Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaa_a

GETIN BANK PRACA

Polecane posty

Getineczka to ja trochę z innej beczki :) Jakie ciuchy obowiązują?? Tylko biała koszula i czarny dół, a do tego marynarka?? Czy jest większa dowolność, byle elegancko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po rozmowie
hej. wlasnie przed chwila mialam telefon ze przeszlam kolejny etap rekrutacji i zaproszenie do ostatniej rozmowy .... powiedzcie jak bedzie wygladala ta rozmowa. czy znowu scenki? znowu sie denerwuje bo ma byc z dyrektorem :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabcia90
witam wszystkich złożyłam papiery na funkcję stażysty/systenta w centrum akceptacji kredytów konsumpcyjnych. po krótkiej rozmowie telefonicznej zotsłam zaproszona na rozmowe. czy ktoś moze mi powiedzieć jak to wyglada? jakie sa zarobki na takim stanowisku i jakie sa szanse na dostanie tej pracy? z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość locopink
Witam wszyskich!!! Ja jutro jade na romowę do placówki bankowej.Do tej pory pracowałam w Lukas Banku i powiem szczerze ze po tym co przeczytałam o Getinie to jestem przerażona, a nie ukrywam ze mam nóż na gardle i musze walczyc o tą prace. Mam tez ptanie do osób tam pracujących, jakie obowiazują standardy? Chodzi mi o ubiór, makijarz i biżutrię.Pytam bo w poprzedniej pracy mielismy ogromne ograniczenia , pozatym chciałabym wiedziec co mi wolno a czego nie zeby nie przesadzic juz w pierwszy dzien pracy ;p Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tego samego chciałabym się dowiedzieć. Ciuchy, makijaż, jakieś specjalne zachowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już nie o to chodzi... Otóż od dzisiaj zaczęłam pracę, jest całkiem przyjemnie, ale jestem przerażona tymi procedurami do ogarnięcia... Nie wiem, czy zdążę to przeczytać, o nauczeniu się nie wspominając... Boję się tego egzaminu, który ma być po etapie mentorskim... Możesz coś napisać, jak on wygląda?? Wiem tyle, że jest to test, chyba wielokrotnego wyboru. Ale kompletnie nie wiem, jakich pytań się tam spodziewać... Czy ktoś, kto z bankiem do tej pory nie miał do czynienia, jest w stanie ogarnąć to wszystko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia20
hej ja się wybieram na szkolenie do warszawy i też nie wiem czego sie spodziewać? a nawet troche sie boje b tez ma byc egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia20
chodzi mi o prace w getin finance pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaa
Hej. a ja jestem po drugiej rozmowie kwalifikacyjnej - pomijając telefoniczną. Bylam w poniedzialek w zupelnie innej placowce. Maglowali mnie znowu godzine.. czekam na telefon. ostatnio odpoeidzieli po 4 dniach. co raz bardziej zaczyna mi zalezec na tej pracy. napiszcie jak wyglada pobyt w Katowicach. wyzywienie, hotel ilosc osob na szkoleniu.... dzieki i pozdraiwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaa
no własnie nei ma nikogo:-( a ja dalej czekam na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zniechęcaj się :) Do mnie mieli zadzwonić w ciągu 2 tygodni, po tym czasie straciłam nadzieję, a kolejny tydzień później zadzwonił telefon z propozycją pracy :) Chociaż musiałam jeszcze poczekać jakiś czas, też ze 2 tygodnie, aż przygotują dla mnie wszystkie papiery, przede wszystkim skierowanie na badania. Ale jak na razie podoba mi się, tylko jak pisałam jestem przerażona tymi procedurami do nauczenia się, no i egzaminami przede wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaaaaaa
dzieki ze mnie pocieszylas:-) co do nauki i procedur to sie nie boje , pracowalam 8 lat w salonie telefonii komórkowej. wątpie ze spotkam gdzieś wiecej biurokractwa i procedur niz tam :-). Pozdrawiam i daj znac jak juz beziesz po tescie. najlepiej to podaj pytania zebym i ja w razie czego mogla sie przygotowc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... Przeczytam... Zakładając, że przeczytam wszystko co trzeba... Bo tych zmian, zarządzeń, uchwał itd jest pełno... Wystarczy mi to wszystko raz przeczytać, czy muszę się \"obkuć\" na blachę?? Jak w ogóle ten test wygląda?? Jakie pytania się pojawiają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możesz tutaj czegoś więcej napisać?? To dlaczego mi dali procedury do nauczenia się na pamięć niemalże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno mi przychodzi do głowy - co, jeśli nie zda się tego egzaminu?? Przecież umowę podpisuje się na początku, a nie po egzaminie dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio jest \"poprawka\"?? To w takim razie może mi ktoś powie, jak szkolenie w Katowicach wygląda?? Tak z technicznej i finansowej strony. Czy muszę brać jakąś kasę na hotel, czy wszystko jest opłacone i zarezerwowane?? A żarcie?? Jak samo szkolenie?? W sumie dowiem się na miejscu, ale wolałabym, żeby nie było żadnych niespodzianek. No i mogłabym zapytać u siebie, ale wszyscy są tak \"zarobieni\", że głupio mi zawracać głowę takimi bzdurami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a ja nadal czekam na odpowiedz i nic:-( minal juz tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no i rano jeszcze nie wiedzialam a teraz juz wiem.. przyjeli mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam rozpocząc 15tego. prosze, napiszcie, opiszcie jak to wyglada, ten test, te szkkolenie i wogole. dołączam sie do pytan desiree.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!! :) A gdzie będziesz pracować?? Ja mam nadzieję, że jutro zdam ten egzamin... Jak już będę po, to napiszę Ci wszystko jak to było u mnie :) Dziś nie bardzo mam czas, bo do jutrzejszego przyspieszonego testu się uczę... Trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veguś
Pozdrawiam serdecznie Hej ja własnie jutro jade na 2 rozmowe tylko nie wiem czemu do Rzeszowa :( pomijam fakt ze 1 byla w Wawie. A mieszkam w regionie wschodnim. Ciekawe jak bedzie bo z informacji jakie uzyskalem ma byc to rozmowa z dyrektorem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta jasne... Nawet mniej więcej nie chciałeś powiedzieć... A dowiedziałam się wczoraj, że jutro... W pierwszej wersji miało być w następny wtorek. Tak więc krótko mówiąc jestem w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jak się dokładnie zapoznam z regulaminami poszczególnych produktów, to wystarczy?? Proszę, niech ktoś napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś napisał \"daj numer, to Ci wyślę pytania, to bym Ci nawet adres domowy podała i PESEL :p A tak dupa... No trudno, muszę sama jakoś działać... Już mam dosyć, nic mi nie wchodzi i chyba idę zaraz spać, przynajmniej nie będę nieprzytomna jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaaaaaaaa
hej Desiree wierze w Ciebie choc wiem ze masz stresa. mnie to bedzie czekalo tez niedlugo. Mam pytanie do Getin. zaczynam przewód mentorski 15tego powiedz mi kiedy myslisz ze bedzie szkolenie. czy od razu po przewodzie czy dopiero jak jakas grupe zbiorą. moze masz dostep do danych i terminach szkolen. jest to dla mnie wazne bo mialam 29 miec zabieg operacyjny i musze zrezygnowac. moje drugie pytanie. bo bede musiala ten zabieg przesunac. jak myslisz bedzdie wypadalo ze po m-cu moze dwoch pojde na zwolnienie - dodam ze krotkie dwa , moze trzy dni. postaralabym sie zabieg umowic tak zeby połączyg go np. z dlugim wekendem, a taki wypada w listopadzie. stad moje piersze pytanie. podam Ci moje gg to jesli nie chcesz pisac tu to napisz na gg. 2273362. p.s. z drugiej strony skad bedziesz wiedzial kto faktycznie jest na tym gg? ze to nie zaden szpieg z firmy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Getin, Ty widzę znasz się na rzeczy. Znalazłam ogłoszenie na Managera Placówki. Na jakie wynagrodzenie podstawowe i premię można liczyć na takim stanowisku? Jeżeli orientujesz się jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna, też byłabym wdzięczna. Zastanawiam się czy nie aplikować. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veguś
Hej Jestem po 2 rozmowie kwalifikacyjnej do GB i nie dostalem zadnych informacji na temat jakis egzaminow dlatego hccialbym sie dowiedziec na jakie stanowisko dostała sie desiree83 :) jak mozesz to odp. z góry dziekuje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I opiekun, i doradca mają egzamin po programie mentorskim (niby 10 dni roboczych, ja miałam 6 :) ) A potem jeszcze jeden po szkoleniu w Katowicach. Poczytaj temat wcześniej, tam już było o tym. BTW, zdałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×