Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kk.one

8kg w 10dni

Polecane posty

Gość Kesjaa
chetnie zaczne ta diete razem z toba od jutra lub poniedzialku zaraz ide do sklepu ale ja kupie sobie zwykly syrop klonowy poszukam bez cukru -nie chce zamawiac i tyle kasy tracic..czytalam ze osoby inne zwyklego uzywaly i chudly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska.123
Kesja, powodzenia:) ja na razie dam sobie z tym spokój, bo mam teraz mnóstwo do zrobienia a nie wiem jak przez te kilka dni mój organizm będzie reagował na tę kurację, poza tym muszę odetchnąć od tego smaku;) chociaż przyznam, że drugiego dnia czułam się dobrze, ale postanowiłam przerwać kurację. Teraz zastanawiam się czy to kiedyś powtórzyć, czy może ktoś inny wykorzystałby ten syrop:) w końcu to 1 litr, kupiony kilka dni temu, szkoda zmarnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wlasnie w trzecim dniu kuracji. Wczoraj byl kryzys, bolala mnie glowa i ogolnie czulam sie oslabiona, ale dzisiaj jest znacznie lepiej. Od rana mam duzo energii i zaczynam zauwazac efekty kuracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreska.123
aska*, a jak wrażenia smakowe odnośnie tego syropu? bo wszyscy zachwalają a ja nie odczuwam takiej delicji.. a co do efektów, to jestem ciekawa jak Twoja cera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nti
gdzie mozna kupic ten pieprz itp? to jest wszystko razem czy mozna tez to osobno kupic? w aptece??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kesthia
Kurację można kupić na stronie internetowej madalbal.pl a jak się nie chce przez internet to można osobiście. Na stronie są adresy dystybutorów z kraju i ze świata. Też chcę kupić tą kurację ale bardzo się boję. Ma ona redukować tkankę tłuszczową i boję się, że mi "spadnie" biust (mam rozmiar DD), ponieważ tak się dzieje w większości kuracji a ja bym chciała tego uniknąć. Wolałabym pozbycia się oponki. Jak u Was było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarambabamba
To ja mam taką prośbę do dziewczyn, które przechodzą/przymierzają się do tej kuracji - podajcie stan tkanki tłuszczowej przed kuracją i po. A, i fajnie by było, gdybyście mogły podzielić się swoimi wynikami morfologii po odchudzaniu - żebym miała pewność, że ta dieta jest w zupełności bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xiga
Witam! Właśnie skończyłam szósty dzień kuracji, która ma trwać dni 14. Zalecił mi ją lekarz. Jest bezpieczna i wypróbowana. Żadnych efektów ubocznych, same zyski! :) Po 6-ciu dniach straciłam ok. 4 kg, ale prowadzę siedzący tryb życia i jestem otyła. Kurację przechodzę dobrze i czekam na dalsze efekty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez chce
napisz jaka to kuracja? ta o ktorej pisza czy inna?bo ta z tym syropem wydaje mi sie troszke dziwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , Ja w zeszłym roku stosowałam tą kurację też zalecił mi ja lekarz , moze i ten sam ;] W 16 dni straciłam 10 kilo... W sumie to zalezy od organizmu ale trzeba stawiać sobie realne cele.. Im większa nadwaga tym szybszy spadek wagi na początku , panie powyżej 80 kilo moga faktycznie stracić te 8 kilo w 8 dni... Ja zaczynam od jutra po raz kolejny. Zapraszam na topik http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3661549&start=1890

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anwia86
Witam!Ja kurację stosowałam prawie 2 lata temu. Schudłam 7 kg w ciągu tygodnia. Od tamtej pory schudłam jeszcze 2-3kg i trzymam wagę bez specjalnych diet. Miksturka smakuje jak palony cukier, także na początku bardzo smakuje, ale wiadomo po kilku dniach może zemdlić;p Nie miałam żadnych dolegliwości typu bóle czy zawroty głowy, osłabienie. Nie miałam również problemów z odmawianiem sobie posiłków. Po prostu piłam syrop i to zabijało apetyt. Zresztą bardzo dużo zależy od psychiki... Trzeba naprawdę chcieć, a efekty są natychmiastowe. A jeśli chodzi o pieprz to nie wolno przesadzić bo może podrażnić gardło, wystarczy szczypta:) I faktycznie nie wolno od razu zacząć jeść normalnie, ponieważ waga może wrócić z nawiązką (to akurat z doświadczenia koleżanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnazlasu
Witam! Jestem na kuracji Neera 2 dzien. Namowila mnie na nia "prywatnie" sasiadka lekarka- sama ja stosowala dla odtrucia watroby. Przy okazji schudla 8 kg w 10 dni. Sok kupilam na stronce : http://www.buba.com.pl/sklep/advanced_search_result.php?keywords=neera&categories_id=&inc_subcat=1&osCsid=02ac5246180789b251313a5012ec710f maja go tam po 140zl za litr. Poki co czuje sie nie najgorzej, mam zamiar wytrzymac 10 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka_i_am
hm.. ja robilam oidentyczna diete z syropem klonowym, ktory jest o wiele tanszy. schudłam 7,8 kg wciagu 10 dni..:) przytylam 1kg. a mineło już 6 m-cy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha19
witam,to moje pierwsze podejście do kuracji neera,startuję w poniedziałek :),będę informować o efektach.Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha19
obiecałam i jestem:) pierwszy dzień kuracji neera:co mnie zaskoczyło-nie czuję głodu,"lemondrink"wspaniale hamuje uczucie głodu,a w smaku jest całkiem całkiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollusssiaaaa
8kg w 13dni na diecie kopenhaskiej tak :) na diecie "lemon lemoniada" moze.. jesli bedziesz cwiczyc :) bo pic i lezec przed tv to nie ;P a taka tam piosenkarka ona ma duzo ruchu w zyciu i dlatego schudla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha19
na kopenhaskiej byłam w styczniu i faktycznie schudłam 8 kg :)i nic nie wróciło bo od tego czasu zdrowo się odżywiam.Czasem tylko są grzeszki ale to jak u każdego;) Od tamtej pory schudłam jeszcze 4 kg i tylko właśnie "jedząc z głową".Oczywiście zdrowe odżywianie to i ruch być musi :)),u mnie porą jesień-zima jest to orbiterek i rower stacjonarny dla odmiany,a latem 3razy w tygodniu ganiam z kijkami(nordic walking)na zmianę z rowerem. Kuracja neera bardzo mnie zaciekawiła ze względu na gruntowne oczyszczenie organizmu z toksyn,a jeśli przy tym uda mi się schudnąć i utrzymać wagę będzie suuuuuper:)) pierwszy dzień mija OK-zwiększyła się potliwość,poza tym czuje się dobrze,nie zauważyłam spadku energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha19
mija trzeci dzień ogólnie jest dobrze,nie czuję głodu ale czasem mam zawroty głowy,no i waga marnie bo do dziś mniej o 1,10kg. coś czuję,że nie osiągnę 8 kg/10 dni ale nie zniechęcam się :)).Z tą wagą to może dlatego,że dużo diet już przerabiałam,a słyszałam,że im więcej diet za sobą tym trudniej schudnąć :( Dla pocieszenia żeby nikogo nie zniechęcić dodam,że razem ze mną "lemoniadę" pije mój mąż i u niego po 3 dniach na wadze jest -4kg:) pięknie:)) ale NIGDY wcześniej nie przerabiał żadnej dietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha19
witajcie :) dzień 7 przede mną jest coraz lepiej piątek był tragiczny czułam głód,miałam jakiegoś doła i ogólnie samopoczucie do bani,popołudnie przespałam żeby szybciej zleciało ;) po 6 dniach na wadze mniej o 3,10 kg(a mąż 5,6kg)ech szkoda,że u mnie tak nie jest :( mało cieszą te 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marisha19
Jestem :),wytrzymałam 14 dni,ostatnie 5 ciężko,miałam już po dziurki w nosie smaku "lemoniady" były chwile,że nie mogłam jej przełknąć :((.waga spadła o 5,2 kg,niewiele to i nie wiem dlaczego,bo u męża spadek o 10 kg,tak więc na każdego inaczej to działa. Od poniedziałku piję świeżo wyciskane soki z pomarańczy i grejfruta pół na pół z wodą mineralną.Dziś dodam zupkę jarzynową przetartą,jutro już taką do przegryzienia,potem kolejno warzywka gotowane na parze,kasza,ryż brązowy,nabiał i mięsko po 10 dniu. podsumowując :)) jeśli chodzi o oczyszczenie to naprawdę polecam,czuję się świetnie,mam więcej energii i wszędzie mnie pełno ;),skóra jest ładniejsza jakby blasku nabrała jeśli chodzi o schudnięcie,z tym jak widzicie jest u każdego różnie,ja też spodziewałam się,że zgubie troszke więcej kilogramów ale tak bardzo narzekać też nie mogę bo ta 5 na minusie jednak cieszy :)) ps.bądź co bądź planuję powtórzyć w lipcu ale już tylko 7-max.10 dni bo tyle to spokojnie można wytrzymać pijąc stale to samo,potem zaczęłam lekko świrować ;) zwłaszcza gdy widziałam na straganach piękne wiosenne warzywka,które uwielbiam :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuracja neera przemyśl
Witam Tak czytam wasze wypowiedzi ale tak na prawdę brak tu osób które podjęły tę kurację. Ja do nich należę. Nadwagę mam niewielką jakieś 5 kg i tyle chciałam się pozbyć, po tygodniu stosowania 1,5 kg hmm to chyba trochę mało zawiodłam się na całej linii. Owszem głód nie jest kłopotliwy, ale efekt żadny. 150 zł mogłam wydać na coś innego. Warto zastosować normalną dietę polecam Dukana ja w ciągu 3 miesięcy schudłem 9 kg i to jest dobry spadek wagi bo ona nie powraca, teraz niepotrzebne napaliłam się na tą metodę. Warto samemu przemyśleć bez czytania super świetnych komentarzy, należy pamiętać że normalna głodówka bez picia syropu też spowoduje spadek wagi niestety nieznaczny. Życzę efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tsubasa
Od piątku (8 lipca) stosowałam kurację Neera. Piłam dziennie ok.2,5 litra napoju (syrop Neera+cytryny+pieprz Cayenne, który przyspiesza przemianę materii). Chodziło mi głównie o oczyszczenie się z toksyn. Dodatkowym plusem okazał się spadek wagi. W ciągu tygodni z 62 kg (mój wzrost to 176) zeszłam do 57. Nie czułam się głodna, nie miałam zawrotów głowy ani nie było mi słabiej. Za to mam dużo energii:) Dzisiaj ostatni dzień, bo mi się już syrop skończył. W poniedziałek robię sobie badania krwi, bo jestem ciekawa czy moja morfologia dzięki tej kuracji się poprawiła. Od jutra wychodzę z kuracji - piję soki z marchewki i innych warzyw i owoców. W niedzielę soki + niewielka ilość gotowanych warzyw. A od poniedziałku już jem normalnie. Jestem wegetarianką, więc na moim stole przeważają warzywa i owoce, więc mam nadzieję, że waga nie wróci, jeżeli połączę dietę z ćwiczeniami. Zatem Kurację Neera polecam dla ludzi, którzy chcą się oczyścić a później wsłuchać w swoje ciało, by wiedzieć czego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animula
Witam, ja jestem na diecie od wczoraj. Głodu faktycznie nie czuję. Niestety ten smak jest dla mnie obrzydliwy... wczoraj jak wypiłam wieczorem ostatnią szklankę wylądowałam z głową w ubikacji. Czuję się średnio, boli mnie głowa i mam zawroty. Czy ktoś też tak miał? Co zrobić, żeby ten smak łatwiej znosić? Bardzo mi zależy, żeby wytrzymać te 10 dni... Pozdrawiam wszystkich ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uwiezcie mi ja schudlam 2 kg bo podjadalam obiadek poniewaz ma dosc ciezka prace ale moja energia wzrosla czulam sie bardzo dobrze i szukam kogos kto zalatwi mi to z polski bo tam jest o wiele taniej a za wieksza ilosc zaplace jeszcze taniej bede ja stosowac napoj jest w smaku bardzo dobry ale ja stosowalam go z imbirem bo bardziej mi smakowal ludzie stosujcie go napewno ni pozalujecie ja juz namowilam 3 osoby i tez sa bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chyba zeslabla na takiej dieice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenGo
Jutro startuję z kuracją Neera. Czy ktoś planuje lub jest może w trakcie jej przeprowadzania? Chętnie wymieniłabym się uwagami z jej przebiegu. Jestem szczupła, więc dla mnie kuracja nie ma być remedium na nadmiar kilogramów. Traktuję ją jako sposób na oczyszczenie organizmu nieco łatwiejszy do przejścia aniżeli typowa głodówka. Planuję kurację 10-dniową. Zapraszam do rozmowy, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musi trwac 10 dni czy moze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malvika
Hej dziewczyny, moja kuzynka stosowała tą dietę za namową bardzo dobrej dietetyczki u nas w okolicy i schudła na syropie Neera ładnych kilka kg, stosując dietę ok 10 dni. Efekt był fantastyczny, dlatego jej siostra zastosowała tez syrop na sobie przez 10 dni- jak ją zobaczyłam po długim czasie nie widzenia się to jest laska ze hej, d*pcia jak 5 minut.. Nogi, biodra jej zeszczuplaly, czego zazdroszczę bo ja mam wiecznie z tymi partiami problem:((( dlatego zamierzam zakupic syrop na Allegro u jakiegoś dobrego sprzedawcy. Kurcja na syropie minimum to 1-3 dni, ale ja przymierzam się do 10 dniowej :) Byłam wczesniej na dietce Cambridge 2 razy bo od dziecka byłam pulchna że ho ho:((( schudłam na tej ostatniej ok 20 kg i ten efekt utrzymuje mi się z małymi wahaniami przez 6-7 lat, wiec nie jest tak zle;) zadowalalo mnie to ale ostatnio mam taki tryb zycia- mało aktywny, za duzo nie zdrowego jedzenia:(( ze waga zaczyna wzrastac;) a Cambrdge jednak sporooo kosztuje no i to wyrzeczenia jak dla mnie na 3 tyg dosc dlugie i monotonne:P dlatego chcę spróbować kuracji Neera. To nie jest tak że to zwykły syrop klonowy i sok z cytryny i pieprz i juz:) jest to specjalny syrop opracowany przez lekarzy i naukowców med.naturalnej. Zwyczajny syrop klonowy ani picie samej wody przez 10 dni i nic nie jedzenie nie podziała tak na nasz organizm, bo musi on miec "zapalnik" aby zaczał spalac tluszczyk i usuwac toksyny. Dlatego ja wierzę w dobroczynne składniki naturalne, tymbardziej że widzę efekty na moich kuzynkach w wieku ładnie po 30. Jako ciekawostkę powiem że dietetyczka spisała siostrze indywidualny jadlospis ktory wcale nie jest jakis "wyrafinowany" - wszystko dostepne w kazdym sklepie, ale sekret tkwi w tym że TRZEBA JESC min 5 razy dziennie kazdy posilek nie w wiekszych odstepach od siebie niz 3 max 4 h. Juz po kuracji Neera jedzene wszedzie zabierala ze soba, bo jak organizm czuje glod a nie ma co jesc to kumuluje zapasy na czarna godzinę, dlatego musi miec dostarczany regularnie bodziec w postaci pokarmu aby prawidlowo funkcjonowac i spalac kalorie, nie mówię tu o fastfoodach ale o zdrowej roznorodnej diecie ktora przewiduje od czasu do czasu takze slodycze itp a przede wszystkim nie godzisz sie:) Dlatego życzę wytrwalosci i powodzenia w kuracji wszystkim zainteresowanym- od siebie mogę dodać że działa po efekcie jaki zauwazylam u kuzynek!:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti88
dziewczyny, zakupiłam ten syrop Madal Bal- dzisiaj go dostałam.Zaczynam kurację w przyszły poniedziałek.. Napiszę co i jak...a tymczasem trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×