Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarrina

Dziewczyny czy podobają się wam murzyni?

Polecane posty

Gość ale kto to jest dajcie
zgadzam sie,ze niektorzy z nich sa leniwi, ze smierdza i sie nie myja,ale ja osobiscie znam i takich normalnych czyli: myjacych sie,pracujacych czesto na dwoch etatach, inteligentnych i zadbanych.dlatego nie stereotypuje.poza tym ze wzgledu na kolor skory (pomimo ze mamy XXI wiek) jest im ciezko ze wszystkim.placa ogromne pieniadze za studia, ktore my mamy za darmo, sa dyskryminowani i ciezej im znalezc prace, bo wszedzie potrzebuja wizy i sa niestety innego koloru skory. dlatego podziwiam tych ktorzy maja ta sile przebicia.ja bym sie z tego powodu pewnie zalamala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mają piękne pyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda tylko ze czarne
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warana
No i poruszylas kolezanko temat.Wizy,studia,oplaty itd.No dobra.A wiesz ze w takiej Anglii 9 na 10 murzynow przebywa tam nielegalnie?A wiesz o tym,ze w Irlandii Chinczycy oklamuja tamtejszy rzad ze sie niby ucza i jako tacy otrzymuja tam prawo pobytu i mozliwosc pracy na 1/2 etatu.Wiesz ze wszyscy pracuja na caly etat i prawie nikt sie niczego nie uczy?Wiesz ze wpierw Hiszpanie i Portugalczycy,a teraz juz Francuzi wyjezdzaja z kraju w poszukiwaniu pracy,podczas gdy np.we Francji siedzi polowa Azji?To predzej,czy pozniej peknie.Doprowadzi do jakichs niepokojow.Do jakichs rozruchow,bo spoleczenstwa juz o tych rzeczach mowia.W imie czego my niby mamy pozwalac im sie osiedlac w europie?Czy oni cos wnosza do wspolnej kasy na przyklad?A dlaczego ja mam konkurowac o prace z kims kto jest tu pollegalnie,lub nielegalnie?Dlaczego rzady UE nic z tym nie robia?Czy to jest dzialanie dla nas?Mieszkancow i czlonkow UE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kto to jest dajcie
no nie wydaje mi sie zeby ktos kto pracuje w wielkiej firmie np.komputerowej byl tu nielegalnie :O ja nie mowie o skrajnych przypadkach,bo sie z takimi nie spotkalam, a moze tez i przebywam w innym towarzystwie... powiem tak,panstwa ktore otwieraly granice i umozliwialy naplyw roznorodnej ludnosci powinny sie martwic co z tym zrobic. moja droga czy ty wiesz ilu polakow zyje na zasilkach i benefitach wszelkiego rodzaju w uk? nie trzeba siegac do azjatow czy murzynow albo chinczykow.tutaj tworza sie polskie osiedla,wiesz jakie zdanie zaczynaja miec o nas angole?nie najlepsze, ze patrzymy tylko jak dostac,jak dostac a pracowac?najlepiej na pol etatu.to juz problem wielkiej brytanii ze tak powiem ktora umowliwila nam polakom wjazd w swe granice i doskonala adaptacje.beda pewnie tego zalowali,bo raz jak polaka przyzwyczaisz to juz mu nie odbierzesz.tak naprawde doskonale pole popisu dla nierobow. jak widac nie trzeba siegac daleko do murzynow, mamy to wsrod swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kto to jest dajcie
ps. dodam co za dyskusja na takim temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warana
Ja widze jednak roznice miedzy przybyszami z UE a tymi z poza niej.Roznice chocby taka,ze to my ta UE budujemy,nalezymy do niej i placimy skladki do wspolnej kasy.Jezeli mowie np.o Chinczykach-oni oklamuja rzad Irlandii,ze sie ucza jezyka.To oczywiscie nieprawda.Chodzi tylko o pieniadze.Niektorzy z nich maja dzieci urodzone tam.Ci legalizuja pobyt wlasnie przez te dzieci.Dlaczego rzad sie na to godzi?Poza tym dzieci wszystkich przebywajacych nielegalnie moga chodzic do szkoly.One dorastaja i zaczynaja pracowac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale temat hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrtynk
nie ma lepszego chłopaka od murzyna .! najlepsi maja w sobie to cos czego inni nie maja;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omi009
Oczywiscie ze podobaja sa inni niz biali i o wiele lepsi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whizz
Ci, którzy tak wyzywaja od rasistów itp to chyba nigdy z murzynami nic wspólnego nie mieli. Ja mieszkam za granica i wielu juz poznalam w pracy. Jest pare osób kulturalnych, taktownych i miych, a reszta to chamstwo! Nachalni jak nie wiem. Bo jakas tam polka im kiedys dala dupy to mysla ze kazda im da. Jak nowy murzyn przychodzi do pracy to schemat sie przedstawia tak: Zapoznaje sie zadaje kilka pytan typu: Gdzie mieszkasz? Jak dlugo tu pracujezz? Co studiujesz? Pyta, czy mialam kiedykolwiek czarnego faceta ja mowie, ze nie, ze mam chlopaka i jestem szczesliwa On mowi: Oj, zaluj, bo jakbys sie przespala z czarnym to juz bys wiecej bialego nie chciala Ja: Przestan czlowieku! Nie badz smieszny! I taki zarozumialy! Nie przechwalaj sie jaki z ciebie zigolo, bo ja te teksty juz slyszalam. On: A jestes zadowolona ze swojego faceta? Ja: tak! On: Nie wierze ci! Ja: Zamknij sie! On: za miesiac jade do Tanzanii/Nigerii/Ghany, moze chcesz pojechac ze mna? Wezme cie na safari. Ja: Na glowe upadles czy jak? On: Mozemy po prostu byc przyjaciolmi prawda? I tak w kolo macieju. Podobne konwersacje mialam juz kilka razy z roznymi murzynami. Nie wolno takiemu powiedziec nic przykrego, bo pojdzie i nasra ci w papierach, ze niby jestes rasistka itp. Masakra! Poza tym sa glupi i zadaja pytania typu: Czego kolonia jest Polska? albo Jak szef powiedzial ze moge skonczyc 45 min wczesniej to znaczy, ze o której moge wyjsc? Naprawde, jest kilka czarnoskórych osób, które lubie i szanuje, a reszta to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyni...
mnie sie strasznie podobaja murzyni:D nawet tacy smolisci, pozatym to nie zalezy od koloru skury czy jakis chlopak mi sie podoba poprostu musi byc jedyny w swoim rodzaju:D i mnie czyms ujac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welllbehavedbitch
bardzo podobaja mi się murzyni, ale nie z tych takich chudych nigeryjczyków. murzyni są czesto dobrze zbudowani albo misiowaci no i te usta mmmm marzenie :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welllbehavedbitch
a co do tego smrodu...tak to prawda zapach potu murzyna jest bardzo specyficzny. różni się od zapachu potu białego człoweka. dlatego tez wydaje sie dla nas smierdzacy. jednakze jest to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem rasistką
Tak,zawsze chciałam mieć murzyna za chłopaka :):) Tak samo jestem fanką Michaela Jacksona i nie ważne czy był czarnym czy jest białym po prostu bym chciała z nim być !! Kocham Cię MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia;*
Mi tam bardzo podobają się murzyni . Niestety mieszkam w Gorzowie a tak dużo ich nie ma ;(. normalnie jak jakiś się na mieście trafi to święto lasu :D . wyjeżdżam do Niemiec regularnie i tam naszczęscie jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacksonka
Jesteście straszni, właśnie to czego nienawidze prawie najbardziej na świecie - RASIZM, widze tu przelewający się rasizm. to okropne! obrzydliwe, ze tak mowicie o innych ludziach. Owszem, podobają mi się murzyni. O wiele bardziej niż biali, jest bardzo wiele przystojniakow wsrod bialych, ale do murzynów mam chyba większą słabość. O tej nachalności słyszałam, ale co z tego? też chcą byc szczesliwi, powinno sie lamac te je.bane rasistowskie bariery. Ja mam nadz. że bd kiedyś z czarnoskórym, i bd chodzić z Nim z podniesioną głową, olewając wszystkich takich ograniczonych rasistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venecja
Nie wiem skąd pojawia się tutaj taka krytyka co do murzynów, ale oceniajcie napierw siebie, a później innych, bo jest żałosne krytykowanie człowieka tylko po kolorze skóry, nawet go nie znając. Może murzyni i inni również mają o Was takie zdanie jak Wy o nich. Naprawdę czasem lepiej się zastanowić zanim coś się powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiektywnie, rzecz biorąc, wizualnie-tak, ale nie każdy. Musi mieć to coś. Tak samo jak w przypadku Polaków. Mój mąż jest z Afriki. Chciałam poruszyć też inną kwestię rasizm-każdy tutaj pisze, o przejawach rasizmu białych w stosunku do czarnych, a w drugą stronę? Faktem jest, że w naszym małżeństwie się nie układa, co jest efektem trudnego charakteru mojego mężą i jego podejścia i zasad. On jest w Polsce tylko dla kasy, na każdym kroku podkreśla jak mu tu jest źle, że rasisci ,ja osobiście nie zauważyłam żadnych przejawów rasizmu w stosunku do jego osoby, za to że Polacy piją i są brzydcy i nie mają nic w głowach często słyszę. Kwestia szacunku, do niego nie można nawet powiedzieć jakie jest twoje zdanie , bo jest to brak szacunku, ale tego , że on nie szanuje Polaków tego nie widzi,jedyną osobą którą darzy szacunkiem jest jego pracodawca(czyli osoba od której czerpie korzyści materialne). Moja rola praczka, sprzątaczka , prasowaczka, opiekunka dla dziecka, nie mająca żadnych potrzeb i praw. Kwestia utrzymania rodziny- to też moja rola. On swoją kasę ma dla siębie(nie licząc kosztów utrzymania, bo utrzymuję go ja) a resztę wysyła do Afryki.Do tego dochodzą jeszcze zdrady i kłamstwa.Wyjazdy za granicę pod byle pretektem. Mój mąż nie potrafi mieć jednej kobiety , ludzie widują go wciąż z innymi kobietami, a on się wszystkiego wypiera.Bardzo go kochałam, z tym, że kochałam kogoś kogo wogóle nie ma, był ideałem ,wszystko robiłam zgodnie z jego oczekiwaniami(i robie do dzisiaj), niestety bajka się skończyła po kilku miesiącach. Dziś wiem,że ślub był tylko dla karty pobytu, a jak mówi,że mnie kocha, to chodzi o kasę.Cały czas wmawiałam sobie, on mnie kocha, tylko ma trudny charakter, pora już ściągnąć różowe okulary-mój mąż mnie oszukuje i wakorzystuje, i obojętnie, czego bym nie zrobiła, ja i nasz synek, nigdy nie będziemy dla niego prawdziwą rodziną, taką jaką ma w Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusta ma kazdy
ale... "okazy"? :o ja p0ierdole juz popierdolilo niektorych doszczetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preczzciemnotą
Oczywiście przewaga białasów, szczególnie polskich jest następująca: 1. polacy nie śmierdzą - wystarczy powąchać takiego w tramwaju bądź autobusie w upalny dzień, albo śmierdzącego po przepiciu, niech taki buty zdejmie...gorąco polecam! 2. różnice kulturowe - jasne, my świecimy kulturą jak się patrzy, weekendowe chlanie, ćwiczenie boksu na swojej babie, potem marsz do kościółka i jest ok. 3. podejście do kobiety - najstosowniejszym i kulturalnym językiem zwracając się do kobiety jest k.....wa, hu....., ty......., cip........, itp. tylko taki słyszy się na ulicy z pięknych wysmukłych ust polskich supermenów w obwisłych porach 4. polskie białasy są bardzo pracowite - nie chcą wolnych dni od pracy, nie opieprzają się w pracy nie korzystają z zasiłków, jak jadą za granicę to wcale zasiłków nie biorą, bo to wstyd i hańba dla białasa. Kochają polską złotówkę bardziej niż inne waluty. 5. polskie białasy nie zdradzają swoich kobiet, wystarczy wejść na portale randkowe albo serwisy towarzyskie, tam się roi od kochających swe żony wiernych białych chłoptysiów, 6. jak chodzi o wygląd zewnętrzny - no cóż, to rzecz gustu, polecam pooglądać sobie na googlach następujących przystojniaków; Tyson Beckford Ibrahim Baaith Jenry Bejarano http://www.zimbio.com/pictures/kwiigGhU4gW/THISDAY+Africa+Rising+Music+Fashion+Festival/Bh5OyArCsCk/Tyson+Beckford http://i.models.com/i/db/2009/2/4781/4781-500w.jpg http://4.bp.blogspot.com/_mf84FfCHqtk/SRIimREKSbI/AAAAAAAAD_4/H6a0TCYMXf4/s400/ibrah.jpg http://i.models.com/i/db/2009/12/14727/14727-800w.jpg Nie bądźmy obłudni i zadufani w sobie, inni - w tym również czarnoskórzy w niejednym nas już wyprzedzają. Każda rasa ludzka obfituje w ludzi mądrych i głupich, pracowitych i leniwych, takich którzy wykorzystują swoje szanse lub nie, w ludzi dobrych i złych. Wychodzenie z pozycji wyższości rasy białej nad innymi dowodzi jedynie zaściankowości, nietolerancji, ciasnoty umysłowej, typowej z resztą dla fanatycznych katolików. W Europie był już taki z wąsikiem, który głosił teorię wyższości jednego narodu nad innymi (tzw. Herrenvolk) i czym się to skończyło? W dzisiejszych czasach, gdzie każdy może zamieszkać tam gdzie chce, gdzie w kilka godzin lotem przemieszczamy się na inny kontynent, powinniśmy się uczyć tolerancji i poznawać innych ludzi i inne kultury, bo Ziemia jest jedna a wszyscy jesteśmy tutaj i tak tymczasowo. Tylko otwartość na innych ubogaca nasze życie. A co do emigracji Europejczyków - w przeciwieństwie do nas oni już dawno dostrzegli możliwości przemieszczania się i mieszkania gdzie się chce. Niemcy, Francuzi, Holendrzy wyprowadzają się do Kanady, RPA ale też do państw azjatyckich nie dlatego że tam jest tak cudownie, tylko dlatego że chcą czegoś innego. Poza tym Afryka była przez wiele setek lat kolonizowana i wykorzystywana właśnie przez Europejczyków i nikt tamtejszej ludności nie pytał, czy im się to podoba czy nie, więc niby skąd te nasze protesty? Życzę wszystkim forumowiczom szczęśliwego Nowego Roku i otwartych głów na świat i innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hombre
pracowałem z turkiem w barze i widziałem jak polki te idiotki podrywały go a on tylko wyśmiewał się z nich . Opowiadał że pracował w różnych krajach ale tak łatwych kobiet to nigdzie niewidział jak w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×