Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jak faceci to odbierają

Liczba partnerów i przeszłość seksualna kobiety ma dla wpływ na wartość kobiety?

Polecane posty

szeherazada*, oczywiscie, ze nie musze sie z Toba zgadzac :D Nigdy nie pytalam sie faceta o jego przeszlosc, nigdy tez nie udzielalam takich informacji. Zwiazek zaczyna sie tu i teraz. Jesli jest inaczej (w tej sferze intymnej), to - moim zdaniem - jest cos mocno nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie
ja nie chce miec zony, co miala wielu partnerow i pozwalala sobie na przygody i seks dla samego seksu. chce miec porzadna zone, co sie dobrze prowadzila i byla cnotliwa, nie mialu wielu partnerow i nie miala zadnych przygod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie . tematów . forever.
Kiedy mężczyzna pyta kobietę o przeszłość... 14:31 taka.... Czy mężczyźni pytają o Waszą przeszłość seksualną? Jak reagujecie na poruszany temat? Osobiście uważam, iż przeszłość należy do kobiety- jeżeli nie chce się zwierzać, to mężczyzna nie powinien nalegać... I tak, tego co było, nie da się zmienić. 14:52 on////////////// jak nie odpowie na pytanie, ilu miała partnerów, to jest małe prawdopodobieństwo, że się z nią jeszcze spotkam- podejrzewłbym, że ukrywa coś 15:02 bzdury gadacie widzicie ja jestem facetem, ale nie chodzi tu o porownanie itp. po prostu zalezy mi na tzw. porzadnej kobiecie, co sie szanuje, dobrze sie prowadzi i jest odpowiednio powsciagliwa. nie uprawia przygodnego seksu, nie miala wielu partnerow, bo sie nie puszcza i nie wlazi facetowi szybko do lozka, bo nie jest latwa. A seks potrafi uprawiac tylko z milosci w stalym zwiazku, gdyz dla niej seks to dopelnienie uczuc. Tak trudno zrozumiec, ze nam facetom chodzi o to, zeby miec porzadna, czula, wrazliwa, dobra, madra kobiete, ktora ma w glowie cos wiecej niz seks i facetow? 15:03 klaudka 27 a ja uważam, że jeżeli facet chciałby wiedzieć, zapytałby, to czemu nie - spokonie pogadałabym o tym z nim, sama też bym pewnie zapytała. Dla mnie to zupełnie naturalne, choć pewnie w nadmiernie pikantne szczegóły specjalnie bym się nie wdawała. Jeżeli coś by mu nie pasowało, to tym lepiej, że się temat nawinął - no w końcu chodzi to, żeby znaleźć kogoś, kto akceptuje mnie, a nie "własne wyobrażenie o mnie". Ja sobie nie wyobrażam być z mężczyzną, który zapytany przeze mnie, odpowiedziałby: "To moja sprawa. Nie chcę o tym rozmawiać". Po prostu nie widzę powodu, żeby się tak zachowywać w związku i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie
Wredna - bo pewnie sama masz niespecjalnie cnotliwa przeszlosc i wolisz w ogole z facetem nie poruszac takich tematow, zeby sie twoja przy okazji nie wydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Powod jest zupelnie inny. To \"co bylo, a nie jest...\" nie ma prawa wedrzec sie miedzy mnie a mojego faceta. Jestem z nim, on ze mna, reszta jest nieistotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boem
milosc zycia? Dobre sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherazada*
Ja nie miałabym problemu ze szczerą odpowiedzią na pytanie o przeszłość seksualną. Może dlatego, że nie miałabym się czego wstydzic? :P A każdy niech żyje, jak chce i jak czuje, że jest dobrze. Nie muszę się spotykać z kimś, kto mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie
a ja kobieta sie puszczala albo zdradzala lub uprawiala seks za pieniadze? ja uwazam, ze zasluguje na porzadna kobiete. dla mnie waza tez jest duma (min. z bycia z porzadna kobieta) i moje wlasne ego oraz poczucie estetyki. a kobieta, ktora miala przygode (i o tym wiem) mnie brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boem
Najpierw daja dupy na lewo i prawo a pozniej mysla, ze "co bylo, a nie jest..." :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherazada*
Wredna_Ja Chyba się mylisz, że nie ważne jest to, co było. Nasza przeszłość, nasze czyny i decyzje wystawiają nam cenzurkę, jako człowiekowi. Życie nie zaczyna się każdego dnia od nowa, to ciąg połączonych ze sobą zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie
sama miloscia czlowiek nie wyzyje. nie wyobrazam sobie zwiazku np. z byla prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja z facetem ruchaczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia w poszukiwaniach zycze :D Zacznijcie patrzec do przodu, a nie ciagle wstecz, zgodnie z linia rzadu. Zyskacie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie
tak, tylko zawsze lecicie na tych ruchaczy, a porzadnych facetow nie doceniacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boem
Ta, najlepiej myslec, ze kazdego dnia, nasze postepowanie z dnia poprzedniego przechodzi w niepamiec 🖐️ Jak facet zdradzi cie dzisiaj, to jutro mu wybaczysz, bo to przeszlosc i nie warto patrzec wstecz? :D To zycze ci, zebys znalazla faceta-ruchacza, bo normalni faceci zasluguja na normalne kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boem
Bo dlaczego porzadny facet ma sie wiazac z dziwka? Niech tez sobie znajdzie porzadna dziewczyne. A dziwki zostawmy dziwkarzom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzdury gadacie mam wrazenie ze juz dzis prowadzialam dyskusje z Toba, ale byles pod innym nikiem ... Ja tez mysle, ze przeszlosc seksualna sie liczy, bo wtedy widac jaka jet osoba :O tylko ze moze tez byc tak ze ten ktory bedzie prawiczkiem to po jakims czasie stwierzi, ze sie nie wybawil nie wyruchal i zdradzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie
Wredna - zrozum, ze ja cenie sobie u kobiet powsciagliwosc, cnotliwosc, porzadnosc. nie lubie faceciar. przeszlosc seksualna przewaznie dobrze okresla charakter danej osoby. czula, wrazliwa, madra, inteligetna, uczuciowa, romantyczna dziewczyna raczej nie miewa przygod i wielu partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherazada*
Nikt nie mówi o ciągłym patrzeniu wstecz, raczej o tym, by nie kupić kota w worku i nie zainwestować swoich uczuć w kogoś, kto intymność traktuje bardzo lekko. Ważne jest dla mnie, by wiedzieć o człowieku wiele, zanim zdecyduję się z nim związać, bo wtedy dokonuję świadomego wyboru, a nie skaczę z mostu na główkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co....
te dyskusje i rozważania, skoro i tak będziecie w swoich związkach zdradzac na potęgę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boem, to do mnie byla ta gadka? Jesli tak, to racz zauwazyc, ze nie mowilam o niepamieci, tylko o patrzeniu do przodu. Pomijajac to, ze nie mozesz wiedziec co mysle :P, nie mowilam slowa o zdradzie, bo takie cos w zwiazku nie ma miejsca, a jesli ma - to juz nie zwiazek. Co do uwagi w jezyku mi blizej nieznanym, mam partnera. Jest OK, czego i tobie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie
wlasnie o to mi chodzi. jak juz zamierzam sie angazowac uczuciowa i inwestowac swoje uczucie w jakas kobiete, to to nie moze byc kot w worku, ona musi mi naprawde odpowiadac, takze pod wzgledem swojej cnotliwosci i swojego prowadzenia sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"czula, wrazliwa, madra, inteligetna, uczuciowa\" - to ja :) Romantyczna moze momentami. Nic o mnie nie wiesz, a tak latwo osadzasz :D Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"by nie kupić kota w worku i nie zainwestować swoich uczuć w kogoś, kto intymność traktuje bardzo lekko\" Nie ma takiej gwarancji. Musisz probowac. A potem okrzykna Cie dziwka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie
no ale przeciez, koniecznie nie zakladalem, ze musiales miec wielu partnerow i przygody na koncie ;) po prostu lubie kobiety powsciagliwe, cnotliwe i dosc niedostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie
musialas mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherazada*
Wredna_Ja No właśnie na temat jego przeszłości chcę wiedzieć ZANIM! pójdę z nim do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeherazada*
Nie jestem ogólnie dostepna i tę cechę bardzo w sobie cenię i jestem z niej dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury gadacie
Wredna - po prostu przeszlosc seksualna kobiety jest wazna dla mojej dumy, honoru i ego. Chce sie zakochac do granic mozliwosc w porzadnej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×