Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalina

fotoodmładzanie

Polecane posty

Gość syskak
Cześć dziewczyny!Ja również chciałabym wspomóc swoją skórę.Zawsze uwielbiałam się opalać,każdego roku urlop spędzam nad morzem,a teraz niestety ponoszę konsekwencje mojej lekkomyslności.Do czasujak mój organizm produkował w wystarczającej ilości hormony to było ok.,jednakże odkad weszłam w okres menopauzy to moja skóra zrobiła się masakryczna.Skóra na szyji jest cienka jak pergamin i marszczy sie strasznie,dekold tez nie wygląda lepiej.Staram się używać w miare dobrych kremów,zazywam suplementy diety lecz to nic nie pomaga.Dlatego muszę się uciec do bardziej radykalnych zabiegów.Dodam,że mam 46 lat,a czuje sie na duzo więcej.Poradzcie jakie zabiegi choć w jakims stopniu porawia moją skórę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIJ
Ja jestem po 5 zabiegach fotoodmładzania. Jestem zadowolona. Lekarka dobrałą mi dobrze ten zabieg, chociaz początkowo miałąm watpliwosci czy to ma sens. Wcześniej zrobiłam góre twarzy Dysportem, dół i usta wypełniaczem, ale skóra była taka starcza. Pomogło. Już po pierwszym zabiegu skóra stała się bardziej nawilzona, a po 4 jakby odjęło mi lat. Wygładziła sie, pory też. To jest dobry zabieg. Ze wszystkich zabiegów jestem zadowolona. Mam 50lat, a teraz wygladam na 35. Wiem że miałam robione IPL-em, dosyc dużych rozmiarów. Na młodej skórze może nie byc takich rezultatów jak na starej, ale paniom w moim wieku polecam. Bardzo zmieniła mi sie twarz, owal twarzy po lipolizie chomików. To tez jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamera
Ja przeszlam fotoodmladzanie w Warszawie. Zaplacilam 1500zl. Mam 36 lat. To niestety nie jest bezbolesny zabieg. Po tym 5 dni wyjete z zyciorysu-twarz jest spalona, ciagnie i boli. Jest juz 3 miesiace po zabiegu, ale efekty nie sa rewelacyjne. Za ta kase nie warto, sfrajerowalam sie- trzeba bylo jechac do Lublina. Pani mowi, ze efekty sa po 6 miesiacach. Moze ... bylam za mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkrkrktka
Mijo-czy możesz napisać ile płaciłaś za poszczególne zabiegi? pliss:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
Dziewczyny a ja mam 26 lat.i boje sie ze moze to dla mnie zawczesnie na takie zabiegi.aha i boje sie ewentualnych skutkow ubocznych w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puch
Cześć dziewczyny, ja robiłam zabieg fotoodmładzania połączony z ujędrnianiem - są to 2 urządzenia, ale mój gabinet oferuje 2 w jednym podejściu. Jestem bardzo zadowolona z efektu - zabiegi nie były bolesne, a efekt miałam widoczny już bezpośrednio po. Kontynuuję, bo jak wszystko trzeba kilka razy powtórzyć. Podobno nie boli i jest bezpieczne bo to coś nowego - elos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny a czy ten laser splyca zmarszczki? mam 24 lata i spore kurze lapki:/ zadne kremy nie pomagaja... a jezeli nic nie zrobie bedzie coraz gorzej... jezeli laser zoastanie uzyty wylacznie w okolice oczy to ile kosztowalaby taka przyjemnosc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamera
Zapytaj w gabinecie, ja mialam robiona cala twarz. Wiem ze lepsze efekty przynosi na widoczne zmarchy-przedemna byla Pani wlascicielka gabinetu i pokazywala efekty-ujela mnie tym, ze wyprobowala najpierw na sobie:) Efekt byl zdecydowanie widoczny odmlodnoiala o 5 lat, ale zmarszczek nie dalo sie wyprasowac calkowicie. 26 lat to chyba za malo na te zabiegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora rybitwa
Skorzystałam z zabiegu fotoodmładzania IPL w Nowym Sączu, raczej było to usuniecie przebarwienia. Po drugim zabiegu zmiana wyraźnie zbladła, a po trzecim prawie jej nie widać. Nie wiem dlaczego tak Was skasowano, tutaj jest dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSIAPYSIA2
Ja robiłam zabiegi fotoodmładzania sprzętem Elos, 3 zabiegi na twarz szyję i dekolt efekt jest bardzo dobry, efekty były widoczne juz po miesiącu, mam dużo jasniejszą zdroworóżowa cere, teraz będę robić podgrzewanie kolagenu falami RF juz nie mogę się doczekać miał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elos jest
bardzo fajny - dlaczego nie łączyłaś od razu fotoodmładzania z podgrzewaniem falami - ja robiłam jedno i drugie elosem i moim zdaniem jest to b skuteczne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę o szczegóły............
Mysiapysia napisz ile kosztuja te zabiegi które wykonujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Warszawie
Elos - 4 zabiegi + 1 gratis kosztuje 4000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiraMIra
Na śląsku zapłaciłam 800 za zabieg twarz szyja dekolt na Elosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinamarynika
Ja mam takie pytan, czy ten kto przeprowadza bezposrednio zabiegi laserem, czy on/ona musi posiadac jakie kwalifikacje, czy to moze robic byle kto nauczony jakij program kiedy wlaczac. czy laser light sheer jest starej czy nowej generacji i gdzie mozna dowiedzic sie o laserach (miec wyczerpujaca informacje) Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
karinamarynika osoby przeprowadzające zabiegi laserowe musza mieć szkolenie z tego zakresu. Niektóre firmy wymagaja aby miały też wykształcenie medyczne lub kosmetyczne. W skuteczności i bezpieczeństwie zabiegu najważniejszy jest sprzęt, później osoba wykonująca zabieg. Oczywiste jest jednak, ze lepsze rezultaty uzyska doświadczona osoba. Light Sheer to laser nowszej generacji od np. aleksandrytowego, ale starszej od np. Elos (eStyle, e-Light, eMax). O laserach można dużo informacji znaleźć w internecie. Ja jestem kometologiem i pracuję z laserami więc jeśli mogę, chętnie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie robilam jestem bardzo zadowolona oczywiszcei ze nie ma co porownywac z botoksem bo to sa dwa rozne zabiegi .Cere mialam rozjasniona napieta a mam juz 40 lat .Efekt utrzymywal sie do pol roku ale systematycznie raz w miesiacu robilam tez zabiegi kosmetyczne .Polecam www.katarzyna-guinot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhahah ale was wycyckali
ja robiłam to w cenie 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicckk
A propo fotoodmładzania laserem to technologia laserowa uszkadza skórę, światłoterapia LED w naturalny sposób dostarcza energię do komórek wzbudzając produkcję kolagenu co odmładza skórę. Terapia LED działa także przeciwzapalnie i antybakteryjnie. Zachęcam do spróbowania i zapytania w salonach kosmetycznych. Słyszałam że sa już jakieś urządzenia domowe na fotoodmładzanie - jak macie jakiś fajny namiar to czekam i dziękuje. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie najlepsze sa salony,ktore zajmuja sie tym caly czas, a nie pani kosmetyczka-czlowiek orkiestra.. taka wlasnie spier.. mi makijaz permanentny. teraz mam zasade, chodze tylko do salonow wyspecjalizowanych. fotoodmładzanie, jak i usowanie owlosienia laserem siec salonow -no vello, w calej polsce. tanio i solidnie. I nie znam tam nikogo ani nie dostaje prowizji za reklame:) ale bylam kilka juz razy i sprawdzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werbla04
wykonałam 1 zabieg fotoodmładzania rewelacji nie zauważyłam ale trzeba wykonać 4 zabiegi w między czasie stosować odpowiednią pielęgnacje skóry polecam krem przed zabiegiem i po zabiegu z firmy auriga nazywa się CHIROXY dotlenia skórę goi się szybko szczególnie polecany dla palaczek nie opalajcie się na solarium uszkadza skórę makabrycznie chrońcie twarz opalenizna postarza i wbrew pozorom nie zakrywa rozszerzonych porów pękniętych naczynek trądziku i blizn potrądzikowych są tylko dwa kanony urody gładka jasna skóra oraz zdrowe zęby bez ubytków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupkooos
ja robilam zabieg u dr Widerkiewicza i efekt naprawde b. fajny. Za 2 mies. znow ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka+vat
Witam, ja robiłam sobie w Nomasvello w Bielsku za 99 zł (ich salony są w wielu miastach, widziałam w Krakowie i Katowicach a moja kuzynka chodzi do salonu w Warszawie), jestem po trzech zabiegach i skóra jest bardziej napięta i jędrna (miałam taką wiotką) i pory się zmniejszyły. Robiłam tez na dłoniach i od razu po pierwszym zabiegu super efekt!! A weszłam w zimie, po odśniezaniu samochodu bez rękawiczek i ręce były masakryczne!!! Chyba jednak ważna jest jakość sprzętu, na jakim wykonują zabiegi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana
Polecam fotoodmładzanie twarzy ipl , znacznie poprawia wygląd skóry kolor i napięcie . wykonywałam zabieg Akademia Urody na Kabatach w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kingusi
Takie odmładzanie daje naprawde świetne efekty,zwłaszcza jesli wykonujemy je w sprawdzonym gabinecie. Moja kolezanka robiła sobie je w Blue City w gabinecie Afrodyta.I wiem ze takie zabiegi laserem frakcyjnym obejmują; Wygładzanie zmarszczek Usuwanie blizn Likwidacja rozstępów Usuwanie przebarwień Usuwanie włókniaków brodawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietruszka123
generalnie wiele moich zanjomych bywa w tym gabinecie.Sama tak sie zastanawiałam nade depilacja,ale teraz w srodku lata raczej nei zrobie,bo skóra nie moze byc opalona.Ale wrzesień,pazdziernik to moim zdaniem bedą dobre miesiące zeby zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×