Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnnnnnnn

czy znacie

Polecane posty

Gość nnnnnnnnn

hej dziewczyny !!!!!!!!! mam pytanie??????? czy znacie moze sposoby podrywu na facetów zbyt pewnych siebie przekonanych o swojej wysokiej samoocenie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liścia w pysk takiemu
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
hmmm tez nie przepadam za takimi ale własnie mnie kręca i tak włsnie sie zastanawiam jak takiego faceta omotac hheh zeby nie poczuł ze zdobył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
chyba musisz sie zachowywac podobnie jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
a myslisz ze to pomoze udawanie pewnej siebie!!!!!????????//hm musze chyba wypróbowac a znacie jeszcze jakies sposoby a moze do panów sie odwołam piszcie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsder
``facetów zbyt pewnych siebie przekonanych o swojej wysokiej samoocenie?????????`` Ja tam zbyt pewny siebie nie jestem .MAm okreslony typ lasek , ktory mi sie podoba i tyle .Jesli chodzi o podrywanie to subtelnie raczej aczkolwiek stanowczo.DZiewczyna , ktora mi sie nie podoba to cokolwiek by nie robila to i tak mnie nie poderwie bo sie nie dam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
Nie mam pojecia czy pomoze bo nigdy nie probowalam poderwac takiego. Ja szczerze mowiac nie lubie takiego rodzaju facetow i nawt mi nie przyszlo nigdy do glowy by sobie takmi zaprzatac glowe. Po prostu tak mi sie wydaje ze skoro oni sa tak strasznie pewni siebie to bedzie ich krecic kobita co zbije ich nieco z tego tropu. ale tylko tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
No wlasnie wydaje mi sie tez ze jak kobieta sie podoba to czy odwazna czy niesmiala przykuje wzrok jakiegos tam pyszalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
hmmm to w sumie sie niczego nie dowiedzialam heeh...wkurzaja mnie takie typpy facetów i chciałabym jednemu takiemu utrzec nosa hheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
ale w jaki sposób zbic ich z tego tropu??????????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsder
wiec na mnie pewne siebie dziewczyny nie działają .Odpychają mnie. Chyba ze jest to pozytywna pewnosc siebie. PRzykladem negartywnej pewnosci siebie jest doda .NA takie kobiety nawet nie : spogladam , zwracam uwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
moze wystarczy usmiech i pewny siebie wyraz twarzy heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilenka
Mnie sie wydaje ze musisz sie czym wyroznic zeby taki gosciu zwrocil na ciebie uwage. Kiedy ja poznalam mojego meza, on uchodzil za takiego co nie bawi sie w stale zwiazki. Nie mial zadnego powaznego zwiazku na koncie - wszystko przelotne znajomosci. Jak zaczal mnie przyprowadzac do domu to jego rodzina i przyjaciele wylupiali oczy czemu wlasnie ja. Kiedys tak z moim na ten temat pogadalam i on powiedzial im ze jestem po prostu inna. Zwrocilam uwage ponoc tym ze nie przyszlam do klubu gdzie sie poznalismy umalowana jak inne dziewczyny i ze zachowywalam sie w sposob taki jakby mnie wogole nie obchodzilo co sie dzieje w lokalu. I jego to zaabsorbowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsder
na widok takich lasek(bezczelnych ) od razu mi opada i sie kurczy jakby go polac zimna wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy..
przekonany o swojej wysokiej samoocenie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
jak tak czytam waszew wypowiedzi to dochodze do wniosku ze na kazdego faceta działa co innego i to nie ma wyjatku czy jest pewny siebie czy niesmiały na kazdego działa cos innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
hhhe dobre z tym opadaniem .... oj juz nie musisz sie czepiac żle sformułowanej wypowiedzi hheheeh to do przedmowcy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilenka
Mysle ze po prostu trzeba byc soba i albo sie spodobasz albo i nie. Kazdy rzeczywiscie lubi inny typ kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
wlasnie wiem to tylko mi chodzi o sposob na takich pewniakow hhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usidz mu na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
no ten ostatni sposób to napewno odbada prosze o powazne wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usidz mu na kolanach
poskaczesz tam sobie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultywuj jego mit samego siebie, ale jak dla mnie takim facetem nie warto sobie zawracać głowy. Tak jak z każdym pustakiem...ale zależy co kto lubi..jeden rozmowę drugi materiały budowlane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilenka
No ale kazdy pewniak tez jest osobnym przypadkiem do rozpatrzenia. No i po prostu musisz sie spodobac. Jesli sie nie spodobasz to nie wiadomo co bedziesz lub nie bedziesz robila to i tak nie zwroci uwagi. Jak ja poznalam mego meza to na niego podzialalo to ze bylam tak pochlonieta swoimi myslami ze nie zwracalam na nkogo uwagi podczas gdy duzo dziewczyn w klubie wlasnie chce jakos zwrocic na siebie uwage. A ja po prostu w ten dzien bylam strasznie zmeczona i myslalam o tym by isc jak najszybciej spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
do gnom chyba jakies masz niemiłe doswiadczeniaz facetami jak tak mowisz heheheh naljepiej chyba udawac ze nam nie zalezy i nie wpatrywac sie w niego jak w obrazek heheheh niech sie chłopina powyśila hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilenka
No dokladnie. Ty nie rob nic. a jak facetowi bedzie zalezec to sam podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie mam złeg doświadczenia bo sam jestem facetem :D A tak to miałem paru tak wpatrzonych w siebie kumpli....szczerze mówiąc to dno kompletne ego tak wybujałe że nie miesciło się w skali.....no i do tego dochodzi zregóły tendencja do tworzenia mitów...chyba że lubisz być oszukiwana:P ale w to wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
do gnom jakos mało skumałąm woja wypowiedz heh i sorki za pomyłke hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
gorzeja jak podejdzie a ja spanikuje i sie wyda ze zalezy hehheh ale jak narazie tego obiektu nie ma w polsce heheh pytam sie tak na zapas heh!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×