Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mama muminek

CZY TO Są SKURCZE, A JAK NIE TO CO?

Polecane posty

Jak sie czuje skurcze porodowe - czy one od początku bolą? Kiedyś już o to pytałam, ale dalej nic nie wiem a jestem 6 dni po terminie. 10 dni po mam iść na wywoływanie. teraz mam tak, że co chwila brzuch się tak jakby wydyma do przodu - nie boli, ale to jest strasznie nieprzyjemne - robi się taki twardy i ciągnie ze wszystkich stron. Dodam, że mam tak og 1,5 godziny, co 5-8 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety chyba Cię zmartwię - to o czym piszesz to twardnienie brzucha albo stawianie sie macicy. ja tak mam od połowy ciąży - a teraz od kilku dni nawet regularnie i lipa - nic się nie dzieje - chyba, że jestem jakimś ewenementem. aaaa tez jestem po terminie, ale tylko 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
a ja myśle ,że poowinnac leciec na pogotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
jestem mama 20 mięsiecznej dziewczynki i jak dziś oamiętam jak moje skurcze porodowe wyglądaly jak u ciebie , a czop wyszedł juz na pogotowiu , pół godziny potem miałam już moja córkę przy sobie , więc jedż to lekarza najwyżej odeslecie do domu lub zostawi juz w szpitalu powodzenia będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam w ciazy tez nie wiedzialam czy rozpoznam skurcze. Mialam wywolanie ze wzgledu na saczace sie wody. Uwierz mi skurcze sa tak silne ze z niczym ich nie pomylisz:) Dla pewnosci jednak udalabym sie do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są skurcze przepowiadające. Wejdź na topik \"CZY TO JUŻ PORÓD\" - tam już się wywnętrzałyśmy na ten temat :D skurcze porodowe są bardzo silne i REGULARNE. ja miałam twardnienia od 30 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
mnie tez nie bolało , tylko brzuch tak ciągnął , zaczeło trochę polec jak się wykapałam i lekarz na pogotowiu sprawdził rozwarcie a wody odeszły mi 5 minut przed narodzeniem córki , więć jakbym czekała na odejście wód z jazdą do lekarza to bym urodziła w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna
każda ciąża jest inna więc jedź do lekarza on rozwieje twoje wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×