Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalina

fotoodmładzanie

Polecane posty

Gość gość
ile zabiegow potrzebowalas zeby pozbyc sie rumienia? wykonywalas moze jakies inne zabiegi w beautymed?chcialabym sie wybrac na botox,wykonalam w dwoch miejscach i nie bylam zadowolona z efektow i poszukuje innego dobrego miejsca gdzie wykonaja zabieg profesjonalnie i za dobra cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na tym zabiegu tu: http://www.drpernak.pl/ w Gdańsku. Moja cera wygląda zdecydowanie lepiej, jest wypoczęta, pozbyłam się niedoskonałośc****olecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że to fotoodmładzanie oznacza IPL, nie laser? Ja mam problemy z rumieniem, na co podobno IPL pomaga, znalazłam na grouponie oferty L-Studio z Krakowa, czy ktoś korzystał z tego gabinetu? Albo mogłby polecić inny? Nie powiem, trochę podejrzana dla mnie ta cena, a naczytałam się, że 80% firm wykonuje zabiegi niewymienianymi lampami, czyli tak naprawdę nieskutecznymi. Dlatego będę wdzięczna za polecenie jakiegoś zakładu, tylko opiszcie szerzej jak to wyglądało. Mam nadzieję, że nie odezwą się same gabinety :P Albo może macie doświadczenie w tym, jak sprawdzić, czy firma wymienia swoje lampy? Są na to jakieś certyfikaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedż do Afryki tam ciągle będziesz mieć fotoodmładzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kpij bałwanie, bo ludzie mają poważne problemy zdrowotne. Ja się od 10-ciu lat leczę na trądzik różowaty i IPL ma być po to, żeby zniwelować skutki tej choroby. Jak będziesz mieć kiedyś problemy ze zdrowiem, to zrozumiesz, na razie masz za duże siano w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina mitun
Ja nie uważam żeby taki zabieg był czymś złym. Dla mnie to normalne, że kobiety o siebie dbają i normalnym jest też jeśli facet zrobi sobie taki zabieg, jeśli będzie się lepiej czuł. Ja byłam na serii zabiegów fotoodmładzania laserem i jestem bardzo zadowolona z efektu. Moja twarz wygląda o wiele lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanaka
ja robiłam w Ikonie w Wawie na migdałowej fotoodmładzanie i jestem bardzo zadowolona...zmarszczki mniejsze a moja skóra wygląda bardzo świeżo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie Footodmładzanie(IPL) polecam. Miałam wykonane tylko 2 zabiegi, ale już po pierwszym właściwie widziałam ostateczny efekt. U mnie zadziałało idealnie - zmarszczek jako-takich nie mam wiec znikać nie miało co natomiast miałam mnustwo małych plamek (przebarwienia i masę pieprzyków posłonecznych. Wszystkie te mankamenty zniknęły po 1 zabiegu przez co skóra wydała się znacznie młodsza/świeższa. Nigdy trądziku nie miałam, ale zauważyłam, że po zabiegach mnie niespodzianek mi się pojawia. Słyszałam też, że efekt zalezy od mocy maszyny - ja robiłam zabieg w mysle dobry salonie kosz w promocji 250zł za zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkich was powinni do kryminalu wsadzic. raz - za niszczenie ludziom skory badziewnymi laserami, wystarczy poczytac fora, gdzie wypowiadaja sie pacjenci. a dwa - za podszywanie sie za zadowolonych pacjentow i wychwalanie sprzetu, ktory de facto NISZCZY nieodwracalnie kolagen w skorze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotoodmładzanie na prawdę działa. Wykupiłam serię 5 zabiegów na prezent dla mamy z okazji jej urodzin w klinice Amaryllis w Bytomiu. Mama miała szarą, zmęczoną buzię z widocznymi już zmarszczkami. Efekty fantastyczne, rozświetlona twarz, jędrniejsza skóra a drobne zmarszczki znikły. Mama przeszczęśliwa! Teraz sama wybieram sie ale na depilację z użyciem własnie IPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cellka
działa działa! moim zdaniem warto. jest wiele klinik które specjalizują sie wtym ale dla mnie przekonywujące było to że lekarz miał certyfikat medycyny estetycznej! duży plus to był no i czułam się bardziej bezpiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, na forum beauty wszystkie narzekaja na te zabiegi, placza, ze skora zniszczona, nie dochodzi do siebie. Jak takie to dobre to fundujcie zabiegi waszym rodzinom hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem umowiona na taki zabieg tutaj www.kurban.com.pl już nie mogę się doczekac efektow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaria
fotoodmładzanie super sprawa! Ja robiłam w studio Ikona na Urysowie wWarszawie. Bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm podczas zabiegów. efekty są super, czuję się znacznie młodziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaria
fotoodmładzanie super sprawa! Ja robiłam w studio Ikona na Urysowie wWarszawie. Bardzo miła obsługa, pełen profesjonalizm podczas zabiegów. efekty są super, czuję się znacznie młodziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agiga
W studio Ikona na Urysowie robią fotoodmładzanie! super sprawa, super efekty od razu poczułam się lepiej po tych zabiegach. warte swojej ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hortix
ja byłam w dermamedzie - fajnie, czułam ze 100% uwagi lekarza było skierowane na mnie no i widziałam ze ma certyfikat lekarzy medycyny estetycznej...a to chyba zaufani lekarze maja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzwanka
ja robiłam ten zabieg w estee med w sopocie...i jak widziałam dr Kowalik też miała ten certyfikat! czułam żę oddałam sie całkiem dobre ręce...no a sam zabieg fajny tylko wiadomo że trzeba powtórzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mówimy o fotoodmładzaniu to śmiało mogę polecić Centrum Estetyki Beauty - moja mama niedawno decydowała się na podobny zabieg i powiedziała, że może nie od razu - ale poczuła zmianę. Szczególnie że koleżanki z jej pracy dostrzegły, że skóra poprawiła się i stała się bardziej elastyczna niż wcześniej. http://www.beauty.com.pl/pl/fotoodmladzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavla
Ja polecam fotoodmładzanie w salonie na Urysowie-Studio Ikona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mendy spamerskie W ATAKU... kobiety na forum beauty narzekaja na to dziadostwo, niszczy nieodwracalnie skore - kolagen juz po takim zabiegu sie nie odbuduje. skora jest pomarszczona i cienka jak papier. poza tym zostaja brazowe plamy OSTRZEGAM I RADZE CZYTAC FORA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że "gość" powyżej po prostu może być z konkurencji albo ktoś komu nie pasuje z jakiś przyczyn ten salon, ponieważ szczerze mówiąc nie znalazłam na tamtym forum takich złych opinii o jakich wspomniałaś. trudno też,żeby była to niezadowolona klientka , bo nie pisze o sobie tylko o innych sama robiłam wiele zabiegów w Ikonie. jeśli chcesz to możemy się umówić i CI zaprezentuję efeky na zdjęciach. porozmawiamy. Pozdrawiam, Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotoodładzanie to bardzo dobry i delikatny zabieg. Jeśli się ktoś zastanawia to warto. Ja byłam na zabiegach w Arkadia opole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po fotoodmładzaniu czuję się super!!! bylam na tym zabiegu w centrum Wenus w Bielsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agttka
Ja na zabiegi fotoodmładzania chodzę do Studio Ikona w Warszawie. Jakość usług na prawdę na wysokim poziomie. Czuję się po nich rewelacyjnie. i na prawdę wszystkim gorąco polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja jestem po fotoodmladzaniu potwierdzam z całą pewnością warto efekty super dbajcie o siebie a w przyszłość będą efektywność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki efekty jest tam kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaO
Polecam usuwanie przebarwień lampą LED LPL - bo to najmocniejsza lampa na rynku a efekty robią wrażenie. Szukajcie jej w klinikach w Waszym mieście, Jesli któras z Was jest z Częstochowy to polecam Bieńkowskich, ale wiem, że ma ją tez Nicer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Ka
Wydaje mi sie,ze takie zabiegi dla kobiet po 20 roku zycia nie sa wskazane. Nie mniej jednak nie mi oceniac. Proponuje udac sie do specjalisty,zrobic badanie skory i odbyc konsultacje z kims kto ma wieksze pojecia i nie zedrze lasy. We Wroclawiu polecam medilaser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmugaCienia
Polecam zabieg laserem Ellipse w Vici Clinic w Krakowie. Jeden krótki zabieg wystarczył, by moja skóra zaczęła wyglądać znacznie młodziej :) Jestem bardzo zadowolona z efektów i nie zapłaciłam wcale dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×