Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kk.one

8kg w 10dni

Polecane posty

Gość kacperbomba
ja już kiedyś byłam na tym detoksie przez 10 dni czułam się super i schudłam pięknie ,no ale potem zarlam i znowu przytyłam i nie był to żaden efekt jojo tylko moja głupota. od dzisiaj znowu zaczynam bo wyglądam jak smok - jeść się faktycznie nie chce tylko w głowie jakiś diabełek siedzi i mruczy ciągle . Według mnie to jedzenie może być takim samym nałogiem jak używki , szkoda tylko że tego nałogu nie można leczyć tak jak innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrop neera- dzis zaczynam kuracje oczyszczajaca z syropem neers. Jest ktos chetny zeby sie przylaczyc i dzielic wrazeniami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten preparat to ściema
moim zdaniem ten preparat to ściema. pomyślmy logicznie - zasłodzony syrop zamiast jedzenia za ciężkie pieniądze to kpina z głodówki leczniczej. do syropu dodajemy dodatkowo cytrynę i imbir (to te składniki mają właściwości zdrowotne). zdecydowanie lepszym pomysłem na oczyszczenie jest mikstura oczyszczająca Józefa Słoneckiego. miksturę oczyszczającą tworzą trzy składniki: środek blokujący wchłanianie (olej), środek gojący nadżerki (alocit – wodny roztwór soku z aloesu albo ekstraktu z pestek grejpfruta) oraz środek rozpuszczający złogi (sok z cytryny). a 10 dniowa głodówka przeprowadzona z głową a przede wszystkim bez cukru da o wiele lepsze efekty zdrowotne, odchudzające i oczyszczające. patrz dieta dr Dąbrowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrsilver
Ja jestem w 5 dniu kuracji. W poniedziałek z rana ważyłem 98,6, dziś jest piątek rano i waże 94,4 także pozdrawiam wszystkich malkontentów. Przed kuracją biagałem co drugi dzień przez 3 tygodnie i schudłem 2 kg także ćwiczcie, ćwiczcie, ćwiczcie a ja tymczasem popijam kolejną butlę bo 4,2 kg w 5 dni to jeszcze nie widziałem a jestem żywym przykładem. Tą diete polecił mi mój kumpel, juror ze znanego show w polsacie tylko on robił zabójczy maraton bo aż 2 tygodnie i zszedł 12 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że pisze tu osoba jedna i ta sama pod różnymi pseudo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilou1234
Witam, wznawiam wątek ;) Syrop stoi już w mojej szafce, od jutra zaczynam :) Może ktoś dołączy? Na bierząco będę dzieliła się z wami rezultatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa puknij się - odchudzać sie powinno stopniowo a nie 8 kg w 10 dni najpierw się zre jak świnia a potem sie chce być fit w kilka dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia123321
lilou1234 - gdzie kupiłaś sok? Dużo zapłaciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halny
Od jakiegoś czasu obserwuję ten wątek i coraz poważniej myślę o oczyszczaniu, a jeszcze bardziej o efektach "ubocznych" :) tej kuracji... Czy w tej chwili podejmuje ktoś działania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina456
hej, ja właśnie jesetm na tej kuracji, i to nie pierwszy raz. schudłam 5 kg w ciągu 7 dni i czuję się rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet na glodowce taiej z prawdziwego zdarzenia nie schudniesz tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata46
witam. ja wczoraj zacząłem kuracje i zarazie trochę ciężko z głodem ale zamierzam 10 wytrzymać zobaczę czy się uda,i jaki będzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata46
witam. ja wczoraj zacząłem kuracje i zarazie trochę ciężko z głodem ale zamierzam 10 wytrzymać zobaczę czy się uda,i jaki będzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja dzisiaj zaczelam slyszalam ze pierwszy dzien jest najgorszy mam nadzieje ze go przetrwam cel 10 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rouden
Hej, dla wszystkich, którzy stosują tę dietę powstał fanpage: https://www.facebook.com/kuracjaneera Tam również możecie wpisywać swoje wrażenia z przebiegu kuracji i porozmawiać z osobami, które tak jak Wy są w trakcie tej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten produkt świetnie odżywia organizm, poprawia wygląd cery, dodaje energii i jest wyjątkowo smaczny, jak go spożywam to nie odczuwam głodu i dzięki temu się chudnie, syrop zmniejsza apetyt. Ja sobie przygotowuję porcje jednorazowe do szklanki wody 2 łyżki syropu Neera, 2 łyżki soku z cytryny i dodaje imbir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ten sam efekt bedziecie miały jak zastosujecie sobie glodowke oczyszczajaca z prawidlowym wyjsciem z niej poczytajcie sobie na ten temat a jak przedluzycie do 20 dni to efekt idealny zalezy tez z jakiej wagi startujecie. to jest operacja bez skalpela,w necie jest duzo informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w pracy bym zemdlala na glodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzyczka14
I co z tą kuracją Neera? Miałyście pochwalić się rezultatami! Ja właśnie zrobiłam 1,5 litra napoju i zaczynam...Smak jest naprawdę nie najgorszy,chyba wytrzymam te 10 dni...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dla mnie taka dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzyczka14
Ale to nie jest dieta.To kuracja OCZYSZCZAJĄCA. Spadek wagi jest efektem ubocznym.Wystarczy poczytać dokładnie.Mnie akurat na spadku wagi nie zależy jakoś szczególnie.Moja waga jest w normie.Ale chcę pozbyć się nagromadzonego przez lata "syfu" w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajawka0
A nie boicie się efektu jo-jo.Spadek wagi w tak krótkim czasie nie jest wskazany.To zawsze kończy się efektem jo-jo.Mi w odchudzaniu pomagają tabletki Foreverslim .Plusem jest to że cała kuracja jest rozłożona w czasie.Na dzień dzisiejszy schudłam 8 kg ale jeszcze długa droga przede mną do końca kuracji.Liczę jeszcze że uda mi się zrzucić co najmniej 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzyczka14
Nie ma efektu jojo.Wraca ok 1-2 kg. Po całej kuracji "wyczyszczony" organizm nie ma ochoty na nadmierne obżeranie niezdrowymi rzeczami. :) Ja dziś jestem drugi dzień na tym i najważniejsze jest dla mnie że nie ma tego okropnego ssania głodu...czyli składniki syropu klonowego i palmowego faktycznie dostarczają organizmowi wszystkiego co potrzebuje.Wspomagam się świeżo robionymi sokami z pomarańczy i grejpfrutów oraz herbatką miętową i rumiankową.No i woda...Na razie nie mam nawet bóli głowy ani uczucia osłabienia.Podobno niektórzy nie mają tych objawów.Może mi się uda przetrwać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tęczowata
W styczniu zaczęliśmy detoks neera razem z moim chłopakiem. on ma ok 10kg nadwagę, ja cierpię raczej na "psychozę" i mam ciągle wrażenie że ważę zbyt dużo. on startował z 99kg i codziennie tracił ok 1 kg, ja 0,5kg... niestety , 6go dnia - zaczął podjadać , a ja razem z nim, a kilka dni później pojechaliśmy na narty i całą kurację szlag trafił (włoska pizza, makarony, desery :)... chłopak - powiedział że nigdy w życiu nie namówię go na neerę - pierwszego dnia, wieczorem cierpiał na straszny ból głowy, i monotonia, brak stałych posiłków, jak stwierdził, nie dla niego. Ja natomiast - aż tak źle nie wspominam a powrót do wagi wyjściowej był oczywisty, bo przerwana kuracja drożdżówkami i innymi kalorycznymi paskudztwami inaczej skończyć się nie mogła. wczoraj postanowiłam zacząć raz jeszcze - sama, ale też z innym podejściem, bo faktycznie już teraz na siebie nie mogę patrzeć. W niedzielę moja waga osiągnęła "szczytową formę" - 60kg przy wzroście 170cm... już dzisiaj jest 58,3 kg... Sam sok jest dość pożywny i myślę - kaloryczny - stąd może u osób pijących tylko lemoniadę co pięć minut - spadek wagi nie jest satysfakcjonujący. Proponuję, zgodnie z tym co jest zalecane - picie na zmianę soku i wody. wczoraj piłam sok tylko do godziny 16tej - potem wypiłam 1,5l wody. biegałam do łazienki jak kot, ale należy pamiętać że toksyny i tłuszcze wydalamy z moczem a nie z kałem... do tego zalecane jest picie herbatek ziołowych, również raz dziennie herbatki na wypróżnienie (ja tego nie stosuję, ale można spróbować)... ludzie trzymajcie za mnie kciuki, no i za to, aby zniknął mój największy problem - cellulit, którego nigdy wcześniej nie miałam.... dam znać jak to wygląda za kilka dni. póki co, nie jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaNewcastle
Halo!!! To jest detox nie dieta!!! Matko ile razy kk coś tam o tym pisała!?! Zapraszam wszystkich do spróbowania a nie narzekania, najbardziej lecza mnie opinie osób, które nawet nie miały butelki w rękach!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam w10 dni 6kg mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można pić tylko zamiast kolacji a efekt murowany nie trzeba sie głodzic ale też nie można się objadac bo szkoda kasy .warto niemartwcie sie laski ze zemdlejecie to oczyszcza ze zgłogów dlatego taki spadek wagi warto naprawde tez sie bałam ale polecam a dla tych co się boją polecam Młody jęczmien tabletki po nich jest mniejsze łaknienie i brak ochoty na słodkie to nie są tabletki odchudzające zawierają jęczmien zieloną herbate chrom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixix
jestem na 5 dniu kuracji i schudlam juz 4 kilo. mam nadzieje ze wytrwam jeszcze te 5 dni zeby dokonczyc kuracje. czuje sie swietnie, praktycznie nie jestem glodna. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam 9 dni 19 kilo :) spadło. Bez ściemy - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×