Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniołJeden

Czy ktoś pracuje w OBI?

Polecane posty

Gość artyn ka
Kurcze, też waham się czy nie pokusić się o pracę w Obi, bo jestem na studiach i myślę o dorobieniu sobie, tylko czytam tutaj i gowork.pl/opinie_czytaj,307897 i nie mogę się zdecydować czy warto czy nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowałam, ale potem weszłam na portal rekrutacyjna rewolucja i podwyższyłam sobie kwalifikacje! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rawalest
Wiele najwyraźniej zalezy od oddziału, bo w temacie zabrza gowork.pl/opinie_czytaj,356545 jest więcej pozytywnych wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy Obi
Praca w OBI jest rewelacyjna, zarabiam 3000zł na ręke, zakład funduje mi wczasy co roku i wyjeżdżam to na Hawaje , to na Majorkę i nic za to nie pace, dostaje wczasy pod gruszą w wysokości 1500zł w dodatku otrzymałem samochód służbowy i telefon. W pracy nie muszę nic robić , dostaje urlop kiedy chce, a gdy jestem chory zwyczajnie idę na chorobowe. Mam elastyczne godziny pracy, przychodzę o której chce i wychodzę o której chce. Dlatego warto tam pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha kogoś wyżej poniosło...masz zapieprzac tak jak Ci każą a jak nie... Pa pa.. Jeszcze tak Cię przy tym zakreca że naprawdę uznasz za swoją winę i jeszcze przeprosisz... Obi stawowa Kraków syf... Pozwalniali połowę ekipy... Za to ze nie wchodzisz do dumy kierowników a miej swoje zdanie masz przesrane zarabiasz 1400 na rękę ciągle obiecują podwyżki, których nie ma, p********ie o targetach bo szef musi mieć na wycieczki a jak...A wiadome ludzie w takich sklepach to wilki pracownicy jeden p*********a drugiego żeby w oczach kierownika zaistnieć mobbing na każdym kroku, na ogrodzie zapiepwzaja w minueowych temp.za kubek herbaty...Co jeden to kurierowicz pustak.. Bez wykształcenia a jak je masz to cie gnoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pana „były klient” i pozostałych na forum. Ja jako klientka Obi (Jabłonna) nie zauważyłam wyzysku i mobingu na dziale budowlanym a wręcz przeciwnie. Atmosfera jest bardzo pozytywna i nigdy nie zdarzyło mi się żeby źle mnie obsłużono bądź potraktowano lekceważąco podczas zakupów. Dziwi mnie fakt, że Pan „były klient” tak wiele zdążył zauważyć podczas swoich zakupów. Wyzysk, mobing, szydzenie z ludzi przez kierownictwo. Jako klientka nie jestem w stanie zidentyfikować kierownika, zastępcy i szeregowego pracownika. Wszyscy są ubrani tak samo. Skąd ten Pan ma takie informację na temat personelu i płac? Cóż… ponoć nigdy nie był pracownikiem Obi, ok. Ludzie będą kupować a inni będą pracować. Nikt nikomu nie nakazuje ani jednego ani drugiego. Wola boska, może lepiej niech Pan nie robi zakupów w OBI-Jabłonna skoro za dużo Pan widzi. Biorąc pod uwagę że monitoring jest wszechobecny to jakoś nie wyobrażam sobie, żeby pracownicy uderzali się wielokrotnie przy klientach na markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipienice to porażka wyzysk jak holera ciagle wiecej wiecej a sama góra nic nie daje byłyobiecane podwyżki a puki co nie mam nic!!! i donosicielstwo zestrony ochronny!!!!! pilnują pracowników jak holera staniesz by odpocząć to juz donos ze nic nie robisz durnego krzesła na info żałują a 8godz musisz zapieprzac latac po drabinie itp... a 15minprzerwy skandal traktują jak rumunów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera45
Pracując w OBI jak i w innych tego typu firmach warto znać swoje prawa. Tutaj http://poradnikpracownika.pl jest serwis z wiedzą prawną dla pracowników, na który warto zaglądać. Takie informacje na pewno się przydadzą i wykorzystamy je nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na kasy w OBI zatrudniają tylko kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł rze
Tak czytam i myślę że dobre opinie się tutaj nie pojawią, bo to naturalne żeby wylewać żale w internecie a zadowolenie chować w sobie. Ja pracuje w obi Rzeszów. To całkiem nowa ekipa z domieszką ludzi z dawnego praktikera. Atmosfera jest całkiem dobra. Wszyscy się rozumiemy, dyrektor młody gość, który startował od doradcy. Zresztą tutaj jest https://pl.linkedin.com/in/tomasz-tromsa-7ba449a7 . Myślę że jedynie zarobki mogłyby być trochę wyższe. Wiadomo że zdarzają się cymbały jak w każdej pracy. Np drugi dyrektor nie jest zbyt uprzejmy. Ale nie ma tragedii. Z tego co wiem to teraz wprowadzili jakieś swoje wartości żeby nie było źle. W starych marketach pewnie to nie przejdzie bo załoga jest zniszczona ale świeża ekipa może zmienić wszystko. Ja nie mam problemów z nikim w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawianka96
Witam wszystkich, czy ktoś mi powie jak wyglądają teraz aktualnie zarobki, coś więcej na temat pracy w Obi ? Zaaplikowałam do obi - (obsługa klienta, kasjer, doradca) i zastanawiam się czy warto w ogóle tam iść, a nowy sklep i będzie otwarty jakoś na wiosnę na granicy Marek/ Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowym markecie z początku jest nawet spoko, ale zamierzają wprowadzić spore zmiany innymi słowy {wyzysk}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie promocja czyli więcej za mniej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pięknie ładnie jest dopóki jest początek nie ma walki o stołek i tzw deadlinow... Wszyscy są mili uprzejmą jak tylko zacznie się rozkrecac to kumpel z który nadajesz czasem na szefa sprzeda cię za parę srebrnikow... Ot taka praca w obi Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca nie jest zła tylko z niektórymi ludźmi nie da się pracować.Nie polecam obi w Katowicach a szczególnie pracy jako kasjer.Kierownictwo nie ma żadnego szacunku dla ludzi.W dzisiejszych czasach to bardzo dziwne,że dyrekcja nic z tym nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Do tej pory byłem zadowolony z pracy w tej sieci, ale po pół roku mam mieszane uczucia. To co napiszę nie dotyczy tylko OBI ale każdej sieci marketów, więc proszę nie myśleć że to tylko w tej sieci tak jest bo winny nie jest pomarańczowy Bóbr tylko ludzie. W marketach liczy się jedno, tym "czymś" nie jest klient, pracownik, towar tylko KASA. Dyrektorzy patrzą na słupki sprzedaży, a kierownicy robią wszystko by te słupki były wysokie. Jak są wysokie to jest spoko, dyrol zadowolony, kierownicy spokojni i nawet premia wpadnie. Prawda jednak jest taka że w dzisiejszych czasach za duża konkurencja dookoła i zawsze będzie mało albo udają że jest mało. Kiedy kasa się nie zgadza to zaczyna psuć się atmosfera, bo z góry idzie presja. Niektórzy nie wytrzymują takiego ciśnienia i zaczyna się szał pał. Jak ktoś ma dość to może zawsze się zwolnić, ale czy trafi lepiej tego nie wie nikt. Jeśli nie ma możliwości zmiany pracy to wtedy jest nieciekawie, człowiek jest zmuszony znosić dziwne sytuacje i zachowania innych. Są osoby które w takich sytuacjach zaczną donosić na kolegów by tylko chronić swój tyłek lub się wybić. Wtedy najlepiej rozmawiać z innymi tylko o pogodzie i nie dyskutować z kierownictwem. Niestety jest to poddanie się systemowi, ale jak ktoś potrzebuje pracy to nie ma wyjścia. Takie sytuacje to wina złego zarządzania firmą i doboru złych ludzi na stanowiska. To jest nieuniknione i niestety jest to norma a nie patologia . Wszędzie gdzie nie pójdziemy do pracy natrafimy na fajnych ludzi i na sępy. Ważne żeby tych sępów było jak najmniej bo to oni wszystko psują i firma wtedy traci. Tak na koniec, moje spostrzeżenia: Dobre firmy nie szukają ludzi do pracy, to pracownicy ustawiają się w kolejce by tam pracować. Jeśli chodzi o zarobki to każdy ma na nie wpływ, w czasie rozmowy o pracę zawsze pada to pytanie i w razie czego jak uważamy że to jest mało możemy się nie zgodzić na propozycję szefa. Jeśli nas oszukano na rozmowie to możemy zrezygnować z takiej umowy i szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obi WLKP
Pracuję ponad 2 lata w Obi w ... Uważam,że dużo zależy z kim pracujesz.Oczywiście,jest czasem pod górkę ale częściej z górki. Jestem zdania,że nasz oddział jest raczej na plus. Stary też jest w porządku. Jest człowiekiem jak my i dużo rozumie zwykłego Kowalskiego,Nowaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Niedawno zaczelam prace w obi i bardzo sie nia cieszylam. Niestety czar prysl bardzo szybko bo zostalam zwolniona za to że poprosilam o przeniesienie do innego sklepu. Czuje sie oszukana i zawiedziona. Czy jest sens walczyc z nimi o swoje w sadzie pracy? Bardzo prosze o rade i z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest w obi na kasie, dlaczego niektórzy nie polecają pracy właśnie na kasie? często widzę ogłoszenia na kasjer/punkt obsługi klienta w Krakowie i nie wiem czy złożyć CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Leci ni 3rok w obi. Spoko praca. Trzeba mieć ogarnięcie w temacie techniki i lubić ludzi, to wtedy praca jest bez stresu. Nauczyłem się olewać kierownicze i dyrektorskie wygórowane wymagania. To klient decyduje, a nie ja. Wypłata jest niższa niż na budowie, ale jest lekka. U mnie nie ma żadnego mobbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Ty

Paweł z You Tube to Ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Jo

Ja to jo Pablo a znamy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasetka

Fajna placa tylko za duzo pudrów do psezucania. Pozdrawiam Psemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja


Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej, której tematem jest zadowolenie z pracy, bardzo proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję
https://forms.gle/V7FaeyBpu2r3Lxux9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×