Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnnnnnnn

czy znacie

Polecane posty

Gość nnnnnnnnn
a pan tau ile ma latek hhhehe... nie chodzi mi o dyskoteki bo my ie na dyskotekach nie widujemy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
nie jestem mloda mam 21 lat to juz starosc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiecej jak 30 i mniej od 40. Jestem szczesliwie zonaty i za.....istego synka. Niedlugo bedzie mial roczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
noo niby tak młodosc goni młodosc heheh ja w sumie tyz sie zachowuje jakbym miala 19 lat i nawet mniej hhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
to gratuluje ci zonki i synka hhehe fajnie byc szczesliwym powodzonka ci zycze moze znasz jakies rady na pewnych siebi samców ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że młodość ma swoje prawa a nie zastanawiać się nad gówniarzem. lepiej poszukać kogoś w swoim wieku lub w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
widze gnom ze sie udzielasz na innych topikach.. oj tam ja tam lubie mlodziez tak zeby wychowac hehehhee razem ie mozemy wychowywac tylko ja tam nikogo nie wiedze w moim wieku ...nic juz nie planuje ani nie knuuje zobaczymy co przyniesie zycie i cza hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nnnnnn, jasne ze znam, najlepiej ignoroj takich typow, a jak juz z takim rozmawiasz, to daj im do zrozumienia ze sa tobie lekko obojetni. Jak gosciu sie zainteresoje to bedzie chcial wiecej rozmawiac zeby ciebie poznac, a zadufany banan zostawi cie w spokoju. Milego gadulstwa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mówisz że nie widzisz nikogo w swoim wieku może trzeba przetrzeć okularki:P a trochę się udzielam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
hhehe dzieki za podpowiedz hhehe dobrze ze ty juz masz jasna sytuacje i nie musisz kombinowac zeby kogos tyz tak chce wezme sobie twoja rade do serca heheh ignoracja hhe wrzomowie hehhezdobyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
no własnie jest ktos w moim wieku juz pisalam wczesniej moj znajomy doszło miedzy nami do czegos nie seks jemu zaceło zaleze a mi nie bo go traktuje jak brata hhehe nie czuje motylkow na jego widok,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesinka
Na moj gust 19 latkowie sa troche za malo powazni jak na powazny zwiazek. mowie to przez pryzmat brata ktory ma tyle lat. W glowie mu glownie imprezy i codziennie przezywa zauroczenia coraz to innymi kolezankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
no to mnie zasmcilas troche taraz ale cuz takie zycie..... no ja tez nie mysle o takim zwiazku zoobowiazujacym hehhehe sama nie wiem czego chce hehehe moze to jest tylko zaureoczenie z mojej strony pewnie tak jego wyimaginowany obraz przeycmiewa mi rozum hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ten to inny jak to się mówi \" bo w ty cały jest ambaras żeby dwoje chciało naraz\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesinka
nnnnnnn moze sa i 19 latkowie powazni. w sumie jak poszlam na studiach to mialam kolezanke w zwiazku z facetem jeszcze od liceum ale to byla jedyna taka para ktora znalam. Moi koledzy w tamtym wieku to pamietam stwarzali wrazenie jakby nawet nie wiedzieli co to jest dziewczyna. Dopiero na trzecim roku studiow zaczeli dostrzegac w nas kolezankach ze studiow kobiety. Moj brat podobnie. Duzo chodzi na imprezy i poznaje duzo dziewczyn. Nie jest babiarzem. Nie stosuje polityki co noc inna. Pisze to z pelna odpowiedzialnoscia bo znam mego braciszka. Ale chlopak widze ze jeszcze nie jest gotowy do zwiazku. Niby w jeden dzien opowiada cos o jakiejs Kasi, umawia sie z nia, ale na nastepny dzien planuje calonocna impreze z kolegami i dziewczynach ani slowa. Za tydzien slysze cos tam o jakiejs Dorotce. I tak jeszcze wymieniac... Mi sie wydaje ze 19 lat to dla chlopaka taki wiek ze on dopiero zaczyna poznawac zycie, od niedawna jest dorosly, wiekszosc w tym wieku zaczyna studenckie zycie, wiec daleko im do myslenia o przyszlosci. Chca sie wyszumiec. Co innego dziewczyny ktore dojrzalosc psychiczna osiagaja wczesniej i dlatego tez w takim wieku jesli maja chlopakow to czesciej sa oni starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
no niby tak ale zeby sie z tego wyleczyc hehheh wydaje mi sie ze nie bedzie najogorzej .. narazie tak mowe bo go nie ma a jak przyjedzie to sie dopiero zacznie lament buuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
jezeli wam wpadana do głowy jakie spomysły to piszcie hehe czekam na wpisy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsd
Typowe kobiece myslenie, eh, szkoda mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalesnik
tzn jakie myslenie ???????? mądralo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalesnik
moze panowie sie wypowiedza !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×