kilku kierowników i kilkunastu zastępców kierowników. Atmosfera pracy jest różna i zależy od przełożonych. Z premiami faktycznie lipa,bo zakładają straszne targety, specjalnie żeby ich nie wyrobić... Ja zarabiam ponad 2000 netto jako doradca klienta. Niby dużo, choć w castoramie na podobnym stanowisku kolega zarabia duuuużo więcej. Ludzie fajni, naprawdę, choć zdarzają się też lewusy i gnoje, ale to niewielki procent. Najgorsza jest praca w weekendy. My mamy po 1,5 weekendu wolnego w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doArtek86
Mozesz powiedzieć coś wiecej nt. pracy jako doradca klienta w obi? Na czym to polega? Trzeba znać asortyment całego sklepu czy tylko danego działu? Piszesz, że zarabiasz ponad 2000 netto, ale dużo ponad 2000 (np. 2300) czy 2000 i ciut ciut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matiz420
Pracuje w OBI w Ostrowie Wielkopolskim i ciężko wytrzymać. Zależy na kogo się trafi. Większość facetów to ok, niektóre dziewczyny są naburmuszone ale może po prostu się wstydzą? :> Pracę oceniam na 3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×