Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalina

fotoodmładzanie

Polecane posty

Gość a ja mam włosy rudeee
robiłam trzy razy,nie widziałam efektów,a pani mi powiedziała,że mam skórę w dobrej kondyncji,żeby było dobrze widać :-),tak więc zgadzam się z tym,co napisała któraś babka,że jest może dobre przy mocno widocznych zmianach przebarwień nie miałam,rozszerzonych porów też nie,dbam o cerę,regularnie chodzę do kosmetyczki,w domu stosuję systematycznie maseczki,nie opalam się i może dlatego nie zauważyłam efektów a zmarszczka lwia,o którą głownie mi chodziło była taka sama i wypełniłam ją w końcu kwasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulajla2
hej dziewczyny wiecie czy mozna robic masaz twarzy falami radiowymi a zaraz po tym fotoodmladzanie? Laserem oczywiscie? z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj sobie o zabiegu fotoodmładzania na stronie jakiegoś dobrego studia medycyny estetycznej, np. Estetica z Krakowa ma na swojej stronie dobrze zrobiony dział merytoryczny, w którym każdy zabieg jest dobrze opisany, zarówno pod względem technicznym (jak się go robi) jak i przeciwskazań etc. Dzięi temu będziesz wiedziała jak dokładnie wykonuje zabieg dane studio medycyny estetycznej i zdecydujesz się gdzie je zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupy w grupie
Takie zabiegi warto wykonywać przy posrednictwie serwisów zakupów grupowych - korzysc jest oczywista, a jakosc w 99% taka sama, jeden procent dla usługodawców, ktorzy nie rozumieja idei zakupów grupowych - iż to forma reklamy. Jeśli ktoś jest zainteresowany to np. na fastdeal.pl jest dostepne fotoodmladzanie 78% taniej :) http://www.fastdeal.pl/oferta/gdynia/zatroszcz_sie_o/2150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotoodmładzanie polega głównie na niwelowaniu procesu fotostarzenia skóry,likwiduje przebarwienia i drobne naczynka. Niestety proces długotrwały jesli chodzi o efekt i trzeba powtarzać,ale efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Zanim zdecydowałam się na ten zabieg dużo o nim czytałam i byłam w kilku miejscach na konsultacjach. Chodzę do Wrocławia do Dermamedu-bardzo sobie chwale to miejsce. Zachęcam osoby które boją się nakłuwań,a chcą mniec młodą i piąkna skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza1992
Mama mojego chłopaka była już na 6 zabiegach fotoodmładzania urządzeniem IPL w salonie Nomasvello. Jest zadowolona! Mówi że zauważyła, że jej skóra jest bardziej napięta. Natomiast gołym okiem widać jak bardzo rozaśniły się jej się piegi! Jej odwieczny kompleks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana_pl
własnie też byłam na foto-odmładzaniu w Dermamedzie - dopiero pierwszy zabieg i na finalny efekt jeszcze stosunkowo za wcześnie - ale mogę powiedzieć coś o obsłudze i podejściu do klienta, które jest bardzo profesjonalne. znają się tam na swojej pracy, no i sprzęt ma odpowiednie atesty bezpieczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Zawsze byłam przeciwna tego typu zabiegom, ale córka namówiła mnie, żebym poddała się serii tych zabiegów. Wybrałam Dermique w Krakowie. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Przeszłam przez 3 zabiegi fotoodmładzania i niesamowite jest to, że efekty naprawdę są coraz to bardziej widoczne z czasem. Polecam je gorąco wszystkim paniom, które dostrzegają pewne swoje mankanety, jakie rodzi upływ czasu i które pragną wyglądać pięknie mimo tego, że nie mają już 20-tu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Cześć! Moja mama była na 2 sesjach fotoodmładzania w Dermique w Krakowie i sobie chwali. Widzę, że jej skóra ma dużo lepszą jędrność i napięcie. Nie wiem jak zabiegi skutkowały w przypadku innych osób, no ale ja mówię jak było u mamy. Także mogę polecić Wam ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolaK
Mi również foto odmładzanie bardzo pomogło! Efekty były widoczne niemal od razu :) Mam swój zaufany salon i zaufaną kosmetyczkę, która od wielu lat wykonuje ten zabieg przy użyciu urządzeń Glam Beauty. Jestem zadowolona i z pewnością wkrótce utrwalę efekty zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
JA polecę Ci fotoodmładzanie. Z tym, że aby zobaczyć efekty, trzeba na pewno zapisać się na więcej niż 1 zabieg. Ja skorzystałam z 3 w salonie Dermique w Krakowie i poprawa jest znaczna. Jestem bardzo zadowolona. Zmarszczki się złagodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 33 lata i rok temu robiłam sobie fotoodmładzanie. Moją zmorą były przebarwienia, których się nabawiłam w solarium ! Po 3 zabiegach różnica była widoczna gołym okiem. Przebarwienia stały się mniej widoczne a skóra się bardzo napięła ! Byłam w szoku, bo nie spodziewałam się takiego fajnego efektu ! W tym roku też się wybieram na serię zabiegów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matysia
Lencik79 a gdzie byłaś na tym fotoodmładzaniu ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_72
witam, ja robiłam fotodmładzanie elosem IPL + RF i jestem już po 3 zabiegach i efekty są już bardzo widoczne, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ----
mozna wyjs na ulice po takim zabiegu i pokazac sie ludziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na zmarszczki
podobno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszanka
Ja również polecam fotodmładzanie ipl+rf (nie samo rf bo wtedy nie daje większych efektów, najlepsze połoączenie tych dwóch). Jak miałam 29 lat wykonałam 6 serii i efekty rewelka, zlikwdowałam wszystkie zmarszczki -minął juz roku i na nowo się nie pojawiły. Jeden niestety jest duży minus tego zabiegu: światło ipl jest szkodliwe dla oczu więc w czasie zabiegu oczy i ich okilice muszą być zasłoniete. W związku z tym nie usuniecie zmarszczek które dodają najwięcej lat czyli pod oczami!!!:( Na to np smooth (polecam Klinika PIekna w wawie na al. jerozolimskich). N Ie dajcie się więc nabrać na oferty typu ipl+rf na cienie i zmarszcki pod oczami (jak naprzykład masowo oferuje Beauty&Spa w Warszawie na Ursynowie na co ja też niesety dałam się nabrać, ponadto mają starę sprzęty i brak wiedzy na temat wykonywanych zabiegów więc przy okazji przestrzegam!!!) bo ta okolica w czasie zabiegu jest totalnie zasłonięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sobie żartujesz
29 lat i zmarszczki! To co Ty będziesz robiła mając lat 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszanka
No właśnie chodzi o to że nie będę ich miała mając 60 lat skoro już teraz im zapobiegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co jeszcze
starość przychodzi do każdego a z nią oznaki starzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z fal radiowych najskuteczniejszy jest biorad i daje duzo lepsze efekty niz fotoodmladzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszanka
Do "I co jeszcze". To jak masz ochotę to czekaj aż starośc do ciebie przyjdzie i się starzej, bo ja nie zmierzam. PS biorad też polecam -mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam po falach radiowych
opadnie skóra, to zobaczycie te pozytywne efekty starej baby, buhahha. Nie czytaliście, że to szkodzi i wcale nie odmładza tylko postarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspiring
Ja na szczęście jeszcze nie muszę się fotoodmładzać, ale moja mama to zrobiła. No i zdecydowanie widać poprawę na jej twarzy, przede wszystkim zmarszczki się spłyciły, skóra nabrała blasku, a sama mama mówiła, że ma bardziej napiętą cerę. :-) jeśli chodzi o sprzęt i gabinet w którym wykonała zabiegi ( było ich jakoś 3 ew. 4 - nie pamiętam dokładnie), to na pewno był to gabinet Este we Wrocławiu. A zabieg wykonywany był laserem iPixel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinka.
Generalnie, jak ktoś dba o siebie i chce dobrze wyglądać to takie zabiegi fotoodmładzania są jak najbardziej wskazane. Nie tylko redukują zmarszczki, ale też poprawiają koloryt skóry. Moja mama była w Yasumi epil na kilku zabiegach i muszę przyznać, że jak będę sama miała taki problem i pojawią się pierwsze zmarszczki to się też wybiorę. Generalnie poprawa jest znacząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja mialam straszny problem z rumieniem.zaczerwienione policzki towarzyszly mi prawie caly czas, a juz nie wspomne jak byl jakikolwiek wysilek fizyczny..Udalam sie do kliniki Beautymed i tam zaproponowano mi fotoodmladzanie.Wykonalam juz pare zabiegow i efekty sa ogromne. Zaczerwienie nie jest tak nasilone a poprawila sie rowiez kondycja skory:)bardzo fajny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonada202
juz to pisalam, ale zdecydowanie najlepszy jest ten laser sptf on jest jescze jakis cieplejszy czy cos takiego i super efekt, trafilam na niego w laime kraków i moge polecic, mialam wczesniej ipl i efekt byl ale nie az taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×