Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska.

pogadajmy bo mi się nudzi-są tu stare ziomale

Polecane posty

.. sama się nabrała.. własna gra.. musi się nauczyć pociągać dalej tą nić.. czar prysł.. podała się za łatwo. ale oferta ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala wyszła. I co Missis Zoną jak tam masz zamiar mnie zachecać? tubka bytą smietane pusty, sam gaz wychodzi... noo.nooo.noo.. bezbronna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm ten kwiat otfarty przede mna.. jej zapach.. jej piękno.. Dmucham.. wiatr w włosach.. zblizasz się do mnie szukasz, moje ręce na posladki rozchylają Cię, prchasz do tyłu.. hmmmm.. słodki widok, tych płatki wystajace, nie wilgotny tylko aż zalany.. ten błysk , ten delikatny dzwięk kiedy wargi się odkleiły.. opowiadam Ci.. co widze.. co czuję, z basowym głosem.. wolno, nie omijajac detali.. aż rozpływasz się.. he..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... dawaj.. ja się pobawię z truskawką.. jej powiesznia chropowatą.. tu.. dgałaś.. tam.. znowu zaskoczenia.. hmm idealnie tu się mieści, u wejści, ten sam klin, ledwo Cię rozpycha.. gdyby nie ogon, znikłaby w Tobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj z tym wyginaniem.. jeśli ogon pęknie bedziemy zmuszone pobawić się w doktora..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reno...w tobie jeszcze to wczorajsze winko buzuje ;) Rozbrykałeś się jak tygrysek hihi Szampan już otwarty...polewam nim tą truskaweczkę ukrytą we mnie Piersi też ociekają bąbelkami Ogon mówisz...ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.. szampana... wolę Veuve Cliquot Ma taki wydłuuuuuużoną szyjka.. lekko się rozczeżają... przeroczestym szkłem.. wiesz co mam na mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... staram się ale da się. niech spróbuję ją nabić w butelce.. nie bój się szyjka rozgrzana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ale sie rozbiegaliśmy daleko w polu.. truskawkowe! Aż nieprzezwoicie się robi. ale cóż.. w namiętności nie ma tabu.. tylko pasji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakuc m nie.. w takim momencie.. nada! nie uda Ci sie. Radzę Ci się godzić na tą butelką.. ba padło mi inne pomsł.. patyk od szaszłyki.. ale co będzie jeśli nie trafię.. lub przebiję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Miss Ciekawską wróć tutaj aby nas chociaż utęperować! Widzisz co sięd zieje.. to Twoja wina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra.. noże... ale masz nogi między ramionmoje.. to tez masz problem.. nie uwolnię Cię tak prędko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh...skonczyłe spotkania i widzę że Miss Ciekawską -moderator tutaj się pojawiał.. jak tam głowe, today? Widzisz co siędzeje jak Cięnie ma aby nas poskromnić.. Ale z drugą stroną .. kto tu rozpoczał tego wczoraj? he..he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×