Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Gość AC getin
Ja miałam takie problemy do rozwiązania, nie wiem czy one się powtarzają, ale na pewno są bardzo podobne. 1. Pracownik nie chce dzwonić do klientów z ofertą kredytu bo uważa, że nie przynosi to większego efektu jak go zmotywujesz. 2. Pracownik, który jest twoją "prawą reką" chce odejść ponieważ konkurencja zaproponowała mu lepsze warunki pracy, jak go zatrzymasz. 3. Pracownik zrealizował swój plan na kredyty ale okazało się, że niektóre z kredytów udzielił niezgodnie z procedurami banku, jak rozwiążesz ten problem. 4. Pracownik się "wypalił" musisz go zwolnić. Tyle pamietam. Oczywiście wygląda to tak, że jedna z osób udaje pracownika we wszytskicj tych 4 sytuacjach a ty z nią rozmawiasz. Gra takiego zarozumiałego, bezczelnego pracownika, któego ciężko okiełznać, więc jest ciężka do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeusztadeusz
Dzieki AC getin, ale to jest chyba nie do przejscia. A pisałaś żę te panie takie miłe, zaczynam wątpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AC getin
podaj mi swoje gg to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeusztadeusz
703215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia85
witam czy jest na forum ktoś z Krakowa z getin banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia85
:(szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sł.bibi
Cześć też jestem zainteresowana getin, ale placówkami w okolicach: Zduńska Wola, Pabianice, Łódź, czy warto do nich startować? (czy realne są premie od obrotów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sł.bibi
jak długo czekaliście, wy co się dostaliście, na zaproszenie do następnego etapu rekrutacji po puszczeniu swojego cv (pytam bo ja puściłam 2 tyg.temu, i na razie nic), czy dalej zasypywać ich moimi cv, czy po prostu czekać. Mądrzy,odezwijcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam pytanie: czy ktoś pracuje w Poznaniu na stanowisku doradcy klienta? Czy ktoś mi podpowie jak wyglądają zarobki i ogólnie praca w tym banku? Mam zamiar tam aplikować, więc wolę być przygotowana. Z góry dziękuję za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia zestresowanaa
witajcie siedzę i czytam forum juz bardzo długo ale dotarłam do konca:-) jutro wlasnie ide na rozmowe w sprawie pracy. strasznie sie boje , nie wiem czego sie spodziewac i z czego przygotowac. wrrrrrr dajcie jakies rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubusia
witaj. asia zestresowanaa! JA TEZ JUTRO IDE NA ROZMOWE. a Ty w którym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopranoz
Witam Tez aplikowalem do GB na stanowisko doradca klienta. Na rozmowie powiedziano mi ze podstawa wynosi 1200 a reszte stanowi premia. Pan powiedzial tez ze zarobki oscyluja kolo 4000-5000. Jak widac duzo zalezy tutaj od przypadku. Jesli klientow bedzie duzo to szansa na dobra kase jest. Jesli jednak trafimy na zla placowke to zarobimy tylko 1200 (do czego wsystarczy sama podstawowka i praca sprzatacza). Mialem zamiar jechac na szkolenie i sprobowac ale jednak rezygnuje. Wole poszukac pracy gdzie moje zarobki nie beda kwestia przypadku. Mysle ze lepiej dostac 2000 podstawy bez premii bo przynajmniej jestesmy pewni swojej pozycji finansowej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubusia
a co miałes na rozmowie kwalifikacyjnej .jak możesz to napisz. trudne pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiazestresowana
ja na rozmowe ide w Głogowie natomiast praca nie będzie w Głogowie. napisz do mnie na gg 2273362 to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopranoz
do lubusia Rozmowa byla bardzo luzna. Troche odbiegania od tematu. Pare razy nawiazal do mojego CV. Dostalem tez taki maly "test" do wypelnienia. Byly tam pytania rodzaju (zarzadzanie ludzmi jest dla mnie) i do tego trzy odpowiedzi do zaznaczenia. Poza tym wiecej sluchalem niz mowilem bo gosc bardziej mnie zachecal do podjecia pracy niz chcial mnie wyeliminowac. Przewdstawial mi troche oferty banku i mowil o potencjale rynku. Zadal mi tez pytanie co to jest produkt. Pozniej spytal jaka jest najwazniejsza czesc produktu (zysk). Ogolnie bylo bardzo milo. Tak jak juz pare osob wczesniej pisalo. Zdziwilo mnie tylko to straszne namawianie do podjecia pracy. Mialem mieszane uczucia i po przeczytaniu tego forum zrezygnowalem. Moze dlatego ze stawiam na stabilizacje. Wole wiedziec na czym stoje. W zadnym przypadku nie prowadze jakiejs antykampanii. Kto chce to moze wybrac. ja rezygnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubusia
dzieki bardzo.a powiedz mi czy ta kwota podstawy to byla juz z góry ustalona czy negocjowałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sopranoz
do lubusia Gosc sam wspomnial w trakcie rozmowy ze podstawa wynosi 1200 i zapewnial mnie ze ludzie zarabiaja znacznie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia juz troche mniej zestreso
Getin poważnie mowisz "olej"? ja przez telefon powiedzialam 1500zl. dzisiaj zobaczymy bo jade na rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia juz troche mniej zestreso
a czy tak cięzko jest wypracowac sobie premie? ja pracuje od 8 lat w systemie prowizyjnym. dostaje prowizje od calej wartosci sprzedazy. czy tu premia jest tylko przy wyrobieniu planu czy tez istnieje system prowizyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia juz troche mniej zestreso
a napisz mi jeszcze czy przy pierwszej rozmowie jest jedna osoba czy wiecej. i jak to jest ze scenkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia juz troche mniej zestreso
:-) wiesz to jest taki naturalny odruch- stresik przed rozmową, ktory potem okazuje sie nie potrzebny. przez telefon osoba z która rozmawialam kazala zapoznac sie ze stroną banku. mysle ze zadnych szczegolow pytac nie bedą jedynie ogolną wiedze ... czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po rozmowie
no i jestem juz po rozmowie. ogólnie wcale nie tak łatwo. pytania wg mnie nie za łatwe. uwazam ze osoba ktora nie ma doczynienia z obsługą albo zaczyna pracę ma marne szanse. byly dwie babki. rekrutorka i menadzerka placówki. scenki miałam az dwie. nei wiem czy to dobrze czy żle. ogólny czas około 50 minut... ufff. mam czekac na telefon i jeśli przeszłam ten etap to nastepny z dyrektorem regionu.. to dopiero bedzie stres. jesli chodzi o zarobki to podstawe podalam 1500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po rozmowie
dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się pojawisz, to daj znać, ja będę śledzić temat :) Jakbyś mógł to też zaglądaj, bo mam pewne wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getineczka D
Witam wszystkich :) Ja też pracuję w Getinie jako doradca i mam podstawę 1200, ale za to premia faktycznie oscyluje pomiędzy 4000-5000 w zależności od wielkości miasta i popytu na kredyty :D Szczerze polecam tą robotę tym, którzy nie maja nic do stracenia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×