Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spina Bifida

Iel miałyście lat gdy pierwszy raz zobaczyłyście biegającą kurę bez głowy?

Polecane posty

Ja miałam 7 lat. Bylam u cioci na wsi. Tam takie rzeczy byly normalne... odcięli kurze łab (miala być na niedzielny rosół) i puścili po podwórku żeby się wykrwawiła. Widok chodzącej przez kilkanaście sekund kury, która kończyła się krwawym ochłapem szyi, był dla mnie tak surrealistyczny, że nawet się nie przestraszyłam. Przyjęłam to z naiwną ciekawością dziecka. Ale dziś wydaje mi się, ze to niezły horror i na pewno nie chciałabym tego oglądać... :-o Nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina221
Ale do cholery jak to jest możliwe że takie kury tak chodzą? Haris - one tak normalnie łaziły na dwóch łapach? I długo tak mogą? :-( Niezła masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ze wsi
Nigdy nie widzialam kury biegajacej bez glowy. OHYDA + znecanie sie nad zwierzeciem. Pewnie dla was wieśnioków to niezly ubaw :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Histerycznie, zupełnie jakby potraciły głowy ;-) Z tym mruganiem to hmmm -> :-o Tak w ogóle co my wiemy o tym, co czuje odcięta ludzka głowa, nie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazurski chlopak
jechalem sobie rowerem i patrze lazi golab bez glowy, a to jakis golebiarz swoje stado przerzedzal, po raz pierwszy w zyciu bedac z natury milym i przyjemnym wyzwalem faceta od chuujow, starych pojeebanych capow i bylem a takze do dzis wciekly na starego durnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wet_mateusz
to się wiąże z przewodnictwem odruchów... funkcję mózgu przejmuje na chwilę - na zasadzie krótkiego spięcia - rdzeń przedłużony.. skomplikowana sprawa mało kto wie, że gdyby nie ogłuszyć świni przed odcięciem łba, to byłoby niemal to samo i to dopiero jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ze wsi
do haris: no wlasnie tak to widze najpierw niezly ubaw/smiechy cos ala kura w cyrku robiaca ewolucje bez glowy a pozniej do gara i jeszcze zupka bedzie. Dobra kurka dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem tylko na egzekucji Ceausescu w 1989 ale to się nie liczy... niewiele z tego pamiętam bo byłem pijany :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ze wsi
Uwazaj tylko zeby krowa Cie nie kopnela w mozg przy dojeniu. Moze ona tez lubi rozrywke i widoki kogos biegajacego bez czachy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie sześć par oczu było zamknięte... chyba... ;-) Oj wstytwstyt Ad rem - też raz widziałem taką kurę jako dzieciak. Chodziła sobie dostojnie jakby nic się nie stalo. Tak, dla dziecka to takie ...abstrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie jestem ze wsi
Właśnie na wsi nie jest to dla nikogo ubawem. To normalka. Właśnie dla takich jak ja, miastowych, dziadek oszczędzał takich widoków. Wiem, że kury biegają bez głowy, ale nie przypominam sobie tego widoku. Choć co roku wyjeżdżaliśmy od dziadków z wiejską kurką na rosół. Pewnie z delikatności oszczędzali "miejskim" dzieciom tego widoku. Więc raczej to Ty robiłbyś z zabijania kury cyrk. Na pewno nie ludzie, dla których jest to codzienność:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wet_mateusz
ja wiem jak się robi pisałem, że mało kto wie... nie chce mi się dublować - przeczytaj spokojne jeszcze raz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×