Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość shila_
hejka:) no wlasnie mnie tez interesuje kwestia pracy w windykacji we Wrocławiu, jesli ktos cos wie na ten temat to prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shila_
hejka:) no wlasnie mnie tez interesuje kwestia pracy w windykacji we Wrocławiu, jesli ktos cos wie na ten temat to prosze o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka987
Witam! Mam pytanie czy ktoś z Was orientuje się kiedy otwiera się nowa placówka w Rzeszowie? Wiem że jestem przyjęta ale czekam na podpisanie umowy juz 2 miesiące ( podobno jakis problem z najemcą lokalu) nie wiem ile to jeszcze potrwa i zastanawiam sie nad podjęciem innej pracy. Co mi radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchełka987
Getin może Ty coś wiesz na ten temat? Jak długo moze trwac taki stan oczekiwania? Od decyzji przyjęcia do podpisania umowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawdę to..... różnie. Gdybyś był/a w większym skupisku miast na pewno już by cię zatrudnili, i byś przechodziła/a szkolenie w innej placówce. Natomist jeżeli w pobliżu nie ma nic to nie zatrudnią cie dopóki wszystko będzie dopięte bo nie mieliby z Tobą co zrobić..... Czekaj - tylko to pozostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie do Getina, aplikuje na stanowisko menedżera placówki, zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, jeśli chodzi o moje doświadczenie stricte bankowe to rok pracowałam jako doradca klienta VIP w Eurobanku z sukcesami w postaci zawsze realizowanych planów indywidualnych:)Wcześniej również zajmowałam się sprzedażą ,tylko że ubezpieczeń , jak oceniasz moje realne szanse na dostanie się na takie menedżerskie stanowisko???Przyznam, że Eurobank pokazał mi na czym to wszystko polega i zdobyłam tam duże doświaczenie.Mam 23 lata i tak się zastanawiam czy to nie za mało jak na takie stanowisko???Czy faktycznie może to być przeszkodą?? No i jaka kwotę wynagrodzenia mam podać, jeśli padnie takie pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała- Czarna
ja tez mam pytanko lepiej aplikowac na stanowisko doradca klienta czy menedzer placówki czy to wiaze sie ze sprzedaza w terenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prada - wiek raczej nie stanowi problemu, chyba że będzie to problem dla Twojego przełożonego. Skoro Cię zaprosili to szanse masz a im mniejsza miejscowość tym bardziej są większe bo mniej ludzi jest z doświadczeniem - wiele zależy od rozmowy... O zarobkach na forum nie piszę, ale pamiętaj że (chyba) jako szef nie masz doświadczenia więc nie przesadzaj lepiej i np 10 tys nie żądaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała czarna - jeśli nie ma potrzeby pracy w terenie to się tego nie robi ;) Więc raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Getn Zastanawiałam się czy jak rzucę 3500 brutto to będzie do przyjęcia:) Bardzo chciałabym dostać tą pracę, myślę, że rozmowa będzie ok, nastawiam się pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marthaa
Witam, w czwartek mam rozmowę z dyrektorką oddziału, aplikowałam na stanowisko Doradcy Klienta. Moje pytanie dotyczy wynagrodzenia... Przejrzałam całe forum i jedyne czego się dowiedziałam, to to, że ktoś poprosił o 1400 netto. Teraz na podobnym stanowisku, ale w firmie niezwiązanej z bankowością moja podstawa jest dużo wyższa. Moje pytanie brzmi, czy realne jest wynegocjowanie podstawy w wysokości 2.000 netto? Dodam, że oddział jest dużym mieście na południu Polski. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej i pojadę na Assessment Center, czy ktoś może mi dokładniej powiedzieć jak to będzie wyglądać? Wiem \"z grubsza\" na czym to polega, że będą dłuugie rozmowy i przede wszystkim scenki mające dać odpowiedź czy potrafię zarządzać zespołem, natomiast chciałam się dowiedzieć konkretnie jakie to są scenki, jakie problemy mam w nich rozwiązać.Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoluha
Witam ponownie wszystkich. Słuchajcie/czytajcie. Nie wszyscy wiedzą, że dostałam prace w placówce franczyzowej GetinBanku.Niby ta pracę mam, ale jej nie mam. Otóż od14 do 17 kwietnia byłam na szkoleniu w Katowicach. Po powrocie miałam dostac umowę. Szef powiedział, że dostane ją od maja, bo cos tam w papierach brakuje . Juz wtedy podejrzewałam jakąś ścieme. Ale... to co zrobił, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Otóż dokł. 28 kwiatenia poprosił mnie na rozmowe. Najpierw zaczoł wypytawyac jak sie pracuje, po czym oznajmił mi, że ... koszty nie są adekwatne do zysków itp i nie jest w stanie mnie zatrudnić... ;/ myślałam że go tam udusze. Po dość ostrej wymianie zdań podjoł decyzje (chyba tak naprawde, zeby tylko załagodzić troche sytuacje), że zatrudni mnie na miesiąc, ale bez gwarancji co będzie dalej. I daje mi ręke na szukanie nowej posady. W zasadzie zabrzmiało to tak, że oznaczało iż dobrze by było, gdybym to sobie odeszła. Cos strasznego. Jak tak można traktować ludzi? Ano wyszło na to ze mozna. Nikt nie liczył sie z tym, że ja swolniłam sie z jednej p[racy, żeby pójśc do drugiej. A teraz jestem z ręka w nocniku. I nóż na gardle, bo zastanawiam się jak wytłumaczyc 2-letniej córce, że mama nie ma pracy i nie kupi jej np. lizaka ;/ Po prostu szok. Na dzień dzisiejszy aplikuję do jakichś agencji finansowych, nawet do samego getina, bo niedaleko mojego miasta ma powstać ich oddział. Ale szczerze mówiąc póki co kiepsko to idzie bo mieszkam w dziurze zabitej dechami. Ludziska!!! Uważajcie na takich ludzi jak ja. Ostrzegam przed naiwnościa i mam nadzieję, że nikogo więcej cos takiego nie spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NoMatterWho skoro jesteś swieżutko po AC może podzielisz się ze mną swoimi spostrzeżeniami, bo już troszkę stres mnie dopadł i oczywiście Ty Getin jako stary wyjadacz w tej branży wspomóż koleżankę jakimiś wskazówkami.Ech....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjołzaczoł
????? kogo zatrudniaja w tym banku :O to faktycznie takie samo ścierwo jak inne lukasy i eurobanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt faktem
pracownicy tego banku nie sa odpowiednio przygotowani do pracy, chyba oszczedzaja na szkoleniach. W BZ WBK na sam system komp. poswiecaja 2 tyg. + szkolenie z produktow bankowych+ standardy obslugi klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mille
w millennium 5 tygodni siedzisz na szkoleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góre serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pentium
Witam, jestem po rozmowie kwalifikacyjnej do Getinbanku (doradca klienta), teraz czekam na telefon. Rozmowa była bardzo przyjemna, mimo iż sie przed nia stresowałam, po przywitaniu z bardzo miła rekruterką stres minął. Ciekawa jestem kidy zadzwonią, powiedzieli, ze do 2 tygodni dają znać :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała-0ka
Witam byłam na rozmowie w sprawie obsługi klienta i teraz czaka na odpowiedz w ciągu dwóch tyg.mam mieć odpowiedz.Proszę napiszcie coś więcej o tych szkoleniach co oni wymagają bo mnie to wszystko przeraża szczególnie te ich egzaminy. Ale nie wiadomo i tak czy się dostałam na rozmowę z dyrektorem. Proszę dajcie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziorek
Geti jestes tam, co o tym sądzisz? Nowa ogólnopolska firma doradztwa finansowego, otwiera oddział w Twoim mieście. W związku z tym szukamy ludzi: otwartych, zmotywowanych i zdeterminowanych aby zdobywać nowe umiejętności i osiągać założone cele. Menedżer Oddziału / Doradca finansowy Jeśli Twoje cele to: autorytet najlepszego doradcy finansowego praca o najwyższym standardzie w Twoim mieście wysokie zarobki jak w Wielkiej Brytanii czy Irlandii stabilna umowę o pracę plus prowizja spektakularne miejsce pracy oparte o wiedzę i nowe technologie intensywne szkolenia w akademii finansów kariera w najdynamiczniej rozwijającej się firmie sektora finansowego Głównie chodzi mi o to czy otwieracie w oddziałach domy maklerskie bo oferta ta pochodzi od getinfinanse. Jakie tam sa warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snvbnvb
mozesz podac strone gdzie znalalzles to ogloszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała-0ka
Witam co tu tak ucichło proszę o odpowiedz na moje pytanie, bo jestem już strzębkiem nerwów. Bardzo proszę interesuje mnie czy ja sama będę musiała wyliczać oprocentowania lokat lub kredytów czy będzie robił to za mnie system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujący
minęły właśnie 2 tygodnie od ostatniego spotkania rekrutacyjnego w Wrocławiu. jak myślicie? zadzwonią jeszcze czy nie bo mam inną ofertę pracy i nie wiem czy się decydować czy jeszcze czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karlain83
Hej Oczekujący a możesz napisać jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna??? Jakie mniej więcej pytania Ci zadawali i czy była do odegrania jakaś scenka sprzedażowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek666
Witam, mam pytanie do Getina. czy w GB są jakies benefity pozapłacowe, jakieś imprezy integracyjne? Jakie przywileje ma menedżer oddzialu (typu telefon słuzbowy, samochód, itp) z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek666
Może ktos inny kto się orientuje odpowie na moje pytania? Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imprezy są przynajmniej raz na kwartał w przypadku menadżerów, niedługo będzie immpreaza 3 dniowa zagraniczna. Komóra jest, samochodu nie ma, ale jest dodatek przy 100% planu na samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×