Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kk.one

8kg w 10dni

Polecane posty

Gość gość
w tym 3 kg z mózgu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia19881612
Witam, Jestem w 9dniu kuracji i bardzo na tym ubolewam. Oczywiście że nie było ekstra łatwo, że czułam głód, w pierwszych dniach było słabo (z powodu wychodzenia toksyn), alee poza tym czuje się świetnie. Światopogląd zmienia sie o 180st. Najchętniej bym kontynuowała kuracje jeszcze pare dni, ale ze względu na zdrowy rozsądek zaczne pomału pić wywarki i jeść papki. Kawe piłam przez wiele wiele lat, 2-3 dziennie, a od pierwszego dnia kuracji nie było z tym problemu, może to zasługa cytryn. Nie ważyłam się ale brzuch na pewno się zmniejszył i zeszło z twarzy. Słysze komentarze że wygląda inaczej i bardziej promiennie. Nie słuchajcie negatywnych komentarzy ludzi którzy nigdy nie byli na kuracji tylko spróbujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,ja neere stosuję już kolejny raz i robię to nie dla utraty wagi,tylko w celu oczyszczenia organizmu. Tak na prawdę do tego ona służy,a utrata wagi jest przy tak zwanej okazji. Mi neere również polecił lekarz,ale nie ze względu na nadwagę,tylko na złe samopoczucie i nie do końca dobre wyniki badań. A w temacie wagi,to faktycznie straciłem 9 kg w 12 dni,a co do efektu jo jo, w 4 miesiące po kuracji "odzyskałem" 2 kg. Z moich doświadczeń,mogę z czystym sumieniem ją polecić, po kuracji czuję się lepiej i badania też mam lepsze. Na oficjalnej stronie neery piszą,że kolejną kurację 10-cio dniową można stosować już w miesiąc po jej zakończeniu. Ja ją stosuję trochę rzadziej,ale jeszcze raz powtarzam,to nie jest środek na odchudzanie. Pozdrawiam Rafał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję Neerę trzeci dzień, schudłam w dwa dni 2,5 kg i generalnie mam problem czy można pić soki tylko cytrudowe czy z innych owoców też. DODAM, że od początku jestem głodna , ale głowa mnie bolała tylko 1 dzień. Czasami czuję osłabienie. czy to normalne w trzecim dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaaaa
Tak to normalne, jestem w 8 dniu kuracji. Mnie głowa bolała przez 3 dni, czułam osłabienie i było mi mdło. Myślałam, ze nie dam rady. W trzecim dniu zmuszałam sie do picia syropu bo mi nie smakował. W 4 dniu był mega przełom, wszystkie negatywne dolegliwości minęły i już wiedziałam ze dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po kuracji. Utrata 10kg, później jeszcze 4 i narazie się utrzymuje. Minęło już pół roku. Samopoczucie cały czas wspaniałe. Jedyny minus to poleciały mi wyniki w dół. Po zrobieniu badań muszę przyjmować żelazo, ale to nic bo powoli wychodzę na prostą, a kg nie wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_sa
Używałam kiedyś syropu neera ale u mnie bez efektów. Schudłam 8 kg w miesiąc ale zastosowałam dietę Sandruni. Szczegółowe informacje na temat tej diety można przeczytać w google. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feli782
No tak każdy ma swój sposób na zrzucanie kilogramów ja np. jadam regularnie 5 posiłków, biegam 3 x w tygodniu po 5km i przyjmuję suplementację African Mango http://szczupla-kobieta.pl i tak chudnę i jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani! Syrop Neera kupuję w internecie w Polsce. Kurację przeprowadzam dwa razy w roku po 10 dni. Może nie jestem szczuplutka ale w normie. Jeżeli po kuracji się nie obżera to na pewno się schudnie.Natomiast mając 70 lat nie choruję i nic mi nie dolega i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam do sprzedania syrop Neera. Niestety okazał sie nietrafionym prezentem. Myślę, że razem z dostawą, mogę go sprzedać za 130 zl. Jesli ktoras z pan będzie zainteresowana... Prosze o wiadomość na nr tel. 534423600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekam na efekty
Hey Wszystkim nie dowiarkom :) Jestem na diecie Neera czwarty dzień :) jest ok ! Jestem bardzo zaskoczona ze tak dobrze ją znoszę - jest Tłusty Czwartek i bardzo nęcąco wyglądają te wszytskkie słodkości - ale daje radę :) mam dwoje malutkich dzieci dla których gotuje i karmie wiec mam kuracj***ardzo utrudniona :) ale czekam efektów ! Utraty paru kg ale i zamiany stylu odżywiania :) juz teraz wiem ze w niedługim czasie powtórzę kuracje by oczyścić i dać odpocząć mojemu organizmowi :D moja mama z nadwaga zrobiła kuracje w zeszłym roku oraz moj brat bardzo wysportowany gosc ale był wiecznie zmęczony - kuracja zmieniła ich światopogląd i zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaela
Jestem w 7 dniu kuracji i zamierzam ją utrzymać do 10 dni. Na razie schudłam prawie 5 kg i czuję się świetnie. Potrzebowałam oczyszczenia organizmu, a pani ze sklepu ze zdrową żywnością poleciła mi tę kurację, sama ją stosowała z powodzeniem. Cieszę się bardzo, nie jest trudno wytrwać, nie brakuje mi nawet kawy. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej u mnie mija właśnie 5 dzień i dzisiaj i w trzecim dniu mam chyba najwiekszy kryzys. Dzisiaj najbardziej boli mnie głowa nie mogę się skoncentrować na niczym i kreci mi sie w glowie. Mam wahania nastroju .... mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej !! Efekty widac serio widac !! Nie czuje glodu jak tylko poczuje pije syrop i jest ok. Moja waga jest troche zaklamana pokazuje 3 kg ale mam nadzieje ze dojdzie do 5 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_wawa1
Trening czyni mistrza jak to mówią. Należy dużo trenować i zdrowo się odżywiać. Ja piję dużo wody i jem musli Fitella. Są chrupkie, z kawałkami owoców i pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na tej diecie połączonej z ćwiczeniami schudłam 5 kg już w pierwszym tygodniu,także polecam :) http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu1
ja w 5 dni stracilem 30kg polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrzucanie tak wielu kg w tam krótkim okresie czasu nie jest zdrowe... duzo lepiej dobrać odpowiednią diete rozciągniętą na dłuzszy czas,ale przynodszącą długotrwałe efekty. PO takim szybkim schudnięciu zaraz pojawi sie efket jojo. Dobrą diete warto połączyć z ćwiczeniami i stosowaniem odpowiednich suplementów sportowych, np. odzywek białkowych z http://www.elitesportfood.pl/#start .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arvi01
rok temu postanowiłam sprawdzić ten syrop . Nie było łatwo pierwsze 2 dni bul głowy, 3 dnia miałam taką chęć na jedzenie że o 22 jeździłam po Gdańsku i szukałam kalafiora bo wkręciłam sobie że to na pewno nie zaszkodzi .. znalazłam :D zjadłam 3 różyczki i poszłam spać - pozostałe dni zero problemów.Dodatkowa motywacja to codzienne wchodzenie na wagę i kg mniej :) . Wracając do tego co najważniejsze w te 6 dni udała mi się schudnąć 4,5 kg z czego tylko 0,5 kg mi wróciło :) dawałam rade w pracy, nie było mi słabo chociaż musiałam bardzo zasuwać. Znowu szykuję się do oczyszczania , dlatego podbudowuję się forach .. nie jest łatwo na tej diecie ale efekty naprawdę motywują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jożka
Coś mi się wydaje, że tak dobrze to nie jest. Bo odchudzanie to jednak nieco dłuższy proces. Ale warto się wspomóc jakiś suplementem, najlepiej takim naturalnym. Mi bardzo pomógł suplement IQacai, wyczuwalnie poprawił się mój metabolizm i waga sporo spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też stosuję naturalny suplement, za mną 4 miesiące kuracji i podejrzewam że jeszcze drugie tyle przede mną. Niestety nie da się szybko schudnąć, ale warto stosować suplementację. Mi najlepiej służy african mango z vital progres po tym czasie schudłam 11 kg, ale niestety nadwaga jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawd
Odchudzenie zaczęłam od zdrowszego jedzenia i ćwiczeń. Waga stanęła na pewnej cyferce i koniec, ani drgnie. Dowiedziałam się o detoksie, stosuję go raz w tygodniu w poniedziałki, po każdym poniedziałku 1 kg mniej. Jak mi się skończy 500 ml butelka wrócę do ćwiczeń. Ciężko mi uwierzyć, że zrzucone 8 kg w 10 dni nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Ja w 10 dni schudłam 9 kg i jestem bardzo zadowolona, stosuje syrop 2 raz w życiu, 5 lat temu i teraz rok po porodzie.

Dla Mnie-Rewelacja!!! Syrop ma za zadanie oczyścić organizm z toksyn i innych niepotrzebnych rzeczy. Czuje się o wiele lepiej, śpię o wiele lepiej... wiadomo ze po skończeniu kuracji nie obiadam się pizza, kebabami itd tylko jem życzy lekkostrawne ponieważ nie piłam syropu zeby zaraz przytyć :-) wprowadziłam zdrowy tryb żywieniowy i jest ok :-)

polecam każdemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirra

Mi na samej diecie było bardzo ciężko zrzucić zbędne kilogramy.W końcu po długich poszukiwaniach zdecydowałam się na tabletki Slimunox.To w dużej mierze dzięki tym tabletką pozbyłam się niechcianych kilogramów.Teraz w końcu jestem szczupła i szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha

Kupiłam. Zobaczymy czy środek działa. Na początku zależało mi na schudnięciu, jednak może właśnie powinno się zacząć od oczyszczenia organizmu... Się okaże :) Napiszę czy i jakie będą efekty tego środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×