Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniołJeden

Czy ktoś pracuje w OBI?

Polecane posty

Gość Obiczka
Obi to niemiecka firma jak wiadomo i czasem mam wrażenie że zatrzymali się na epoce obozów pracy ... Nie polecam nikomu tego marketu ... zarobki minimalne , nowy pracownik dostanie większe wynagrodzenie niź ten co pracuje ponad rok od otwarcia jak w przypadku 053 ...dobre kasjerki są zwalniane a zatrudniany jest progres , bo wiadomo bardziej się to opłaca ... nie ważne ze mają przepuszczenia po kilkaset złotych heh ... No i obowiązkowe wciskanie towaru klientom który akurat jest w promocji przy kasie mimo że w umowie masz napisane kasjer a nie kasjer-sprzedawca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiczka
do artek86 jakoś nie wierzę w Twoje zarobki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca ekspert
Witam. Pracuję w obi od 9 lat i sam sie zastanawiam dlaczego tak długo? Piastuje stanowisko doradca ekspert, czyli człowiek od wszystkiego, a tak naprawdę to od niczego. Informacja dla wszystkich chetnych by pracowac w obi - szukaj innej pracy! Pracownik od z.kierownika w dół jest dla dyrekcji i zarządu nikim, tylko cyferką w statystykach, niczym więcej. Potężne wymagania, a w zamian okruchy. Brak szacunku dla ciebie i twojej pracy, pietnascie roznych decuzji w ciagu dnia, i żadna słuszna. Twierdzą, że klient jest najważniejszy, a tak naprawdę to mają go gdzieś, byle tylko kupił! Mobing na każdym kroku i na kazdym stanowisku, no chyba że jesteś donosicielem na wszystkich i o wszystkim. To jest bardzo lubiane i cenione przez dyrekcje marketu, jak i centrali. Twierdzą, ze nie mają pieniedzy na podwyszki, czy premie tzw. kwartalne, a tabór samochodów wypasionych mercedesów kupili ponad 100 sztuk, impreza na któres tam lecie, na stadionie legii warszawa kosztowała krocie (elektryczne gitary, Dudek, Cichopek, Ibisz itp. gwiazdki i gwiazdeczki) ile to wszystko kosztowało ?????????????? Ja rozumiem święto dla firmy, tyle lat na rynku, sukces brawo! ale dlaczego kosztem zwykłego pracownika? Przeciez to my tak naprawdę jesteśmy tym najważniejszym ogniwem przy zarabianiu na klientach, handlując bublem. To dzięki nam te grube brzuszyska na stołkach dyrektorskich mają zawsze uśmiechniete ryjki :) Tak wiec, nie polecam pracy w obi! Masz wybór, to szukaj innej pracy, a obi omijaj duzym łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wina ludzi, daja sobie wejsc na glowe, pomiatac.Godza sie na cos, co jest niczym.Ostatnio w Lodzi zrobiono zwozke autokarami ludzi z innych miast do Obi na Rokicinskiej na inwentaryzacje."Praca" na umowe o dzielo dla tzw turow robotnych przeznaczonych do orki...tacy nie maja prawa do przerwy...ani do jedzenia i snu. Placa 6.50 na godz...12 godz pracy. Agencja pracy tymczasowej- twor prawny nie ma nawet siedziby w Lodzi...wynajeta zostala sala w szkole a tlumik ludzi na leb na szyje popedzil podpisac umowe o dzielo z zapisem o karze wysokosci 200 zl w pzypadku nie zgloszenia sie do tej orki i przerwania pracy. Ponadto umowa taka nie akceptuje zwolnien lekarskich bo nie jest sie pracownikiem wedlug przepisow prawa pracy! Ludzie ogarnijcie sie! Tak ogolnie agencje pracy lamia przepisy prawa- bo wedlug ustawy maja zatrudniac pracownikow NA UMOWE O PRACE- Rzad nie robi w tym kierunku niczego, aby to przerwac, pozwala na ciemiezenie ludzi przy przyklaskiwaniu mafii urzedniczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hory
ObozyByłyIdentyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy naprawdę nic dobrego nie możecie napisać o pracy w OBI? dostałam propozycję pracy w OBI...po tych wszystkich postach to już mi się ode chciało? jeśli piszecie o takim złym traktowaniu to, w takim razie co tam robi dział personalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy naprawdę nic dobrego nie możecie napisać o pracy w OBI? dostałam propozycję pracy w OBI...po tych wszystkich postach to już mi się ode chciało? jeśli piszecie o takim złym traktowaniu to, w takim razie co tam robi dział personalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy naprawdę nic dobrego nie możecie napisać o pracy w OBI? dostałam propozycję pracy w OBI...po tych wszystkich postach to już mi się ode chciało? jeśli piszecie o takim złym traktowaniu to, w takim razie co tam robi dział personalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy naprawdę nic dobrego nie możecie napisać o pracy w OBI? dostałam propozycję pracy w OBI...po tych wszystkich postach to już mi się ode chciało? jeśli piszecie o takim złym traktowaniu to, w takim razie co tam robi dział personalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
jak widzisz "gość" dobrej opinii o OBI nie ma właściwie nikt, ja pracowałam w tyskim obi na ul. Towarowej 3 m-ce i jak nie przedłużyli mi umowy to nie rozpaczałam, pracuję teraz w Auchan i jest o niebo lepiej, świetna atmosfera wśród pracowników, każdy każdemu pomaga. Ale prawda jest taka, że jak sam/a/ się nie przekonasz to się nie dowiesz jak to naprawdę jest. Może akurat w "twoim OBI" będą normalni ludzie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie są obecnie zarobki w na stanowisku doradcy klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki gość
Mam pytanie do pracowników byłych i obecnych w markecie OBI, jak u Was jest z urlopem na żądanie? Czy jak weźmiecie to później macie nieprzyjemności z tego powodu? Np.gorszy grafik lub wymyślne nagane pisemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracumę w obi w tychach na stanowisku kierowniczym nie polecam zarobli do d**y chamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś wie jaka jest atmosfera w Obi na Puławskiej w W-wie? Czy we wszystkich ich marketach jest taka lipa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem zainteresowana jak jest na puławskiej, dostałam tam propozycje pracy więc piszcie czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciówa
Witam, no naczytałam sie,ale w "moim" OBI moze bedzie inaczej,gdyz bedzie to nowy markiet ,nowa ekipa ,teraz czekam na telefon na temat szkolenia,na dziale logistycznym,szkolenie ma byc w Toruniu, mam nadzieje ze bedzie ok, pozdrawiam,i jeszcze się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek1888
Witam, bardzo różne są opinie o pracy w Obi...ale, im więcej tym lepiej ;) Tutaj znalazłem jeszcze jedną dyskusję na ten temat: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,47501 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obi realia
Powiem jak to wygląda. NP. otwiera się nowy market robią rekrutacje bo muszą bo takie sa zarządzenie (niemiecka firma). Przychodzisz piszesz testy ale to i tak nadaremne. Większość osób dostaje pracę po znajomości. Chodzi o stanowiska doradca klienta itp. ogólnie tam gdzie nie trzeba pracować fizycznie... Zarząd Obi rekrutuje a dyrektorzy i tak dobierają swoja ekipę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazy3
Powiem wam, że praca w obi, to nie tak źle. Możecie się upewnić czytając opinie w necie typu: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,356545 jak nie wierzycie, ale serio zarobki poszły w górę. Problem w tym, że rzadko szukają nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr1983
Ja pracowałem w Pl OBI,LEROY MERLIN to jakas porażka i tyle w Polsce bo teraz siedzie zagranicą jako operator wozków widłowych 2 rok nie narzekam.Bo żyje godnie jak na Klasę srednią :) a zagranica Klasa srednia żyje lepiej niż Klasa srednia w Polsce tzn nauczyciele,peilegniarki,policjanci i to lepiej :) niz w Polsce :) Robię swoje 9 godzin pracy weekendy wolne.Na widlaku wiekszosc czasu :) kierownik nie wpiernicza mi sie do pracy :))) to plusy i duże a w Polsce jest typowy wyzysk.Boże dobrze że w koncu jakos trafiłemn do normalnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasa średnia? Nie bądź taki skromny, toż to już krezus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w Obi w Lesznie byla fascynujaca dla mnie do roku czasu od otwarcia, obecnie szukam pracy chcac samemu sie zwolnic z Obi Pozwalniali pracownikow czesc sama odeszla i w zasadzie wiecej obowiazkow za ta sama kase coraz wieksze wymagania i brak szacunku do osoby co tak naprawde robi obroty. Juz nie wspomne co klienci wypowiadaja widzac na markecie w jednym dziale jedna czy dwie osoby na zmianie. Polityka schodzi na psy mozna robic oszczednosci ale nie kosztem pracownikow chyba ze sama dyrekcja chce sprzedawac towar bo najlepsi sami sie zwalniaja. Marketing w tej firmie pokazal ze mozna zachecic klientow do odwiedzenia Naszych marketow ale po co te koszty jak zniecheci Ich mala ilosc pracownikow i dlugie czekanie w kolejce . Obi tak dalej a zejdziemy na psy, o przepraszam mnie juz tam nie bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabulous23
A napisze ktos jak wygladaja zmiany w Obi? Chodzi mi dokladnie o stanowisko doradcy klienta. Wiem tylko, że pracuje sie 8h dziennie. Staram sie tam o prace i chce wiedziec wczesniej jak to wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garek
Włąsnie mi dzwonili 6.03.2014 z OBI BYTOM w spr.pracy ale po waszych postach to dobrze że odmówiłem faktycznie ( moze to nie atut ) jestem po studiach licencjat moze cos by mi zaproponowali za 1500 netto hehe (żarcik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam prace w Obi. Pracowałem w nowym Obi w Krakowie na Stawowej. Prawda jest taka jak wyżej opisujecie im większy tempak tym wyżej. Kierownikami są goście którzy nie wiedzą co mają na dziale i czym handlują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POzdrawiam wszystkich pracowników obi leszno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaprawdepowiadacz
Tak pracuje w obi leszno i znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaprawdepowiadacz
Niech pani pilnuje sobie męża a nie czepia się porządnej kobiety, jej nawet na kawę nie można wyciągnąć bo tylko praca i dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to bardzo ciekawa opinia o tej Pani ja wiem ci innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×