Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniołJeden

Czy ktoś pracuje w OBI?

Polecane posty

Gość Arek1973
Otwierają w Ostrołece OBI to niech kur.... zatrudnią tam ludzi nawet na umowę zlecenie a nie ściągac nas bez sensu trzeba szukać roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak praca w obi ... ciche romansiki, ciche związki... seksik przed.... w trakcie i po pracy.... ja polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo888888
seksu w Obi nie brakuje polecam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Radomiu też bo same takie dziewuchy pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ania pewnie zaraz przeskoczy do biura ,tak awansuje się w OBI,przykład Leszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że każdy rozpisuje się na temat relacji w pracy... a wspomniał już ktoś o ochronie tam pracującej? to jest dopiero żenada! nie są od pilnowania klientów tylko od pilnowania PRACOWNIKÓW. nie daj Bóg że wejdziesz tam na zakupy. wszystkie oczy są skierowane tylko na Ciebie. ja czuję się jak pracownik - złodziej. sprawdzają twój paragon mimo iż kasowała ciebie kierowniczka. więc gdzie chociażby do niej zaufanie? zresztą wchodzisz na sklep to już jeden drugiemu przekazuje że pracownik na zakupach. no masakra! ochrona w Obi czuje się jak jakieś guru. no a sama praca.. cóż.. premia wyrobiona premii nie ma. ludzi full pracowników brakuje... co chwila jakieś durne kontrole prowadzone przez ochronę i tajemniczego klienta. wymagają dużo a płacą gów.... ja rozglądam się za czymś innym. na Obi na prawdę szkoda czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ochronie to prawda ale to są buldogi dyrekcji, a wiecie że ochrona kontroluje nasze pomieszczenia?są kamery w szatniach i wc,kiedyś na integracji w Gorzowie jedna pani z kadry kierowniczej wypiła za dużo i opowiadała jak z dyrektorem oglądała nagrania z szatni i wc, mówiła jaką bieliznę nosi Sylwia z obsługi klienta i że jak idzie do wc to staje na pisuar. Smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz, ze możliwe romansiki hehe To chyba złożę papiery jak tam tak wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W OBI w Radomiu poszukują mężczyzn na dział technika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dowiedziałam się że będzie konkurs na personalną w Lesznie, zna ktoś jakie tam są warunki i dyrektor,czy już tam ktoś jest czy warto startować? Jaka płaca w porównaniu z innymi sklepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mowisz, ze możliwe romansiki hehe To chyba złożę papiery jak tam tak wesoło" romansiki... to mało powiedziane... imprezy integracyjne to jest to! Chyba żadna inna firma w Polsce nie organizuje lepszych! Nie wiem jak inni ale ja na ostatniej znów zaliczyłem zaj....sty seks bez zobowiązań.... z miejscową koleżanką.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam i wynika z waszych wypowiedzi że w OBI pracuje samo kurest...o a mężowie i żony to same rogacze. Czy nikt z centrali nie czyta tych for? Na miejscu zarządu wstrzymałabym wszystkie wyjazdy integracyjne a dałabym wam bony żeby rodziny coś z tego miały. Ciekawe czy integracje byłyby takie popularne gdyby jechały całe rodziny? Pozdrawiam OBI Wielkopolska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się jakaś stara i brzydka co pijana zasypia na integracji i o tragedio życiowa rano budzi się w majtkach!!! Nie może przeboleć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli lepiej być kur... i budzić się bez majtek i nie wiedzieć kto te majtki zdjął. Po prostu brak komentarza i udanych związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny która pytała o konkurs na personalną w Lesznie, możesz zapomnieć Pani Justyna z zarządu która ma swoje korzenie w Poznaniu już ma kandydatkę, młoda dziewczyna bez doświadczenia ale teraz stawia się na młodość i prezencje !!! Staruszki do biblioteki,więc szkoda Twojego czasu, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam pracę w OBI, może zmieniło się coś przez ostatnie parę miesięcy, ale muszę przyznać że na 7 lat swojej pracy, była tylko jedna podwyżka i to tak mała że nie odczuł jej nikt. Atmosfera da się przetrwać jednak bałagan i niezorganizowanie, ogólna prowizorka panująca w marketach jest nie do zniesienia. A z romansami to prawda, niestety jest to dosyć częsty proceder w marketach którego nie ukrywają zabarco co niektórzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz na jakim stanowisku pracujesz? Bo ja w biurze i nie widzę tej poprawy :-( widzę jak firma ta upada co jest bardzo smutne :-( bo Niemcy się zwiną a tylu Polaków zostanie zwolnionych, mój staż też 7 lat zaczynałem w Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz na jakim stanowisku pracujesz? Bo ja w biurze i nie widzę tej poprawy :-( widzę jak firma ta upada co jest bardzo smutne :-( bo Niemcy się zwiną a tylu Polaków zostanie zwolnionych, mój staż też 7 lat zaczynałem w Opolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiczka
W związku z tendencją spadkową polecenie z góry wymiana wszystkich na stołkach dyrektor z Chojnic do Krakowa tylko co ja wiem o ludziach z Piotrkowa jak pracuję w Tychach i mam wszystko personalnie i finansowo poukładane a co z rodzinami? Czy to koniec tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiobi
Ja dostałam właśnie ofertę pracy w OBI w dziale obsługi klienta. Ale szczerze mówiąc niepokoją mnie te opinie. Zrobiłam szybki research i np. na GoWorku piszą trochę lepiej: http://tim.pe/4dy Naprawdę nic sie nie poprawia w OBI? nie warto u nich zaczynac pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persona lna
obiobi jak tam postępy? już sprawdzona nadajesz się do tej super firmy? czy odłożone do pierwszej integracji? musisz zrobić wrażenie staraj się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oba oba
W OBI człowiek się orobi a góóóównoooo zarobi oooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość33
Aplikowałam na Doradce Klienta,a Pani mi dzwoni,że zaprasza mnie na rozmowę na stanowisku Kasjera,kheee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w obi w Lipienicach k. Chojnic, ogólnie nie jest może super tragicznie, co pare miesiecy wpada premia, ale my jesteśmy stosunkowo młodym marketem otwarcie było w 2013 r. tak jak ktoś pisał na działach kierownikami są osoby, które kablują do dyrekcji plus kompletnie nie znają się na swojej robocie( u nas jeszcze nie na wszystkich ale czas to zmieni), jest to celowe zagranie. co do zarobków do tragedia jedna wielka minimum krajowe a dodatkowo wymagania i targety miesięczne takie, że człowiek by tego nie wydał przez całe życie chyba, żyjąc tak jak żyje za tą pensje. niestety puki nic się u góry nie zmieni póty w Polsce takie firmy będą tak robiły i nic na to się nie poradzi. pozdrawiam wszystkich pracujących i tym co się zastanawiają odradzam choć wiadomo, w dzisiejszych czasach każdy łapie okazję na jakąkolwiek prace....niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka: jak komuś nie chce się pracować to zawsze znajdzie wymówkę i powód do narzekania. Niestety czasy się zmieniły i albo się przystosujesz albo weźmiesz w łapę pilota i piwo i na kuroniówę. Nie ma lekko. Teraz mało kto "po studiach" znajduje pracę w zawodzie. Ja pracuję od niedawna po kilkuletniej przerwie w OBI i zmieniło się dużo - uważam, że na lepsze. Pozdrawiam wszystkich OBI-boków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prawda jest taka: jak komuś nie chce się pracować to zawsze znajdzie wymówkę i powód do narzekania. Niestety czasy się zmieniły i albo się przystosujesz albo weźmiesz w łapę pilota i piwo i na kuroniówę. Nie ma lekko." z takim myśleniem niestety zawsze Polak będzie biedny i nie będzie go stać na podstawowe potrzeby. pracuje w OBI prawie półtorej roku i jedyne czego się dorobiłem to bólu pleców i nieznośnej szefowej. połowę pensji prawie wydaje na dojazd a dyrektor i cała elita twierdzi oczywiście, że na podwyżki nie zasługujemy bo jesteśmy z firmy zewnętrznej i nie lubi Nas szefowa naszego dział, a ja mam już dość wmawiania mi, że nie jestem nic warty tylko dlatego, że mam orzeczenie. W McDonaldzie pracowałem i potrafili mnie docenić, a OBI to dno i wodorosty, muszą nauczyć się szanować i doceniać pracownika bo kiepsko z tym u nich, liczą się tylko cyferki, pozdrawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o Ostrowie w obi może ktoś napisać. Słyszałem że te dziewczyny natretne. A te imprezy to przesada dla ludzi nie mają grosze płacą a imprezy wielkie organizuje tera ma być kolejna ,a tam się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o Ostrowie w obi może ktoś napisać. Słyszałem że te dziewczyny natretne. A te imprezy to przesada dla ludzi nie mają grosze płacą a imprezy wielkie organizuje tera ma być kolejna ,a tam się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były klient
Odradzam pracy w OBI Jablonna. Wyzysk i mobing za bardzo małe pieniądze. Kierownicy śmieją się w twarz, szydzą. Jesli chodzi o dyrekcję, wiekszość to po prostu ludzie którzy byli od zawsze na stanowisku (układy). Kompletnie nie znają się na sprzedawanym asortymencie. Najgorsza obsada jest na dziale budowlanym, gdzie (najwidoczniej) nowy zastepca kierownika krzyczy na pół marketu, wyzywa i wielokrotnie uderza pracownika (sam osobiscie widzialem) Nigdy nie byłem pracownikiem OBI, i na pewno tam nie bede pracować. Chamstwo i szyderstwo. do tego mobing. Ludzie pracują w wysokich temperaturach, niezabezpieczeni. Ostatnio kupiłem wełnę... Mokra jak cholera. Gdy chcialem nową (suchą) odpowiedziano mi, że po prostu takie im zostały. ŻENADA! szczerze odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice - tam dopiero się dzieje, od kilku lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×