Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nnnnnnnnn

czy znacie

Polecane posty

Gość nnnnnnnnn
zobienie 1 kroku nie wychodzi mi dobrze hheheh. niech nie mysłi ze i zalezy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie al z drugiej strony to najlepiej dać mu nadzieje na szybki numerek a potem urwać mu pewność siebie i niech chłopiec kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
hmmm tylko jak to zrobi z tym numerkiem to niebardzo heh zycia seksualnego to ja nie mialam nigdy tak wiec z tego nici ale nadzieje mozna zawsze zrobic hehhe ale jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie .....to kobiety wybierają facetów a nie odwrotnie dawaj mu sygnaly ale niezbyt wyraziste jak sobie chłopczyk uroi że jesteś łatwa to masz kolesia w garście a przy jego ego to żaden problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
własnie nie bo jak sobie uroi ze ma mnie w garsci to sobie dalej odpusci a ja tak nie chce hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sobie nie odpuści faceci tak mają ze dopuki nie dostaną do końca to nie odpuszczą....musi mysleć że już jest tuż tuż a wtedy zonk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesinka
Jestesmy po slubie dwa latka i trzy miesiace. No tak jak sie patrze na wszystkie moje wczesniejsze zwiazki, znajomosci to rzeczywiscie mysle ze to przypadek i w sumie przeznaczenie. Wlasnie w przypadku wczesniejszych znajomosci zwykle bylo tak ze tez jak ktos mi sie podobal to zastanawialam sie co zrobic, jak zwrocic wieksza uwage na siebie, jaka obrac taktyke. Jak poznalam mego meza nie myslalam o niczym, wszystko od tak sie potoczylo ze nawet nie mialam czasu by sie nad czyms zastanowic. No i wlasnie dziwne ze tak spokojnie zgodzilam sie na taki ryzykowny krok by isc do jego domu, bo wczesniej naprawde takich rzeczy nie robilam. I nie zrobilabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
hhheeheh nie chce byc tylko obiektem seksualnym hehe dl;aczego zycie musi byc tak skomplikowane dlaczego nie ma prostych rozwiazana myslalam ze sie juz z tego wyleczyłam a tu widze ze chuj jak wiem ze niedługo wróci to mi jakso wróciło i pewnie znowu wyjedzie i bedzie płacz i lament buuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
pewnie przeznaczenie cie tam pchneło hhehhehe.własnie jak człowiek sobie jakas taktyke wymysli to zawsze i tak z tego nic nie wychodzi heh najlepiej nc nie planowac tylko isc nazywioł heheh i chyab tak zrobie jak przyjedzie to zobaczymy czy sie odezwie do mnie jak nie to =chuj mu w dupe nie bede nadskakiwac chociaz bedzie mi ciezko hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa impuls i nie da się tego opisać...ale czasami to skutkuje...a co do strategii niestety czasami trzeba jakąś obrać...pozatym ty byłaś ofiarą swojego męza a nie myśliwym to jest różnica ofiara nie może wiedzieć że jest ofiarą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej ciężko będzie ci zdobyć gówniarza inaczej niż jako obiekt seksualny :P ale może być inaczej tylko ze ja nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
no teraz to masz racje no ale ona sie w sumie naie nastawiala na podryw hhee to on ja upolowałą hhehe ktos w koncu musie heheh to nie ma znaczenia czy kobita czy mezczyzna wazne ze sa szczesliwi hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
no w jego wieku sie tylkoe mysli o tych rzeczach czego ja oczekuje od 19 latka hehehe niedawno odstawił mleko z butelka heheh.. ale lubi sie chłopina zabwaic ... wiem ze duzo cpa heh a jak jest teraz w holandii to sobie pewnie nie załuje heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie kwestia tylko kto będzie myśliwym a kto zwierzyną....zawsze ktoś musi rozdawać karty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
qrwa nie chce gonic za królikiem musze sie ogarnac hehheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po cholere chcesz się angażować tylko tego nie rozumiem motylki motylkami ale jak koleś imprezuje i ćpa to dla mnie koleś to dno ale to moje zdanie....nienawidzę ćpania i tacy ludzie to dla mnie istoty do odstrzału :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
dokładnie !!!!!!!!!!!!! wazne ze sie jest szczesłiwym hhehhe b to o to ghłownie chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesinka
Czy az taka ofiara bylam to nie wiem bo jak pisalam jak poszlam do jego mieszkania to miedzy nami nic sie nie zdarzylo. Zaczelo dopiero iskrzec (bo w pubie gdzie sie poznalismy jakos zadne z nas nie poczulo jeszcze tej miety) ale nie bylo zadnego dobieania sie eccc. Wiec nie sadze bym byla jego ofiara. jak cos to juz mysliwym bo sobie meza upolowalam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
przyjaciólka mi tez to mowi cpa to napewno boto nawet robił w mojej obenosci ale jest młody to normalne ze imprezuje heeheh... wiem ze jak ktos cpa to nie jestw stanie sie kims zaopiekowac bo jest niedpowiedzialny chhodzi mi tylko o przygode sama nie wiem o co mi chodzi moze chce go zienic ale sie chyab tak nie uda ludzi sie nie zmnieniaja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesinka
do nnnnnn---jesli ten obiekt twych uczuc to 19 latek to chyba bym sobie dala spokoj. Faceci w wieku 19 lat w wiekszosci nie wiedza czego chca. mam brata w tym wieku, jest na 1 roku studiow i dla niego dopiero teraz rozpoczelo sie zycie. Imprezy, znajomi, czasem jakies kolezanki (choc nie jest typem babiarza), on po prostu nie wyobraza sobie weekendu spedzonego w domu. Jego koledzy podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do bycia ofiarą to wszystko zależy jak się dokładnie sytuacja rozegrała to że nie doszło do niczego to nic nie znaczy. Że koleś lubi imprezować to nie jest proble raczej to że dla niego będziesz zabawką i jak tego nie rozegrasz umiejętnie to nic z tego nie wyjdzie a pozatym to koleś myśli raczej o nocy niż o związku....ty musisz zdecydować czego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
ale mi chodzi o to zeby to rozegrac umiejetnie zeby nie byc obiektem na jedna noc hhee ja sie kiedy z nim spotkalam hhehe tylko na jedym spotkaniu sie zakonczyło hhe chyba mu sie nie spodobałąm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno moim skromnym zdaniem najppierw spotkaj się z nim drugi raz a potem myśl o związku...po jednym spotkaniu z gówniarzem chcesz coś trochę poważniejszego.....trzeźwiejemy i już więcej nie pijemy tego świństwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
ale jak by chciał 2 spotkana to by zaproponował ja mialm taki plan zeby go na piwko wyciaganac ale niestety wyjechał i nie zdazyłam hhehe ale widywalismy sie na imprazach i on mnie zaczepial nieporadnie ale zaczepial chyab ze z kaprysu nie wiem nie nadazam za mysleniem facetów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie ma za czym nadążać myslenie facetów jest proste tylko kobiety nie potrafią sobie tego wyobrazić bo myślą zakrętami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
kobity zawsze wszystko analizuja i to jest ich problem,,,wlasnie matula i truje zebym sobie kogos znalazła hheh ona chyab jaks jest nie dzisiejsza ona mysli ze tak łatwo sobie kogos odpowiednego znalezc hehehe.... zobazymy jak to bedzie . jak przyjedzie czy sie odezwie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie problem znaleźć tylko czasami trzeba rozglądnąć się wokół siebie a nie zaślepiona na jeden obiekt .....i do tego mało realny i stabilny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnn
hm rozgladam sie i nikogo nie widzie widze wyłacznie mojego znajomego ktoremu chyba zalezy na mnie ale mi nie zalezy hheheh... zawsze wiezrylam ze istnieje przyjazn miedzy mezczyzna a kobita a jednak na swoim przykladzie sie od tej teori oddalam heheh i co tu zrobic sercee nie sługa buuuu a ile ty masz lat gnomie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesinka
Wlasciwie po 5 latach znajomosci i dwoch malzenstwa to mysle ze oboje bylismy zarowno mysliwymi jak i ofiarami tego pieknego uczucia. Nie wiem jakie on mial zamiary wobec mnie tego pamietnego wieczora ale w kazdym razie jesli chodzilo mu o tzw przelecenie mnie to tego wieczoru tego nie otrzymal a kiedy juz otrzymal to wtedy byl zbyt zakochany by sie wycofac wiec ofiara zamienila sie w mysliwego:))) Poniekad ja tez bylam wtedy ofiara bo tez bylam zakochana. Tak wiec oboje padlismy ofiara ale sie cieszymy z tego. Co do znajomosci z mlodszymi --kiedys mialam taka krotka znajomosc z 17 latkiem (ja mialam wtedy 19 lat). Na poczatku bylam niedostepna to za mna latal, jak sie troche otworzylam do niego i pokazalam zaangazowanie to on zwial a mnie zostawil ze zlamanym serduchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema mloda, daj se spokoj z takimi typami, dla nich jestes tylko nastepnym trofeum. Na dyskotece nie znajdziesz nic dobrego, jak sie szuka w smietniku to diamentow nie znajdziesz. Przypadek i zycie pisza najlepsze historie. Rozgladaj sie uwaznie na zakupach, idz do biblioteki albo do teatru. Na c.h.a.m.a nic sie nieda zrobic.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×